Aktuality:
  

10.8. Výpočet ÚTM k 1.7.2016 schválený VV SSTZ.

  

9.8.  Olympijské hry - stolný tenis (fotogaléria). Fotograf: Ján Súkup

  

8.8. SP - mužov, BOKA Cup, Prievidza, 24.9.2016, (propozície).

  

7.8.  Olympijské hry - stolný tenis

  

4.8. Slovenskí stolní tenisti spoznali program aj súperov (sme.sk).

  

4.8. SP - mužov, Mildeho memoriál, ŠKST Ružomberok, 3.9.2016, (propozície).

  

4.8. SP - mužov, Memoriál Dušana Štraucha, Tr. Teplá, 17.9.2016, (propozície).

  

3.8. 62. ročník medzinárodného turnaja mužov a žien „O Pohár Duklianskych hrdinov“ a Memoriálu Vincenta Buranovského, 27.8.2016, Prešov (propozície).

  

29.7. Rebríčky mládeže k 1.8.2016.

  

29.7. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.8.2016.

 

20.7. Satellit - ŠKST Topoľčany, 14.-15.8.2016 (propozície).

  

25.7. V sobotu 23.7.2016 sa uskutočnil na bratislavskom hrade sľub slovenských olympijonikov u prezidenta SR, Andreja Kisku. Medzi štartujúcimi na OH 2016 sú aj slovenskí stolní tenisti: Eva Ódorová, Barbora Balážová, Wang Yang. Na obrázkoch je aj Jarolím Miko, tréner mužskej reprezentácia a predseda SSTZ Zdenko Kríž. Foto: Ján Súkup

  

20.7. Rebríčky mládeže k 1.7.2016, (doplnené o Majstrovstvá Európy mládeže).

  

19.7. SATELLITE TOUR 2016 - propozície.

  

19.7. Vyžrebovanie súťaží SSTZ 2016/17 (pinec.info).

  

16.7. Kalendár domácich a medzinárodných podujatí pre súťažný ročník 2016/17.

        (len do konca kalendárneho roka 2016).

  

16.7. Vyžrebovanie súťaží SSTZ 2016/17:

         (odvety súťaží budú uverejnené po vydaní kalendára ITTF na rok 2017)

         Extraliga muži.

         Extraliga ženy.

         1.liga muži západ.

         1.liga muži východ.

         1.liga ženy západ.

         1.liga ženy východ.

         Extraliga dorastenci.

         Extraliga dorastenky. 

  

16.7. Rozdelenie turnajov SPM 2016/17.

  

16.7. Majstrovstvá Európy mládeže, 8.-17.7.2016, Záhreb.

  

14.7. Vyžrebovanie Superligy.

  

8.7. Anketa ohľadom tvorby rebríčka mládeže (zahraničné turnaje).

  

7.7. Vyšiel nový časopis Slovenský stolný tenis č. 1/2016.

  

28.6. Najdôležitejšie zmeny v prestupovom a registračnom poriadku.

        Registrácia + členské za dospelého hráča na 5 rokov je 35,-EUR.

        Registrácia + členské hráčov do 18 rokov a nad 65 rokov na 5 rokov je 5,-EUR.

        Miesto dátumu narodenie treba uvádzať rodné číslo.

  

28.6. Rozpis súťaže Slovenského pohára mládeže 2016/17.

       Prihláška na usporiadanie SPM.

       Prihlášku treba zaslať najneskôr do 11.7.2016, vrátane.

  

27.6. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.7.2016.

 

27.6. Súbor predpisov schválený Celoslovenskou konferenciou konanou 25.6.2016.

        Stanovy SSTZ. 

        Prestupový poriadok.

        Registračný poriadok.

        Súťažný poriadok.

        Smernica pre poskytovanie odmeny a náhrad kontrolórovy SSTZ.

        Uznesenie z Celoslovenskej konferencie SSTZ konanej dňa 25.6.2016 v BA.

