Juniori Slovenska -
výsledky súťaže jednotlivcov - dvojhier
|
3.kolo
(33.-64.mieto) |
A.
Slováčik vs. D. Kosiba (HUN)
(3:11,6:11,8:11,5:11)
0:4 |
2.kolo
(65.-128.mieto) |
K.
Kobes vs. F. Lamoque (BEL)
(8:11,7:11,13:11,6:11,5:11)
1:4 |
F.
Ježo vs. T. Le Breton (FRA)
(3:11,8:11,9:11,11:7,9:11)
1:4 |
T.
Sekera vs. D. Silva (POR)
(9:11,4:11,7:11,8:11)
0:4 |
A.
Slováčik vs. P. Aars (NOR)
(12:10,11:6,11:7,13:11)
4:0 |
1.kolo
(129.-256.miesto) |
K.
Kobes - voľné kolo |
F.
Ježo - voľné kolo |
T.
Sekera vs. D. Takinas (LTU)
(13:11,11:5,12:10,11:7)
4:0 |
A.
Slováčik vs. D. Jonsson (ISL)
(11:5,12:10,11:1,8:11,11:4)
4:1 |
D.
Karas vs. T. Alexandrov (BUL)
(13:11,7:11,9:11,9:11,11:7,3:11)
2:4 |
|
Juniori
Slovenska - výsledky súťaže jednotlivcov - štvorhier |
3.kolo
(17.-32.miesto) |
Ježo,Kobes
vs. Drinkhall (ENG),Knight (ENG)
0:3 |
Sekera,Floritz
(GER) vs. Fertikowski (POL),Chojnowski(POL)
0:3 |
2.kolo
(33.-64.miesto) |
Ježo,Kobes
vs. Kulpeksha (BLR),Sopeleu (BLR)
3:1 |
Sekera,Floritz
(GER) vs. Nicholls (ENG),Main (SCO)
3:1 |
Slováčik,Karas
vs. Chodorski (POL), Kovac (HRV)
0:3 |
1.kolo
(65.-128.miesto) |
Ježo,Kobes
- voľné kolo |
Sekera,Floritz
(GER) - voľné kolo |
Slováčik,Karas
vs. Prestreshi (KOS),Citaku (KOS)
3:0 |
|
Juniori
Slovenska - výsledky súťaže jednotlivcov -
zmiešaných štvorhier |
3.kolo
(33.-64.miesto) |
Slováčik,Verdinek
(SVN) vs. Le Breton (FRA), Abbat (FRA)
1:3 |
2.kolo
(65.-128.miesto) |
Kobes,Lazarčíková
vs. Skucas (LTU),Venslaviciute (LTU)
2:3 |
Ježo,Hudecová
vs. Bisi (ITA),Steshenko (ITA)
0:3 |
Sekera,Malá
vs. Dayican (TUR), Burku (TUR)
1:3 |
Karas,Balážová
vs. Berdnik (UKR),Motsyk (UKR)
2:3 |
Slováčik,Verdinek
(SVN) vs. Kill (LUX), De Nutte (LUX)
3:2 |
1.kolo
(129.-256.miesto) |
Kobes,Lazarčíková
- voľné kolo |
Ježo,Hudecová
- voľné kolo |
Sekera,Malá
- voľné kolo |
Slováčik,Verdinek
(SVN) vs. Krastev (BUL),Lilova (BUL)
3:2 |
Karas,Balážová - voľné kolo |
|
Juniori Slovenska -
výsledky súťaže jednotlivcov - útecha dvojhry |
4.kolo |
F.
Ježo vs. V. Efimov (POR)
1:3 |
3.kolo |
D.
Karas vs. P. Bisi (ITA)
0:3 |
F.
Ježo vs. B. Simion (ROU)
3:0 |
2.kolo |
D.
Karas vs. L. Van Der (NED)
3:2 |
K.
Kobes vs. I. Zhidkov (RUS)
2:3 |
T.
Sekera vs. D. Silva (POR)
2:3 |
F.
Ježo vs. S. Kulpeksha (BLR)
3:2 |
1.kolo |
A.
Slováčik vs. J.-P. Schanbacher (AUT)
0:3 |
D.
Karas vs. S. Soine (FIN)
3:1 |
T.
Sekera vs. G. Dodd (GGY)
3:0 |
K.
Kobes - voľné kolo |
F.
Ježo - voľné kolo |
|