III. Bodovací turnaj mládeže SR, Veľká Mača, 3.2.2007
Starší žiaci
- kompletné výsledky
Poradie
Priezvisko a meno
Klub - oddiel
1.
Karas Dávid
1992
STK Nové Zámky
2.
Figeľ Jakub
Lokomotíva Košice
3.
Brychta Eduard
MSK Malacky
4.
Mudrík Juraj
1993
Čadca
5.
Slováčik Andrej
6.
Jančovič Martin
Bricon Trnava
7.
Novota Samuel
8.
Dandar Michal
Vranov
9.
Mucha Matej
UKF Nitra
10.
Brnčal Michal
11.
Gajdoschik Adrián
Trstice
12.
Csanó Juraj
13.
Gašparík Ivan
ŠkST Topvar Topolčany
14.
Bojkovský Lukáš
ŠKST Karlova Ves
15.
Federič Jozef
Nové Zámky
16.
Gabarík Róbert
ŠKST Centrum Žilina
17.- 24.
Hatwányi Dominik
1994
Jelšík Marek
Ježo Martin
Nová Dubnica
Marták Patrik
N.Mesto n. Váhom
Rezetka Roman
1995
STK Kys. Nové Mesto
Sačurovský Peter
Lok. Košice
Selický Tomáš
OŠG Nitra
Stehlík Michal
MTJ Piešťany
25.- 32.
Brath Peter
ŠKST Ružomberok
Bučko Róbert
1996
Capek Martin
HCH Čadca
Čechvala Filip
STK Trenčianska Teplá
Maňák Martin
Miklovič Martin
Pažma Lukáš
Viktória Trnava
Žaťko Juraj
33.- 48
Bögi Roland
STK Veľká Mača
Cisárik Mário
Gašparík Martin
ŠkST Topvar Topopľčany
Haky Ondrej
Stará Ľubovňa
Haky Patrik
Jurkovič Milan
Kožár Martin
Šarišské Michaľany
Kupčík Ján
Malast Martin
BTM MTJ Piešťany
Mrážik Matúš
Vranov n. Topľou
Pelevin Artur
STK Pezinok
Perbecký Tomáš
Popluhár Ivan
STK Ivanka pri Dunaji
Šikula Marek
Zajaček Filip
Žembera Peter
Kubran Trenčín
49.- 61.
Bíró Bálint
Veľká Mača
Dolinaj Ján
Eliáš Martin
KŠK Partizánske
Horvát Emanuel
Jendraššák Miroslav
TTC Považská Bytrica
Kršiak Jozef
STK Nová Baňa/Podlužany
Leško Zoltán
STK Ivanka pri dunaji
Lulovič Marek
Mlynár Lukáš
Kysucké Nové Mesto
Petrík Richard
Podmaník Milan
Schweiger Ondrej
Šnauko Branislav
62.-83.
Alexy Ján
Pezinok
Bačinský Michal
STK XXS Kys. Nové Mesto
Bodík Michal
Cipro Ján
Cungel Lukáš
Čelár Jaroslav
STC Trstice
Červenka Bohuš
Duba Geregely
Fuks Daniel
Imuna Šar. Michaľany
Hricko Dušan
Krajčír Ivan
Dunajská Streda
Kucharovič Oliver
Lazarčík David
Letenay Timotej
Machara Matúš
0000
Kubran Trencin
Matúš Juraj
Rajčan Michal
Szabo László
Ševec Mikuláš
Vaľo Jozef
Vranov n/T
Zaťko Martin
84.-102.
Baracskay Dávid
Cicha Branislav
Slavoj Sládkovičovo
Čapkovič Boris
Durdík Patrik
Nové Mesto n/V
Goňo Ľuboš
STC Považská Bystrica
Horínek Lukáš
Horňák Filip
Trenč. Teplá
Chlapečka Ivan
Juhos Róland
Košický Lukáš
Macek Peter
Mišík Marek
1997
Rabara Marcel
Razouk Peter
Šándor Erik
Ševec Jakub
1999
Talamon Erik
Valovič Dušan
Valúch Alexander
Zima Pavol