Slovenský Stolnotenisový zväz
 
Dátum Názov
Slovensnký pohár mládeže
01.09.2017 1.SPM mladšie žiactvo MSK Malacky
09.09.2017 1.SPM dorastenci Kežmarok
09.09.2017 1.SPM dorastenky Vranov nad Topľou
10.09.2017 1.SPM U21 Kežmarok
15.09.2017 1.SPM najmladší žiaci Moravský svätý Ján
15.09.2017 1.SPM najmladšie žiačky Majcichov
07.10.2017 1. SPM starší žiaci Čadca
07.10.2017 1. SPM staršie žiačky Ružomberok
11.11.2017 2. SPM najmladšie žiačky Humenné
12.11.2017 2. SPM najmladší žiaci Vrútky
25.11.2017 2.SPM staršie žiactvo STO Valaliky
26.11.2017 2.SPM U21 STO Valaliky
03.12.2017 2.SPM mladšie žiactvo hala SSTZ
16.12.2017 2. SPM dorast STO Valaliky
14.01.2018 3. SPM dorastenci - Stolnotenisové centrum
14.01.2018 3. SPM dorastenky - TTC Majcichov
20.01.2018 3. SPM starší žiaci - MSK Čadca
20.01.2018 3.SPM - staršie žiačky, ŠKST Ružomberok
28.01.2018 3. SPM mladší žiaci, Stolnotenisové Centrum (ŠKST Aréna)
28.01.2018 3. SPM mladšie žiačky, MŠK VSTK Vranov
03.02.2018 3. SPM U21 Ružomberok
17.02.2018 3. SPM najmladšie žiactvo STO Valaliky
10.03.2018 4. SPM staršie žiactvo STO Valaliky
24.03.2018 4. SPM najmladší žiaci Pezinok
24.03.2018 4. SPM najmladšie žiačky Moravský Svätý Ján
14.04.2018 4. SPM dorastenci MSK Čadca
14.04.2018 4. SPM dorastenky ŠKST Ružomberok
21.04.2018 4. SPM mladší žiaci Žiar nad Hronom
21.04.2018 4. SPM mladšie žiačky Považská Bystrica
Slovensnký pohár
26.08.2017 SP Prešov
02.09.2017 SP - Ružomberok
16.09.2017 SP Tr.Teplá
23.09.2017 SP Humenné
29.12.2017 SP Nové Zámky
World Tour
22.08.2017 Seamaster 2017, ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc, CZE
19.09.2017 Seamaster 2017, ITTF World Tour Platinum, Austrian Open, Linz, AUT
04.10.2017 ITTF Challenge, Polish Open, Warsaw, POL
31.10.2017 ITTF Challenge, Belgium open, De Haan, BEL
07.11.2017 Seamaster 2017, ITTF World Tour Platinum, German Open, Magdeburg, GER
13.11.2017 Seamaster 2017, ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm, SWE
22.11.2017 ITTF Challenge, Spanish Open, TBD, ESP
14.12.2017 Seamaster 2017 ITTF World Tour Grand Finals
18.01.2018 ITTF World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN)
08.03.2018 ITTF World Tour Platinum, Qatar Open, Doha, QAT
14.03.2018 ITTF Challenge, Polish Open, Lodz, POL
23.03.2018 ITTF World Toupr Platinum, German Open, Bremen, GER
04.04.2018 ITTF Challenge, Slovenia Open, Otocek, SLO
10.04.2018 ITTF Challenge, Croatia open, Zagreb, CRO
31.05.2018 ITTF World Tour Platinum, China Open, Shenzhen, CHN
08.06.2018 Seamaster 2018 ITTF World Tour LION Japan Open
World Junior Circuit
13.09.2017 Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin, CRO
20.09.2017 Slovenia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Otocec, SLO
04.10.2017 Serbian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Vrnjacka Banja, SRB
03.11.2017 Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava, SVK
08.11.2017 Hungarian Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szmobathely, HUN
22.11.2017 Portugal Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Guimaraes, POR
14.02.2018 Czech Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Hodonin, CZE
21.02.2018 Swedish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Orebro, SWE
19.03.2018 Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Rades, TUN
21.03.2018 Italy Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Lignano (ITA)
18.04.2018 Belgium Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Spa, BEL
25.04.2018 French Junior & cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Metz, FRA
09.05.2018 Spanish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Platnja d´Aro, ESP
17.05.2018 Slovak Junior Circuit, ITTF Junior open, Senec, SVK
23.05.2018 Polish Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Wladyslawowo, POL
Liga
30.09.2017 Extraliga - dorastenky 2017-18
30.09.2017 1.liga ženy - východ 2017-18
30.09.2017 1.liga muži - východ 2017-18
30.09.2017 1.liga ženy - západ 2017-18
30.09.2017 Extraliga - muži 2017-18
30.09.2017 Extraliga - ženy 2017-18
30.09.2017 1.liga muži - západ 2017-18
30.09.2017 Extraliga - dorastenci 2017-18
30.09.2017 Extraliga 2017-18
Ostatné
13.08.2017 Satelit - Topolčany
16.08.2017 Satelit - Havířov
19.08.2017 Satelit - Hluk
19.08.2017 Universiade
08.09.2017 Europe Youth Top - 10
13.09.2017 ITTF European Team Championships, Luxembourg, LUX
21.10.2017 Dunajský pohár
27.10.2017 2. kolo ETTU cup
24.11.2017 3.kolo ETTU cup
26.11.2017 World Junior Championships, Riva del Garda, ITA
15.12.2017 4. kolo ETTU cup
05.01.2018 JOOLA Hungarian mini cadet open championships, HUN
01.02.2018 International Open Table Tennis Competition to the memory of János Molnár, HUN
12.02.2018 Road to Buenos Aires 2018 YOG series - Europe, Hodonin, CZE
02.03.2018 Majstrovstvá SR jednotlivcov a M SR jednotlivcov do 21 rokov, Bratislava, 2.-4.3.2018
08.03.2018 2018 European U21 Championships, Minsk, BLR
30.03.2018 12th Austrian Linde Youth Championships
29.04.2018 World Team Championships, Halmstad, SWE
01.05.2018 MSR družstvá starší žiaci - ŠKST Ružomberok
01.05.2018 MSR družstvá staršie žiačky - STO Valaliky
05.05.2018 MSR staršie žiactvo - STO Valaliky
08.05.2018 MSR družstvá mladšie žiactvo - MSK Čadca
12.05.2018 MSR dorast - MSK Čadca
26.05.2018 GP Praha
02.06.2018 MSR mladšie žiactvo - Stolnotenisové Centrum (Bratislava)
10.06.2018 Kvalifikácia extraliga dorastu
16.06.2018 MSR najmladšie žiactvo - STK Pezinok
25.08.2018 Eurominichamps, Strasbourg, FRA