PRIHLASOVACÍ FORMULÁR - World Tour, Challenger, Medzinárodné Majstrovstvá  (dospelí)
PRIHLASOVACÍ FORMULÁR - ITTF JC/C Open, Medzinárodné Majstrovstvá (mládež)

(akceptované budú iba kompletne vyplnené formuláre a následne bude akceptovaná aj prihláška.

Kritéria pre mužov na MS jednotlivcov a ME družstiev 2019

ZOZNAM EVIDOVANÝCH PRIHLÁŠOK

Czech Junior & Cadet Open 2019 - 08.01.2019 update

 


OTVORENÉ PRIHLASOVANIE

 
Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus, Paraguay Open, 12.-14.09.2019, Asuncion, Paraguay (prihlášky do 06.08.2019)
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open, 18.-22.09.2019, Varazdin, Croatia (prihlášky do 13.08.2019)
2019 ITTF World Junior Circuit Chinese Taipei Junior & Cadet Open, 25.-29.september 2019, Taipei (prihlášky do 19.08.2019)
2019 ITTF World Junior Circuit Serbia Junior # Cadet Open 24.-28.09, Zrenjanin, Serbia (prihlášky do 20.08.2019)
2019 ITTF World Tour Swedish Open, 01.-06.10.2019, Stockholm, Sweden (prihlášky do 27.08.2019)
2019 ITTF World Junior Circuit Slovenia Junior & Cadet Open, 02.-06.2019, Otočec, Slovenia (prihlášky do 28.08.2019)
2019 ITTF World Tour Platinum German Open, 08.-13.10.2019, Bremen, Germany (prihlášky do 03.09.2019)
2019 ITTF World Junior Circuit Macedonia Junior & Cadet Open, 08.-12.10.2019, Skopje, Macedonia (prihlášky do 03.09.2019)
 

OSTATNÉ TURNAJE

24th International Open Table Tennis Competition in memory of János Molnár 7.-10.2.2019
Prague Grand Prix 2019 24.-29.5.2019 (prihlášky do 29.4.2019)

 

 

 

UZAVRETÉ PRIHLASOVANIA

Seamaster 2019 ITTF World Tour Czech Open Olomouc
Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus Pyongyang Open, 24.07.-28.07.2019, Pyongyang, Korea
Seamasster 2019 ITTF Challenge Plus Nigeria Open, 07.08.-11.08.2019, Lagos, Nigeria
2019 ITTF World Junior Circuit Honk Kong Junior & Cadet Open (Golden Series), 07.08.-11.08.2019, Honk Kong, Honk Kong

2019 ITTF World Junior Circuit El Salvador Junior & Cadet Open 14.08. - 18.08.2019, San Savador
Seamaster 2019 ITTF World Tour ASAREL Bulgaria Open, 13.08. - 18.08.2019, Panagyurishte, Bulgaria
Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum Korea Open, 02.07. - 07.07.2019, Busan, Korea
Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum Australian Open, 09.07. - 14.07.2019, Geelong, Australia
2019 ITTF World Junior Circuit, China Junior & Cadet Open, 12.06. - 16.06.2019, Taicang, China
2019 ITTF Wolrd Junior Ciruit, Morocco Junior & Cadet Open, 12.06. - 16.06.2019, Agadir, Morocco
Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum LION Japan Open, 12.06. - 16.06.2019, Sapporo, Japan
Seamaster 2019 ITTF Challenge Thailand Open, Bangkok, 22.05 - 26.05. 2019

2019 ITTF World Junior Circuit, Polish Junior & Cadet Open, Premium, 22.05. – 26.05. 2019 ,Wladyslawowo, Poland
Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum China Open, 28.05. - 02.06.2019, Shenzen, China
Seamaster 2019 ITTF Challenge Slovenia Open, Otocec, 08.05. - 12.05.2019 
2019 ITTF World Junior Circuit, Thailand Junior & Cadet Open, 15.05. - 19.05.2019
Seamaster 2019 ITTF Challenge Croatia Open, Zagreb, 14.05 - 18.05. 2019
2019 World Junior Circuit Australian Junior & Cadet Open 28.04. - 01.05.2019
2019 ITTF World Junior Circuit, Spanish Junior & Cadet Open 01.05. - 05.05.2019
Seamaster 2019 ITTF Challenge Serbia Open 01.05. - 05.05.2019
Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus Oman Open 20.-24.3.2019
Seamaster 2019 ITTF Challenge Spanish Open 20.-24.3.2019
Italy Junior & Cadet Open, Lignano 20.-24.3.2019
Chile Junior & Cadet Open, Santiago 20.-24.3.2019
Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum Qatar Open Doha 26.-31.3.2019
2019 World Junior Circuit Ghana Junior & Cadet Open 01.-05.04.2019
French Junior & Cadet Open, Metz 10.-14.04.2019
Luxembourg Open, Luxembourg (LUX): 10. -13.04 2019
Seamaster 2019 ITTF World Tour, Hungarian Open (15.-20.1.2019)
Swedish Junior & Cadet Open 20.-24.2.2019
Czech Junior & Cadet Open 13.-17.2.2019
2019 ITTF Challenge Plus Portugal Open 13.-17.2.2019
Bahrain Junior & Cadet Open 7.-11.2.2019

