Kalendár

Od Do Nazov Zmenené
07.07.2019 16.07.2019 European Youth Championships, Ostrava (CZE) ostatne 09.07.2019
11.08.2019 12.08.2019 Satelit - Senec ostatne 11.07.2019
13.08.2019 18.08.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Bulgarian Open, Panagyurishte (BUL) wt 11.07.2019
14.08.2019 15.08.2019 Satelit - Havířov ostatne 11.07.2019
16.08.2019 20.08.2019 41st Flanders International Table Tennis Tournaments 2019, Oostende (BEL) ostatne 11.07.2019
17.08.2019 18.08.2019 Satelit - Hluk ostatne 11.07.2019
19.08.2019 20.08.2019 21st Flanders Youth Cup & 17th Senior Cup, Oostende (BEL) ostatne 11.07.2019
20.08.2019 25.08.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Czech Open, Olomouc (CZE) wt 11.07.2019
23.08.2019 25.08.2019 Eurominichamps, Schiltigheim (FRA) ostatne 18.07.2019
24.08.2019 24.08.2019 SP mužov - ŠKST Bratislava - Stiga Cup, STC ŠKST Bratislava sp 04.07.2019
31.08.2019 31.08.2019 SP mužov a žien - O Pohár Duklianskych hrdinov, Prešov sp 04.07.2019
03.09.2019 08.09.2019 ITTF European Championships, Nantes (FRA) ostatne 11.07.2019
07.09.2019 07.09.2019 SP mužov a žien - Mildeho Memoriál, ŠKST Ružomberok sp 04.07.2019
10.09.2019 14.09.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus Paraguay Open, Asuncion (PAR) wt 11.07.2019
14.09.2019 14.09.2019 SP mužov a žien - Memoriál F.Karandyšovského, ŠKST Humenné sp 04.07.2019
15.09.2019 15.09.2019 1.SPM - staršie žiactvo, ŠKST Humenné spm 18.07.2019
16.09.2019 21.09.2019 ITTF Para European Championships, Helsingborg (SWE) ostatne 11.07.2019
18.09.2019 22.09.2019 ITTF Junior Circuit Golden Croatian Junior & Cadet Open, Varaždin (CRO) wjc 11.07.2019
21.09.2019 21.09.2019 SP mužov a žien - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá sp 09.07.2019
21.09.2019 21.09.2019 1.SPM - najmladšie žiačky, Slávia TU Zvolen spm 18.07.2019
21.09.2019 21.09.2019 1.SPM - najmladší žiaci, ŠKST Topoľčany spm 18.07.2019
24.09.2019 28.09.2019 ITTF Junior Circuit Serbia Junior & Cadet Open, Belgrade (SRB) wjc 11.07.2019
25.09.2019 29.09.2019 ITTF Junior Circuit Premium Chinese Taipei Junior & Cadet Open, Taipei (TPE) wjc 11.07.2019
27.09.2019 27.09.2019 Extraliga mužov - 1.kolo liga 12.07.2019
28.09.2019 28.09.2019 1.liga mužov - 1.kolo liga 12.07.2019
28.09.2019 29.09.2019 Dunajský pohár ostatne 11.07.2019
02.10.2019 07.10.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Swedish Open, Stockholm (SWE) wt 12.07.2019
02.10.2019 06.10.2019 ITTF Junior Circuit Slovenia Junior & Cadet Open, Otočec (SLO) wjc 12.07.2019
04.10.2019 06.10.2019 European Youth Top 10, Noordwijk (NED) ostatne 12.07.2019
05.10.2019 05.10.2019 1.SPM - mladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky spm 18.07.2019
05.10.2019 05.10.2019 1.SPM - mladšie žiačky, ŠKST Ružomberok spm 18.07.2019
08.10.2019 12.10.2019 ITTF Junior Circuit Macedonia Junior & Cadet Open, Skopje (MKD) wjc 12.07.2019
08.10.2019 13.10.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum German Open, Bremen (GER) wt 12.07.2019
11.10.2019 12.10.2019 Extraliga mužov - 2.kolo liga 12.07.2019
12.10.2019 12.10.2019 1.liga mužov - 2.kolo, Extraliga žien - 1.kolo liga 12.07.2019
16.10.2019 20.10.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Polish Open, Władysławowo (POL) wt 12.07.2019
16.10.2019 20.10.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Mexico Open, Cancun (MEX) wt 12.07.2019
16.10.2019 20.10.2019 ITTF Junior Circuit Egypt Junior & Cadet Open, Sharm El Sheikh (EGY) wjc 12.07.2019
17.10.2019 20.10.2019 ITTF Women’s World Cup, Chengdu (CHN) ostatne 12.07.2019
19.10.2019 19.10.2019 1.SPM - dorastenci, MSK Čadca spm 18.07.2019
19.10.2019 19.10.2019 1.SPM - dorastenky, ŠKST Ružomberok spm 18.07.2019
20.10.2019 20.10.2019 1.SPM - U21, ŠKST Ružomberok spm 18.07.2019
23.10.2019 31.10.2019 ITTF World Cadet Challenge, Cetniewo (POL) ostatne 12.07.2019