  

24.6. Zoznam prihlásených družstiev do súťaží SSTZ 2016/17.

  

20.6. Majstrovstvá SR najmladšieho žiactva, 18.-19.6.2016, STO Valaliky.

        1.miesto: Jakub GOLDÍR     1.miesto: Eliška ŠTULLEROVÁ

  

17.6. SSTZ vám so zármutkom oznamuje, že v stredu 15. 6. zomrel MUDr. Miloslav Hulej (80), ktorý bol dlhoročným primárom očného oddelenia ÚVN v Ružomberku, spoluzakladateľom, dlhoročným šéfom a neskôr čestným predsedom ŠKST SCP Ružomberok. A v neposlednom rade aj veľmi dobrým hráčom. Známym bol tiež z pôsobenia vo folklórnych súboroch Liptov a Radosť spod Salatína.

  

16.6. Športovec zo Záhoria ide do Ria, (článok SME).

  

13.6. Kvalifikácia do Extraligy dorastencov.

  

11.6. Extraliga dorastencov.

         Extraliga dorasteniek.

  

8.6. Rebríčky mužov a žien k 1.7.2016.

  

8.6. Majstrovstvá SR mladšieho žiactva, 4.-5.6.2016, Čadca, fotogaléria.

  

8.6. TT Intercup: Bronzové Vydrany trápili aj Bundesligistu, Lelkeš zdolal Ionesca.

  

6.6. Majstrovstvá SR mladšieho žiactva, 4.-5.6.2016, Čadca.

        1.miesto: Adam KLAJBER         1.miesto: Renáta LACENOVÁ

  

3.6. Na základe Zákona o Športe 440/2015 musí SSTZ naplniť Register fyzických osôb v športe, pričom jeden z údajov je aj rodné číslo. Preto žiadame všetkých, ktorí sa budú registrovať aby do prihlášky na registráciu uviedli aj rodné číslo.

  

3.6. Rozpis majstrovských súťaží družstiev v SR pre súťažný ročník 2016/2017

       Právo štartu družstiev v súťažiach v ročníku 2016/17.

       Prihláška do  súťaží družstiev v SR pre pre súťažný ročník 2016/2017.

       Prihlášku treba zaslať najneskôr do 20.6.2016, vrátane.

  

30.5. Majstrovstvá SR mladšieho žiactva, 4.-5.6.2016, Čadca.

        1.miesto: Adam KLAJBER         1.miesto: Renáta LACENOVÁ

  

26.5. World Tour Zagreb (Croatia) Open (Challenge), Zagreb, 24. - 28.5.2016.

  

26.5. Polish Junior & Cadet Open - ITTF WJC, 25.-29.5.2016, Wladyslawowo, POL.

  

23.5. Mimoriadne rebríčky dorastu a st.žiactva.

       Rebríčky sú len pre potreby reprezentácie, nepoužívajú sa ako nasadzovanie,

       alebo na akékoľvek iné účely.

  

23.5. Databáza výsledkov dorastu a st. žiactva k mimoriadnym rebríčkom.

 

22.5. Slovak Junior Open - ITTF Junior Circuit,19.-22.5.2016, Senec, SVK

         3.miesto: KUKUĽKOVÁ Tatiana (dvojhra junioriek)

         3.miesto: FURKOVÁ - URÍKOVÁ (štvorhra junioriek)

         3.miesto: družstvo IND-SVK-UKR - Natália DIDIVINSKÁ (družstvá junioriek)

  

21.5. Slovak Junior Open, fotogaléria.

  

18.5. Kvalifikácia do Extraligy doratu, 12.6.2016, propozície.

  

16.5. Turnaj rodinných družstiev k MDD, 5.6.2016, Karlova Ves. (zmena termínu).

  

16.5. Letné sústredenia v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem.

  

16.5. Poradie náhradníkov na M SR najmladšieho žiactva.

  

11.5. X. Ročník Turnaja o pohár oslobodenia mesta Trenčín, 4.6.2016, propozície.

  

8.5. Majstrovstvá SR dorastu, 14.-15.5.2016, 1.PPC Fortuna Kežmarok.

       1.miesto: Tibor ŠPÁNIK            1.miesto: Tatiana KUKUĽKOVÁ

  

8.5. Majstrovstvá SR staršieho žiactva, 7.-8.5.2016, STO Valaliky.

       1.miesto: Adam KLAJBER         1.miesto: Ema LABOŠOVÁ

  

6.5. Do Ria Balážová a Wang, Ódorová čaká!!!

  

