Kalendár

Kalendár EXCEL

Od Do Nazov Zmenené
14.08 15.08 Satelit Topolčany ostatne 06.09
17.08 18.08 Satelit Havířov ostatne 06.09
19.08 23.08 38th Flanders International Table Tennis Tournaments 2016 (Oostende, BEL) BELGIUM COAST   ostatne 12.08
20.08 21.08 Satelit - Hluk ostatne 06.09
20.08 20.08 18th Flanders ITT Ostend Masters 2016 (Oostende, BEL) ostatne 12.08
20.08 28.08 Chinese Taipei Junior & Cadet Open, Golden Series Junior Circuit, Taipei (TPE) ostatne 12.08
26.08 28.08 Eurominichamps, Schiltigheim (FRA)  ostatne 22.08
08.09 17.09 Paralympic Games, Table Tennis Events, Rio de Janeiro (BRA)   ostatne 27.01
15.09 18.09 1.kolo ETTU CUP ostatne 20.09
01.10 02.10 Dunajský pohár ostatne 03.10
02.10 09.10 Eurotalents, Otočec, Slovinsko ostatne 20.10
04.10 08.10 VT juniori, Nitra ostatne 20.10
07.10 09.10 Europe Youth Top 10, Prague (CZE)   ostatne 12.08
10.10 14.10 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 10.11
10.10 14.10 VT minikadetky, Bratislava ostatne 10.11
18.10 23.10 ITTF - European Championships, Budapest (HUN)  ostatne 12.08
22.10 23.10 Minimies, Belgicko ostatne 20.10
26.10 28.10 VT Kadeti + Kadetky, Bratislava ostatne 20.10
28.10 30.10 2.kolo ETTU CUP ostatne 12.08
28.10 31.10 VT juniori, Ružomberok ostatne 20.10
28.10 31.10 VT juniorky, Ružomberok ostatne 20.10
01.11 01.11 Slovensko - Švédsko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
01.11 01.11 Slovensko - Francúzsko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
10.11 15.11 Chile Open 2016 (Santiago, CHI) ostatne 10.11
10.11 11.11 Kontrolný turnaj kadeti, Topoľčany ostatne 26.11
15.11 21.11 VT juniori, Nitra ostatne 20.10
18.11 20.11 Turnaj Olypmic Hopes, Budapešť ostatne 20.10
21.11 25.11 VT Kadeti, Topoľčany ostatne 20.10
21.11 25.11 VT Kadetky, Bratislava ostatne 20.10
22.11 22.11 Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
22.11 22.11 Taliansko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
25.11 27.11 3.kolo ETTU CUP ostatne 12.08
08.12 11.12 Finlandia Open, Helsinki (FIN) ostatne 22.09
08.12 09.12 Kontrolný turnaj minikadeti a minikadetky Topoľčany ostatne 26.11
12.12 17.12 US Open, Las Vegas, NV (USA)   ostatne 12.08
12.12 16.12 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 29.11
12.12 16.12 VT minikadetky, Bratislava ostatne 29.11
02.01 05.12 VT minikadetky, Bratislava ostatne 20.10
02.01 05.01 Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany ostatne 28.01
06.01 08.01 Joola Hungarian mini cadet open championships ostatne 16.09
16.01 19.01 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
16.01 19.01 Výcvikový tábor kadetky, Bratislava ostatne 13.01
24.01 24.01 Švédsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
24.01 24.01 Francúzsko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
01.02 05.02 Výcvikový tábor juniorky, Topoľčany ostatne 28.01
02.02 05.02 Majstrovstvá Európy U21 Sochi (RUS) ostatne 27.01
02.02 05.02 International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár ostatne 13.01
03.02 07.02 Výcvikový tábor juniori, Nitra ostatne 28.01
