Dátum Názov
Slovensnký pohár mládeže
16.09.2018 1.SPM - mladšie žiactvo, ŠKST Humenné
22.09.2018 1.SPM - najmladšie žiačky, TTC Záhorská Bystrica
22.09.2018 1.SPM - najmladší žiaci, ŠK JÁŇAN Moravský sv. Ján
06.10.2018 1.SPM - dorastenky, ŠKST Ružomberok
06.10.2018 1.SPM - dorastenci, 1.PPC Fortuna Kežmarok
07.10.2018 1.SPM - U21, 1.PPC Fortuna Kežmarok
20.10.2018 1.SPM - staršie žiačky, ŠK JÁŇAN Moravský sv. Ján
20.10.2018 1.SPM - starší žiaci, STO Veľké Úľany
10.11.2018 2.SPM - najmladšie žiactvo, STO Valaliky
24.11.2018 2.SPM - dorast, STO Valaliky
25.11.2018 2.SPM - U21, STO Valaliky
02.12.2018 2.SPM - starší žiaci, MSK Čadca
02.12.2018 2.SPM - staršie žiačky, Slávia TU Zvolen
08.12.2018 2.SPM - mladší žiaci, Stolnotenisové Centrum
08.12.2018 2.SPM - mladšie žiačky, STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
12.01.2019 3.SPM - najmladší žiaci, Slávia TU Zvolen
12.01.2019 3.SPM - najmladšie žiačky, TTC Majcichov
19.01.2019 3.SPM - staršie žiactvo, STO Valaliky
02.02.2019 3.SPM - dorastenci, STO Valaliky
02.02.2019 3.SPM - dorastenky, ŠŠK Central Svidník
03.02.2019 3.SPM - U21, ŠKST Ružomberok
16.02.2019 3.SPM - mladší žiaci, MSK Čadca
16.02.2019 3.SPM - mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica
09.03.2019 4.SPM - starší žiaci, Stolnotenisové Centrum
09.03.2019 4.SPM - staršie žiačky, ŠKST Ružomberok
23.03.2019 4.SPM - najmladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky
23.03.2019 4.SPM - najmladšie žiačky, ŠKST Humenné
13.04.2019 4.SPM - mladšie žiactvo, TTC Záhorská Bystrica
27.04.2019 4.SPM - dorastenci, Stolnotenisové Centrum
27.04.2019 4.SPM - dorastenky, TTC Majcichov
Slovensnký pohár
25.08.2018 SP mužov - ŠKST Funstar Andro cup Bratislava, Stolnotenisové Centrum
01.09.2018 SP mužov - Mildeho memoriál, ŠKST Ružomerok
08.09.2018 SP mužov - O Pohár duklianskych hrdinov, Prešov
15.09.2018 SP mužov - Memoriál F. Karandyšovského, ŠKST Humenné
22.09.2018 SP mužov - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá
29.12.2018 SP mužov - Vianočný turnaj, TTC Nové Zámky
World Tour
14.08.2018 Seamaster 2018 ITTF World Tour, Bulgarian Open, Panagyurishte (BUL)
21.08.2018 Seamaster 2018 ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE)
23.10.2018 ITTF Challenge, Belgium Open, De Haan (BEL)
29.10.2018 Seamaster 2018 ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE)
06.11.2018 Seamaster 2018 ITTF World Tour Platinum, Austrian Open, Linz (AUT)
13.12.2018 Seamaster 2018 ITTF World Tour Grand Finals
15.01.2019 ITTF World Tour Hungarian Open, Budapest (HUN)
13.02.2019 ITTF Challenge Plus Portugal Open, Lisboa (POR)
20.03.2019 ITTF Challenge Plus Oman Open, Muscat (OMA)
20.03.2019 ITTF Challenge Spanish Open, Guadalajara (ESP)
26.03.2019 ITTF World Tour Platinum Qatar Open, Doha (QAT)
01.05.2019 ITTF Challenge Serbia Open, Belgrade (SRB)