24.10.2019 28.10.2019 ITTF Junior Circuit Premium Oman Junior & Cadet Open, Muscat (OMA) wjc 12.07.2019
25.10.2019 26.10.2019 Extraliga mužov - 3.kolo liga 12.07.2019
25.10.2019 27.10.2019 ITTF Men’s World Cup, Chengdu (CHN) ostatne 12.07.2019
26.10.2019 26.10.2019 1.liga mužov - 3.kolo, Extraliga žien - 2.kolo, 1 liga žien - 1.kolo liga 12.07.2019
30.10.2019 03.11.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Belarus Open, Minsk (BLR) wt 12.07.2019
30.10.2019 03.11.2019 ITTF Junior Circuit Slovak Junior & Cadet Open, Nitra (SVK) wjc 19.07.2019
30.10.2019 03.11.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Morocco Open, Agadir (MAR) wt 12.07.2019
06.11.2019 10.11.2019 ITTF Team World Cup, Tokyo (JPN) ostatne 12.07.2019
09.11.2019 09.11.2019 2.SPM - najmladšie žiactvo, TTC Záhorská Bystrica spm 18.07.2019
12.11.2019 17.11.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum Austrian Open, Linz (AUT) wt 12.07.2019
13.11.2019 17.11.2019 ITTF Junior Circuit Premium Hungarian Junior & Cadet Open, Szombathely (HUN) wjc 12.07.2019
13.11.2019 17.11.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Indonesia Open, Jogjakarta (INA) wt 12.07.2019
15.11.2019 16.11.2019 Extraliga mužov - 4.kolo liga 12.07.2019
16.11.2019 16.11.2019 1.liga mužov - 4.kolo, Extraliga žien - 3.kolo, 1 liga žien - 2.kolo liga 12.07.2019
18.11.2019 22.11.2019 ITTF Junior Circuit Portugal Junior & Cadet Open, Guimaraes (POR) wjc 12.07.2019
23.11.2019 23.11.2019 2.SPM - mladšie žiactvo, TTC Záhorská Bystrica spm 18.07.2019
24.11.2019 01.12.2019 World Junior Table Tennis Championships, Bangkok (THA) ostatne 12.07.2019
28.11.2019 01.12.2019 Tabletennis11 Estonian Open, Tallin (EST) ostatne 12.07.2019
29.11.2019 30.11.2019 Extraliga mužov - 5.kolo liga 12.07.2019
30.11.2019 30.11.2019 1.liga mužov - 5.kolo, Extraliga žien - 4.kolo, 1 liga žien - 3.kolo liga 12.07.2019
04.12.2019 08.12.2019 Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus Canada Open, Markham (CAN) wt 12.07.2019
05.12.2019 08.12.2019 Finlandia Open 2019, Lohja (FIN) ostatne 12.07.2019
07.12.2019 07.12.2019 2.SPM - dorastenci, STC ŠKST Bratislava spm 18.07.2019
07.12.2019 07.12.2019 2.SPM - dorastenky, TTC Majcichov spm 18.07.2019
08.12.2019 08.12.2019 2.SPM - U21, STC ŠKST Bratislava spm 18.07.2019
11.12.2019 15.12.2019 Seamaster 2019 ITTF World Tour Grand Finals, TBD wt 12.07.2019
13.12.2019 14.12.2019 Extraliga mužov - 6.kolo liga 12.07.2019
14.12.2019 14.12.2019 1.liga mužov - 6.kolo liga 12.07.2019
21.12.2019 21.12.2019 2.SPM - starší žiaci, STC ŠKST Bratislava spm 18.07.2019
21.12.2019 21.12.2019 2.SPM - staršie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom spm 18.07.2019
28.12.2019 28.12.2019 SP mužov - Vianočný turnaj, TTC Nové Zámky sp 09.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - U21, STO Valaliky spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - najmladší žiaci, STC ŠKST Bratislava spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - najmladšie žiačky, ŠKST Humenné spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 4.SPM - najmladšie žiactvo, STO Valaliky spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - mladší žiaci, STO Valaliky spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - mladšie žiačky, TTC Majcichov spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 4.SPM - mladší žiaci, STC ŠKST Bratislava spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 4.SPM - mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - staršie žiactvo, TTC Záhorská Bystrica spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 4.SPM - starší žiaci, MSK Čadca spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 4.SPM - staršie žiačky, ŠŠK Central Svidník spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 3.SPM - dorast, STO Valaliky spm 18.07.2019
01.01.2020 01.01.2020 4.SPM - dorast, STO Spoje Bratislava spm 18.07.2019