Majstrovstvá Európy mužov a žien, St. Petersburg (RUS), 4.10. - 12.10. 2008 |
||
|
|
|
Oficiálna stránka Majstrovstiev Európy.
Dvojhra | |||
1.kolo | |||
Lelkeš Zoltán | Domeika Amoldas (LTU) | 4:0 | (3,6,6,5) |
2.kolo - muži | |||
Keinath Thomas | Tosic Roko (HRV) | 4:0 | (3,2,5,10) |
Pištej Ľubomír | Wang Jianfeng (NOR) | 4:2 | (7,10,-11,7,-4,3) |
Šereda Peter | Legout Christophe (FRA) | 4:3 | (9,-7,-5,9,-13,5,8) |
Lelkeš Zoltán | Tokic Bojan (SVN) | 1:4 | (-6,-6,-8,6,-8) |
Bardoň Michal | Katkov Ivan (UKR) | 1:4 | (-8,10,-4,-7,-9) |
3.kolo - muži | |||
Keinath Thomas | Vostes Yannick (BEL) | 4:3 | (6,9,-8,3,-6,-6,3) |
Pištej Ľubomír | Filimon Andrei (ROU) | 4:2 | (6,9,10,-5,-9,8) |
Šereda Peter | Jiang Pengfei (TUR) | 4:1 | (7,12,11,-7,10) |
4.kolo - muži | |||
Keinath Thomas | Tomasi Stefano (ITA) | 4:1 | (1,8,6,-7,8) |
Pištej Ľubomír | Gardos Robert (AUT) | 0:4 | (-6,-8,-6,-7) |
Šereda Peter | Schlager Werner (AUT) | 0:4 | (-9,-7,-2,-8) |
5.kolo (osemfinále) - muži | |||
Keinath Thomas | Chen Weixing (AUT) | 3:4 | (-11,7,-8,5,10,-9,-6) |
2.kolo - ženy | |||
Balážová Barbora | Li Qian (POL) | 2:4 | (11,-5,-9,7,-7,-5) |
Ódorová Eva | Solja Amelie (GER) | 0:4 | (w.o.) |
Kmotorková Lenka | He Sirin (TUR) | 1:4 | (-9,-4,8,-7,-7) |
Hudecová Soňa | Xu Jie (POL) | 0:4 | (-3,-9,-1,-4) |
Štvorhra | |||
2.kolo - muži | |||
Pištej - Bardoň | Carneros - Duran (ESP) | 1:3 | (-4,-5,2,-7) |
Lelkeš - Fejer Konnert (GER) | Sanchez - Mendes (ESP/POR) | 3:2 | (3,-9,6,-1,11) |
Šereda - Keinath | Tsiokas - Papadimitriou (GRE) | 3:1 | (-5,7,4,8) |
3.kolo - muži | |||
Lelkeš - Fejer Konnert (GER) | Paszy - Jakab (HUN) | 0:3 | (-7,-7,-6) |
Šereda - Keinath | Schlager - Keen (AUT/NED) | 1:3 | (-10,9,-5,-3) |
2.kolo - ženy | |||
Kmotorková - Hudecová | Paskauskiene - Misikonyte (LTU) | 1:3 | (8,-3,-7,-9) |
Balážová - Pesotska (UKR) | Sibley - Parker (ENG) | 1:3 | (5,-4,-10,-6) |
Muži (o 15.-16.miesto) |
||||
7.10.2008 |
11:00 |
Slovensko |
Portugalsko | 0:3 |
Pištej Ľubomír Šereda Peter Bardoň Michal |
Freitas M. Apolonia T. Mendes E. |
1:3 (-7,-7,8,-6) 1:3 (-9,8,-9,-3) 2:3 (-10,-9,9,3,-9) |
Muži (o 13.-16.miesto) |
||||
6.10.2008 |
17:00 |
Slovensko |
Grécko | 2:3 |
Keinath Thomas Bardoň Michal Pištej Ľubomír Keinath Thomas Bardoň Michal |
Tsiokas N. Gionis P. PapageorgiouK. Gionis P. Tsiokas N. |
3:0 (10,4,7) 0:3 (-10,-1,-8) 2:3 (8,-10,-4,4,-7) 3:1 (6,11,-10,7) 0:3 (-9,-7,-4) |
Muži (o 9.-16.miesto) |
||||
6.10.2008 |
11:00 |
Slovensko |
Srbsko |
1:3 |
Bardoň Michal Keinath Thomas Pištej Ľubomír Keinath Thomas |
Karakasevic A. Pete Z. Grujic S. Karakasevic A. |
1:3 (-8,6,-6,-3) 0:3 (-6,-19,-2) 3:0 (9,7,4) 2:3 (8,5,-9,-9,-11) |
Muži - skupina B (Championships division o 1.-16.miesto) |
||||