6.5. Platné trénerské licencie k 1.5.2016.

  

3.5. Víťazi Slovenského pohára mládeže 2015/16.

      muži do 21 rokov: KALUŽNÝ Samuel      ženy do 21 rokov: LABOŠOVÁ Ema

      dorastenci: BRAT Adam                         dorastenky: KUKUĽKOVÁ Tatiana

      st. žiaci: DIKO Dalibor                            st. žiačky: LABOŠOVÁ Ema

      ml. žiaci: KLAJBER Adam                      ml. žiačky: SLOBODNÍKOVÁ Hana

      najml. žiaci: GOLDÍR Jakub                   najml. žiačky: ČINČUROVÁ Ema

                          KUBALA Nicolas

  

2.5. Zoznam držiteľov čestných štátnych titulov.

       Prosíme Vás o zaslanie požadovaných údajov elektronicky na adresu:

       dusan.tazky@minedu.sk, alebo sstz1@sstz.sk do 10. mája 2016.

  

2.5. M SR družstiev mladšieho žiactva, 1.5.2016, Valaliky, (stránka turnaja).

chlapci: 1.miesto: STO Valaliky, 2.miesto: MSK Čadca, 3.miesto: ŠKST Topoľčany

dievčatá: 1.miesto:ŠKST Topoľčany, 2.miesto:STK Rybník, 3.miesto:MSTK Tvrdošín

  

1.5. Rebríčky mládeže k 1.5.2016.

  

1.5. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.5.2016.

 

27.4. SK Vydrany vo finále Superligy.

  

26.4. Nadstavba dorasteneckej extraligy o majstra Slovenska družstiev, 11.6.2016.

  

26.4. Školenie hlavných rozhodcov, 1.5.2016 o 8:30, Bratislava.

  

25.4. Memoriál Milana Hrachového,27.-28.8.2016,Frýdlant nad Ostravicí,propozície.

  

22.4. Odovzdanie tréningových plánov je do 30.4.2016.

  

22.4. Kontrolný turnaj kadetov a kadetiek, 20.-21.4.2016.

  

22.4. SPM dorastenci, STK Košice - Čaňa, 30.4.2016, stránka turnaja.

  

21.4. ITTF World Tour, Polish Open (Major), 20.-24.4. 2016, Warsaw, POL.

  

21.4. SPM dorastenky, ŠŠK Central Svidník, 30.4.2016, stránka turnaja.

  

21.4. SPM mladšie žiactvo, STO Spoje Bratislava, (hala SSTZ), 23.4.2016.

         Live stream z tutnaja.

  

19.4. 6.ročník turnaja jednotlivcov a štvorhier „Memoriál Františka Žůrka“.

  

17.4. 12.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov  a žien (výsledky).

  

16.4. Finále Extraligy žien 2016, hala SSTZ, 16.4.2016.

 finále:         SSTE Dunajská Streda  - KST Viktória Trnava 6:2

 o 3.miesto: ŠKST Topoľčany - TTC Považská Bystrica 5:5

 semifinále:  SSTE Dunajská Streda - TTC Považská Bystrica 6:1

 semifinále:  KST Viktória Trnava - ŠKST Topoľčany 5:5

  

15.4 .Play off Extraligy mužov - Finále (O titul Majstra Slovenska):

      12.4.2016 o 18:30  ŠKST Feromax Bratislava - SK Vydrany 1:5    (video)

      15.4.2016 o 18:00  SK Vydrany - ŠKST Feromax Bratislava 5:1

      Play off Extraligy mužov - o 3.miesto:

      12.4.2016 o 18:00   Polstrav Bystričany - Hont.Trsťany/Dudince 2:5

      15.4.2016 o 18:00   Hont.Trsťany/Dudince - Polstrav Bystričany 5:2

  

13.4. Propozície Majstrovstiev SR mládeže:

      - mladšie žiactvo (družstvá): STO Valaliky (1.5.2016)

      - staršie žiactvo: STO Valaliky (7.-8.5.2016)

      - dorast: MŠK 1.PPC Fortuna Kežmarok (14.-15.5.2016)

      - mladšie žiactvo: MSK Čadca (4.-5.6.2016)

