Bodovací turnaj mládeže SR,
Ivanka pri Dunaji,
22
.
4.2006
Dorastenci
Poradie
Priezvisko a Meno
Klub / Oddiel
ročník
1.
PINDURA Filip
Škst Ružomberok
88
2.
LELKEŠ Zoltán
Šk Mostex Rača
88
3.
SEKERA Tibor
Stk Bricon Trnava
90
4.
KOBES Kristián
Škst Topvar Topoľčany
90
5.
JEŽO Filip
Ttc Považská Bystrica
90
6.
MEGO Pavol
Šog Nitra
90
7.
BALÁŽ Michal
Škst Topvar Topoľčany
88
8.
KISS Dávid
Sst Dunajská Streda
90
9.
BEZÚR Tomáš
Šk Šg Nitra
89
10.
KUBALÍK Miroslav
Šk Hch Čadca
88
11.
DRINKA René
Šk Mostex Rača
90
12.
TOMÁŠ Ján
Šog Nitra
89
13.
MUCHA Matej
Šk Šg Nitra
93
14.
LETENAY Adam
Stk Ivanka pri Dunaji
90
15.
KARAS Dávid
Škst Topvar Topoľčany
92
16.
KEVICKÝ Andrej
Šk Šg Nitra
90
17. – 24.
SLOVÁČIK Andrej
Msk Malacky
92
SLEZIAK Patrik
Škst Ružomberok
88
ČUKAN Michal
Šk Šg Nitra
88
BARKÁČMilan
Stk Lučenec
89
KUPEČEK Lukáš
Tj Geológ Rožňava
88
LEVĆÍK Martin
Stk Bricon Trnava
88
ŠICKO Marián
Stk Nové Mesto nad Váhom
89
NOVOTA Samuel
Msk Malacky
92
25. – 32.
KRIŽANOVIČKristián
Stk Ivanka pri Dunaji
91
PRUGLER Richard
Stk Ivanka pri Dunaji
88
GAJDOŠ Richard
Stk Nové Zámky
91
KONRÁD Matej
Ttc Považská Bystrica
91
MUDRÍK Juraj
Šk Hch Čadca
93
GUNÁR Jaroslav
Stk Nové Zámky
90
GOGORA Martin
Škst Topvar Topoľčany
89
GÁL Dominik
Stk Veľká Mača
88
33. – 48.
PETREK Jozef
Stk Ivanka pri Dunaji
90
SZORÁD Adrián
Stk Ivanka pri Dunaji
90
ŠIMÚNEK Marek
Šog Nitra
90
BARTOVIČAdam
Škst Karlova Ves
89
GÁLIK Martin
Šk Mostex Rača
89
KOKAVEC Martin
Šog Nitra
91
KOMOROVSKÝ Róbert
Stk Nové Zámky
91
VASS Róbert
Škst Topvar Topoľčany
88
KÁČER Martin
Stk Ivanka pri Dunaji
89
BRYCHTA Eduard
Šk Mostex Rača
92
CSÁNO Juraj
Stc Trstice
92
PRIEVOZNÍK Igor
Stk Pezinok
90
KLASZTA Dávid
Stk Veľká Mača
89
BOJKOVSKÝ Lukáš
Škst Karlova Ves
92
STRUHÁR Matej
1. ZŠ Vráble
89
NEKOLA Adam
Škst Karlova Ves
90
49. – 64.
JEŽO Martin
Stk Nová Dubnica
94
JORDAN Juraj
Škst Karlova Ves
90
PETREK Matej
Stk Ivanka pri Dunaji
91
SASKO Tomáš
Stk Ivanka pri Dunaji
89
POČUCH Juraj
Stk Pezinok
90
HUSÁR Andrej
Stk Nové Zámky
91
MARTÁK Patrik
Stk Nové Mesto nad Váhom
92
BUDVESEL Libor
Škst Ružomberok
91
CISÁRIK Mário
Šk Hch Čadca
92
MAJZEL Michal
Stk Trenčianska Teplá
91
GAJDOSCHIK Adrián
Stc Trstice
93
BOGI Roland
Stk Veľká Mača
92
GAŠPARÍK Ivan
Škst Topvar Topoľčany
92
ČERMAN Tomáš
Škst Topvar Topoľčany
91
SVRČINA Dávid
Škst Ružomberok
90
BOJŇANSKÝ Stanislav
Škst Karlova Ves
89
65. – 78.
TURČEK Peter
Tj Trnávka Bratislava
96
HORŇÁK Filip
Stk Trenčianska Teplá
93
VÁLEK Ľubomír
Škst Topvar Topoľčany
90
PETRÍK Richard
Stk Ivanka pri Dunaji
93
CHLAPEČKA Adam
Tj Kubran Trenčín
93
EZECHIÁŠ Martin
Tj Trnávka Bratislava
91
MIKLOVIČMartin
Stk Nové Mesto nad Váhom
92
GAJDOŠ Ľubomír
Tj Trnávka Bratislava
91
ČUPÍK Miloslav
Sto Potravinár Educo Bratislava
90
ŠULGAN Adam
Šk Hch Čadca
90
KUBRAN František
Stk Trenčianska Teplá
90
LEŠKO Zoltán
Stk Ivanka pri Dunaji
93
MIČEGA Tomáš
Tj Kubran Trenčín
89
ČECHVALA Filip
Stk Trenčianska Teplá
95