Zápas súťaže družstiev juniorov o konečné umiestnenie (o 13.-14.miesto) | ||
15.07.2008 o 11:30 hod | SLOVENSKO vs. RAKÚSKO | 3 : 0 |
Slováčik vs. Schanbacher (10:12,14:12,7:11,11:4,11:9) 3:2 | ||
Kobes vs. Bernhard (11:9,11:5,11:8) 3:0 | ||
Karas
vs. Auer (11:6,11:7,9:11,7:11,11:7) 3:2 |
Zápas súťaže družstiev
juniorov o konečné umiestnenie (o 13.-16.miesto)
|
||
14.07.2008 o 16:30 hod | SLOVENSKO vs. UKRAJINA | 3 : 1 |
Slováčik vs. Berdnik (5:11,8:11,11:13) 0:3 | ||
Kobes vs. Kim Petro (11:9,11:4,11:7) 3:0 | ||
Sekera vs. Vasyuk (11:1,11:4,11:9) 3:0 | ||
Kobes vs. Berdnik
(9:11,11:7,8:11,11:8,11:5) 3:2 |
||
Zápas súťaže družstiev juniorov o konečné umiestnenie (o 9.-16.miesto) | ||
14.07.2008 o 09:00 hod | SLOVENSKO vs. RUSKO | 0 : 3 |
Kobes vs. Merzlikin (2:11,11:5,6:11,11:8,3:11) 2:3 | ||
Ježo vs. Shibaev (13:15,3:11,11:13) 0:3 | ||
Sekera vs. Valeev (11:4,10:12,11:7,5:11,5:11) 2:3 | ||
Osemfinálový zápas súťaže družstiev juniorov o postup do štvrťfinále | ||
13.07.2008 o 15:00 hod | SLOVENSKO vs. ČESKO | 1 : 3 |
Ježo vs. Širúček (13:11,11:7,5:11,10:12,6:11) 2:3 | ||
Kobes vs. Tregler (5:11,8:11,11:9,11:13) 1:3 | ||
Sekera vs. Štepka (11:7,8:11,11:6,11:7) 3:1 | ||
Ježo
vs. Tregler (15:13,6:11,4:11,11:7,6:11) 2:3 |
Kvalifikačný zápas súťaže družstiev juniorov o postup do osemfinále | ||
13.07.2008 o 09:00 hod | SLOVENSKO vs. CYPRUS | 3 : 2 |
Ježo vs. Yiangou (4:11,6:11,7:11) 0:3 | ||
Kobes vs. Neofytou (11:3,11:6,6:11,11:5) 3:1 | ||
Sekera vs. Neophytou (11:9,9:11,11:7,11:7) 3:1 | ||
Kobes vs. Yiangou (11:7,11:9,8:11,5:11,6:11) 2:3 | ||
Ježo vs. Neofytou (11:9,11:9,6:11,12:10) 3:1 |
Juniori Slovenska - druhá divízia - základná skupina
Skupina G – druhá divízia |
1 |
2 |
3 |
4 |
Poradie |
1. TALIANSKO |
|
2 : 3 |
3 : 0 |
3 : 0 |
|
2. SLOVENSKO |
3 : 2 |
|
3 : 1 |
3 : 0 |
|
3. LUXEMBURSKO |
0 : 3 |
1 : 3 |
|
3 : 0 |
|
4. AZERBAJDŽAN |
0 : 3 |
0 : 3 |
0 : 3 |
|
|
11.07.2008 o 13:00 hod |
SLOVENSKO
vs. LUXEMBURSKO |
3 : 1 |
Ježo vs. Kill (8:11,11:9,11:7,9:11,8:11) 2:3 | ||
Kobes vs. Gira (11:4,11:8,11:7) 3:0 | ||
Sekera vs. Thews (11:6,12:10,11:5) 3:0 | ||
Kobes vs. Kill (11:6,11:9,9:11,11:8) 3:1 |
||
11.07.2008 o 19:30 hod |
SLOVENSKO
vs. AZERBAJDŽAN |
3 : 0 |
Ježo vs. Jafarzade (11:9,9:11,11:9,11:7) 3:1 | ||
Kobes vs. Abramov (11:7,11:3,11:5) 3:0 | ||
Sekera
vs. Gulu-Zada (11:8,11:6,11:6) 3:0
|
||
12.07.2008 o 15:00 hod |
TALIANSKO vs.
SLOVENSKO |
2 : 3 |
Rech vs. Kobes (8:11,11:8,4:11,6:11) 1:3 | ||
Bissi vs. Ježo (11:6,10:12,11:8,11:8) 3:1 | ||
Dernini vs. Sekera (5:11,12:14,10:12) 0:3 | ||
Bissi vs. Kobes (11:3,11:3,13:11) 3:0 | ||
Rech
vs. Ježo (12:14,7:11,11:5,9:11) 1:3 |