      - najmladšie žiactvo: STO Valaliky (18.-19.6.2016)

      - všeobecný časový harmonogram

  

13.4. Metodické usmernenie k vypracovaniu tréningových plánov.

  

12.4. M SR družstiev staršieho žiactva, 17.4.2016, Čadca, (stránka turnaja).

chlapci: 1.miesto: MSK Čadca, 2.miesto: VTSK Vranov, 3.miesto: STO Valaliky

dievčatá: 1.miesto:Michalovce, 2.miesto:STK Košice/Čaňa, 3.miesto:MSTK Tvrdošín

  

11.4. Oficiálny nasadzovací rebríček na M SR družstiev staršieho žiactva.

  

8.4. Finále Extraligy žien 2016, hala SSTZ, 16.4.2016, propozície.

  

8.4. SPM staršie žiactvo, STO Valaliky, 9.4.2016, (stránka turnaja).

  

7.4. 3.kolo TT - Intercupu, SK Vydrany - Ingre CMP (FRA), 9.4.2016 o 18:00.

  

7.4. SPM mladšie žiactvo, STO Spoje Bratislava, (hala SSTZ), 23.4.2016.

       Live stream z tutnaja.

  

6.4. Majstrovstvá SR družstiev staršieho žiactva, 17.4.2016, Čadca, (propozície).

  

5.4. Letné sústredenia pre deti a dospelých, Kysucké Nové Mesto.

  

2.4. 11.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov  a žien (výsledky).

  

1.4. SPM staršie žiactvo, STO Valaliky, 9.4.2016, (propozície).

  

31.3. SPM do 21 rokov, ŠKST Ružomberok, 10.4.2016, (propozície).

  

31.3. Uherce Cup, 16.4.2016, propozície.

  

29.3.Pozvánka na odborný seminár pre trénerov A,B,C,D licencie, 8.4.2016, Košice.

  

22.3. SLOVAKIA OPEN 2016 ITTF PTT – Pozvanie rozhodcov.

  

22.3. SPM najmladšie žiačky, TTC Majcichov, 3.4.2016, (stránka turnaja).

  

20.3. Majstrovstvá SR mužov a žien, 18.-.20.3.2016, Bratislava.

         Majstrami SR sa stali Ľubomír PIŠTEJ a Tatiana KUKUĽKOVÁ.

  

18.3. SPM najmladší žiaci, ŠK JÁŇAN Mor.Svätý Ján, 3.4.2016, (propozície).

  

16.3. Playoff Extraligy mužov (semifinále) - delegovanie rozhodcov.

  

16.3. Kvalifikácia o účasť v Extralige žien 2016/17.

  

16.3. Letné sústredenia v Senici (3.-9.7 a 10.-16.7. 2016).

  

10.3. 2016 Italian Junior & Cadet Open,9.-13.3 2016, Lignano, ITA.

  

8.3. Predseda SSTZ a člen VV SOV Zdenko Kríž dostal najvyššie medzinárodné stolnotenisové vyznamenanie - AWARD OF MERIT ITTF.

  

8.3. Slovak Malacky Open 2016, 11.-13.3.2016. (stránka turnaja).

  

8.3. Letné sústredenia v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem.

  

7.3. Majstrovstvá Sveta - 28.2. - 6.3.2016, Kuala Lumpur.

  

7.3. 4.kolo - Extraliga dorastu (výsledky).

  

6.3. 10.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov  a žien (výsledky).

  

3.3. Priebežné poradie súťaže o SP mládeže.

  

29.2. Rebríčky mládeže k 1.3.2016.

  

29.2. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.3.2016.

 

22.2. SPM mladší žiaci, ŠK JÁŇAN Mor.Svätý Ján, 27.2.2016, (stránka turnaja).

  

19.2. French Junior & Cadet Open - Junior Circuit, 17.-21.2.2016, Metz, FRA.

  

19.2. ZÁKON O ŠPORTE ­ analýza ustanovení novej právnej úpravy.

  

19.2. Školenie a seminár rozhodcov, 26.-27.2.2016, Žiar nad Hronom.

  

19.2. SPM mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica, 27.2.2016, (stránka turnaja).

  

17.2. Zimná univerziáda - stolný tenis, 17.2.2016, Košice (stránka turnaja).

         Zimná univerziáda - Live stream.

