- stránka ITTF
(všetko k MS v Katare)
-
výsledky
skupín
(stránka ITTF)
-
o
1.-12. miesto (muži)
-
o 1.-12. miesto (ženy)
-
konečné poradie (ženy)
-
konečné poradie (muži)
Muži o (25.-26.
miesto) výťaz postupuje do 1. divízie |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
6.3.2004 |
13:00 |
Slovensko |
Brazília |
2:3 |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
HOYAMA H. (116) |
0:3 (-10,-9,-0) |
|
|
TRUKSA Jaromír (123) |
MONTEIRO T. (126) |
3:0 (13,9,6) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (180) |
YAMAMOTO R.(580) |
3:1 (8,8,-9,5) |
|
|
TRUKSA Jaromír (123) |
HOYAMA H. (116) |
1:3 (3,-8,-10,-10) |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
MONTEIRO T. (126) |
2:3 (4,-9,1,-10,-10) |
|
|
|
|
|
Muži 2st. Division
(Skupina E) (číslo za menom je
poradie vo svetovom rebríčku k 1.2.2004) |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
1.3.2004 |
11:30 |
Slovensko |
Portugalsko |
3:1 |
|
|
TRUKSA Jaromír (123) |
MONTEIRO J. (205) |
3:1 (2,9,-7,7) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (180) |
FREITAS M. (444) |
3:0 (7,7,6) |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
APOLONIA T. (207) |
1:3 (-5,4,-6,-6) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír
(180) |
MONTEIRO J.
(205) |
3:2 (10,-9,-11,6,10) |
2.3.2004 |
10:00 |
Slovensko |
Egypt |
3:1 |
|
|
TRUKSA Jaromír (123) |
MOUSELHI E. (231) |
3:1 (8,6,-10,10) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (180) |
LASHIN E. (170) |
1:3 (9,-3,-8,-3) |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
DIAA S. (387) |
3:0 (7,9,4) |
|
|
TRUKSA Jaromír
(123) |
LASHIN E.
(170) |
3:2 (10,-11,-3,9,10) |
3.3.2004 |
13:00 |
Slovensko |
India |
3:2 |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
BABOOR C. (114) |
3:1 (-6,11,7,5) |
|
|
TRUKSA Jaromír
(123) |
ROY S. (298) |
3:1 (-6,2,6,7) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (180) |
ACHANTA SHARA (255) |
2:3 (11,8,-3,-13,-8) |
|
|
TRUKSA Jaromír
(123) |
BABOOR C. (114) |
1:3 (8,-10,-8,-10) |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
ROY
S. (298) |
3:1 (-8,7,8,10) |
4.3.2004 |
10:00 |
Slovensko |
Vietnam |
3:0 W.O. |
|
|
Vietnam nepricestoval do dejiska šampionátu |
|
5.3.2004 |
10:00 |
Slovensko |
Slovinsko |
3:2 |
|
|
TRUKSA Jaromír
(123) |
IGNJATOVIC S. (193) |
3:0 (6,7,6) |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
TOKIC B. (43) |
2:3 (-9,5,4,-6,-3) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (180) |
HORVAT M (442) |
3:0 (10,8,13) |
|
|
TRUKSA Jaromír
(123) |
TOKIC B. (43) |
0:3 (-9,-8,-5) |
|
|
ŠEREDA Peter (137) |
IGNJATOVIC S. (193) |
3:1 (-10,5,18,7) |
Ženy
o (15.-16. miesto) |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
6.3.2004 |
13:00 |
Slovensko |
Ukrajina |
0:3 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
KOLTSOVA (335) |
2:3 (-8,5,5-9,-12) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka
(265) |
SOROCHINSKA (136) |
1:3 (8,-3,-6,-5) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana (103) |
SHVETS (???) |
0:3 (-10,-8,-9) |
|
Ženy 1st. Division
(Skupina D) (číslo za menom
je poradie vo svetovom rebríčku k 1.2.2004) |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
1.3.2004 |
11:30 |
Slovensko |
Srbsko a Čierna Hora |
3:1 |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana (103) |
ERDELJI S. (69) |
0:3 (-9,-7,-7) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
PLAVSIC G. (158) |
3:1 (-8,4,9,8) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka
(265) |
ERDELJI A. (193) |
3:1 (8,7,-3,9) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva
(64) |
ERDELJI S.
