Dátum Názov
Slovensnký pohár mládeže
12.09.2021 1.SPM - dorast, ŠKST Humenné
18.09.2021 1.SPM - najmladšie žiačky, Funstar Topoľčany
18.09.2021 1.SPM - najmladší žiaci, STC ŠKST Bratislava
10.10.2021 1.SPM - starší žiaci, STO Spoje Bratislava (hala SSTZ)
10.10.2021 1.SPM - staršie žiačky, STK Funstar Topoľčany (zmena)
16.10.2021 1.SPM - mladší žiaci, Funstar Topoľčany
16.10.2021 1.SPM - mladšie žiačky, STC ŠKST Bratislava (zmena)
17.10.2021 1.SPM - U21, Funstar Topoľčany (zmena)
30.10.2021 2.SPM - najmladšie žiactvo, ŠKST Bošany
22.01.2022 2.SPM - mladší žiaci, STC ŠKST Bratislava
22.01.2022 2.SPM - mladšie žiačky, Funstar Topoľčany
23.01.2022 2.SPM - dorastenci, Funstar Topoľčany
23.01.2022 2.SPM - dorastenky, STO Spoje Bratislava
30.01.2022 2.SPM - staršie žiačky, TTC Majcichov
30.01.2022 2.SPM - starší žiaci, STC ŠKST Bratislava
06.02.2022 2.SPM - U21, ŠKST Ružomberok (zmena)
19.02.2022 3.SPM - najmladšie žiačky, TTC Majcichov
19.02.2022 3.SPM - najmladší žiaci, Funstar Topoľčany
06.03.2022 3.SPM - starší žiaci, Funstar Topoľčany
06.03.2022 3.SPM - staršie žiačky, STC ŠKST Bratislava
12.03.2022 3.SPM - mladšie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom
12.03.2022 3.SPM - mladší žiaci, ŠKST Bošany
13.03.2022 3.SPM - dorastenci, STC ŠKST Bratislava
13.03.2022 3.SPM - dorastenky, MŠK Žiar nad Hronom
03.04.2022 4.SPM - najmladšie žiačky, TJ Lokomotíva Vrútky
03.04.2022 4.SPM - najmladší žiaci, STC ŠKST Bratislava
10.04.2022 4.SPM - starší žiaci, STC ŠKST Bratislava
10.04.2022 4.SPM - staršie žiačky, ŠKST Ružomberok
23.04.2022 4.SPM - dorastenci, STO Spoje Bratislava (Hala SSTZ)
23.04.2022 4.SPM - dorastenky, ŠKST Ružomberok
24.04.2022 3.SPM - U21, STC ŠKST Bratislava
01.05.2022 4.SPM - mladší žiaci, ŠKST Bošany
01.05.2022 4.SPM - mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica
30.06.2022 SPM - Konečné poradie 2021/22
Slovensnký pohár
04.09.2021 SP mužov - Mildeho Memoriál, ŠKST Ružomberok
11.09.2021 SP mužov - Memoriál F.Karandyšovského, ŠKST Humenné
18.09.2021 SP mužov - O Pohár Duklianskych hrdinov, Prešov
02.10.2021 SP mužov - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá
30.04.2022 SP mužov - Konečné poradie 2021/22
World Tour
21.08.2021 2021 ITTF Czech International Open, Olomouc (CZE)
12.01.2022 WTT Feeder Dusseldorf I, Dusseldorf (GER)
17.01.2022 WTT Feeder Dusseldorf I, Dusseldorf (GER)
13.03.2022 WTT Feeder Doha, Doha (QAT)
18.03.2022 WTT Contender Doha, Doha (QAT)
25.03.2022 WTT Contender Doha, Doha (QAT)
World Junior Circuit
04.09.2021 WTT Youth Contender, Varazdin (CRO)
04.09.2021 WTT Youth Contender, Otočec (SLO)
13.09.2021 WTT Youth Contender, Tunis (TUN)
21.09.2021 WTT Youth Star Contender, Lisbon (POR)
27.09.2021 WTT Youth Contender, Belgrade (SRB)
30.09.2021 WTT Youth Contender, Orestiada (GRE)
10.10.2021 WTT Youth Contender, Muscat (OMA)
19.10.2021 WTT Youth Star Contender, Wladyslawowo (POL)
24.10.2021 WTT Youth Contender, Lignano (ITA)
25.10.2021 WTT Youth Contender, Cuenca (ECU)
01.11.2021 WTT Youth Contender, Senec (SVK)
01.11.2021 WTT Youth Contender, Szombathely (HUN)
12.11.2021 WTT Youth Contender, Eilat (ISR)
02.02.2022 WTT Youth Star Contender Tunis, Tunis (TUN)
14.02.2022 WTT Youth Contender Metz, Metz (FRA)
14.02.2022 WTT Youth Contender Spa, Spa (BEL)
26.02.2022 WTT Youth Contender Vila Real, Vila Real (POR)
21.03.2022 WTT Youth Contender Tunis, Tunis (TUN)
29.03.2022 WTT Youth Star Contender Otocec, Otocec (SLO)
27.04.2022 WTT Youth Contender Linz, Linz (AUT)
16.05.2022 WTT Youth Contender Wladyslawowo, Wladyslawowo (POL)
Liga
30.06.2022 Kompletný výsledkový servis súťaží SSTZ 2021/22
30.06.2022 Extraliga - muži 2021-22
30.06.2022 Extraliga - ženy 2021-22
30.06.2022 1.liga muži - západ 2021-22
30.06.2022 Extraliga - dorastenci 2021-22
30.06.2022 Extraliga - dorastenky 2021-22
30.06.2022 1.liga muži - východ 2021-22
30.06.2022 1.liga ženy - východ 2021-22
30.06.2022 1.liga ženy - západ 2021-22
Ostatné
08.08.2021 Satelit - Senec
11.08.2021 Satelit - Havířov
14.08.2021 Satelit - Hluk
27.08.2021 M SR U21
27.08.2021 M SR mužov a žien
28.09.2021 2021 European Championships Teams, Cluj-Napoca (ROU)
15.10.2021 2021 Europe Youth Top-10, Tours (FRA)
10.11.2021 2021 European Under 21 Championships, Spa (BEL)
23.11.2021 2021 World Table Tennis Championships Finals, Houston (USA)
02.12.2021 2021 Finlandia Open, Lohja (FIN)
10.12.2021 Pohár ETTU
07.02.2022 Univerziáda - M SR vysoké školy
26.02.2022 Europe TOP 16 Cup, SUI
25.03.2022 M SR U21
25.03.2022 M SR mužov a žien
13.04.2022 Majtrovstvá Európy U21, Bukurešť
07.05.2022 Majstrovstvá SR jednotlivcov - staršie žiactvo, hala SSTZ
14.05.2022 Majstrovstvá SR jednotlivcov - dorast, STC ŠKST Bratislava
21.05.2022 Majstrovstvá SR jednotlivcov - najmladšie žiactvo, STK Funstar Topoľčany
28.05.2022 Majstrovstvá SR jednotlivcov - mladšie žiactvo, STC ŠKST Bratislava
05.06.2022 Majstrovstvá SR družstiev - mladšie žiactvo, STK Funstar Topoľčany
11.06.2022 Majstrovstvá SR družstiev - starší žiaci, ŠKST Ružomberok
11.06.2022 Majstrovstvá SR družstiev - staršie žiačky, ŠKST Bošany