Kalendár

Kalendár EXCEL

Od Do Nazov Zmenené
14.08 15.08 Satelit Topolčany ostatne 06.09
17.08 18.08 Satelit Havířov ostatne 06.09
19.08 23.08 38th Flanders International Table Tennis Tournaments 2016 (Oostende, BEL) BELGIUM COAST   ostatne 12.08
20.08 21.08 Satelit - Hluk ostatne 06.09
20.08 20.08 18th Flanders ITT Ostend Masters 2016 (Oostende, BEL) ostatne 12.08
20.08 28.08 Chinese Taipei Junior & Cadet Open, Golden Series Junior Circuit, Taipei (TPE) ostatne 12.08
24.08 28.08 ITTF World Tour, Bulgaria Open, Panagyurishte (BUL) wt 12.08
25.08 28.08 El Salvador Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, San Salvador (ESA)  wjc 29.08
26.08 28.08 Eurominichamps, Schiltigheim (FRA)  ostatne 22.08
27.08 27.08 SP mužov - O Pohár duklianskych hrdinov, Prešov sp 06.09
31.08 04.09 Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Hammamet (TUN) wjc 27.07
31.08 04.09 ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE) - Major Series  wt 06.09
03.09 03.09 SP mužov - Mildeho memoriál, Ružomberok sp 06.09
07.09 11.09 ITTF World Tour, Belarus Open, Minsk (BLR) - Challenge Series wt 12.08
07.09 11.09 India Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Indore (IND) wjc 27.07
08.09 17.09 Paralympic Games, Table Tennis Events, Rio de Janeiro (BRA)   ostatne 12.08
10.09 10.09 1.SPM - staršie žiactvo, MSK Malacky spm 12.09
11.09 11.09 1.SPM - U21, STO Spoje Ivanka spm 12.09
13.09 13.09 1.kolo superliga liga 14.09
14.09 18.09 ITTF World Tour, China Open, Chengdu (CHN) - Super series wt 12.08
14.09 18.09 Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin (CRO) wjc 27.07
15.09 18.09 1.kolo ETTU CUP ostatne 20.09
17.09 17.09 SP mužov - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá sp 17.09
17.09 17.09 1.SPM - najmladšie žiactvo, STO Valaliky spm 17.09
20.09 24.09 ITTF World Tour, Belgium Open, De Haan (BEL) - Challenge Series wt 20.09
20.09 20.09 2.kolo superliga liga 21.09
21.09 25.09 Slovenia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Otocec (SLO) wjc 11.08
24.09 24.09 1.SPM - mladšie žiactvo, STK Lok. Košice spm 26.09
30.09 30.09 1.kolo extraliga muži liga 03.10
01.10 02.10 Dunajský pohár ostatne 03.10
01.10 01.10 1.kolo 1.liga muži liga 03.10
02.10 09.10 Eurotalents, Otočec, Slovinsko ostatne 20.10
04.10 08.10 VT juniori, Nitra ostatne 20.10
05.10 09.10 Serbian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Vrnjacka Banja (SRB) wjc 22.08
07.10 09.10 Europe Youth Top 10, Prague (CZE)   ostatne 12.08
08.10 08.10 1.SPM - dorast STO Valaliky spm 11.10
10.10 14.10 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 10.11
10.10 14.10 VT minikadetky, Bratislava ostatne 10.11
11.10 11.10 3.kolo superliga liga 17.10
14.10 15.10 2.kolo extraliga muži liga 17.10
15.10 15.10 2.kolo 1.liga muži, 1.kolo extraliga ženy, 1.kolo 1.liga ženy západ liga 17.10
16.10 16.10 1.kolo extraliga dorast liga 26.07
18.10 23.10 ITTF - European Championships, Budapest (HUN)  ostatne 12.08
21.10 29.10 World Cadet Challenge, Shanghai (CHN)  wjc 20.12
21.10 22.10 3.kolo extraliga muži liga 26.07
22.10 22.10 1.liga ženy - východ liga 26.07
22.10 22.10 3.kolo 1.liga muži, 2.kolo extraliga ženy, 2.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ liga 22.08
22.10 23.10 Minimies, Belgicko ostatne 20.10
25.10 25.10 4.kolo superliga liga 26.07
26.10 28.10 VT Kadeti + Kadetky, Bratislava ostatne 20.10
28.10 30.10 2.kolo ETTU CUP ostatne 12.08
28.10 31.10 VT juniori, Ružomberok ostatne 20.10
28.10 31.10 VT juniorky, Ružomberok ostatne 20.10
29.10 31.10 Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava (SVK)  wjc 19.09
01.11 01.11 Slovensko - Švédsko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
01.11 01.11 Slovensko - Francúzsko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
02.11 06.11 Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely (HUN)  wjc 19.09
05.11 05.11 2.SPM - najmladšie žiactvo, MSK Malacky spm 09.01
09.11 13.11 ITTF World Tour, Austrian Open, Linz (AUT) - Major Series wt 22.09
10.11 15.11 Chile Open 2016 (Santiago, CHI) ostatne 10.11
10.11 11.11 Kontrolný turnaj kadeti, Topoľčany ostatne 26.11
11.11 12.11 4.kolo extraliga muži liga 26.07
