|
KADETI – základná skupina
– SLOVENSKO "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
NEMECKO "B" |
|
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
– |
ZAPF Heiko |
|
11, – 8, 7,10 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
FRANZISKA Patrick |
|
– 4, – 4, 4, 15, – 9 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
ZAPF Heiko |
|
9, – 9, 3, – 7, 11 |
3 / 2 |
JEŽO Filip |
FRANZISKA Patrick |
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
– |
FRANZISKA Patrick |
|
– 12, 4, – 8, – 3 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
ZAPF Heiko |
|
4, 10, 8 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
MAĎARSKO "C" |
|
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
– |
KORPONAI Zoltán |
|
– 5, – 7, – 5 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
LUKÁCS Richard |
|
6, – 7, – 5, – 9 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
KORPONAI Zoltán |
|
– 8, 8, 7, 10 |
3 / 1 |
JEŽO Filip |
– |
LUKÁCS Richard |
|
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
|
KORPONAI Zoltán |
|
– 8, 5, 14, 4 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
|
LUKÁCS Richard |
|
– 9, 5, 6, 10 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
RUSKO "A" |
|
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
– |
MARTIUKOV Sergej |
|
6, – 10, – 12, 10, 7 |
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
MERZLIKIN Taras |
|
6, 8, 4 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
MARTIUKOV Sergej |
|
7, – 9, 6, 3 |
3 / 1 |
JEŽO Filip |
MERZLIKIN Taras |
|
|
|
|
|
|
|
Družstvo kadetov SLOVENSKO "A" obsadilo v základnej skupine 1.
miesto |
|
|
|
|
|
|
KADETI – základná skupina – SLOVENSKO "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "B" |
– |
BELGICKO "A" |
|
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
– |
LUDOVIC Bierny |
|
8, 7, – 8, 8 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
CEDRIK Nuytinek |
|
6, 4, 3 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
LUDOVIC Bierny |
|
– 10, – 8, 9, 9, 8 |
3 / 2 |
VALUCH Róbert |
CEDRIK Nuytinek |
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "B" |
– |
CHORVÁTSKO "A" |
|
3 / 2 |
|
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
– |
KOVACS Borna |
|
– 8, – 7, 9, – 6 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
TURIBAK Tomislav |
|
– 10, 10, 4, 3 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
KOVACS Borna |
|
– 9, 9, 8, – 9, 10 |
3 / 2 |
VALUCH Róbert |
– |
TURIBAK Tomislav |
|
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
|
KOVACS Borna |
|
– 9, – 2, 6, 7, – 8 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
|
TURIBAK Tomislav |
|
10, 8, 3 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
MAĎARSKO "B" |
|
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
SCHAFFER Dániel |
|
2, 10, – 3, 6 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
– |
MÓRICZ Maté |
|
– 6, 9, – 7, – 8 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
– |
MÓRICZ Maté |
|
– 7, – 8, 9, 14, – 17 |
2 / 3 |
HARTEL Pavol |
SCHAFFER Dániel |
|
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
MÓRICZ Maté |
|
– 7, – 8, 5, – 8 |
1 / 3 |
|
|
|
|
|
|
Družstvo kadetov SLOVENSKO "B" obsadilo v základnej skupine 2.
miesto |
|
|
|
|
|
|
KADETI – hlavná súťaž -- II. stupeň – pavúk ( 16 družstiev ) –
SLOVENSKO "A" |
|
|
|
|
|
|
OSEMFINÁLE |
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "A" |
– |
MAĎARSKO "A" |
|
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
– |
KOSIBA Dániel |
|
– 10, 8, 6, 10 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
SEBESTYÉN Péterä |
|
– 7, – 8, – 7 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
KOSIBA Dániel |
|
7, – 8, – 7, 8, 7 |
3 / 2 |
JEŽO Filip |
SEBESTYÉN Péterä |
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
– |
SEBESTYÉN Péterä |
|
– 11, 4, – 9, 7, – 8 |
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
– |
KOSIBA Dániel |
|
– 8, – 10, – 6 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
KADETI – hlavná súťaž -- II. stupeň – pavúk ( 16 družstiev ) –
SLOVENSKO "B" |
|
|
|
|
|
|
OSEMFINÁLE |
|
|
|
|
|
|
SLOVENSKO "B" |
– |
ŠVÉDSKO "A" |
|
2 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
– |
SUNDSTROM Ted |
|
– 7, – 5, – 4 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
BRODD Viktor |
|
– 9, 7, 8, 6 |
3 / 1 |
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
SUNDSTROM Ted |
|
– 7, – 10, – 9 |
0 / 3 |
VALUCH Róbert |
BRODD Viktor |
|
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
– |
SUNDSTROM Ted |
|
9, 11, 7 |
3 / 0 |
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
– |
BRODD Viktor |
|
– 7, – 9, – 6 |
0 / 3 |
|
|
|
|
|
|
Družstvá kadetov SLOVENSKO "A" a SLOVENSKO "B" zhodne obsadili
celkové 9. až 16. miesto z 29 zúčastnených družstiev, celkovo
zvíťazilo Poľsko "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úspešnosť v dvojhrách – súťaž družstiev |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výhry / Prehry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HARTEL Pavol |
5 / 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JEŽO Filip |
4 / 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SEKERA Tibor |
3 / 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VALUCH Róbert |
2 / 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úspešnosť v štvorhrách – súťaž družstiev |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výhry / Prehry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SEKERA – JEŽO |
4 / 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HARTEL – VALUCH |
2 / 2 |
|
|
|
|