PRIHLASOVACÍ FORMULÁR - World Tour, Challenger, Medzinárodné Majstrovstvá  (dospelí)
PRIHLASOVACÍ FORMULÁR - ITTF JC/C Open, Medzinárodné Majstrovstvá (mládež)

(akceptované budú iba kompletne vyplnené formuláre a následne bude akceptovaná aj prihláška.

Kritéria pre mužov na MS jednotlivcov a ME družstiev 2020

Výcvikové tábory mládeže schváelné VV SSTZ do konca roku 2019

ZOZNAM EVIDOVANÝCH PRIHLÁŠOK

Czech Junior & Cadet Open 2020
Italy Junior & Cadet Open 2020
 

 

OTVORENÉ PRIHLASOVANIE



 

OSTATNÉ TURNAJE

2020 World Team Qualification Tournament 22.-26.01.2020, Gondomar (POR)
25th International Open Table Tennis Competition in memory of János Molnár 06.-09.02.2020
International Youth Cup 30.05. - 01.06.2020, TTC Hasselt, Belgium
10th LITHUANIAN CADET & MINI CADET OPEN IN MEMORY OF COACH BR. BALAISIENE 19.-21.06.2020
 

 

 

 

UZAVRETÉ PRIHLASOVANIA

2020 ITTF Challenge Spanish Open, 04 - 08.02.2020, Granada, Spain
2020 ITTF Challenge Plus Portugal Open, 12. - 16.02.2020, Lisbon, Portugal
2020 ITTF World Junior Circuit Czech Junior & Cadet Open, 12. - 16.02.2020, Hodonin, Czech
2020 ITTF World Junior Circuit Congo Junior & Cadet Open, 04. - 08.03.2020, Kinshasa, Congo
2020 ITTF World Tour Platinum Qatar Open, 05. - 08.03.2020, Doha, Qatar
2020 ITTF Challenge Plus Oman Open, 11. - 15.03.2020, Muscat, Oman
2020 ITTF Challenge Polish Open, 11. - 15.03.2020, Gliwice, Poland
2020 ITTF World Junior Circuit, Italy Junior & Cadet Open, 11. - 15.03.2020, Lignano, Italy
2020 ITTF World Junior Circuit Tunisia Junior & Cadet Open, 17. - 21.03.2020, Tunis
2020 ITTF Wordl Junior Circuit Peru Junior & Cadet Open, 10. - 14.03.2020, Lima, Peru
2020 ITTF World Junior Circuit Madagascar Junior & Cadet Open, 01. - 05.04.2020, Antananarivo, Madagasar
2020 ITTF Challenge Italian Open, 01. - 05.04.2020, Riccione, Italia

 

Výcvikové tábory a kontrolné turnaje a iné

 

VT Juniori - Nitra 14. -18.1.2019
VT Juniorky - Michalovce 14. -18.1.2019
VT Kadeti a kadetky - Prievidza 14. -18.1.2019
VT Juniori - Nitra 28. - 02.2.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 28.1.-1.2.2019
VT juniorky, Michalovce 28.1.-1.2.2019
VT juniori, Nitra 25.-28.2.2019
VT kadeti a kadetky, Malacky 25.2.-1.3.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 11.-15.3.2019
VT kadeti a kadetky, Prievidza 01.-05.04.2019
VT juniori, Nitra 8.-12.4.2019
VT juniorky, Michalovce 10.-14.4.2019

VT juniori, Nitra 23.-27.4.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 29.4.-3.5.2019
VT kadeti a kadetky, Nitra 13.-17.5.2019