EXTRALIGA - MUŽI 2003/04 |
|
|
|
|
|
Výsledky |
|
Úspešnosť |
Tabuľka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.ŠK
Mostex Rača 6.SK
TVRDOŠÍN-NIŽNÁ |
|
|
2.ŠKST
Bratislava 7.PK T&O
KOMÁRNO |
|
|
|
|
3.MSK
HCH Čadca 8.GEOLÓG VTJ
ROŽŇAVA |
|
|
4.MSK Mareka
Malacky A 9.ŠKST RUŽOMBEROK |
|
|
|
|
5.ŠKST
Michalovce 10.MSK Mareka
Malacky B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠK Mostex
Rača - Majster SR družstiev
r.2003-2004 |
|
|
|
|
- Právo štartu v PEM |
|
|
|
|
- Právo štartu v
Superlige 2004-2005 |
|
|
|
|
ŠKST
Bratislava - Právo štartu v Pohári
Nanci Evans |
|
|
|
|
- Právo štartu v
Superlige 2004-2005 |
|
|
|
|
MSK HCH
Čadca - Právo štartu v Superlige
2004-2005 |
|
|
|
|
MSK
Mareka Malacky B - zostup do l.ligy - západ 2004-2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
skupina o 1. – 6.miesto – progresívny K.O. systém |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.kolo |
2.kolo |
3.kolo |
|
|
|
|
ŠKST Bratislava |
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠKST Bratislava |
|
|
|
|
|
voľno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.5/8.5 2004 |
ŠKST Bratislava |
|
|
|
|
ŠKST Michalovce |
|
6:10
10:5 |
|
|
|
|
10.4/17.4 2004 |
|
Mareka Malacky A |
|
|
|
|
|
Mareka Malacky A |
3:10 4:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10.6/11.6 2004 |
ŠK Mostex Rača |
MŠK HCH Čadca |
|
|
0:10 6:10 |
|
10.4/17.4 2004 |
|
MŠK HCH Čadca |
|
|
|
|
|
SK Tvrdošín-Nižná |
10:3
10:1 |
|
|
|
|
|
|
|
1.5/8.5 2004 |
ŠK Mostex Rača |
|
|
|
|
voľno |
|
|
4:10 4:10 |
|
|
|
|
|
|
ŠK Mostex Rača |
|
|
|
|
|
ŠK Mostex Rača |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
o 3.-4. miesto |
|
|
|
|
|
|
Mareka Malacky A |
|
|
|
|
|
|
15.5/29.5 2004 |
|
MŠK HCH Čadca |
|
|
|
|
|
MŠK HCH Čadca |
9:9 7:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
o 5.-6. miesto |
|
|
|
|
|
|
ŠKST Michalovce |
|
|
|
|
|
|
1.5/8.5 2004 |
|
ŠKST Michalovce |
|
|
|
|
|
SK Tvrdošín-Nižná |
10:1 9:9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
skupina o 7. – 10.miesto – progresívny K.O. systém |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mareka Malacky B |
|
|
|
|
|
|
10.4/17.4 2004 |
|
Geológ Rožňava |
|
|
|
|
|
Geológ Rožňava |
5:10
10:7 |
|
|
|
|
|
|
|
1.5/8.5 2004 |
PK T&O Komárno |
|
|
|
|
ŠKST Ružomberok |
|
5:10 8:10 |
|
|
|
|
10.4/17.4 2004 |
|
PK T&O Komárno |
|
|
|
|
|
PK T&O Komárno |
10:7
5:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
o 9.-10. miesto |
|
|
|
|
|
|
ŠKST Ružomberok |
|
|
|
|
|
|
1.5/8.5 2004 |
|
ŠKST Ružomberok |
|
|
|
|
|
Mareka Malacky B |
10:6 10:8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
č.z. |
Domáci |
Hostia |
|
|
1.Kolo 04.10.2003 16:00 |
1 |
MSK Mareka Malacky A |
MSK Mareka Malacky B |
10 |
: |
1 |
|
2 |
ŠKST Michalovce |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
3 |
|
3 |
ŠKST Ružomberok |
SK Tvrdošín - Nižná |
9 |
: |
9 |
|
4 |
ŠK Mostex Rača |
ŠKST Bratislava |
8 |
: |
10 |
|
5 |
PK T&O Komárno |
MŠK HCH Čadca |
2 |
: |
10 |
|
2.Kolo 18.10.2003 16:00 |
6 |
MSK Mareka Malacky A |
MŠK HCH Čadca |
