MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - VŠETKY KATEGÓRIE |
||
Majstrovstvá
Slovenska jednotlivcov dospelých
pre
rok 2002 -
2.3.2002 Bratislava
Dvojhra mužov
semifinále : Illáš E.
- Truksa J.
4:1
Grežo M.
- Bardoň M.
3:4
finále :
Illáš E. - Bardoň
M. 4:2
1.
Erik Illáš
ŠK Mostex Rača
2.
Michal Bardoň
ŠK Mostex Rača
3.
Jaromír Truksa
MSK Mareka Malacky
Martin Grežo
MSK Mareka Malacky
Dvojhra žien
semifinále : Ódorová E. -
Lučenková V. 4:0
Frťalová A. -
Poliačková Z. 3:4
finále : Ódorová E.
- Poliačková Z. 4:2
1.
Eva Ódorová
Lys Lez CP Lannoy
2.
Zuzana Poliačková
TUS Bad Driburg
3.
Viktória Lučenková
ŠKST Topoľčany
Alena Frťalová
ŠKST Topoľčany
Štvorhra mužov 1. Illáš
E.,Bardoň M. ŠK Mostex Rača
2.
Kokeš Ľ.,Jaslovský M.
ŠKST Bratislava
3.
Krkoška P.,Óváry P.
ŠKST Bratislava
Pištej Ľ.,Šereda P.
ŠKST Blava,ŠK Rača
Štvorhra žien
1. Frťalová A.,Lučenková V. ŠKST
Topoľčany
2.
Poliačková Z.,Marčeková V.Driburgg,Szekard ACI
3.
Kmotorková L.,Kreškocziová A.Topvar TO,MŠKST Nitra
Filistovová D.,Škultétyová
M. Olymp.Viedeň,Frydlant n/O
Zmiešaná štvorhra
1. Truksa J.,Ódorová E.
Malacky,Lys Lez CP Lannoy
2.
Hodál R.,Klačanská I.
Nová Stráž,Topvar Topoľčany
3.
Šereda T.,Škultétyová M. ŠK Rača,Frydlant
n/O.
Baženov V.,Lučenková V.
Mareka Malacky,ŠKST Topoľčany
Majstrovstvá
Slovenska jednotlivcov staršieho žiactva
rok
2002 - 11.5.2002
Prešov
Dvojhra st.žiakov semifinále
: Pindura F. -
Blažek R. 3:2
Baláž
M. -
Pavelka M. 3:0
finále : Baláž M.
- Pindura F.
3:0
1.
Michal Balaž ŠKST
Topoľčany
2.
Filip Pindura ŠKST
VTJ Ružomberok
3. Marek
Pavelka STK
Bricon Trnava
Radoslav Blažek STK
HCH Čadca
Dvojhra st.žiačok semifinále
: Medříková J. - Hipiková V. 3:0
Hudecová
S. - Andraščíková D. 3:1
1.
Jana Medříková
MŠKST
Nitra
2. Soňa Hudecová Spartak Hluk - ČR
3. Veronika Hipiková ŠKST Topoľčany
Diana Andraščíková
OŠK Šar.Michaľany
Štvorhra st.žiakov 1.
Blažek R. -
Rajčan M.
STK Čadca
2.
Kobes K. -
Ježo F.
ŠKST Blava,Cukr.Tr.Teplá
3.
Balaž M. -
Čukan M.
ŠKST Topoľčany,MŠKST Nitra
4.
Hnilica V. - Kucko A.
ŠKST Centrum Žilina
Štvorhra st.žiačok 1.
Daubnerová A. - Balážová B. ŠK
Rača,Topvar Topoľčany
2.
Hudecová S. - Prnová V. Spartak Hluk,Cukr.Tr.Teplá
3.
Pelcmanová A. - Medříková J. ŠKST
Topoľčany,MŠKST Nitra
Dzelinská O.
- Drotárová L. Lok.Košice,STO Valaliky
Zmiešaná štvorhra 1.
Blažek R. - Dzelinská O.
SK HCH Čadca,Lok.Košice
2. Baláž M.
- Balážová B. ŠKST
Topoľčany,Topvar TO
3.
Machaček M. - Daubnerová S.
ŠKST Michalovce,ŠK Rača
Pindura F.
- Hudecová S. ŠKST VTJ Ružomberok,Sp.Hluk
Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov
dorastu
rok 2002
1.6.2002 -
Považská Bystrica
Dvojhra dorastu semifinále:
Baženov V. - Kovalík J.
3:0
Blažek R.
- Gajdoš M.
3:1
finále : Baženov
V. - Blažek R.
3:1
1.
Valentín Baženov
MSK Mareka Malacky
2.
Radoslav Blažek
SK HCH Čadca
3.
Jozef Kovalík
TTC Považská Bystrica
Martin Gajdoš
MSTK VTJ Martin
Dvojhra dorasteniek
semifinále: Kreškócziová A.- Medříková J. 3:1
Kmotorková
L. - Csibová L. 3:1
finále : Kmotorková
L. - Kreškócziová A. 3:2
1.
Lenka Kmotorková
ŠKST Topoľčany
2.
Alexandra Krškócziová
MŠKST Nitra
3.
Lýdia Csibová Olympic
Viedeň
Jana Medříková
MŠKST Nitra
Štvorhra dorastencov
1. Baženov V. - Palček M.
MSK Mareka Malacky
2.
