Nahrávam...
bgbgbgbg

Archív rebríčkov

Muži 21 - Marec 2015

1

Valuch Alexander

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body325.58
2

Péter Ingemar

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body260.46
3

Kalužný Samuel

TJ Ostrava KST (CZE)
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body206.36
4

Pavolka Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body193.56
5

Špánik Tibor

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body159.74
6

Brat Adam

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1998
Reg. č.5884
Body155.05
7

Biró Bálint

GASTO METALFIN GALANTA/STK VEĽKÁ MAČA
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body141.91
8

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body138.27
9

Jakubec Dávid

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body123.12
10

Ševec Jakub

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body115.87
11

Maják Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body114.58
12

Rezetka Roman

ŠKST HAVÍŘOV
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body114.44
13

Žatko Juraj

STK IVÁNKA PRI DUNAJI/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body113.44
14

Ježo Martin

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body107.48
15

Kopányi Tomáš

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1997
Reg. č.12778
Body86.15
16

Makúch Martin

ŠKST RUŽOMBEROK/TATRAN KRUŠETNICA
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body85.95
17

Turček Peter

EL NINO PRAHA
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body84.69
18

Reho René

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body81.91
19

Šablatúra Michal

EL NINO PRAHA
Rok. nar1995
Reg. č.8318
Body81.41
20

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body81.03
21

Tutura Marek

STK PC TRENČ.TEPLÁ/TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1996
Reg. č.8680
Body77.84
22

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body75.68
23

Zelinka Jakub

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body71.77
24

Gašparík Martin

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1996
Reg. č.10369
Body68.55
25

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body66.79
26

Kovanič Kristián

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.1850
Body64.87
27

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body64.74
28

Rezetka Marek

STO VALČA/MSK ČADCA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body62.11
29

Diko Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body61.56
30

Velich Tomáš

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.6270
Body60.13
31

Gemeľa Šimon

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1999
Reg. č.9838
Body57.74
32

Mikuš Michal

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8758
Body57.39
32

Žákovský Jakub

MÁJ ČERNOVÁ
Rok. nar1996
Reg. č.6726
Body57.39
34

Peko Štefan

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body55.61
35

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body54.88
36

Turek Tomáš

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body53.49
36

Krupanský Lukáš

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar1997
Reg. č.5744
Body53.49
38

Drobný Jakub

STK RYBNÍK
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body52.41
39

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body51.66
39

Poľa Jakub

STO MOKRANCE
Rok. nar1996
Reg. č.8976
Body51.66
41

Diko Dalibor

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar2002
Reg. č.4052
Body50.14
42

Kysel Martin

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body47.27
43

Priščák Miroslav

OKST BRACOVCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1995
Reg. č.8475
Body38.29
44

Tutura Filip

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN/TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1994
Reg. č.8356
Body37.92
45

Kolenčík Richard

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1995
Reg. č.8364
Body35.43