- stránka ITTF
(všetko k MS v Brémach)
Muži-Division 1 (1.-24.miesto)(Skupina D) (číslo za menom je
poradie vo svetovom rebríčku k 1.4.2006) |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
24.4.2006 |
19:30 |
Slovensko |
Taiwan (Chinese
Taipei) |
3:1 |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (113.) |
CHUAN Chih-Yuan
(12.) |
0:3 (-6,-9,-5) |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
CHIANG Peng-Lung
(26.) |
3:1 (9,-5,9,8) |
|
|
BARDOŇ Michal (---) |
CHANG Yen-Shu
(90.) |
3:1 (6,-8,6,8) |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
CHUAN Chih-Yuan
(12.) |
3:1 (7,14,-6,10) |
25.4.2006 |
13:00 |
Slovensko |
Grécko |
1:3 |
|
|
BARDOŇ Michal (---) |
KREANGA Kalinikos (13.) |
1:3
(10,-9,-9,-11) |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
GIONIS Panagiotis (62.) |
0:3 (-8,-8,-5) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (113.) |
TSIOKAS Ntaniel (95.) |
3:0 (7,8,6) |
|
|
BARDOŇ Michal (---) |
GIONIS Panagiotis (62.) |
0:3 (-14,-3,-7) |
26.4.2006 |
19:00 |
Slovensko |
Bielorusko |
2:3 |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
NEKHVEDOVICH Vitaly
(415.) |
3:0 (5,9,6) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (113.) |
SAMSONOV Vladimir (5.) |
1:3 (-7,7,-3,-1) |
|
|
BARDOŇ Michal (---) |
PLATONOV Pavel (520.) |
3:2
(7,-6,-9,3,2) |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
SAMSONOV Vladimir (5.) |
0:3 (-5,-10,-8) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (113.) |
NEKHVEDOVICH Vitaly
(415.) |
2:3
(-9,-10,7,7,-8) |
27.4.2006 |
16:00 |
Slovensko |
Rusko |
2:3 |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
KUZMIN Fedor (47.) |
3:0 (4,13,6) |
|
|
BARDOŇ Michal (---) |
SMIRNOV Alexei (29.) |
1:3
(-10,10,-7,-4) |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (113.) |
ANDRIANOV Sergei (147.) |
3:0 (3,8,7) |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
SMIRNOV Alexei (29.) |
0:3 (-4,-8,-2) |
|
|
BARDOŇ Michal (---) |
KUZMIN Fedor (47.) |
2:3
(-10,-9,11,10,-6) |
28.4.2006 |
10:00 |
Slovensko |
Hong Kong |
0:3 |
|
|
PIŠTEJ Ľubomír (113.) |
LI Ching (20.) |
2:3
(-9,10,-5,8,-5) |
|
|
ŠEREDA Peter (81.) |
KO Lai Chak (25.) |
0:3 (-8,-7,-6) |
|
|
TRUKSA Jaromír
(151.) |
CHEUNG Yuk (37.) |
1:3 (-6,-4,2,-7) |
Ženy
- Division 1 (13.-24.miesto)
2.stupeň |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
24.4.2006 |
10:00 |
Slovensko |
Srbsko a Čierna Hora |
2:3 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
PLAVSIC Gordana (182.) |
3:0 (10,9,6) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
ERDELJI Silvija (95.) |
0:3 (-8,-9,-8) |
|
|
MARČEKOVÁ Vierka (309.) |
ERDELJI Anna Maria
(133.) |
0:3 (-5,-7,-3) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
ERDELJI Silvija (95.) |
3:1 (-7,9,10,8) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
PLAVSIC Gordana (182.) |
2:3
(-8,8,-7,11,-9) |
Ženy-Division 1 (1.-24.miesto)(Skupina D) (číslo za menom
je poradie vo svetovom rebríčku k 1.4.2006) |
čas |
dátum |
krajina |
krajina |
|
24.4.2006 |
10:00 |
Slovensko |
Singapur |
1:3 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
ZHANG Xueling
(34.) |
3:0 (6,9,8) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
LI Jia Wei
(4.) |
1:3 (-7,-3,8,-4) |
|
|
MARČEKOVÁ Vierka (309.) |
TAN Paey Fern
(70.) |
0:3 (-9,-9,-6) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
LI Jia Wei
(4.) |
0:3 (-23,-10,-9) |
25.4.2006 |
10:00 |
Slovensko |
Rusko |
0:3 |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
GANINA
Svetlana (55.) |
1:3
(-6,-6,8,-9) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
KOTIKHINA
Irina (135.) |
0:3 (-9,-6,-10) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana (150.) |
FADEEVA
Oksana (80.) |
0:3 (-11,-7,-7) |
25.4.2006 |
19:00 |
Slovensko |
USA |
2:3 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
REED Jasna (158.) |
3:0 (11,8,4) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
GAO Jun (11.) |
0:3 (-5,-8,-2) |
|
|
MARČEKOVÁ Vierka (309.) |
HUANG Crystal (---) |
3:2
(5,11,-6,-11,7) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
GAO Jun (11.) |
1:3 (-8,9,-6,-3) |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
REED Jasna (158.) |
2:3
(8,9,-9,-11,-7) |
26.4.2006 |
13:00 |
Slovensko |
Chorvátsko |
2:3 |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
VAIDA Cornelia
(90.) |
3:1 (-8,9,7,7) |
|
|
MARČEKOVÁ Vierka (309.) |
BOROS Tamara
(7.) |
0:3 (-8,-5,-4) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana (150.) |
PAOVIC Sandra
(95.) |
0:3 (-7,-6,-8) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
BOROS Tamara
(7.) |
3:2 (6,-7,-10,9,5) |
|
|
MARČEKOVÁ Vierka (309.) |
VAIDA Cornelia
(90.) |
0:3 (-7,-6,-8) |
27.4.2006 |
10:00 |
Slovensko |
Japonsko |
0:3 |
|
|
KMOTORKOVÁ Lenka (200.) |
FUJINUMA Ai (51.) |
1:3
(7,-6,-11,-4) |
|
|
ÓDOROVÁ Eva (69.) |
HIRANO Sayaka (28.) |
0:3 (-5,-7,-3) |
|
|
POLIAČKOVÁ Zuzana (150.) |
FUKUHARA Ai (17.) |
0:3 (-4,-2,-11) |
Zloženie slovenských družstiev na MS v
Brémach |
muži:
Peter Šereda (START Horní Suchá - 81.)
Ľubomír Pištej (Gabitec Tenis de Mesa. -
113.)
Jaromír Truksa (Caen TTC - 159.)
Michal Bardoň (TSV
Schwalbe Tundern)
tréner: Jarolím Miko
ženy:
Eva Ódorová (CP Lys Les Lannoy/Fr. - 69.)
Zuzana Poliačková (Slovan Břeclav/ČR - 150.)
Lenka Kmotorková (ASKO Froschberg Linz - 200.)
Viera Marčeková (Szekszárd AC/Maď. -
309.)
tréner: Anton Kutiš
Umiestnenie slovákov na MS od roku 1993 |
Dejisko |
rok |
muži |
ženy |
Goteborg |
1993 |
33. |
15. |
Tian-Jin |
1995 |
23. |
19.
|
Manchester |
1997 |
18. |
22. |
Kuala Lumpur |
2000 |
21. |
13.
|
Osaka |
2001 |
23. |
28. |
Doha |
2004 |
26. |
16. |
|