9 |
: |
9 |
|
7 |
ŠKST Michalovce |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
7 |
|
8 |
ŠKST Ružomberok |
ŠK Mostex Rača |
0 |
: |
10 |
|
9 |
SK Tvrdošín - Nižná |
ŠKST Bratislava |
2 |
: |
10 |
|
2.Kolo 19.10.2003 10:00 |
10 |
MSK Mareka Malacky B |
MŠK HCH Čadca |
1 |
: |
10 |
|
11 |
Geológ VTJ Rožňava |
PK T&O Komárno |
5 |
: |
10 |
|
12 |
ŠKST Ružomberok |
ŠKST Bratislava |
2 |
: |
10 |
|
13 |
SK Tvrdošín - Nižná |
ŠK Mostex Rača |
2 |
: |
10 |
|
3.Kolo 1.11.2003 16:00 |
14 |
MŠK HCH Čadca |
ŠK Mostex Rača |
10 |
: |
8 |
|
15 |
PK T&O Komárno |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
3 |
|
16 |
MSK Mareka Malacky A |
ŠKST Michalovce |
10 |
: |
3 |
|
17 |
MSK Mareka Malacky B |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
2 |
|
3.Kolo 2.11.2003 10:00 |
18 |
MŠK HCH Čadca |
ŠKST Bratislava |
2 |
: |
10 |
|
19 |
PK T&O Komárno |
SK Tvrdošín - Nižná |
9 |
: |
9 |
|
20 |
MSK Mareka Malacky A |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
2 |
|
21 |
MSK Mareka Malacky B |
ŠKST Michalovce |
7 |
: |
10 |
|
4.Kolo 15.11.2003 16:00 |
22 |
ŠKST Michalovce |
MŠK HCH Čadca |
5 |
: |
10 |
|
23 |
ŠKST Ružomberok |
MSK Mareka Malacky A |
2 |
: |
10 |
|
24 |
SK Tvrdošín - Nižná |
MSK Mareka Malacky B |
10 |
: |
8 |
|
25 |
ŠK Mostex Rača |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
1 |
|
4.Kolo 16.11.2003 10:00 |
26 |
Geológ VTJ Rožňava |
MŠK HCH Čadca |
1 |
: |
10 |
|
27 |
ŠKST Ružomberok |
MSK Mareka Malacky B |
10 |
: |
8 |
|
28 |
SK Tvrdošín - Nižná |
MSK Mareka Malacky A |
4 |
: |
10 |
|
29 |
ŠKST Bratislava |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
2 |
|
5.Kolo 29.11.2003 16:00 |
30 |
MSK Mareka Malacky A |
ŠK Mostex Rača |
4 |
: |
10 |
|
31 |
MSK Mareka Malacky B |
ŠKST Bratislava |
5 |
: |
10 |
|
32 |
ŠKST Michalovce |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
2 |
|
33 |
Geológ VTJ Rožňava |
SK Tvrdošín - Nižná |
6 |
: |
10 |
|
5.Kolo 30.11.2003 10:00 |
34 |
MSK Mareka Malacky A |
ŠKST Bratislava |
6 |
: |
10 |
|
35 |
MSK Mareka Malacky B |
ŠK Mostex Rača |
3 |
: |
10 |
|
36 |
ŠKST Michalovce |
SK Tvrdošín - Nižná |
10 |
: |
6 |
|
37 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Ružomberok |
2 |
: |
10 |
|
6.Kolo 13.12.2003 16:00 |
38 |
ŠKST Ružomberok |
MŠK HCH Čadca |
2 |
: |
10 |
|
39 |
ŠK Mostex Rača |
ŠKST Michalovce |
10 |
: |
4 |
|
40 |
ŠKST Bratislava |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
2 |
|
41 |
PK T&O Komárno |
MSK Mareka Malacky A |
4 |
: |
10 |
|
6.Kolo 14.12.2003 10:00 |
42 |
SK Tvrdošín - Nižná |
MŠK HCH Čadca |
3 |
: |
10 |
|
43 |
ŠK Mostex Rača |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
1 |
|
44 |
ŠKST Bratislava |
ŠKST Michalovce |
10 |
: |
0 |
|
45 |
PK T&O Komárno |
MSK Mareka Malacky B |
7 |
: |
10 |
|
7.Kolo 17.11.2004 16:00 |
46 |
MSK Mareka Malacky B |
MSK Mareka Malacky A |
1 |
: |
10 |
|
47 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Michalovce |
10 |
: |
0 |
|
48 |
SK Tvrdošín - Nižná |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
7 |
|
49 |