(69) |
3:1 (7,-4,10,8) |
2.3.2004 |
10:00 |
Slovensko |
Francúzsko |
3:2 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
GOURIN A. (124) |
3:2 (-7,-11,5,9,9) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana (103) |
PALUT A. (141) |
1:3 (-9,13,-10,-12) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka
(265) |
HANFFOU S. (303) |
1:3 (4,-11,-9,-11) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
PALUT A. (141) |
3:1 (4,12,-11,5) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
GOURIN A.
(124) |
3:1 (6,-9,10,13) |
3.3.2004 |
16:00 |
Slovensko |
Austrlália |
3:2 |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
LAY JIAN FANG (107) |
0:3 (-9,-3,-9) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
CAMPBELL-INNES (447) |
3:0 (11,4,5) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka
(265) |
LEE M. (565) |
3:0 (6,4,7) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
LAY JIAN FANG (107) |
0:3 (-6,-6,-8) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
CAMPBELL-INNES (447) |
3:0 (6,4,8) |
4.3.2004 |
13:00 |
Slovensko |
Litva |
3:2 |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
GARKAUSKAITE R. (49) |
0:3 (-7,-5,-6) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
PRUSIENE J. (154) |
3:0 (9,3,5) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka
(265) |
DAUNORAVICIUTE (367) |
3:0 (5,5,6) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
GARKAUSKAITE R. (49) |
1:3 (-10,-4,6,-8) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
PRUSIENE J. (154) |
3:1 (8,10,-8,12) |
5.3.2004 |
19:00 |
Slovensko |
Chorvátsko |
1:3 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (64) |
BOROS T. (8) |
0:3 (-7,-10,-7) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
VAIDA C. (82) |
2:3 (8,-9,4,-5,-11) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka
(265) |
BAKULA A. (100) |
3:2 (-8,-6,9,6,9) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana
(103) |
BOROS T. (8) |
0:3 (-8,-7,-3) |
Zloženie slovenských družstiev na MS v
Katerskej Dohe |
|
|
(Miko-tréner,
Truksa, Šereda P., Pištej) |
(Kmotorková, Poliačková, Mihočko-tréner,
Ódorová) |
muži:
Jaromír Truksa (ASTT Pieve Emanuele/Tal. - 123.
vo svetovom rebríčku ITTF),
Peter Šereda (ŠK Mostex Rača -137.)
Ľubomír Pištej (Royal VilletteCharleroi/Belg. -
180.)
náhradník: Martin Palček (MSK Mareka Malacky - 346.)
tréner: Jarolím Miko
ženy:
Eva Ódorová (CP Lys Les Lannoy/Fr. - 64.)
Zuzana Poliačková (Start Horní Suchá/ČR - 103.)
Lenka Kmotorková (Topvar Topoľčany - 265.)
náhradníčka: Viera Marčeková (Szekszárd AC/Maď. -
270.)
tréner: Vladimír Mihočko ml.
Umiestnenie slovákov na MS od roku 1993 |
Dejisko |
rok |
muži |
ženy |
Goteborg |
1993 |
33. |
15. |
Tian-Jin |
1995 |
23. |
19.
|
Manchester |
1997 |
18. |
22. |
Kuala Lumpur |
2000 |
21. |
13.
|
Osaka |
2001 |
23. |
28. |
Doha |
2004 |
26. |
16. |
Televízne prenosy z MS
Družstiev v Katare na EUROSPORTE |
dátum |
začiatok |
koniec |
|
|
2.3.2004. |
11:00 |
13:00 |
Nemecko -
Švédsko |
Live |
2.3.2004 |
17:00 |
19:00 |
Nemecko - Rusko |
Live |
3.3.2004 |
17:00 |
19:00 |
Nemecko -.Hong Kong |
Live |
7.3.2004 |
23:45 |
00:30 |
Finále mužov |
Highlights |
7.3.2004 |
00:30 |
01:15 |
Finále žien |
Highlights |
8.3.2004 |
10:30 |
11:15 |
Finále mužov |
Repríza |
8.3.2004 |
11:15 |
12:00 |
Finále žien |
Repríza |
|