Svetová kvalifikácia na OH 2008, 8.-11.5.2008, Budapešť |
||
|
|
|
Svetová kvalifikácia na OH 2008, 8.-11.5.2008, Budapešť - oficiálna stránka
Konečné poradie svetovej kvalifikácie na OH 2008.
IV. stupeň (o konečné umiestnenie
15.-16. miesto) - progresívny k.o. systém
|
|||
Ódorová Eva | Hadačová Dana (CZE) | 4:1 | (4,7,-10,11,8) |
IV. stupeň (o konečné umiestnenie 13.-16. miesto) - progresívny k.o. systém | |||
Ódorová Eva | Ekholm Matilda (SWE) | 3:4 | (-8,-8,-8,3,6,10,-7) |
IV. stupeň (o konečné umiestnenie
9.-16. miesto) - progresívny k.o. systém
|
|||
Ódorová Eva | Bakula Andreja (HRV) | 2:4 | (-9,-4,-4,9,7,-8) |
IV. stupeň (o konečné umiestnenie
21.-22. miesto) - progresívny k.o. systém
|
|||
Keinath Thomas | Pazsy Ferenc (HUN) | 0:4 | (-9,-14,-9,-8) |
IV. stupeň (o konečné umiestnenie 21.-24. miesto) - progresívny k.o. systém | |||
Keinath Thomas | Erlandsen Geir (NOR) | 4:0 | (4,6,3,7) |
IV. stupeň (o 17.-41. miesto) - k.o.
systém - 3. kolo
|
|||
Keinath Thomas | Blaszczyk Lucjan (POL) | 2:4 | (11,-6,-5,-7,2,-2) |
IV. stupeň (o 17.-41. miesto) - k.o.
systém - 2. kolo
|
|||
Keinath Thomas | Yang Min (ITA) | 4:0 | (4,0,0,0) |
Pištej Ľubomír | Cioti Konstantin (ROU) | 2:4 | (-10,-8,-4,9,4,-6) |
Kmotorková Lenka | Sorochinskaya Tetyana (UKR) | 0:4 | (-6,-10,-6,-4) |
IV. stupeň (o 1.-16. miesto) - k.o.
systém - 1. kolo
|
|||
Ódorová Eva | Stefanova Nikoleta (ITA) | 1:4 | (-7,8,-9,-6,-8) |
IV. stupeň (o 17.-41. miesto) - k.o. systém - 1. kolo | |||
Keinath Thomas | Didukh Aleksandr (UKR) | 4:0 | (5,8,8,5) |
Pištej Ľubomír | voľný žreb | ||
Kmotorková Lenka | Mocrousov Elena (MDA) | 4:0 | (9,7,7,6) |
Balážová Barbora | Feher Gabriela (SRB) | 0:4 | (-7,-8,-9,-12) |
III. stupeň - k.o. systém - 2. kolo
|
|||
Pištej Ľubomír | Kou Lei (UKR) | 3:4 | (7,-7,8,4,-8,-4,-4) |
Ódorová Eva | Vacenovská Iveta (CZE) | 4:0 | (8,7,3,7) |
III. stupeň - k.o. systém - 1. kolo
|
|||
Pištej Ľubomír | Chtchetinine Evgueni (BLR) | 4:2 | (4,-8,-27, 5,6,7) |
Keinath Thomas | Burgis Matiss (LAT) | 2:4 | (-12,-10,-10,5,9,-3) |
Ódorová Eva | Skov Mie (DEN) | 4:3 | (-12,-4,4,-7,8,6,12) |
Balážová Barbora | Pavlovich Veronika (BLR) | 1:4 | (-8,-9,6,-7,-10) |
Kmotorková Lenka | Lu Yun-Feng (TPE) | 0:4 | (-10,-4,-7,-6) |
I. stupeň - kvalifikácia - základné
skupiny
|
|||
Bardoň Michal | Pazsy Ferenc (HUN) | 3:4 | (-2,-6,9,3,-9,8-9) |
Bardoň Michal | Madrid Marcos (MEX) | 1:4 | (2,-6,-6,-2,-9) |
Pištej Ľubomír | Ourahmoune Fatah (ALG) | 4:0 | w.o. |
Pištej Ľubomír | Jančařík Lubomír (CZE) | 4:2 | (6,-9,7,-7,9,7) |
Pištej Ľubomír | Bola Christian (COD) | 4:0 | w.o. |
Kmotorková Lenka
|
Erdelji Ana-Maria (SRB) | 2:4 | (-8,5,-6,-4,8-9) |
Kmotorková Lenka | Dessaint Aurore (FRA) | 4:2 | (6,-13,-11,8,5,6) |
Ódorová Eva | Mocrousov Elena (MDA) | 4:0 | (9,1,10,7) |
Ódorová Eva | Gaponova Ganna (UKR) | 4:0 | (8,14,8,7) |
Balážová Barbora | Pan Li-Chun (TPE) | 0:4 | (-2,-6,-1,-9) |
Balážová Barbora | Heine Veronika (AUT) | 4:1 | (12,5,-7,4,4) |