1.LIGA DORASTENCI 2004/05 |
|
|
|
|
Výsledky |
|
Úspešnosť |
Tabuľka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.-4.miesto. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STK BRICON
TRNAVA - ŠK MOSTEX RAČA 0:10 |
ŠKST TOPVAR
TOPOĽČANY A - GEOLÓG VTJ ROŽŇAVA
7: 3 |
STK BRICON
TRNAVA - GEOLÓG VTJ ROŽŇAVA 7: 3 |
ŠK MOSTEX
RAČA - ŠKST TOPVAR TOPOĽČANY
A 7: 3 |
STK BRICON
TRNAVA - ŠKST TOPVAR TOPOĽČANY
A 3: 7 |
ŠK MOSTEX
RAČA - GEOLÓG VTJ ROŽŇAVA 9: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
Tabuľka súťaže
po 1.kole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.ŠK MOSTEX
RAČA 3 3
0 0 26:
4 12 |
2.ŠKST TOPVAR
TOPOĽČANY A 3 2
0 1 17: 13
9 |
3.STK BRICON
TRNAVA 3 1
0 2 10: 20
5 |
4.GEOLÓG VTJ
ROŽŇAVA 3 0
0 3 7: 23
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5.-8.miesto. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MŠK HCH
ČADCA - TTC POV.BYSTRICA 6: 4 |
ŠKST SOKOL
VOJČICE - ŠKST RUŽOMBEROK 3: 7 |
TTC
POV.BYSTRICA - ŠKST
RUŽOMBEROK 4: 6 |
MŠK HCH
ČADCA - ŠKST SOKOL
VOJČICE 7: 3 |
TTC
POV.BYSTRICA - ŠKST SOKOL
VOJČICE 4: 6 |
MŠK HCH
ČADCA - ŠKST RUŽOMBEROK 6: 4 |
|
|
|
|
|
|
|
Tabuľka súťaže
po 1.kole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.MŠK HCH
ČADCA 3 3
0 0 19: 11
12 |
2.ŠKST
RUŽOMBEROK 3 2
0 1 17: 13
8 |
3.ŠKST SOKOL
VOJČICE 3 1
0 2 12: 18
7 |
4.TTC
POV.BYSTRICA 3 0
0 3 12: 18
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9.-12.miesto. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STK POV.CUKOR
TR.TEPLÁ - SK TVRDOŠĺN-NIŽNÁ 8: 2 |
ŠKST TOPVAR
TOPOĽČANY B - STK 1.ZŠ VRÁBLE
2: 8 |
SK
TVRDOŠĺN-NIŽNÁ - STK 1.ZŠ
VRÁBLE 1: 9 |
STK POV.CUKOR
TR.TEPLÁ - ŠKST TOPVAR TOPOĽČANY
B 6: 4 |
ŠKST TOPVAR
TOPOĽČANY B - SK TVRDOŠĺN-NIŽNÁ
5: 5 |
STK POV.CUKOR
TR.TEPLÁ - STK 1.ZŠ VRÁBLE 3: 7 |
|
|
|
|
|
|
|
Tabuľka súťaže po 1.kole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.STK 1.ZŠ
VRÁBLE 3 3
0 0 24:
6 10 |
2.STK POV.CUKOR
TR.TEPLÁ 3 2
0 1 17: 13
10 |
3.ŠKST TOPVAR
TOPOĽČANY B 3 0
1 2 11: 19
6 |
4.SK
TVRDOŠĺN-NIŽNÁ 3 0
1 2 8: 22
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.STK 1.ZŠ
VRÁBLE 3 3
0 0 24:
6 10 |
č.z. |
Domáci |
Hostia |
|
2.STK POV.CUKOR TR.TEPLÁ 3
2 0 1
17: 13 10 |
701 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Ružomberok |
6 |
: |
4 |
3.ŠKST TOPVAR TOPOĽČANY B 3
0 1 2
11: 19 6 |
702 |
ŠKST Ružomberok |
ŠKST Sokol Vojčice |
4 |
: |
6 |
4.SK TVRDOŠĺN-NIŽNÁ 3 0
1 2 8: 22
4 |
703 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Sokol Vojčice |
8 |
: |
2 |
1.Kolo 09.10.2004 Tvrdošín |
704 |
SK Tvrdošín Nižná |
MŠK HCH Čadca |
5 |
: |
5 |
705 |
MŠK HCH Čadca |
TTC Považská Bystrica |
7 |
: |
3 |
706 |
SK Tvrdošín Nižná |
TTC Považská Bystrica |
3 |
: |
7 |
1.Kolo 09.10.2004 Tr. Teplá |
707 |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
STK Bricon Trnava |
0 |
: |
10 |
708 |
STK Bricon Trnava |
ŠK Mostex Rača |
4 |
: |
6 |
709 |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
ŠK Mostex Rača |
1 |
: |
9 |
1.Kolo 09.10.2004 Vráble |
710 |
STK 1.ZŠ Vráble |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
1 |
: |
9 |
711 |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
10 |
: |
0 |
712 |
STK 1.ZŠ Vráble |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
5 |
: |
5 |
2.Kolo 17.11.2004 10:00 Vojčice |
713 |
Geológ VTJ Rožňava |
STK 1.ZŠ Vráble |
10 |
: |
0 |
714 |
ŠKST Ružomberok |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
3 |
: |
7 |
715 |
ŠKST Sokol Vojčice |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
9 |
: |
1 |
716 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
2 |
: |
8 |
717 |
ŠKST Ružomberok |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