12.11 12.11 1.liga ženy - východ liga 26.07
12.11 12.11 4.kolo 1.liga muži, 3.kolo extraliga ženy, 3.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ liga 22.08
15.11 15.11 5.kolo superliga liga 26.07
15.11 21.11 VT juniori, Nitra ostatne 20.10
16.11 20.11 ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE) - Major Series  wt 10.11
18.11 20.11 Turnaj Olypmic Hopes, Budapešť ostatne 20.10
19.11 19.11 2.SPM - staršie žiactvo, STO Valaliky spm 21.11
20.11 20.11 2.SPM - U21, STO Valaliky spm 21.11
21.11 25.11 VT Kadeti, Topoľčany ostatne 20.10
21.11 25.11 VT Kadetky, Bratislava ostatne 20.10
22.11 22.11 Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
22.11 22.11 Taliansko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
25.11 27.11 3.kolo ETTU CUP ostatne 12.08
25.11 26.11 5.kolo extraliga muži liga 26.07
26.11 26.11 5.kolo 1.liga muži, 4.kolo extraliga ženy, 4.kolo 1.liga ženy západ liga 26.07
27.11 27.11 2.kolo extraliga dorast liga 26.07
29.11 29.11 6.kolo superliga liga 26.07
30.11 07.12 World Junior Table Tennis Championships, Cape Town (RSA)  wjc 20.12
03.12 03.12 2.SPM - dorast, MSK Malacky spm 09.01
06.12 11.12 Copa Costa Rica (San Jose, CRC) liga 26.07
08.12 11.12 Finlandia Open, Helsinki (FIN) ostatne 22.09
08.12 11.12 ITTF World Tour Grand Finals, Doha (QAT)  wt 12.08
08.12 09.12 Kontrolný turnaj minikadeti a minikadetky Topoľčany ostatne 26.11
09.12 10.12 6.kolo extraliga muži liga 26.07
10.12 10.12 6.kolo 1.liga muži liga 26.07
12.12 17.12 US Open, Las Vegas, NV (USA)   ostatne 12.08
12.12 16.12 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 29.11
12.12 16.12 VT minikadetky, Bratislava ostatne 29.11
17.12 17.12 2.SPM - mladšie žiactvo, MSK Malacky (hala SSTZ) spm 09.01
29.12 29.12 SP mužov - Vianočný turnaj, Nové Zámky sp 29.12
02.01 05.12 VT minikadetky, Bratislava ostatne 20.10
02.01 05.01 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 13.01
06.01 08.01 Joola Hungarian mini cadet open championships ostatne 16.09
07.01 07.01 SP mužov - BOKA Cup, Prievidza sp 08.01
13.01 13.01 7.kolo extraliga muži liga 22.08
14.01 14.01 7.kolo 1.liga muži, 5.kolo extraliga ženy, 5.kolo 1.liga ženy západ liga 22.08
15.01 15.01 3.SPM - dorastenci, MSK Čadca spm 23.08
15.01 15.01 3.SPM - dorastenky, ŠK Jáňan Moravský Svätý Ján spm 23.08
16.01 19.01 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
16.01 19.01 Výcvikový tábor kadetky, Bratislava ostatne 13.01
17.01 22.01 ITTF World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN) wt 01.12
21.01 21.01 3.SPM - staršie žiactvo, STK Lokomotíva Košice spm 23.08
24.01 24.01 Švédsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
24.01 24.01 Francúzsko - Slovensko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
27.01 27.01 8.kolo extraliga muži liga 22.08
27.01 29.01 2016 World Junior Circuit Finals, Indore (IND) wjc 20.12
28.01 28.01 8.kolo 1.liga muži liga 22.08
29.01 29.01 3.kolo extraliga dorast liga 22.08
01.02 05.02 BAHRAIN Junior & Cadet Open, ITTF, Junior Circuit wjc 20.12
02.02 05.02 Majstrovstvá Európy U21 ostatne 23.08
02.02 05.02 International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár ostatne 13.01
03.02 05.02 ITTF Europe Cup, Antibes (FRA) wt 20.12
06.02 08.02 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
08.02 12.02 CZECH Junior & Cadet Open, ITTF, Junior Circuit wjc 20.12
11.02 11.02 3.SPM - najmladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky spm 23.08
11.02 11.02 3.SPM - najmladšie žiačky, TTC Majcichov spm 23.08
13.02 17.02 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 13.01
14.02 19.02 ITTF World Tour, India Open, New Delhi (IND) wt 20.12
15.02 19.02 FRENCH Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Metz (FRA) wjc 02.01
17.02 17.02 9.kolo extraliga muži liga 22.08
18.02 18.02 9.kolo 1.liga muži, 6.kolo extraliga ženy, 6.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ liga 22.08
19.02 19.02 3.SPM - mladší žiaci, MSK Čadca spm 23.08
19.02 19.02 3.SPM - mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica spm 23.08
21.02 21.02 Extraliga muži štvrťfinále - Play off 1.stretnutie liga 22.08
