Dátum Názov
Slovensnký pohár mládeže
17.09.2016 1.SPM - najmladšie žiactvo, STO Valaliky
05.11.2016 2.SPM - najmladšie žiactvo, MSK Malacky
11.02.2017 3.SPM - najmladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky
29.04.2017 4.SPM - najmladší žiaci, ŠKST Humenné
11.02.2017 3.SPM - najmladšie žiačky, TTC Majcichov
29.04.2017 4.SPM - najmladšie žiačky, ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján
24.09.2016 1.SPM - mladšie žiactvo, STK Lok. Košice
17.12.2016 2.SPM - mladšie žiactvo, MSK Malacky (hala SSTZ)
19.02.2017 3.SPM - mladší žiaci, MSK Čadca
22.04.2017 4.SPM - mladší žiaci, TTC Považská Bystrica
19.02.2017 3.SPM - mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica
22.04.2017 4.SPM - mladšie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom
10.09.2016 1.SPM - staršie žiactvo, MSK Malacky
19.11.2016 2.SPM - staršie žiactvo, STO Valaliky
21.01.2017 3.SPM - staršie žiactvo, STK Lokomotíva Košice
01.04.2017 4.SPM - starší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky
01.04.2017 4.SPM - staršie žiačky, STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
08.10.2016 1.SPM - dorast STO Valaliky
03.12.2016 2.SPM - dorast, MSK Malacky
15.01.2017 3.SPM - dorastenci, MSK Čadca
25.03.2017 4.SPM - dorastenci, STO Valaliky
15.01.2017 3.SPM - dorastenky, ŠK Jáňan Moravský Svätý Ján
25.03.2017 4.SPM - doratenky, ŠŠK Centrál Svidník
11.09.2016 1.SPM - U21, STO Spoje Ivanka
20.11.2016 2.SPM - U21, STO Valaliky
26.02.2017 3.SPM - U21 BSTZ (hala SSTZ)
02.04.2017 4.SPM - U21 BSTZ (hala SSTZ)
Slovensnký pohár
27.08.2016 SP mužov - O Pohár duklianskych hrdinov, Prešov
27.08.2016 SP - mužov, 62.ročník turnaja mužov a žien „O Pohár Duklianskych hrdinov“ a Memoriálu V. Buranovského, 27.8.2016, Prešov (výsledky).
03.09.2016 SP mužov - Mildeho memoriál, Ružomberok
17.09.2016 SP mužov - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá
29.12.2016 SP mužov - Vianočný turnaj, Nové Zámky
07.01.2017 SP mužov - BOKA Cup, Prievidza
World Tour
24.08.2016 ITTF World Tour, Bulgaria Open, Panagyurishte (BUL)
31.08.2016 ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE) - Major Series 
07.09.2016 ITTF World Tour, Belarus Open, Minsk (BLR) - Challenge Series
14.09.2016 ITTF World Tour, China Open, Chengdu (CHN) - Super series
20.09.2016 ITTF World Tour, Belgium Open, De Haan (BEL) - Challenge Series
09.11.2016 ITTF World Tour, Austrian Open, Linz (AUT) - Major Series
16.11.2016 ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE) - Major Series 
17.01.2017 ITTF World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN)
21.02.2017 Seamaster 2017 ITTF World Tour Platinum, Qatar Open, Doha, QAT
02.05.2017 ITTF Challenge, Croatia Open, Zagreb (CRO)
World Junior Circuit
31.08.2016 Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Hammamet (TUN)
07.09.2016 India Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Indore (IND)
14.09.2016 Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin (CRO)
21.09.2016 Slovenia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Otocec (SLO)
29.10.2016 Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava (SVK) 
02.11.2016 Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely (HUN) 
08.02.2017 CZECH Junior & Cadet Open, ITTF, Junior Circuit
15.02.2017 FRENCH Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Metz (FRA)
08.03.2017 Italian Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Lignano (ITA)
24.05.2017 POLISH Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Wladyslawowo (POL)
01.06.2017 Slovak Junior Open, ITTF Junior Circuit, Senec (SVK)
Liga
13.09.2016 1.kolo superliga
20.09.2016 2.kolo superliga
11.10.2016 3.kolo superliga
25.10.2016 4.kolo superliga
15.11.2016 5.kolo superliga
29.11.2016 6.kolo superliga
Ostatné
19.08.2016 38th Flanders International Table Tennis Tournaments 2016 (Oostende, BEL) BELGIUM COAST  
20.08.2016 Satelit - Hluk
01.10.2016 Dunajský pohár
07.10.2016 Europe Youth Top 10, Prague (CZE)  
28.10.2016 2.kolo ETTU CUP
10.11.2016 Kontrolný turnaj kadeti, Topoľčany
25.11.2016 3.kolo ETTU CUP
02.02.2017 Majstrovstvá Európy U21 Sochi (RUS)
02.02.2017 International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár
04.03.2017 MSR mužov a žien
10.03.2017 Malacky open
30.04.2017 M SR družstiev, starší žiaci, ŠKST Michalovce
30.04.2017 M SR družstiev, staršie žiačky, ŠKST Ružomberok
06.05.2017 M SR jednotlivcov, dorast, STO Valaliky
08.05.2017 M SR družstiev, mladšie žiactvo, MSK Čadca
13.05.2017 M SR jednotlivcov, staršie žiactvo, STO Valaliky
20.05.2017 M SR jednotlivcov, mladšie žiactvo, MSK Čadca
29.05.2017 World Championships, Dusseldorf (GER)
17.06.2017 M SR jednotlivcov, najmladšie žiactvo - MŠK Žiar nad Hronom
14.07.2017 European Youth Championships, Gondomar (POR)