PREZENČNÁ LISTINA
MILDEHO MEMORIÁL RUŽOMBEROK 6.9.2003
ŠKST Michalovce
1.Guman Stanislav 1.Dzelinska Oľga Lok.
Košicč
2.Senkulič Patrik 2.Lenčová Denisa ŠKST Ružomberok
3.Dzelinskij Andrej 3.Cvancigerová Margaréta ŠKST
Ružomberok
4.Kaščák Ľubomír 4.Mokošová Domenika ŠKST Ružomberok
Prešov 5.Režná Paulína Mareka Malacky
5.Guman Ľubomír 6.Rajtoková Paulína Mareka Malacky
6.Molčan Jozef 7.Kurová Zuzana Mareka Malacky
Šporiteľňa Bratislava 8.Ondriseková Danka ŠKST Ružomberok
7. Gumaň Martin 9.Daubnerová Simona Mostex
Rača
8.Jaslovský Martin 10.Tačiboková Petra Trnávka
Blava
9.Hašek Karol 11.Bakaiová Tatiana MŠKST Nitra
ŠK Rača 12.Medříková Jana MŠKST Nitra
10.Šereda Peter 13.Csibová Lýdia Olympic Viedeň
11.Šereda Tomáš 14.Škultétyová Martina Nemecko
12.Blažek Radoslav 15.Hrmová Katarína Mostex Rača
13.Hamran Anton 16.Andraščíková Diana Š.Michaľany
14.Hamran Matej 17.Kurečková Darina Š.Michaľany
Geológ Rožňava 18.Rómová Katka ŠKST Ružomberok
15.Gallo Zoltán
16.Gallo Gregor
17.Repaský Peter
18.Bozo Ronald
19.Laitner Ľbomír
KOVO Stránske
20.Valúch Róbert st
21.Valúch Róbert ml.
ŠKST VTJ Ružomberok
22.Kačník Milan
23.Tužinský Ľubomír
24.Kupeček Lukáš
25.Kajúch Jozef
26.Bendík Jozef
27.Kasanický Miroslav
28.Gavura Jaroslav
29.Sleziak Patrik
MSTK Martin
30.Mada Peter
31.Štípala Dušan
TZO Bytča
32.Tiso Bohuslav ml.
33.Tiso Bohuš
34.Vítkovský Ján
35.Kalman Rastislav
Stavbár Žilina
36.Kucko Peter
37.Krajči Peter
38.Čutek Oliver
39.Babik
STK HCH Čadca
40.Horejší Miroslav
41.Poliaček Vladimír
42.Petráš Pavel
43.Meluš Ladislav
44.Hartel Pavol
45.Kubalík Jozef
SK Tvrdošín-Nižná
46.Buczacki Ján
47.Šlesár Michal
48.Šlesár Tomáš
49.Drbiak Zdeno
50.Belopotočan Roman
51.Hudec Lukáš
Mareka Malacky
52.Marek Patrik
53.Gajdoš Martin
54.Laczo Marcel
55.Saprykin Alexander
56.Paľovčík Martin
57.Palček Martin
58.Gasymov Jelčin
59.Bednár Ján
TTC Pov. Bystrica
60.Kovalík Jozef
61.Mroščák Ján
Domino Nitra
62.Grígel Roman st.
63.Grígel Roman ml.
64.Černák Peter
65.Horečný
66.Kozlov
Medokýš Martin
67.Žilla Jaroslav
68.Valko
Mladosť R.Sobota
69.Huszti
70.Kizek
71. Pašiak Adam
Poproč
72.Drábik Imrich
B.Bystrica
73.Gajdoš Marián
Doprastav Zvolen
74.Budáč
Trnovec n. Váhom
75.Šabík Juraj
76.Gašpierik Peter
MŠKST Nitra
77.Ištokovič Marián
ZAHRANIČIE
78.Wiltska Jozef
79.Krajčík Róbert
80.Goga Daniel
81.Herman Branislav
82.Konrád Peter
Krpeľany
83. Huťka Radoslav
84. Kačník Jaro