|
Bodovací turnaj mládeže SR, Ružomberok 11.10.2003 |
||
|
Dorastenky |
|
|
|
III. Stupeň progresívny KO systém II. Stupeň baráž o osem postupových miest O umiestnenie na 1.-16. mieste
Konečné poradie:
1.
Kmotorková
Lenka 1987
Topvar Topolčany 2.
Bakaiová
Tatiana 1987
ŠG Nitra 3.
Kreškócziová Alexandra
1986
ŠG Nitra 4.
Hrudová
Mária
1987
ŠG Nitra 5.
Balážová
Barbora 1992
ŠKST Topoľčany 6.
Andelová
Lenka 1987
ŠG Nitra 7.
Suletyová
Zuzana 1989
Pov.Cukrovar Tr.Teplá 8.
Pelcmanová
Alexandra 1990
ŠKST Topoľčany 9.
Drotárová
Lívia
1988
Valaliky 10.
Dzelinská
Olga
1987
Ostrava /ČR/ 11.
Medříková
Jana
1989
ŠG Nitra 12.
Kariková
Eva
1987
Dunajská Streda 13.
Daubnerová
Simona 1988
TTC Halbturn /Rakúsko/ 14.
Hudecová
Soňa
1990
Hluk
/ČR/ 15.
Rajtoková
Paulína 1986
Mareka Malacky 16.
Režná
Paulína 1988
Mareka Malacky 17.
– 24.
Daubnerová
Andrea 1991
Mareka Malacky
Kurová
Zuzana 1986
Mareka Malacky
Andraščíková Diana
1989
Imuna Šarišské Michaľany
Lazarčíková Simona
1991
Mareka Malacky
Hippíková
Veronika 1990
Topvar Topoľčany
Krchňavá
Ivana 1990
Podbrezová
Prnová
Veronika 1988
Pov.Cukrovar Tr.Teplá
Hrmová
Katarína 1988
Hubeného Bratislava 25.
– 27.
Balászyová
Judita 1990
Dunajská Streda
Cvancigerová Margaréta
1987
ŠKST Ružomberok
Belianská
Nina
1991
ŠKST Topoľčany 28.
– 38.
Pelcmanová
Ivana 1992
ŠKST Topoľčany
Romová
Katarína 1991
ŠKST Ružomberok
Huťková
Monika 1987
Podbrezová
Valentová
Monika 1989
Topvar Topoľčany
Hatalová
Ivica 1989
ŠKST Ružomberok
Čížková
Andrea 1988
Doprastav Zvolen
Bednárová
Zuzana 1989
Mareka Malacky
Púchovská
Veronika 1988
ŠG Nitra
Takáčová
Zuzana 1992
Valaliky
Mokošová
Dominika 1989
ŠKST Ružomberok
Greňová
Zuzana 1987
MKST Martin 39.
– 47.
Kurečková
Darina 1989
IV.ZŠ Svidník
Löfflerová
Martina 1991
Doprastav Zvolen
Jacková
Lucia 1992
ŠKST Ružomberok
Naňová
Radka 0000
Doprastav Zvolen
Kupčíková
Katarína 1991
ŠKST Ružomberok
Jelínková
Iveta 1991
ŠKST Ružomberok
Šulajová
Lucia 1990
Doprastav Zvolen
Brathová
Monika 1993
Tepláreň Žilina
Adámeková
Martina 1992
Lučenec Štvorhry – konečné poradie : 1.
Rajtoková - Dzelinská
Malacky-Ostrava 2.
Pelcmanová A. – Balážová
ŠKST Topoľčany 3. – 4.
Bakaiová – Andelová
ŠG Nitra
Suletyová – Andraščíková
Tr.Teplá – Šarišs.Michaľany 5. – 8.
Daubnerová S. – Režná
Halbturn – Malacky
Kreškócziová – Medříková
ŠG Nitra
Hudecová – Prnová
Hluk –
Tr.Teplá
Daubnerová A. – Lazarčíková Malacky 9. – 16.
Kupčíková – Mokošová
Ružomberok
Púchovská – Hrudová
ŠG Nitra
Bednárová – Kurová
Malacky
Krchňavá – Huťková
Podbrezová
Cvancigerová – Balászyová
Ružomberok – Dun. Streda
Drotárová – Takáčová
Valaliky
Hrmová – Kurečková
Bratislava – Svidník
Pelcmanová I. – Valentová
Topoľčany 17. – 22.
Šulajová – Löfflerová
Zvolen
Hatalová – Romová
Ružomberok
Jacková – Jelínková
Ružomberok
Adámeková – Brathová
Lučenec – Žilina
Belianska – Hippíková
Topoľčany Čížková A. – Naňová Zvolen |