2017 Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit |
||
13.09. - 17.09. 2017 |
TEAMS event | ITTF Junior Circuit premium |
Junior Boys's Singles | Quarter Final | ||
PEKO Stefan SVK | AHMADIAN Amin IRI | 0:4 | (-2,-8,-11,-5) |
Junior Boys's Singles | Round of 16 | ||
PEKO Stefan SVK | MUTTI Matteo ITA | 4:0 | (7,4,9,6) |
Junior Boys's Singles | Round of 32 | ||
PEKO Stefan SVK | GREBNEV Maksim RUS | 4:3 | |
Junior Boys's Singles | Round of 64 | ||
ZELINKA Jakub SVK | CHAN Baldwin Ho Wah HKG | 0:4 | |
REHO Rene SVK | MEISSNER Cedric GER | 0:4 | |
PEKO Stefan SVK | CAVAILLE Jules FRA | 4:2 | |
Junior Boys's Singles | Round of 128 | ||
REHO Rene SVK | KOLDAS Tomas CZ | 4:1 | |
Junior Boys's Singles | (Qual Groups) | ||
PEKO Stefan SVK | AMIRI Arya IRI | 3:1 | |
PEKO Stefan SVK | HRISTEV Hristo BUL | 3:0 | |
REHO Rene SVK | BOROVNJAK Filip CRO | 3:1 | |
REHO Rene SVK | BUCCI Valerio ITA | 3:1 | |
REHO Rene SVK | THIMON Jonathan SWE | 0:3 | |
PINDURA Tobias SVK | DILLON Adrian ^^ AUT | 3:0 | |
PINDURA Tobias SVK | CAPPUCCIO Marco ITA | 1:3 | |
PINDURA Tobias SVK | MLADIN Paul ROU | 1:3 | |
MARUNIAK Dominik SVK | ORENCEL Alexis ARG | 0:3 | |
MARUNIAK Dominik SVK | MARTINEK Mislav CRO | 0:3 | |
MARUNIAK Dominik SVK | YANG Yechan KOR | 0:3 | |
JOHN Marek SVK | OSIRO Pedro SUI | 0:3 | |
JOHN Marek SVK | DVOYNIKOV Artem RUS | 1:3 | |
JOHN Marek SVK | BAN Ivor CRO | 3:1 | |
ORAC Daniel SVK | KENZHIGULOV Aidos KAZ | 3:2 | |
ORAC Daniel SVK | TICA Jakov CRO | 2:3 | |
ORAC Daniel SVK | PARK Gyuhyeon KOR | 2:3 | |
CYPRICH Radovan SVK | KOLDAS Tomas CZE | 0:3 | |
CYPRICH Radovan SVK | JANG Seongil KOR | 0:3 | |
CYPRICH Radovan SVK | SINGEORZAN Bogdan ROU | 0:3 | |
Junior Boys's Doubles | Round of 16 | ||
ORAC Daniel SVK PEKO Stefan SVK |
BAK Taehong KOR YANG Yechan KOR |
1:3 | |
Junior Boys's Doubles | Round of 32 | ||
ORAC Daniel SVK PEKO Stefan SVK |
LORENZO Santiago ARG SANCHI Francisco ARG |
3:2 | |
REHO Rene SVK ZELINKA Jakub SVK |
AHMADIAN Amin IRI AMIRI Arya IRI |
1:3 | |
Junior Boys's Doubles | Round of 64 | ||
ORAC Daniel SVK PEKO Stefan SVK |
CHIRITA Iulian ROU TOMICA Andrei ROU |
3:0 | |
JOHN Marek SVK PINDURA Tobias SVK |
CVETKO Tilen SLO HRIBAR Peter SLO |
1:3 | |
CYPRICH Radovan SVK MARUNIAK Dominik SVK |
MAKAROV Vladislav RUS RYZHOV Sergey RUS |
2:3 | |
REHO Rene SVK ZELINKA Jakub SVK |
KIM Munsu KOR KIM Taehyun KOR |