4.10.2008 |
13:00 |
Slovensko |
Bielorusko |
2:3 |
Keinath Thomas Šereda Peter Pištej Ľubomír Keinath Thomas Šereda Peter |
Chtchetinine E. Samsonov V. Nekhvedovich V. Samsonov V. Chtchetinine E. |
3:1 (-10,11,12,11) 1:3 (-9,9,-8,-6) 3:1 (7,7,-4,6) 0:3 (-1,-18,-10) 2:3 (-10,8,-9,7,-3) |
||
4.10.2008 |
19:00 |
Slovensko |
Rusko |
1:3 |
Šereda Peter Pištej Ľubomír Keinath Thomas Šereda Peter |
Kuzmin F. Smirnov A. Rubtsov I. Smirnov A. |
0:3 (-9,-7,-3) 1:3 (-6,-6,11,-7) 3:1 (-8,3,7,5) 0:3 (-8,-12,-9) |
||
5.10.2008 |
16:00 |
Slovensko |
Chorvátsko |
3:1 |
Keinath Thomas Pištej Ľubomír Bardoň Michal Keinath Thomas |
Primorac Z. Gacina A. Redjep R. Gacina A. |
3:2 (-6,5,9,-11,8) 1:3 (-8,-8,2,-5) 3:1 (13,6,-8,9) 3:2 (6,9,-6,-10,10) |
Team | 1 | 2 | 3 | 4 | Match Pts. | Games | Place | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Croatia | 3 : 2 | 0 : 3 | 1 : 3 | 4 | 4 : 8 | 4 | |
2 | Belarus | 2 : 3 | 3 : 1 | 3 : 2 | 5 | 8 : 6 | 1 | |
3 | Russia | 3 : 0 | 1 : 3 | 3 : 1 | 5 | 7 : 4 | 2 | |
4 | Slovakia | 3 : 1 | 2 : 3 | 1 : 3 | 4 | 6 : 7 | 3 |
Ženy (o 21.-22.miesto) |
||||
7.10.2008 |
8:00 |
Slovensko |
Anglicko |
1:3 |
Balážová Barbora Kmotorková Lenka Hudecová Soňa Balážová Barbora |
Sibley K. Parker J. Travis M. Parker J. |
0:3 (-7,-8,-9) 0:3 (-8,-10,-6) 3:0 (3,9,6) 2:3 (9,-3,7,-7,-6) |
Ženy (o 21.-24.miesto) |
||||
6.10.2008 |
11:00 |
Slovensko |
Dánsko |
3:0 |
Balážová Barbora Kmotorková Lenka Hudecová Soňa |
Jacobsen M. Agerholm P. Sondergaard P. |
3:0 (3,2,2) 3:0 (8,9,6) 3:0 (6,5,9) |
Ženy (o 17.-24.miesto) |
||||
5.10.2008 |
|
Slovensko |
Ukrajina |
0:3 |
Balážová Barbora Kmotorková Lenka Hudecová Soňa |
Pesotska M Sorochinskaya T. Gaponova G. |
1:3 (7,-8,-7,-7) 2:3 (-3,-8,7,9,-7) 0:3 (-3,-7,-9) |
Ženy - skupina H (Challenge division o 17.- 32.miesto) |
||||
4.10.2008 |
10:00 |
Slovensko |
Nórsko |
3:0 |
Ódorová Eva Balážová Barbora Kmotorková Lenka |
Nilsen M. Grutle A. Andersen T. |
3:0 (5,4,4) 3:0 (9,6,9) 3:0 (9,7,7) |
||
4.10.2008 |
16:00 |
Slovensko |
Grécko |
2:3 |
Ódorová Eva Kmotorková Lenka Balážová Barbora Ódorová Eva Kmotorková Lenka |
Fili C. Ntoulaki E. Mirou M. Ntoulaki E. Fili C. |
3:0 (3,5,8) 3:1 (-4,12,10,2) 0:3 (-7,-8,-6) 0:3 (-7,-10,-9) 0:3 (-7,-6,-8) |
||
5.10.2008 |
10:00 |
Slovensko |
Luxembursko |
3:0 |
Balážová Barbora Ódorová Eva Kmotorková Lenka |
Haan S. Hartmann C. Gonderinger T. |
3:1 (10,-8,4,9) 3:0 (3,5,4) 3:1 (6,-9,10,8) |
Team | 1 | 2 | 3 | 4 | Match Pts. | Games | Place | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovakia | 2 : 3 | 3 : 0 | 3 : 0 | 5 | 8 : 3 | 2 | |
2 | Greece | 3 : 2 | 3 : 0 | 3 : 0 | 6 | 9 : 2 | 1 | |
3 | Norway | 0 : 3 | 0 : 3 | 0 : 3 | 3 | 0 : 9 | 4 | |
4 | Luxembourg | 0 : 3 | 0 : 3 | 3 : 0 | 4 | 3 : 6 | 3 |