|
VÝSLEDKY SÚŤAŽE DRUŽSTIEV JUNIOROV |
|
|
|
|
|
|
JUNIORI – základná skupina – SLOVENSKO "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
SRBSKO "B" |
|
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽ Michal |
– |
ČONIČ Denis |
|
6, 8, 4 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
BLAŽEK Radoslav |
– |
ČABRILO Milija |
|
5, 10, 6 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
LELKEŠ Zoltán |
– |
JUŠKOVIČ Nikola |
|
9, 4, 6 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
RUMUNSKO |
|
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
BALÁŽ Michal |
– |
IONESCU Ovidiu |
|
– 9, – 5, – 7 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
BLAŽEK Radoslav |
– |
OANCEA Ionut |
|
– 6, – 5, 10, – 8 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
LELKEŠ Zoltán |
– |
CAZACU Alexandru |
|
– 9, – 6, 13, – 9 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Družstvo juniorov SLOVENSKO "A" obsadilo v základnej skupine 2.
miesto |
|
|
|
|
|
|
JUNIORI – základná skupina – SLOVENSKO "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "B" |
– |
PERU |
|
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
PINDURA Filip |
– |
BLAS AAREVALO Bryan |
|
7, 6, – 12, – 9, 8 |
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
GASYMOV Eľčin |
– |
ANGELES QUEVEDO Carlos |
|
4, – 7, 8, 10 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
GALLO Gregor |
– |
voľno |
|
w : o |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "B" |
– |
SRBSKO "A" |
|
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
PINDURA Filip |
– |
PETE Žolt |
|
4, – 15, – 6, – 7 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
GASYMOV Eľčin |
– |
JEVTOVIČ Marko |
|
– 6, – 8, 7, – 9 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
GALLO Gregor |
– |
BORČIČ Dorde |
|
– 6, – 7, – 2 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Družstvo juniorov SLOVENSKO "B" obsadilo v základnej skupine 2.
miesto. |
|
|
|
|
|
|
JUNIORI – hlavná súťaž – II. stupeň – pavúk ( 6 družstiev ) |
|
|
|
|
|
|
ŠTVRŤFINÁLE |
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
ČESKO "A" |
|
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
BLAŽEK Radoslav |
– |
ZLÁMAL Jaromír |
|
– 7, – 8, – 11 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
BALÁŽ Michal |
– |
MIKULEC Ivo |
|
– 10, 7, – 7, 12, – 6 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
LELKEŠ Zoltán |
– |
PLEVA Radek |
|
7, 8, 6 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
BALÁŽ Michal |
|
ZLÁMAL Jaromír |
|
3, 7, – 4, – 7, – 6 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "B" |
– |
RUMUNSKO |
|
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
GASYMOV Eľčin |
– |
OANCEA Ionut |
|
– 7, 7, 6, – 2, – 6 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
PINDURA Filip |
– |
CAZACU Alexandru |
|
8, – 4, 9, 8 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
GALLO Gregor |
|
VOINEA Radu |
|
– 8, – 7, – 7 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
PINDURA Filip |
|
OANCEA Ionut |
|
– 8, – 7, – 3 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Družstvá juniorov SLOVENSKO "A" a SLOVENSKO "B" obsadili zhodne 5.
– 6. miesto z 9 zúčastnených družstiev, zvíťazilo družstvo Srbska |
|