Kalendár

Kalendár EXCEL

Od Do Nazov Zmenené
14.08 15.08 Satelit Topolčany ostatne 06.09
17.08 18.08 Satelit Havířov ostatne 06.09
19.08 23.08 38th Flanders International Table Tennis Tournaments 2016 (Oostende, BEL) BELGIUM COAST   ostatne 12.08
20.08 21.08 Satelit - Hluk ostatne 06.09
20.08 20.08 18th Flanders ITT Ostend Masters 2016 (Oostende, BEL) ostatne 12.08
20.08 28.08 Chinese Taipei Junior & Cadet Open, Golden Series Junior Circuit, Taipei (TPE) ostatne 12.08
26.08 28.08 Eurominichamps, Schiltigheim (FRA)  ostatne 22.08
08.09 17.09 Paralympic Games, Table Tennis Events, Rio de Janeiro (BRA)   ostatne 12.08
15.09 18.09 1.kolo ETTU CUP ostatne 20.09
01.10 02.10 Dunajský pohár ostatne 03.10
02.10 09.10 Eurotalents, Otočec, Slovinsko ostatne 20.10
04.10 08.10 VT juniori, Nitra ostatne 20.10
07.10 09.10 Europe Youth Top 10, Prague (CZE)   ostatne 12.08
10.10 14.10 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 10.11
10.10 14.10 VT minikadetky, Bratislava ostatne 10.11
18.10 23.10 ITTF - European Championships, Budapest (HUN)  ostatne 12.08
22.10 23.10 Minimies, Belgicko ostatne 20.10
26.10 28.10 VT Kadeti + Kadetky, Bratislava ostatne 20.10
28.10 30.10 2.kolo ETTU CUP ostatne 12.08
28.10 31.10 VT juniori, Ružomberok ostatne 20.10
28.10 31.10 VT juniorky, Ružomberok ostatne 20.10
01.11 01.11 Slovensko - Švédsko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
01.11 01.11 Slovensko - Francúzsko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
10.11 15.11 Chile Open 2016 (Santiago, CHI) ostatne 10.11
10.11 11.11 Kontrolný turnaj kadeti, Topoľčany ostatne 26.11
15.11 21.11 VT juniori, Nitra ostatne 20.10
18.11 20.11 Turnaj Olypmic Hopes, Budapešť ostatne 20.10
21.11 25.11 VT Kadeti, Topoľčany ostatne 20.10
21.11 25.11 VT Kadetky, Bratislava ostatne 20.10
22.11 22.11 Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
22.11 22.11 Taliansko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
25.11 27.11 3.kolo ETTU CUP ostatne 12.08
08.12 11.12 Finlandia Open, Helsinki (FIN) ostatne 22.09
08.12 09.12 Kontrolný turnaj minikadeti a minikadetky Topoľčany ostatne 26.11
12.12 17.12 US Open, Las Vegas, NV (USA)   ostatne 12.08
12.12 16.12 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 29.11
12.12 16.12 VT minikadetky, Bratislava ostatne 29.11
02.01 05.12 VT minikadetky, Bratislava ostatne 20.10
02.01 05.01 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 13.01
06.01 08.01 Joola Hungarian mini cadet open championships ostatne 16.09
16.01 19.01 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
16.01 19.01 Výcvikový tábor kadetky, Bratislava ostatne 13.01
24.01 24.01 Švédsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
24.01 24.01 Francúzsko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
02.02 05.02 Majstrovstvá Európy U21 ostatne 23.08
02.02 05.02 International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár ostatne 13.01
06.02 08.02 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
13.02 17.02 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 13.01
04.03 05.03 MSR mužov a žien ostatne 22.08
06.03 09.03 VT minikadeti ostatne 13.01
07.03 07.03 Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
07.03 07.03 Slovensko - Taliansko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
10.03 12.03 Malacky open ostatne 23.08
20.03 24.03 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
10.04 14.04 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
14.04 17.04 12th AUSTRIAN LINDE YOUTH CHAMPIONSHIPS ostatne 23.08
24.04 28.04 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
26.04 30.04 ITTF Challenge, Chile Open, Santiago de Chile (CHI) ostatne 23.08
30.04 30.04 MSR družstvá staršie žiactvo ostatne 22.08
06.05 07.05 MSR dorast ostatne 22.08
08.05 08.05 MSR družstvá mladšie žiactvo ostatne 22.08
08.05 12.05 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
13.05 14.05 MSR staršie žiactvo ostatne 22.08
15.05 19.05 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 13.01
20.05 21.05 MSR mladšie žiactvo ostatne 22.08
26.05 28.05 GrandPrix Praha ostatne 23.08
29.05 05.06 World Championships, Dusseldorf (GER) ostatne 23.08
10.06 10.06 MSR družstvá dorast - finále extraligy dorastencov ostatne 22.08
11.06 11.06 Kvalifikácia extraliga dorast ostatne 22.08
17.06 18.06 MSR najmladšie žiactvo ostatne 22.08
14.07 23.07 European Youth Championships, Gondomar (POR) ostatne 23.08