3:1 | |
Junior Girls' Singles | Round of 64 | ||
LABOSOVA Ema SVK | CHEN Ting-Ting TPE | 0:4 | |
Junior Girls' Singles | Round of 64 | ||
GRIGELOVA Natalia SVK | WEN Ruei-Ling TPE | 1:4 | |
LABOSOVA Ema SVK | HUDUSAN Andreea ROU | 4:2 | |
Junior Girls' Singles | (Qual Groups) | ||
PEKOVA Zuzana SVK | LEE Daeun (2005) KOR | 0:3 | |
PEKOVA Zuzana SVK | CAI Fong-En TPE | 0:3 | |
PEKOVA Zuzana SVK | HASANOVA Dalma BUL | 3:0 | |
GRIGELOVA Natalia SVK | DAKOVA Tsveta BUL | 3:0 | |
GRIGELOVA Natalia SVK | BARDAC Klara CRO | 3:0 | |
GRIGELOVA Natalia SVK | KIM Seoyun KOR | 1:3 | |
LABOSOVA Ema SVK | TRBUSCIC Ana CRO | 3:1 | |
LABOSOVA Ema SVK | KAIZOJI Camila ARG | 3:2 | |
LABOSOVA Ema SVK | KIM Seongjin KOR | 3:0 | |
Junior Girls' Doubles | Round of 32 | ||
LABOSOVA Ema SVK PEKOVA Zuzana SVK |
SUN Jiayi ^^ CRO SURJAN Sabina SRB |
0:3 | |
GRIGELOVA Natalia SVK SANTEK Leona CRO |
CHOI Yuna KOR LEE Hojin KOR |
1:3 | |
Junior Girls' Doubles | Round of 64 | ||
LABOSOVA Ema SVK PEKOVA Zuzana SVK |
IANAU Natalia ROU IANAU Patricia ROU |
3:2 | |
Cadet Boy's Singles | (Qual Groups) | ||
IVANCO Felix SVK | STACH Matej CZE | 1:3 | |
IVANCO Felix SVK | BUCCI Valerio ITA | 3:1 | |
IVANCO Felix SVK | NOVEL Matija SLO | 3:2 | |
DELINCAK Filip SVK | VEKIC Leo CRO | 3:2 | |
DELINCAK Filip SVK | KHARKI Iskender KAZ | 3:1 | |
DELINCAK Filip SVK | LUM Nicholas AUS | 3:0 | |
KLAJBER Adam SVK | PETEK Borna CRO | 3:1 | |
KLAJBER Adam SVK | PARK Gyuhyeon KOR | 3:2 | |
KLAJBER Adam SVK | KASES Andre Pierre AUT | 0:3 | |
Cadet Boy's Singles | Round of 32 | ||
DELINCAK Filip SVK | KIM Taehyun KOR | 0:3 | |
Cadet Boy's Doubles | Round of 32 | ||
DELINCAK Filip SVK KLAJBER Adam SVK |
GIOVANNETTI Tommaso ITA PUPPO Andrea ITA |
2:3 | |
IVANCO Felix SVK LUM Nicholas AUS |
MILOHANOVIC Andrea CRO VEKIC Leo CRO |
3:1 | |
Cadet Boy's Doubles | Round of 16 | ||
IVANCO Felix SVK LUM Nicholas AUS |
EMBORG Mikkel DEN SIMONSEN Daniel DEN |
0:3 | |
Cadet Girl's Singles | (Qual Groups) | ||
KOVACOVA Alzbeta SVK | MATIJASEC Janja CRO | 3:2 | |
KOVACOVA Alzbeta SVK | ALKHOURY Tina JOR | 3:1 | |
KOVACOVA Alzbeta SVK | SLAUTINA Arina RUS | 0:3 | |
Cadet Girl's Singles | Round of 32 | ||
KOVACOVA Alzbeta SVK | JUNG Dana KOR | 1:3 | |
Cadet Girl's Doubles | Round of 32 | ||
KOVACOVA Alzbeta SVK VASENDOVA Jana CZE |
ANDRONOVA Miroslava BUL ILIEVA Ivet BUL |
0:3 | |