|
Junior Boys Teams | (Qual Groups) | ||
SLOVAK REPUBLIC-C | GERMANY | 0:3 | |
DIKO Dalibor | STUMPER Kay | 0:3 | |
KLAJBER Adam | HIPPLER Tobias | 0:3 | |
DELINCAK Filip | MEISSNER Cedric | 0:3 | |
SLOVAK REPUBLIC-C | CZECH REPUBLIC-A | 0:3 | |
DIKO Dalibor | BUBEN Vlastimil | 1:3 | |
KLAJBER Adam | VALENTA Jan | 1:3 | |
DELINCAK Filip | GORECKI Jan | 2:3 | |
ENG-ROU-SVK | NORWAY | 2:3 | |
KWAN Wing ^ | BERNER Sondre | 2:3 | |
POP Mihai | WETZEL Adrian | 3:2 | |
DANOVSKY Martin | VETVIK Finn | 0:3 | |
KWAN Wing ^ | WETZEL Adrian | 3:2 | |
POP Mihai | BERNER Sondre | 1:3 | |
ENG-ROU-SVK | CROATIA-B | 0:3 | |
KWAN Wing ^ | BOROVNJAK Filip | 2:3 | |
DANOVSKY Martin | JAKELIC Jakov | 1:3 | |
POP Mihai | ZOVKO Lovro | 0:3 | |
ENG-ROU-SVK | ENGLAND | 2:3 | |
POP Mihai | LEETE Matthew | 3:2 | |
DANOVSKY Martin | SAVILL Luke | 0:3 | |
KWAN Wing ^ | BENNETT Joshua | 3:0 | |
POP Mihai | SAVILL Luke | 0:3 | |
DANOVSKY Martin | LEETE Matthew | 0:3 | |
SLOVAK REPUBLIC-A | SLO-SRB | 3:2 | |
SPANIK Tibor | GRUJIC Nikola | 3:0 | |
ZELINKA Jakub | HRIBAR Peter | 0:3 | |
TONKOVIC Markus | NORCIC Luka | 3:0 | |
SPANIK Tibor | HRIBAR Peter | 1:3 | |
ZELINKA Jakub | GRUJIC Nikola | 3:2 | |
SLOVAK REPUBLIC-A | HUNGARY-B | 1:3 | |
PEKO Stefan | BOTH Oliver | 2:3 | |
SPANIK Tibor | ANDRAS Csaba | 2:3 | |
TONKOVIC Markus | HOGYE Gabor | 3:0 | |
PEKO Stefan | ANDRAS Csaba | 0:3 | |
IRL-CZE | SLOVAK REPUBLIC-A | 0:3 | |
GRACE Dylan | SPANIK Tibor | 0:3 | |
GALLAGHER Conor | ZELINKA Jakub | 0:3 | |
MOKREJS Jan | PEKO Stefan | 0:3 | |
CROATIA-A | SLOVAK REPUBLIC-B | 2:3 | |
MARTINEK Luka | TRUSKA Martin | 3:2 | |
MARTINEK Mislav | ORAC Daniel | 2:3 | |
TICA Jakov | CYPRICH Radovan | 2:3 | |
MARTINEK Luka | ORAC Daniel | 3:1 | |
MARTINEK Mislav | TRUSKA Martin | 0:3 | |
ARGENTINA-A | SLOVAK REPUBLIC-B | 3:0 | |
BENTANCOR Martin | ORAC Daniel | 3:2 | |
TOLOSA Santiago | TRUSKA Martin | 3:1 | |
DE VINCENZO Matias | CYPRICH Radovan | 3:1 | |
UKRAINA | SLOVAK REPUBLIC-B | 2:3 | |
LUSHNIKOV Volodymyr | ORAC Daniel | 3:2 | |
LIMONOV Anton | TRUSKA Martin | 3:2 | |
YURCHENKO Kiril | BUCKO Patrik | 0:3 | |
LUSHNIKOV Volodymyr | TRUSKA Martin | 2:3 | |
LIMONOV Anton | ORAC Daniel | 0:3 | |
Junior Boys Teams | (Main draw) | ||
SLOVAK REPUBLIC-A | CZECH REPUBLIC-A | 2:3 | |
SPANIK Tibor | BUBEN Vlastimil | 1:3 | |
ZELINKA Jakub | VALENTA Jan | 3:2 | |
TONKOVIC Markus | GORECKI Jan | 2:3 | |
