PRIHLASOVACÍ FORMULÁR - World Tour, Challenger, Medzinárodné Majstrovstvá  (dospelí)
PRIHLASOVACÍ FORMULÁR - WTT Contender, Star Contender, Medzinárodné Majstrovstvá (mládež)

(akceptované budú iba kompletne vyplnené formuláre a následne bude akceptovaná aj prihláška.

Kritéria pre mužov na MS jednotlivcov a ME družstiev 2020

 

ZOZNAM EVIDOVANÝCH PRIHLÁŠOK


 

 

OTVORENÉ PRIHLASOVANIE

WTT Youth Contender Belgrade 27.09.-03.10.2021 prihlášky do 26.08.2021 (14:00)
WTT Youth Contender Orestiada 01.10-07.10.2021 prihlášky do 02.09.2021 (14:00)

OSTATNÉ TURNAJE

Zagreb Open 17. - 18.06.2021, Zagreb, Croatia
 

 

UZAVRETÉ PRIHLASOVANIA

2021 WTT Youth Contender Havirov, 07 - 13.2021, Havirov, Czech Republic
10th Lithuanian cadet & mini cadet open 18. - 20.6.2021, Vilnius, Lithuania

 

Výcvikové tábory a kontrolné turnaje a iné

 

VT Juniori - Nitra 14. -18.1.2019
VT Juniorky - Michalovce 14. -18.1.2019
VT Kadeti a kadetky - Prievidza 14. -18.1.2019
VT Juniori - Nitra 28. - 02.2.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 28.1.-1.2.2019
VT juniorky, Michalovce 28.1.-1.2.2019
VT juniori, Nitra 25.-28.2.2019
VT kadeti a kadetky, Malacky 25.2.-1.3.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 11.-15.3.2019
VT kadeti a kadetky, Prievidza 01.-05.04.2019
VT juniori, Nitra 8.-12.4.2019
VT juniorky, Michalovce 10.-14.4.2019

VT juniori, Nitra 23.-27.4.2019
VT mini kadeti a mini kadetky, Prievidza 29.4.-3.5.2019
VT kadeti a kadetky, Nitra 13.-17.5.2019