Dátum Názov
Slovensnký pohár mládeže
15.09.2019 1.SPM - staršie žiactvo, ŠKST Humenné
21.09.2019 1.SPM - najmladší žiaci, Slávia TU Zvolen
21.09.2019 1.SPM - najmladšie žiačky, ŠKST Topoľčany
05.10.2019 1.SPM - mladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky
05.10.2019 1.SPM - mladšie žiačky, ŠKST Ružomberok
19.10.2019 1.SPM - dorastenci, MSK Čadca
19.10.2019 1.SPM - dorastenky, ŠKST Ružomberok
20.10.2019 1.SPM - U21, ŠKST Ružomberok
09.11.2019 2.SPM - najmladšie žiactvo, TTC Záhorská Bystrica
23.11.2019 2.SPM - mladšie žiactvo, TTC Záhorská Bystrica
07.12.2019 2.SPM - dorastenci, STC ŠKST Bratislava
07.12.2019 2.SPM - dorastenky, TTC Majcichov
08.12.2019 2.SPM - U21, STC ŠKST Bratislava
21.12.2019 2.SPM - starší žiaci, STC ŠKST Bratislava
21.12.2019 2.SPM - staršie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom
18.01.2020 3.SPM - mladší žiaci, STO Valaliky
18.01.2020 3.SPM - mladšie žiačky, TTC Majcichov
01.02.2020 3.SPM - dorast, STO Valaliky
02.02.2020 3.SPM - U21, STO Valaliky
15.02.2020 3.SPM - najmladší žiaci, STC ŠKST Bratislava
15.02.2020 3.SPM - najmladšie žiačky, ŠKST Humenné
23.02.2020 3.SPM - staršie žiačky, MŠK VSTK Vranov nad Topľou
23.02.2020 3.SPM - starší žiaci, STO Spoje Bratislava (hala SSTZ, Černockého 6)
30.04.2020 SPM - Konečné poradie 2019/20
Slovensnký pohár
24.08.2019 SP mužov - ŠKST Bratislava - Stiga Cup, STC ŠKST Bratislava
31.08.2019 SP mužov a žien - O Pohár Duklianskych hrdinov, Prešov
07.09.2019 SP mužov a žien - Mildeho Memoriál, ŠKST Ružomberok
14.09.2019 SP mužov a žien - Memoriál F.Karandyšovského, ŠKST Humenné
21.09.2019 SP mužov a žien - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá
28.12.2019 SP mužov - Vianočný turnaj, TTC Nové Zámky
30.04.2020 SP mužov - Konečné poradie 2019/20
World Tour
13.08.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Bulgarian Open, Panagyurishte (BUL)
20.08.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Czech Open, Olomouc (CZE)
10.09.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus Paraguay Open, Asuncion (PAR)
02.10.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Swedish Open, Stockholm (SWE)
08.10.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum German Open, Bremen (GER)
16.10.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Polish Open, Władysławowo (POL)
12.11.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum Austrian Open, Linz (AUT)
04.12.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus Canada Open, Markham (CAN)
11.12.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Grand Finals, TBD
22.04.2020 ITTF Challenge Slovenia Open, Otocec (SLO)
World Junior Circuit
18.09.2019 ITTF Junior Circuit Golden Croatian Junior & Cadet Open, Varaždin (CRO)
24.09.2019 ITTF Junior Circuit Serbia Junior & Cadet Open, Belgrade (SRB)
08.10.2019 ITTF Junior Circuit Macedonia Junior & Cadet Open, Skopje (MKD)
30.10.2019 ITTF Junior Circuit Slovak Junior & Cadet Open, Nitra (SVK)
06.11.2019 ITTF Junior Circuit Premium Hungarian Junior & Cadet Open, Szombathely (HUN)
27.05.2020 ITTF Junior Circuit Premium Polish Junior & Cadet Open, Władysławowo (POL)
Liga
30.06.2020 Extraliga - muži 2019-20
30.06.2020 Extraliga - ženy 2019-20
30.06.2020 1.liga muži - západ 2019-20
30.06.2020 1.liga muži - východ 2019-20
30.06.2020 1.liga ženy - západ 2019-20
30.06.2020 1.liga ženy - východ 2019-20
30.06.2020 Extraliga - dorastenci 2019-20
30.06.2020 Extraliga - dorastenky 2019-20
Ostatné
23.08.2019 Eurominichamps, Schiltigheim (FRA)
03.09.2019 ITTF European Championships, Nantes (FRA)
04.10.2019 European Youth Top 10, Noordwijk (NED)
28.02.2020 Majstrovstvá SR jednotlivcov a M SR jednotlivcov do 21 rokov, Bratislava