  

16.2. Vážení priatelia stolného tenisu, s hlbokým zármutkom a s poľutovaním Vám oznamujeme, že v sobotu naše rady navždy opustil dlhoročný tréner MILAN MACH. Zomrel vo veku 85 rokov. Posledná rozlúčka bude dňa 17.2.2016 o 14:00 v Rači na cintoríne. Česť jeho pamiatke!   

  

12.2.Spôsob uchádzania sa o usporiadanie M-SR jednotlivcov a družstiev mládeže

        Prihláška na usporiadanie M-SR mládeže 2016.

        Uzávierka prihlášok je do 19.2.2016.

  

11.2. Czech Junior & Cadet Open - Junior Circuit, 10.-14.2.2016, Hodonin, CZE.

        3.miesto - družstvo kadetiek (Labošová, Šinkarová, Dzelinska)

  

11.2. Prague Grand Prix 2016, 27.-29.5.2016 (propozície).   

        Prague Grand Prix 2016, 27.-29.5.2016 (prihláška).   

  

11.2. SPM najmladšie žiačky, ŠK JÁŇAN Mor.Svätý Ján,13.2.2016, (stránka turnaja).

  

11.2. SPM najmladší žiaci, MSK Čadca, 13.2.2016, (stránka turnaja).

  

6.2. 8.kolo - Extraliga mužov a 1.liga mužov (výsledky).

  

4.2. Platné trénerské licencie v stolnom tenise na pripomienkovanie, resp. doplnenie titulu, zmeny adresy apod. na číslo 0918181477 do 10.2.2016.

  

3.2. Slovak Malacky Open 2016, 11.-13.3.2016, prihláška pre rozhodcov.

  

2.2. SPM dorastu, TTC Majcichov (hala SSTZ), 30.1.2016, (fotogaléria).

  

1.2. SPM do 21 rokov, Spoje Bratislava (hala SSTZ), 31.1.2016, (video záznam).

  

29.1. Skúšky na licenciu medzinárodného rozhodcu (IU).

  

27.1. ITTF World Tour, German Open (Major), 27.-31.1. 2016, Berlin, GER.

  

22.1. ITTF World Tour, Hungarian Open (Major), 20.-24.1. 2016, Budapest, HUN.

  

20.1. SPM do 21 rokov, Spoje Bratislava (hala SSTZ), 31.1.2016, (stránka turnaja).

  

20.1. SPM dorastu, TTC Majcichov (hala SSTZ), 30.1.2016, (stránka turnaja).

  

20.1. Výpočet ÚTM k 1.1.2016 na kontrolu (pripomienkovať treba do 27.1.2016).

  

20.1. Schválené prestupy a hosťovania od 1.1.2016 do 15.1.2016.

  

18.1. SPM staršie žiačky, ŠKST Topoľčany, 23.1.2016, (stránka turnaja).

  

16.1. 7.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov  a žien (výsledky).

  

15.1. Slovak Malacky Open 2016, 11.-13.3.2016. (propozície SK)

        Slovak Malacky Open 2016, 11.-13.3.2016. (ENG)

  

14.1. SPM starší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky, 23.1.2016, (stránka turnaja).

  

14.1. Na pomoc rozhodcom, trénerom a hráčom stolného tenisu ohľadom prasknutej loptičky počas výmeny.

  

12.1. Výberové konanie na ekonóma SSTZ.

  

12.1. Delegovanie rozhodcov - Extraliga muži 2016.

  

11.1. 3.kolo - Extraliga dorastu (výsledky).

  

4.1. Víťazom Slovenského Pohára mužov 2015-16 sa stal Ľubomír Pištej.

  

31.12. Rebríčky mužov a žien k 1.1.2016.

  

29.12. SP Mužov, Vianočný turnaj, Nové Zámky, 29.12.2015, (výsledky).

  

28.12. Rebríčky mládeže k 1.1.2016.

  

28.12. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.1.2016.

