|
VÝSLEDKY SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV KADETIEK |
|
|
|
|
|
|
KADETKY – základné skupiny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
RADAK Uma /Srbsko/ |
– 7, 3, 2, 6 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
CSAKIU Rita /Maďarsko/ |
– 8, 9, 10, – 5, – 9 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora obsadila v základnej skupine 1. miesto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAUBNEROVÁ Andrea |
– |
HOLOK Dijana /Srbsko/ |
2, 6, 8 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
DAUBNEROVÁ Andrea |
– |
CIURCIU Melinda /Rumunsko/ |
– 12, 8, – 11, – 5 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAUBNEROVÁ Andrea obsadila v základnej skupine 2. miesto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LAZARČÍKOVÁ Simona |
– |
KICO Irma /Bosna Hercegovina/ |
7, 5, 5 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
LAZARČÍKOVÁ Simona |
– |
DOPSINA Mihaela /Rumunsko/ |
9, 1, – 3, 4 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LAZARČÍKOVÁ Simona obsadila v základnej skupine 1. miesto |
|
|
|
|
|
KADETKY – hlavná súťaž – II. stupeň – pavúk (24 hráčiek) |
|
|
|
|
|
|
I. KOLO /17. – 24./ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
volné kolo |
|
|
|
|
|
|
|
DAUBNEROVÁ Andrea |
– |
ONDŘÍŠKOVÁ Kristína /Česko/ |
– 5, – 9, – 8 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
LAZARČÍKOVÁ Simona |
– |
RADAK Una /Srbsko/ |
– 5, – 7, 7, 10, 10 |
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
II. KOLO /9. – 16./ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
TODOROVIČ Andrea /Srbsko/ |
8, – 8, – 6, 7, 9 |
3 / 2 |
|
|
|
|
|
LAZARČÍKOVÁ Simona |
– |
OBRADOVIČ Sonja /Bosna Hercegovina/ |
– 10, – 6, – 6 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
III. KOLO /5. – 8./ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
KUČEROVÁ Aneta /Česko/ |
1, 2, – 6, 8 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SEMIFINÁLE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
GALONJA Marija /Srbsko/ |
– 9, 7, – 11, 2, 9 |
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FINÁLE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
– |
BARNA Blanka /Srbsko/ |
5, 10, 6 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné umiestnenie kadetiek v súťaži jednotlivcov na MM K+J v
Srbsku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽOVÁ Barbora |
|
1. miesto |
|
|
|
|
|
|
|
LAZARČÍKOVÁ Simona |
5. – 8. miesto |
|
|
|
|
|
|
|
DAUBNEROVÁ Andrea |
16. – 17. miesto |
|
|
|
|
|
|
|
V súťaži jednotlivcov /kadetiek/ štartovalo spolu 33 hráčok,
zvíťazila BALAŽOVÁ Barbora /Slovensko/ |
|