06.02 08.02 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 28.01
06.02 08.02 Výcvikový tábor kadetky, Bratislava ostatne 28.01
13.02 17.02 Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany ostatne 28.01
20.02 23.02 Výcvikový tábor minikadetky, Bratislava ostatne 28.01
04.03 05.03 MSR mužov a žien ostatne 27.02
06.03 09.03 Výcvikový tábor minikadeti ostatne 28.01
06.03 09.03 Výcvikový tábor minikadetky ostatne 28.01
07.03 07.03 Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
07.03 07.03 Slovensko - Taliansko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
10.03 12.03 Malacky open ostatne 24.01
20.03 24.03 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
20.03 23.03 Výcvikový tábor kadetky, Bratislava - ZMENA TERMINU ostatne 20.03
27.03 30.03 Výcvikový tábor juniorky, Topoľčany ostatne 13.03
29.03 02.04 Výcvikový tábor juniori, Nitra ostatne 28.01
10.04 14.04 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
11.04 13.04 Výcvikový tábor kadetky, Bratislava ostatne 03.04
14.04 17.04 12th AUSTRIAN LINDE YOUTH CHAMPIONSHIPS ostatne 02.03
24.04 28.04 Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany ostatne 24.01
24.04 27.04 Výcvikový tábor minikadetky, Bratislava ostatne 28.01
26.04 30.04 ITTF Challenge, Chile Open, Santiago de Chile (CHI) ostatne 23.08
30.04 30.04 M SR družstiev, starší žiaci, ŠKST Michalovce ostatne 15.05
30.04 30.04 M SR družstiev, staršie žiačky, ŠKST Ružomberok ostatne 09.05
06.05 07.05 M SR jednotlivcov, dorast, STO Valaliky ostatne 15.05
08.05 08.05 M SR družstiev, mladšie žiactvo, MSK Čadca ostatne 10.05
09.05 12.05 Výcvikový tábor minikadeti, Topoľčany ostatne 15.05
13.05 14.05 M SR jednotlivcov, staršie žiactvo, STO Valaliky ostatne 15.05
20.05 21.05 M SR jednotlivcov, mladšie žiactvo, MSK Čadca ostatne 15.05
22.05 26.05 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 15.05
22.05 24.05 VT Kadetky, Bratislava ostatne 15.05
26.05 28.05 GrandPrix Praha ostatne 23.08
29.05 05.06 World Championships, Dusseldorf (GER) ostatne 23.08
10.06 10.06 MSR družstvá dorast - finále extraligy dorastencov ostatne 22.08
11.06 11.06 Kvalifikácia extraliga dorast ostatne 22.08
17.06 18.06 M SR jednotlivcov, najmladšie žiactvo - MŠK Žiar nad Hronom ostatne 23.03
19.06 23.06 Príprava MEJ kadetky ostatne 28.01
19.06 23.06 Príprava MEJ kadeti ostatne 28.01
19.06 23.06 Príprava MEJ juniori ostatne 28.01
19.06 23.06 Príprava MEJ juniorky ostatne 28.01
26.06 30.06 Príprava MEJ kadetky ostatne 28.01
26.06 30.06 Príprava MEJ kadeti ostatne 28.01
26.06 30.06 Príprava MEJ juniori ostatne 28.01
26.06 30.06 Príprava MEJ juniorky ostatne 28.01
03.07 07.07 Príprava MEJ kadetky ostatne 28.01
03.07 07.07 Príprava MEJ kadeti ostatne 28.01
03.07 07.07 Príprava MEJ juniori ostatne 28.01
03.07 07.07 Príprava MEJ juniorky ostatne 28.01
10.07 12.07 Príprava MEJ kadetky ostatne 28.01
10.07 12.07 Príprava MEJ kadeti ostatne 28.01
10.07 12.07 Príprava MEJ juniori ostatne 28.01
10.07 12.07 Príprava MEJ juniorky ostatne 28.01
14.07 23.07 European Youth Championships, Gondomar (POR) ostatne 23.08