 

19.12. SPM dorast, Spoje Bratislava (hala SSTZ ), 19.12.2015, (live stream).

  

17.12. Zimná univerziáda - stolný tenis, 17.2.2016, Košice (propozície).

          - nominačný list

  

15.12. Vyžrebovanie 2.časti Extraligy mužov.

  

15.12. SPM dorast, Spoje Bratislava (hala SSTZ ), 19.12.2015, (stránka turnaja).

  

15.12. Turnaj O Pohár primátora mesta Svidník, 26.12.2015, (propozície).

  

13.12. 2.kolo - Extraliga dorastu (výsledky).

  

13.12. Pata Cup, 26.12.2015, propozície.

  

12.12. 6.kolo - Extraliga mužov, 1.liga mužov a žien (výsledky).

  

11.12. Memoriál Boženy Kirchhoffovej, 20.12.2015, Spoje Bratislava, (propozície).

  

11.12. Štefanský turnaj 2015, 26.12.2015, STK Pezinok, (stránka turnaja).

  

11.12. SPM st. žiactvo, TTC Majcichov (hala SSTZ - BA), 5.12.2015, (fotogaléria).

  

11.12. SPM U21, TTC Majcichov (hala SSTZ - BA), 6.12.2015, (fotogaléria).

  

9.12. Zriaďovacie a hodnotiace kritériá ÚTM a individuálnej podpory.

Smernica SSTZ č.2/2015, schválil VV SSTZ dňa 19.11.2015 s účinnosťou od 1.1.2016

  

9.12. Udeľovanie a aktualizácia trénerských licencií v stolnom tenise SR.      Smernica SSTZ č.1/2015, schválil VV SSTZ dňa 19.11.2015 s účinnosťou od 1.1.2016

  

9.12. Vianočný turnaj, 26.12.2015, Veľké Uherce (propozície).

  

8.12. Raiffeisen Cup 2015, Malacky, 13.12.2015, (propozície).

  

7.12. Rodinný vianočný turnaj, 12.12.2015, Karlova Ves, (propozície).

  

2.12. Majstrovstvá Sveta juniorov, 29.11.-6.12.2015, Vendee, FRA.

  

28.11. 5.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov  a žien (výsledky).

  

25.11. Školenie a seminár rozhodcov, 6.1.2016, Ružomberok.

  

24.11. SPM st. žiactvo, TTC Majcichov (hala SSTZ - BA), 5.12.2015, (stránka turnaja).

  

24.11. SPM U21, TTC Majcichov (hala SSTZ - BA), 6.12.2015, (stránka turnaja).

  

23.11. Oznam MVK - Záverečný test zo všeobecnej časti pre trénerov I. kvalifikačného stupňa bude 11.12.2015 o 12.30 -13.15 hod v miestnosti 0-71 FTVŠ UK v Bratislave.

          - INFO LIST 4 pre 1 KVST

          - INFO LIST 1 pre 3 KVST

  

21.11. 2015 Portugal Junior & Cadet Open, 18.-22.11.2015, Loule, POR.

         2.miesto - KUKUĽKOVÁ / GRIGELOVÁ (štvorhra junioriek)

         3.miesto - BRAT Adam / KUBIK Maciej (POL)  (štvorhra juniorov)

         3.miesto - družstvo juniorov (BRAT, ŠPÁNIK, PEKO)

         3.miesto - družstvo junioriek (KUKUĽKOVÁ, GRIGELOVÁ, PUCHOVANOVÁ)

 

17.11. 2.kolo - Extraliga dorastu (výsledky).

  

15.11. V Stropkove pripravujú oslavy 90. výročia stolného tenisu v Československu Lahôdkou bude exhibícia legiend M. Orlowského a J. Panského, 19.11.2015.

  

15.11. SPM mladšie žiactvo, STK Košice - Čaňa, 21.11.2015, (stránka turnaja).

  

15.11. Kontrolný turnaj juniorov a junioriek, 7.11.2015, Topoľčany.

  

15.11. Kontrolný turnaj kadetov a kadetiek, 14.11.2015, Bratislava.

  

14.11. 4.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov  a žien (výsledky).

  

13.11. ITTF World Tour, Swedish Open (Major), 11.-15. 11. 2015, Stockholm, SWE.

  

10.11. Rozhodnutia disciplinárnej komisie.

  

6.11. Zimná univerziáda, 17.2.2016, Košice (propozície).

  

6.11. Zmena termínov dorasteneckej Extraligy.

  

4.11. Školenie a seminár rozhodcov, 20.-21.11.2015, Košice.