6 |
: |
4 |
718 |
ŠKST Sokol Vojčice |
STK 1.ZŠ Vráble |
10 |
: |
0 |
719 |
Geológ VTJ Rožňava |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
10 |
: |
0 |
720 |
ŠKST Ružomberok |
STK 1.ZŠ Vráble |
6 |
: |
4 |
721 |
ŠKST Sokol Vojčice |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
2 |
: |
8 |
2.Kolo 17.11.2004 10:00
Čadca |
722 |
SK Tvrdošín Nižná |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
3 |
: |
7 |
723 |
MŠK HCH Čadca |
STK Bricon Trnava |
2 |
: |
8 |
724 |
TTC Považská Bystrica |
ŠK Mostex Rača |
1 |
: |
9 |
725 |
SK Tvrdošín Nižná |
STK Bricon Trnava |
0 |
: |
10 |
726 |
MŠK HCH Čadca |
ŠK Mostex Rača |
2 |
: |
8 |
727 |
TTC Považská Bystrica |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
5 |
: |
5 |
728 |
SK Tvrdošín Nižná |
ŠK Mostex Rača |
1 |
: |
9 |
729 |
MŠK HCH Čadca |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
4 |
: |
6 |
730 |
TTC Považská Bystrica |
STK Bricon Trnava |
3 |
: |
7 |
3.Kolo 08.01.2005 10:00 Topoľčany |
731 |
STK 1.ZŠ Vráble |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
8 |
: |
2 |
732 |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
STK Bricon Trnava |
9 |
: |
1 |
733 |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
ŠK Mostex Rača |
2 |
: |
8 |
734 |
STK 1.ZŠ Vráble |
STK Bricon Trnava |
1 |
: |
9 |
735 |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
ŠK Mostex Rača |
3 |
: |
7 |
736 |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
7 |
: |
3 |
737 |
STK 1.ZŠ Vráble |
ŠK Mostex Rača |
2 |
: |
8 |
738 |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
10 |
: |
0 |
739 |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
STK Bricon Trnava |
0 |
: |
10 |
3.Kolo 08.01.2005 10:00
Ružomberok |
740 |
Geológ VTJ Rožňava |
SK Tvrdošín Nižná |
9 |
: |
1 |
741 |
ŠKST Ružomberok |
MŠK HCH Čadca |
5 |
: |
5 |
742 |
ŠKST Sokol Vojčice |
TTC Považská Bystrica |
6 |
: |
4 |
743 |
Geológ VTJ Rožňava |
MŠK HCH Čadca |
7 |
: |
3 |
744 |
ŠKST Ružomberok |
TTC Považská Bystrica |
6 |
: |
4 |
745 |
ŠKST Sokol Vojčice |
SK Tvrdošín Nižná |
9 |
: |
1 |
746 |
Geológ VTJ Rožňava |
TTC Považská Bystrica |
8 |
: |
2 |
747 |
ŠKST Ružomberok |
SK Tvrdošín Nižná |
5 |
: |
5 |
748 |
ŠKST Sokol Vojčice |
MŠK HCH Čadca |
1 |
: |
9 |
4.Kolo 05.02.2005 10:00 Pov.Bystrica |
749 |
SK Tvrdošín Nižná |
STK 1.ZŠ Vráble |
3 |
: |
7 |
750 |
MŠK HCH Čadca |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
6 |
: |
4 |
751 |
TTC Považská Bystrica |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
7 |
: |
3 |
752 |
SK Tvrdošín Nižná |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
4 |
: |
6 |
753 |
MŠK HCH Čadca |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
7 |
: |
3 |
754 |
TTC Považská Bystrica |
STK 1.ZŠ Vráble |
6 |
: |
4 |
755 |
SK Tvrdošín Nižná |
ŠKST Topvar Topoľčany "B" |
4 |
: |
6 |
756 |
MŠK HCH Čadca |
STK 1.ZŠ Vráble |
9 |
: |
1 |
757 |
TTC Považská Bystrica |
ŠKST Topvar Topoľčany "A" |
3 |
: |
7 |
4.Kolo 05.02.2005 10:00 Trnava |
758 |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
Geológ VTJ Rožňava |
1 |
: |
9 |
759 |
STK Bricon Trnava |
ŠKST Ružomberok |
6 |
: |
4 |
760 |
ŠK Mostex Rača |
ŠKST Sokol Vojčice |
10 |
: |
0 |
761 |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
ŠKST Ružomberok |
4 |
: |
6 |
762 |
STK Bricon Trnava |
ŠKST Sokol Vojčice |
7 |
: |
3 |
763 |
ŠK Mostex Rača |
Geológ VTJ Rožňava |
8 |
: |
2 |
764 |
STK Pov. Cukor Tr. Teplá |
ŠKST Sokol Vojčice |
5 |
: |
5 |
765 |
STK Bricon Trnava |
Geológ VTJ Rožňava |
4 |
: |
6 |
766 |
ŠK Mostex Rača |
ŠKST Ružomberok |
7 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|