Hudec L. -
Kovalík J. Tr.Teplá,TTC
Pov.Bystrica
3.
Gajdoš M. -
Baláž M. MSTK
Martin,ŠKST Topoľčany
Blažek R.
- Mariak M.
SK HCH Čadca
Štvorhra dorasteniek
1. Kubríková A.- Kmotorková
L.Topvar To - ŠKST Topoľčany
2.
Lenčová D. -
Zaťková L. ŠKST VTJ
Ružomberok
3. Hrudová M. - Bakaiová T. MŠKST Nitra
Hudecová S. -
Medříková J. Spartak Hluk,MŠKST Nitra
Zmiešaná štvorhra
1. Blažek R. - Dzelinská
O. SK HCH Čadca,Lok.Košice
2.
Palček M. -
Kubríková A. Mareka Malacky,Topvar TO
3.
Laczo M. -
Lenčová D. Bricon
Trnava,ŠKST Ružomb.
Baženov V.
- Kmotprková L.Mareka
Malacky,ŠKST TO
Majstrovstvá
Slovenska jednotlivcov mladšieho žiactva
na
rok 2002 8.6.2002 - Tvrdošín
Dvojhra mladších žiakov semifinále : Ježo F.
- Sasko T.
3:0
Kobes
K. -
Sekera T.
3:0
finále : Ježo
F. -
Kobes K.
3:0
1.
Filip Ježo Cukr.Trenčianska
Teplá
2. Kristian Kobes ŠKST
Bratislava
3.Tomáš
Sasko
ŠK Mostex Rača
Tibor Sekera
STK Bricon Trnava
Dvojhra mladších žiačok
semifinále : Medříková J. - Hippíková V. 3:0
Hudecová S.
- Pelcmanová A. 3:0
finále :
Hudecová S. - Medříková J.
3:1
1.
Soňa Hudecová
Spartak Hluk
2.
Jana Medříková
MŠKST Nitra
3.
Alexandra Pelcmanová
ŠKST Topoľčany
Veronika Hippíková
ŠKST Topoľčany
Štvorhra mladších žiakov 1.
Kobes K. - Ježo F.
ŠKST Blava,Cukr.Tr.Teplá
2.
Gogora M.- Ďurnek M.
ŠKST Topoľčany
3.
Meheš F. - Mego P.
TTC Pov.Bystr.,KŠK Part.
Sasko T. - Sekera T.
ŠK Rača,Bricon Trnava
Štvorhra mladších žiačok
1. Balážová B.-Daubnerová S. Topvar TO,ŠK Mostex Rača
2.
Medříková J.-Hudecová S. MŠKST
Nitra,Spartak Hluk
3.
Balázsyová J.-Krchňava I. Dun.Streda,ŠKST Malý Princ
Belianská N.-Hippíková V.
Topvar,ŠKST Topoľčany
Zmiešaná
štvorhra
1. Ježo F. - Hudecová S.
Trenč.Teplá,Spartak Hluk
2.
Kobes K.- Daubnerová S. ŠKST
Blava,ŠKST Mostex Rača
3.
Marko J.- Medříková J. MŠKST
Nitra
Valúch R.-Krchňavá I.
STK Stránske,ŠKST M.Princ
Majstrovstvá
Slovenska jednotlivcov najmladšieho žiactva
pre
rok 2002 25.6.2002
Topoľčany
Dvojhra najml.žiakov
semifinále : Novota S. -
Kriško L. 3:1
Slováčik A.-
Figeľ J. 3:0
finále : Slováčik A. -
Novota S.
3:1
1.
Andrej Slováčik
KTK Krupina
2.
Samuel Novota
MSK Mareka Malacky
3.
Lukáš Kriško
IV.ZŠ Svidník
Jakub Figeľ
Spoje Tesco Košice
Dvojhra najml.žiačok
semifinále : Balážová B. - Pelcmanová
I. 1:3
Handlová P. -
Daubnerová A. O:3
finále : Daubnerová
A.- Pelcmanová I. 3:1
1.
Andrea Daubnerová
ŠK Mostex Rača
2.
Ivana Pelcmanová
ŠKST Topoľčany
3.
Petra handlová
MSK Mareka Malacky
Barbora Balážová
STK Topvar Topoľčany
Štvorhra najml.žiaci
1. Petrek M.,Brychta E.
ŠKST Blava,Koliba Blava
2.
Novota S.,Blažíček P. MSK
Mareka Malacky
3.
Mucha M.,Guláč J. MŠKST Nitra,TTC Pov.Bystrica
Bajus J.,Figeľ J.
Sokol Vojčice,Tesco Košice
Štvorhra najml.žiačky
1. Balážová B,Daubnerová A. Topvar Topoľčany,ŠK Rača
2.
Pelcmanová I.,Ďurneková A.ŠKST Topoľčany
3.
Hrubšová M.,Sekerová T. Viktória
Trnava
Kutišová K.,Mičuneková K.ŠKST
Topoľčany
Zmiešaná štvorhra
1. Balážová B.,Mucha M.
Topvar Topoľčany,MŠKST Nitra
2.
Pelcmanová I.,Novota S.ŠKST Topoľčany,Mareka Malacky
3.
Balážová S.,Bajus J. MŠKST
Nitra,Sokol Vojčice
Csillagová Z.,Eliaš R. MŠKST
Nitra,KŠK Partizánske