SLOVAK Cadet Open - ITTF Junior circuit
Bratislava, SVK

29 october - 31 october

Team Single

 

Stránka turnaja

 

 Cadet Boys Singles  Round of 32    
DIKO Dalibor SVK ONDERKA Frantisek CZE 0:3 (7,4,9)
KLAJBER Adam SVK   FENG Yi-Hsin TPE   0:3 (4,3,13)
       
 Cadet Boys Singles  Round of 64    
KLAJBER Adam SVK   PIHKALA Arttu FIN   3:2 (-10,4,-8,8,10)
       
 Cadet Boys Singles  Groups    
Group 3      
 MOKREJS Jan   CZE  GOLDIR Jakub    SVK 3:1  
 BOROVNJAK Filip   CRO  GOLDIR Jakub    SVK 3:1  
 JACQUES Quentin   BEL  GOLDIR Jakub    SVK 3:0  
       
Group 5      
 KOSOLOSKY Olav   BEL  KLAJBER Adam    SVK 3:2  
 KLAJBER Adam    SVK  SKOPAL Dalibor    CZE 3:2  
 VEKIC Leo   CRO  KLAJBER Adam    SVK 1:3  
       
Group 6      
 DRAB Matus   SVK  MIASTOWSKI Maksymilian    POL 2:3  
 SABHI Myshaal   FRA  DRAB Matus   SVK 3:0  
 DRAB Matus   SVK  GROTE Max    GER 2:3  
       
Group 7      
 LAFFINEUR Louis   BEL  IVANCO Felix    SVK 2:3  
 RAKOTOARIMANANA Fabio   FRA  IVANCO Felix    SVK 3:0  
 HAUG Borgar   NOR  IVANCO Felix    SVK 3:0  
       
Group 8      
 ONDERKA Frantisek   CZE  PACH Kamil    SVK 3:0  
 PACH Kamil    SVK  SARIEV Stoyan    BUL 3:1  
 KOHLER Felix   GER  PACH Kamil    SVK 3:1  
       
Group 10      
 UHERIK Kristian   SVK  ALTAHER Nawaf    KSA w.0  
 BELIK Simon   CZE  UHERIK Kristian   SVK 3:0  
 UHERIK Kristian   SVK  BEKIR Eren    BUL 0:3  
       
Group 11      
 DANOVSKY Martin   SVK  VYBIRAL Filip    CZE 0:3  
 DEGROS Nicolas   BEL  DANOVSKY Martin   SVK 3:0  
 DANOVSKY Martin   SVK  HOLLO Mike    GER 0:3  
       
Group 12      
 LEBRUN Alexis   FRA  KUBALA Nicolas    SVK 3:0  
 WETZEL Felix   GER  KUBALA Nicolas    SVK 3:0  
 MARTINKO Tomas   CZE  KUBALA Nicolas    SVK 3:0  
       
Group 14      
 TORNER David   SWE  DELINCAK Filip    SVK 3:0  
 JANKOWSKI Jakub   POL  DELINCAK Filip    SVK 3:2  
 SKALA Radek   CZE  DELINCAK Filip    SVK 3:0  
       
Group 16      
 ZOVKO Lovro   CRO  DIKO Dalibor    SVK 0:3  
 DIKO Dalibor    SVK  KAREL Filip    CZE 3:0  
 FRANSSON Alexander   NOR  DIKO Dalibor    SVK 0:3  
       
 Cadet Girls Singles  Quarter Final    
TSAI Yu-Chin TPE SINKAROVA Dasa SVK 3:1 (10,-4,9,6)
CHANG Ju-Chia TPE   PEKOVA Zuzana SVK 3:0 (7,1,8)
       
 Cadet Girls Singles  Round of 16    
SINKAROVA Dasa SVK CHOMIS Cloe FRA   3:1 (4,-8,11,6)
PEKOVA Zuzana SVK   DAHY Maelys BEL 3:0 (5,7,10)
       
 Cadet Girls Singles  Round of 32    
COK Isa FRA TEREZKOVA Jana SVK   3:0 (5,6,7)
LACENOVA Renata SVK PAYET Denise ENG 0:3 (6,2,5)
PEKOVA Zuzana SVK   WETZEL Katarina NOR 3:1 (8,-8,3,7)
       
 Cadet Girls Singles  Groups    
Group 1      
 TSAI Yu-Chin   TPE  ILLASOVA Adriana    SVK 3:0  
 ILLASOVA Adriana    SVK  WETZEL Katarina    NOR 0:3  
       
Group 3      
 WILTSCHKOVA Dominika   SVK  FRETE Lou    FRA 0:3  
 CHANG Ju-Chia   TPE  WILTSCHKOVA Dominika   SVK 3:0  
 WILTSCHKOVA Dominika   SVK  PENKAVOVA Kristyna    CZE 0:3  
       
Group 4      
 ZALESKAYA Yuliya   BLR  CINCUROVA Ema    SVK 2:3  
 BERGER Leonie   GER  CINCUROVA Ema    SVK 3:1  
 HUANG Yu-Jie   TPE  CINCUROVA Ema    SVK 3:0  
       
Group 5      
 LACENOVA Renata   SVK  CHEN Sofia Lu    AUT 3:2  
 CHIEN Tung-Chuan   TPE  LACENOVA Renata   SVK 3:0  
 LACENOVA Renata   SVK  GAWORSKA Zuzanna    POL 3:2  
       
Group 6      
 SINKAROVA Dasa   SVK  VOLKAVA Vera    BLR 3:0  
 SINKAROVA Dasa   SVK  ZADEROVA Linda    CZE 3:2  
 SINKAROVA Dasa   SVK  SULEK Zuzanna    POL 3:1  
       
Group 7      
 RILISKYTE Kornelija   LTU  DZELINSKA Julia    SVK 3:0  
 DZELINSKA Julia    SVK  VASENDOVA Jana    CZE 2:3  
 MOBAREK Lucie   FRA  DZELINSKA Julia    SVK 3:0  
       
Group 8      
 TEREZKOVA Jana   SVK  DENNISON Tiana    ENG 2:3  
 BONDAREVA Anastasia   GER  TEREZKOVA Jana   SVK 3:1  
 TEREZKOVA Jana   SVK  ENDER Sarah    AUT 3:1  
       
Group 11      
 KARKUSOVA Danijela   SRB  DIVINSKA Natalia    SVK 1:3  
 COK Isa   FRA  DIVINSKA Natalia    SVK 3:0  
 KLEE Sophia   GER  DIVINSKA Natalia    SVK 3:0  
       
Group 12      
 PAYET Denise   ENG  STULLEROVA Eliska    SVK 3:0  
 STULLEROVA Eliska    SVK  HARELAVA Palina    BLR 2:3  
 RILISKYTE Emilija   LTU  STULLEROVA Eliska    SVK 3:0  
       
Group 13      
 PEKOVA Zuzana   SVK  SPAHIC Amila    BIH 3:0  
 PEKOVA Zuzana   SVK  STRICOVA Niamh    CZE 3:1  
 PEKOVA Zuzana   SVK  TOFTAKER Martine    NOR 3:0