SPANIK Tibor | VALENTA Jan | 3.2 | |
ZELINKA Jakub | BUBEN Vlastimil | 2:3 | |
Junior Girls Teams | (Qual Groups) | ||
CRO-SVK | CHINESE TAIPEI-A | 0:3 | |
VUKELIC Marta | CHEN Ying-Chen | 0:3 | |
MURAT Ana | CHEN Ting-Ting | 0:3 | |
CERMAKOVA Paula | SU Pei-Ling | 0:3 | |
CZECH REPUBLIC | CRO-SVK | 3:2 | |
STEPANOVA Gabriela | MURAT Ana | 3:1 | |
PYTLIKOVA Tereza | VUKELIC Marta | 0:3 | |
SAZIMOVA Terezie | CERMAKOVA Paula | 3:2 | |
STEPANOVA Gabriela | VUKELIC Marta | 2:3 | |
PYTLIKOVA Tereza | MURAT Ana | 3:2 | |
POLAND-A | SLOVAK REPUBLIC-A | 3:0 | |
WEGRZYN Anna | GRIGELOVA Natalia | 3:1 | |
SLAZAK Julia | LABOSOVA Ema | 3:0 | |
WEGRZYN Katarzyna | PUCHOVANOVA Nikoleta | 3:0 | |
SLOVAK REPUBLIC-A | CHINESE TAIPEI-B | 1:3 | |
PUCHOVANOVA Nikoleta | CHANG Ju-Chia | 3:1 | |
GRIGELOVA Natalia | YU Hsiu-Ting | 1:3 | |
SINKAROVA Dasa | CHEN Tzu-Ting | 0:3 | |
PUCHOVANOVA Nikoleta | YU Hsiu-Ting | 0:3 | |
SLOVAK REPUBLIC-C | GERMANY | 0:3 | |
TEREZKOVA Jana | SCHREINER Franziska | 0:3 | |
PEKOVA Zuzana | ROSE Lotta | 0:3 | |
DIVINSKA Natalia | TIEFENBRUNNER Laura | 0:3 | |
HUNGARY-B | SLOVAK REPUBLIC-C | 3:2 | |
DRABANT Anita | PEKOVA Zuzana | 3:2 | |
DARI Helga ^ | TEREZKOVA Jana | 3:0 | |
MENKO Veronika | DIVINSKA Natalia | 2:3 | |
DRABANT Anita | TEREZKOVA Jana | 2:3 | |
DARI Helga ^ | PEKOVA Zuzana | 3:2 | |
HUNGARY-A | POL-SLO-SVK | 3:0 | |
HARTBRICH Leonie | PASZEK Agata | 3:0 | |
FEHER Orsolya | VOVK Aleksandra | 3:0 | |
HARASZTOVICH Fanni | DZELINSKA Julia | 3:1 | |
FRANCE | POL-SLO-SVK | 3:0 | |
COK Isa | PASZEK Agata | 3:0 | |
LUTZ Camille | VOVK Aleksandra | 3:2 | |
RAY Sofia | DZELINSKA Julia | 3:0 | |
UKRAINE | POL-SLO-SVK | 1:3 | |
MIKLUKHA Anna | PASZEK Agata | 2:3 | |
DYMYTRENKO Anastasiya | VOVK Aleksandra | 0:3 | |
PRYKHODKO Yaroslava | DZELINSKA Julia | 3:0 | |
MIKLUKHA Anna | VOVK Aleksandra | 0:3 | |
SLOVAK REPUBLIC-B | GER-NOR | 0:3 | |
URIKOVA Monika | HORGEN Sarah | 1:3 | |
KLUCAROVA Agata | CARLSEN Rebekka | 2:3 | |
MAROUSKOVA Monika | MANTZ Sarah | 1:3 | |
SLOVAK REPUBLIC-B | POLAND-B | 1:3 | |
MAROUSKOVA Monika | SZYMCZAK Julia | 1:3 | |
URIKOVA Monika | ZAKRZEWSKA Agata | 2:3 | |
KLUCAROVA Agata | DYSZKIEWICZ Gabriela | 3:1 | |
MAROUSKOVA Monika | ZAKRZEWSKA Agata | 0:3 | |
SLOVAK REPUBLIC-B | CROATIA-A | 0:3 | |
KLUCAROVA Agata | FRANOVIC Karla | 2:3 | |
MAROUSKOVA Monika | PAVLOVIC Andrea | 0:3 | |
URIKOVA Monika | SANTEK Leona | 0:3 | |