08.05.2019 ITTF Challenge Slovenia Open, Otočec (SLO)
14.05.2019 ITTF Challenge Croatia Open, Zagreb (CRO)
28.05.2019 ITTF World Tour Platinum China Open, Shenzhen (CHN)
04.06.2019 ITTF World Tour Hong Kong Open, Hong Kong (HKG)
12.06.2019 ITTF World Tour Platinum Japan Open, Sapporo (JPN)
02.07.2019 ITTF World Tour Korea Open, TBC (KOR)
09.07.2019 ITTF World Tour Platinum Australian Open, Geelong (AUS)
World Junior Circuit
12.09.2018 Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin (CRO)
19.09.2018 Serbia Open, ITTF Junior Circuit, Belgrade (SRB)
02.11.2018 Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava (SVK)
07.11.2018 Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely (HUN)
07.02.2019 ITTF Junior Circuit Premium Bahrain Junior & Cadet Open, Manama (BRN)
13.02.2019 ITTF Junior Circuit Premium Czech Junior & Cadet Open, Hodonín (CZE)
20.03.2019 ITTF Junior Circuit Premium Italy Junior & Cadet Open, Lignano (ITA)
15.04.2019 ITTF Junior Circuit Premium Belgium Junior & Cadet Open, Spa (BEL)
22.05.2019 ITTF Junior Circuit Premium Polish Junior & Cadet Open, Władysławowo (POL)
12.06.2019 ITTF Junior Circuit Morocco Junior & Cadet Open, Meknes (MAR)
Liga
30.09.2018 Extraliga - dorastenky 2018-19
30.09.2018 Extraliga - dorastenci 2018-19
30.09.2018 1.liga ženy - východ 2018-19
30.09.2018 1.liga ženy - západ 2018-19
30.09.2018 1.liga muži - východ 2018-19
30.09.2018 1.liga muži - západ 2018-19
30.09.2018 Extraliga - muži 2018-19
30.09.2018 Extraliga - ženy 2018-19
Ostatné
12.08.2018 Satelit - ŠKST Ružomberok
15.08.2018 Satelit - ŠKST Havířov
18.08.2018 Satelit - Hluk
24.08.2018 Eurominichamps, Schiltigheim (FRA) 
28.08.2018 Kontrolný turnaj, dorast, Bratislava
06.09.2018 Kontrolný turnaj, staršie žiactvo, Prievidza
18.09.2018 ITTF European Championships, Alicante (ESP)
29.09.2018 Dunajský pohár
06.10.2018 3rd Youth Olympic Games, Buenos Aires (ARG)
02.12.2018 World Junior Table Tennis Championships, Bendigo (AUS)
02.02.2019 ITTF Europe Top 16 Cup, Montreux (SUI)
07.02.2019 International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár
01.03.2019 Majstrovstvá SR jednotlivcov a M SR jednotlivcov do 21 rokov, Bratislava
01.03.2019 M SR jednotlivcov a M SR jednotlivcov do 21 rokov, Bratislava
07.03.2019 2019 European U21 Championships
21.04.2019 World Table Tennis Championships, Budapest (HUN)
01.05.2019 M SR družstiev, mladšie žiačky - MŠK VSTK Vranov
01.05.2019 M SR družstiev, mladší žiaci - ŠKST Topoľčany
04.05.2019 M SR jednotlivcov, staršie žiactvo - Stolnotenisové centrum
08.05.2019 M SR družstiev, staršie žiactvo - MSK Čadca
11.05.2019 M SR jednotlivcov, dorast - MSK Čadca
24.05.2019 GP Praha
01.06.2019 M SR jednotlivcov, mladšie žiactvo - Stolnotenisové centrum
15.06.2019 M SR jednotlivcov, najmladšie žiactvo - STO Valaliky
22.06.2019 European Games, Minsk (BLR)