  

4.11. Školenie a seminár rozhodcov, 17.11.2015, Leopoldov.

  

2.11. SPM najmladšie žiactvo, STO Valaliky, 7.11.2015, (stránka turnaja).

  

2.11. Slovak Cadet Open 2015.

         3.miesto - LABOŠOVÁ Ema (dvojhra kadetiek)

  

2.11. Školenie a seminár rozhodcov, 16.-17.11.2015, Bratislava.

  

2.11. Zimné sústredenie - Hluk, 27 - 31.12.2015.

  

26.10. SPM mladší žiaci, MSK Čadca, 25.10.2015 (fotogaléria), (video).

  

24.10. 3.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov a žien (výsledky).

  

23.10. ITTF World Tour, Polish Open (Major), 21.-25. 10. 2015, Varšava, POL.

  

23.10. Dunajský pohár - výsledky, 17.-18.10.2015.

  

19.10. 7.ročník Memoriálu Karla Michalského, 17.11.2015, Karviná (propozície).

  

18.10. 2.kolo - Extraliga mužov, 1.liga mužov (výsledky).

  

15.10. SPM mladšie žiačky, ŠKST Ružomberok, 25.10.2015, (stránka turnaja).

  

14.10. Metodicko - vzdelávacia komisia SSTZ - oznam.

  

14.10. SPM mladší žiaci, MSK Čadca, 25.10.2015, (stránka turnaja).

  

12.10. 2015 Serbian Junior & Cadet Open, 7.-11.2015, Vrnjaccka Banja, SRB

         2.miesto - LABOŠOVÁ Ema (dvojhra kadetiek)

         3.miesto - ZELINKA Jakub (dvojhra kadetov)

         3.miesto - REHO - ZELINKA (štvorhra kadetov)

         3.miesto - družstvá kadetov (Reho, Zelinka)

         3.miesto - družstvá kadetiek (Labošová, Dzelinská)

 

9.10. SPM najmladší žiaci, MŠK VSTK Vranov, 10.10.2015, (stránka turnaja).

  

6.10. SPM najmladšie žiačky, ŠKST Topoľčany, 10.10.2015, (stránka turnaja).

  

6.10. Majstrovstvá Európy mužov a žien 25.9.-4.10.2015, Ekaterinburg.

  

3.10. 1.kolo - Extraliga mužov a žien, 1.liga mužov (výsledky).

  

2.10. Schválené prestupy a hosťovania k 30.9.2015.

  

30.9. Delegovanie rozhodcov - Extraliga muži

         Delegovanie rozhodcov - Extraliga ženy

  

30.9. SPM U21, STO Valaliky, 27.9.2015, (fotogaléria).

  

28.9. Pokiaľ maloleté osoby cestujú do Srbska s jedným z rodičov, potrebné je pri vstupe do Srbska predložiť notárom overenú plnú moc druhého rodiča (overený podpis), prípadne ak cestujú s treťou osobou, notárom overenú plnú moc obidvoch rodičov alebo opatrovníka (pestúna). Plná moc môže byť napísaná v slovenskom jazyku.

  

21.9. SPM dorast, STO Valaliky, 26.9.2015, (stránka turnaja).

  

21.9. SPM U21, STO Valaliky, 27.9.2015, (stránka turnaja).

  

21.9. Memoriál Františka Karandyšovského, 19.9.2015, Humenné, (výsledky).

  

19.9. SP mužov - Memoriál Dušana Štraucha, Tr. Teplá, 19.9.2015, (výsledky).

  

18.9. Prihláška hráčov na turnaje SPM.

  

16.9. 2015 Croatia Junior & Cadet Open, 16.-20.9.2015, Varazdin.