ŠKST Bratislava |
ŠK Mostex Rača |
1 |
: |
10 |
|
50 |
MŠK HCH Čadca |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
0 |
|
8.Kolo 31.01.2004 16:00 |
51 |
MŠK HCH Čadca |
MSK Mareka Malacky B |
10 |
: |
1 |
|
52 |
PK T&O Komárno |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
6 |
|
53 |
ŠK Mostex Rača |
SK Tvrdošín - Nižná |
10 |
: |
1 |
|
54 |
ŠKST Bratislava |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
1 |
|
8.Kolo 01.02.2004 10:00 |
55 |
MŠK HCH Čadca |
MSK Mareka Malacky A |
10 |
: |
6 |
|
56 |
PK T&O Komárno |
ŠKST Michalovce |
3 |
: |
10 |
|
57 |
ŠK Mostex Rača |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
0 |
|
58 |
ŠKST Bratislava |
SK Tvrdošín - Nižná |
10 |
: |
1 |
|
9.Kolo 14.02.2004 16:00 |
59 |
ŠKST Bratislava |
MŠK HCH Čadca |
10 |
: |
4 |
|
60 |
SK Tvrdošín - Nižná |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
6 |
|
61 |
ŠKST Michalovce |
MSK Mareka Malacky B |
9 |
: |
9 |
|
62 |
Geológ VTJ Rožňava |
MSK Mareka Malacky A |
4 |
: |
10 |
|
9.Kolo 15.02.2004 10:00 |
63 |
ŠK Mostex Rača |
MŠK HCH Čadca |
10 |
: |
6 |
|
64 |
ŠKST Ružomberok |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
7 |
|
65 |
ŠKST Michalovce |
MSK Mareka Malacky A |
5 |
: |
10 |
|
66 |
Geológ VTJ Rožňava |
MSK Mareka Malacky B |
0 |
: |
10 |
|
10.Kolo 28.02.2004 16:00 |
67 |
MŠK HCH Čadca |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
2 |
|
68 |
MSK Mareka Malacky A |
SK Tvrdošín - Nižná |
10 |
: |
2 |
|
69 |
MSK Mareka Malacky B |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
7 |
|
70 |
PK T&O Komárno |
ŠKST Bratislava |
4 |
: |
10 |
|
10.Kolo 29.02.2004 10:00 |
71 |
MŠK HCH Čadca |
ŠKST Michalovce |
10 |
: |
1 |
|
72 |
MSK Mareka Malacky A |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
2 |
|
73 |
MSK Mareka Malacky B |
SK Tvrdošín - Nižná |
10 |
: |
5 |
|
74 |
PK T&O Komárno |
ŠK Mostex Rača |
3 |
: |
10 |
|
11.Kolo 20.03.2004 16:00 |
75 |
ŠK Mostex Rača |
MSK Mareka Malacky B |
10 |
: |
4 |
|
76 |
ŠKST Bratislava |
MSK Mareka Malacky A |
10 |
: |
2 |
|
77 |
ŠKST Ružomberok |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
6 |
|
78 |
SK Tvrdošín - Nižná |
ŠKST Michalovce |
4 |
: |
10 |
|
11.Kolo 21.03.2004 10:00 |
79 |
ŠK Mostex Rača |
MSK Mareka Malacky A |
10 |
: |
2 |
|
80 |
ŠKST Bratislava |
MSK Mareka Malacky B |
10 |
: |
3 |
|
81 |
ŠKST Ružomberok |
ŠKST Michalovce |
7 |
: |
10 |
|
82 |
SK Tvrdošín - Nižná |
Geológ VTJ Rožňava |
10 |
: |
8 |
|
12.Kolo 03.04.2004 16:00 |
83 |
MŠK HCH Čadca |
SK Tvrdošín - Nižná |
8 |
: |
10 |
|
84 |
ŠKST Michalovce |
ŠKST Bratislava |
2 |
: |
10 |
|
85 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠK Mostex Rača |
2 |
: |
10 |
|
86 |
MSK Mareka Malacky B |
PK T&O Komárno |
10 |
: |
4 |
|
12.Kolo 04.04.2004 10:00 |
87 |
MŠK HCH Čadca |
ŠKST Ružomberok |
10 |
: |
2 |
|
88 |
ŠKST Michalovce |
ŠK Mostex Rača |
0 |
: |
10 |
|
89 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Bratislava |
2 |
: |
10 |
|
90 |
MSK Mareka Malacky A |
PK T&O Komárno |
8 |
: |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|