2018 Czech Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit 14.-18.2.2018
2018 Swedish Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit  21.-25.2.2018

Seamaster 2018 ITTF World Tour Platinum, Qatar Open 8.-11.3.2018
2018 ITTF Challenge, Polish Open 13.-17.3.2018
Seamaster 2018 ITTF World Tour Platinum, German Open 23.-25.3.2018
2018 Italian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circiut 21.-25.3.2018
2018 Tunisia Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit 19.-23.3.2018
ITTF Challenge Spanish Open 2018 28.03.-01.04.2018
2018 Cote d’Ivoire Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit 1.-5.4.2018
2018 ITTF World Junior Circuit Paraquay Junior & Cadet Open 9.-13.4.2018
2018 ITTF Challenge Slovenia Open, Otocec, 2.-6.4.2018
2018 Challenge Croatia Open, Zagreb 10.-14.4.2018 
2018 Belgium Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit, Spa 18.-22.4.2018
French Junior & Cadet Open (Premium) 25.-29.4.2018
Thailand Junior & Cadet Open (Golden Series) 9.-13.5.2018
Spanish Junior & Cadet Open 9.-13.5.2018
2018 ITTF Challenge Thailand Open, Bankok 16.-20.5.2018
Polish Junior&Cadet Open 23.-27.5.2018
Slovak Junior Open 17.-20.5.2018
Seamester 2018 ITTF World Tour Platinum China Open 31.5.-3.6.2018
Seamaster 2018 ITTF World Tour Hang Seng Hong Kong Open 24.-27.5.2018
Canadian Junior&Cadet Open 28.-31.5.2018
2018 Cook Islands Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit 4.-7.6.2018
Seamaster 2018 ITTF World Tour, LION Japan Open 8.-10.6.2018
China Junior & Cadet Open 4.-8.7.2018
Jordan Junior & Cadet Open 25.-29.7.2018
Seamaster 2018 ITTF World Tour Platinum, Korea Open 19.-22.7.2018
Seamaster 2018 ITTF World Tour Platinum Australian Open 26.-29.7.2018
2018 Challenge Seamaster Nigeria Open 8.-12.8.2018
Asarel Bulgaria Open 14.-19.8.2018
El Salvador Junior & Cadet Open 15.-19.8.2018
Chinese Taipei Junior & Cadet Open 22.-26.8.2018
2018 Croatia Junior & Cadet Open 12.-16.9.2018
2018 Serbia Junior & Cadet Open 19.-23.9.2018
2018 Challenge Belgium Open (23.-27.10.2018)
Seamaster 2018 ITTF World Tour Swedish Open 2018 (29.10.- 4.11.2018)
2018 Egypt Junior & Cadet Open (24.-28.10.2018)
2018 ITTF World Junior Circuit Slovak Cadet Open (2.-4.11.2018)
2018 ITTF World Tour Platinum Austrian Open (6.-11.11.2018)
2018 Challenge Belgosstrakh Belarus Open (13.-18.11.2018)
2018 ITTF World Tour Platinum Austrian Open (6.-11.11.2018)
2018 Hungarian Junior & Cadet Open ITTF Premium Junior Circuit (7.-11.2018)
2018 Portugal Junior & Cadet Open ITTF World Junior Circuit 27.-30.11.2018
 

 

 

Výcvikové tábory a kontrolné turnaje a iné

VT juniori - Nitra 19.-23.11.2018
VT kadetky - Prievidza 19.-22.11.2018
VT kadeti - Prievidza 19.-22.11.2018
VT mini kadeti a mini kadetky - Prievidza 3.-7.12.2018
VT kadeti a kadetky 17.-21.12.2018

VT Juniori - Nitra 14. -18.1.2019
VT Juniorky - Michalovce 14. -18.1.2019
VT Kadeti a kadetky - Prievidza 14. -18.1.2019
VT Juniori - Nitra 28. - 02.2.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 28.1.-1.2.2019
VT juniorky, Michalovce 28.1.-1.2.2019
VT juniori, Nitra 25.-28.2.2019
VT kadeti a kadetky, Malacky 25.2.-1.3.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 11.-15.3.2019
VT kadeti a kadetky, Prievidza 01.-05.04.2019
VT juniori, Nitra 8.-12.4.2019
VT juniorky, Michalovce 10.-14.4.2019

VT juniori, Nitra 23.-27.4.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 29.4.-3.5.2019
VT kadeti a kadetky, Nitra 13.-17.5.2019