  

11.9. Odborný seminár pre trénerov držiteľov A,B a novej C licencie, 21.10.2015 9:00-15:30, Bratislava.

  

8.9. SPM staršie žiactvo, STK Košice - Čaňa, 12.9.2015, (stránka turnaja).

  

7.9. Súpisky do súťaží SSTZ treba poslať do 10.9.2015.

  

5.9. Mildeho memoriál, Ružomberok, 5.9.2015 (výsledky).

  

4.9. Bulletin SSTZ 2015/16.

  

3.9. Kalendár domácich a medzinárodných podujatí pre súťažný ročník 2015-2016. (celá sezóna).

 (kontrolné turnaje budú do kalendára doplnené dodatočne)

  

2.9. ITTF World Tour, Austrian Open (Major), 2.-6. 9. 2015, Wels, AUT

  

1.9. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.9.2015.

 

28.8. Euro Mini Champs, 28.-30.8.2015, Schiltigheim.

  

28.8. ITTF World Tour, Czech Open (Major), 26.-30. 8. 2015, Olomouc, CZE

  

25.8. Majstrovstvá Slovenska telesne postihnutých, 18.-19.9.2015, hala SSTZ, (propozície).

  

23.8. SP mužov - MP DREAM / BOKA Cup 2015, Dudince, 22.8.2015, (výsledky).

  

17.8. Satelit - Topoľčany, 16.-17.8.2015 (stránka turnaja).

  

17.8. Výpočet ÚTM k 1.7.2015 (pripomienkovať treba do 31.8.2015).

  

5.8. Výberové konanie na trénerov RD SR mládeže.

  

31.7. Rebríčky mládeže k 1.8.2015.

  

31.7. Databáza výsledkov mládeže SSTZ k 1.8.2015.

 

30.7. Plánované turnaje Slovenského pohára mužov SSTZ.

  

30.7. Rozpis súťaže Slovenského pohára mládeže 2015/16.

        Propozície turnaja SPM (vzor).

        Propozície turnaja SPM do 21 rokov (vzor).

        Prihláška hráčov na SPM (vzor).

  

24.7. Rebríčky mládeže k 1.7.2015. (po započítaní ME mládeže)

  

23.7. Elektronická súpiska (download).

         Návod na použitie elektronickej súpisky pre užívateľa.

  

21.7. Plánované turnaje Slovenského pohára mládeže SSTZ.

  

21.7. Vyžrebovanie Superligy 2015/16.

  

20.7. Vyžrebovanie 2015/16:

         Extraliga - muži

         Extraliga - ženy

         1.liga muži - západ

         1.liga muži - východ

         1.liga ženy - západ

         1.liga ženy - východ

         Extraliga - dorastenci

         Extraliga - dorastenky

  

16.7. ME juniorov a kadetov - spoločné fotografie.

  

26.6. Európske v hry v Baku, 12.-28.6.2015. Eva Ódorová obsadila 4.miesto.

  

8.6. Rozpis majstrovských súťaží družstiev v SR pre súťažný ročník 2015/2016

       Právo štartu družstiev v súťažiach v ročníku 2015/16.

       Prihláška do  súťaží družstiev v SR pre pre súťažný ročník 2015/2016.

       Prihlášky treba zaslať najneskôr do 22.6.2015.

 

8.6. Schválené zmeny súboru predpisov Celoslovenskou konferenciou SSTZ konanou 7.6.2015 v Liptovskom Mikuláši.

  

8.6. Súťažný poriadok SSTZ platný od 1.7.2015.

  

6.6. Rebríčky mužov a žien SSTZ k 1.7.2015.

  

5.6. Výberové konanie na trénerov RD SR mládeže.

  

1.4. Ponuka na odpredaj stolnotenisového materiálu z MEJ 2015 sa predlžuje do 30.4.2015, ostalo ešte 10 stolov.

 

4.2. Zákon č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí a o zmene  a doplnení niektorých zákonov.

     Nahlasovacia povinnosť - usmernenie, vzor.   

  

2.7. Zoznam schválených loptičiek ITTF.

 

22.5. Kniha: Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku.

 

29.7. Do slovenských rebríčkov SR mládeže je možné zaradiť aj krajské bodovacie turnaje a MK resp. regiónu. KSTZ musia dátumy turnajov nahlásiť najneskôr do 30.9.2015 na sekretariát SSTZ.

 

29.7. Kalkulačka bodov krajských turnajov do SR rebríčka.

         Kalkulačka bodov zahraničných turnajov do SR rebríčka.