21.02 26.02 ITTF World Tour Platinum, Qatar Open, Doha (QAT) wt 02.01
22.02 26.02 SWEDISH Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Orebro (SWE) wjc 02.01
24.02 24.02 Extraliga muži štvrťfinále - Play off 2.stretnutie liga 22.08
24.02 24.02 10.kolo extraliga muži liga 22.08
25.02 25.02 Extraliga muži štvrťfinále - Play off 3.stretnutie liga 22.08
25.02 25.02 10.kolo 1.liga muži, 7.kolo extraliga ženy, 7.kolo 1.liga ženy západ liga 22.08
26.02 26.02 3.SPM - U21 BSTZ (hala SSTZ) spm 23.08
04.03 05.03 MSR mužov a žien ostatne 22.08
06.03 09.03 VT minikadeti ostatne 13.01
07.03 07.03 Estónsko - Slovensko MUŽI European Championships Team Qualification ostatne 07.09
07.03 07.03 Slovensko - Taliansko ŽENY European Championships Team Qualification ostatne 07.09
08.03 12.03 Italian Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Lignano (ITA) wjc 20.01
10.03 12.03 Malacky open ostatne 23.08
14.03 14.03 Extraliga muži semifinále - Play off 1.stretnutie liga 22.08
17.03 17.03 Extraliga muži semifinále - Play off 2.stretnutie liga 22.08
17.03 17.03 11.kolo extraliga muži liga 22.08
18.03 18.03 Extraliga muži semifinále - Play off 3.stretnutie liga 22.08
18.03 18.03 11.kolo 1.liga muži, 8.kolo extraliga ženy, 8.kolo 1.liga ženy západ, 1.liga ženy východ liga 22.08
20.03 24.03 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
23.03 26.03 Paraguay Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Asuncion (PAR) wjc 23.08
25.03 25.03 4.SPM - dorastenci, STK Stará Ľubovňa spm 23.08
25.03 25.03 4.SPM - doratenky, ŠŠK Centrál Svidník spm 23.08
26.03 26.03 1.Baráž Východ - Západ ženy liga 22.08
29.03 02.04 ITTF Challenge, Thailand Open, Bangkok (THA) wt 23.08
29.03 02.04 Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, LaMarsa (TUN) wjc 23.08
01.04 01.04 4.SPM - starší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky spm 22.08
01.04 01.04 4.SPM - staršie žiačky, STK ZŠ Na bielenisku Pezinok spm 22.08
02.04 02.04 4.SPM - U21 BSTZ (hala SSTZ) spm 23.08
04.04 04.04 Extraliga muži finále - Play off 1.stretnutie liga 22.08
07.04 07.04 Extraliga muži finále - Play off 2.stretnutie liga 22.08
07.04 07.04 12.kolo Extraliga muži liga 22.08
08.04 08.04 Extraliga muži finále - Play off 3.stretnutie liga 22.08
08.04 08.04 12.kolo 1.liga muži, 2.baráž Východ - Západ ženy liga 22.08
08.04 08.04 M SR družstvá žien - finále extraligy ženy liga 22.08
08.04 11.04 Australian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Tweed Heads (AUS) wjc 23.08
10.04 14.04 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
14.04 17.04 12th AUSTRIAN LINDE YOUTH CHAMPIONSHIPS ostatne 23.08
18.04 23.04 ITTF World Tour, Korean Open, Incheon (KOR) wt 23.08
19.04 23.04 Belgium Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Spa (BEL) wjc 23.08
22.04 22.04 1.liga muži - o záchranu liga 22.08
22.04 22.04 4.SPM - mladší žiaci, TTC Považská Bystrica spm 23.08
22.04 22.04 4.SPM - mladšie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom spm 23.08
23.04 23.04 4.kolo extraligy dorast liga 22.08
24.04 28.04 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
26.04 30.04 ITTF Challenge, Slovenian Open, Otocec (SLO) wt 23.08
26.04 30.04 ITTF Challenge, Chile Open, Santiago de Chile (CHI) ostatne 23.08
29.04 29.04 4.SPM - najmladší žiaci, ŠKST Humenné spm 22.08
29.04 29.04 4.SPM - najmladšie žiačky, ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján spm 22.08
30.04 30.04 MSR družstvá staršie žiactvo ostatne 22.08
03.05 07.05 ITTF Challenge, Brazil Open, Sao Paulo (BRA) wt 23.08
03.05 07.05 India Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, New Delhi (IND) wjc 23.08
06.05 07.05 MSR dorast ostatne 22.08
08.05 08.05 MSR družstvá mladšie žiactvo ostatne 22.08
08.05 12.05 Výcvikový tábor kadeti, Topoľčany ostatne 13.01
10.05 14.05 Thailand Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Bangkok (THA) wjc 23.08
13.05 14.05 MSR staršie žiactvo ostatne 22.08
15.05 19.05 VT minikadeti, Topoľčany ostatne 13.01
20.05 21.05 MSR mladšie žiactvo ostatne 22.08
24.05 28.05 Polish Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Wladyslawowo (POL) wjc 23.08
26.05 28.05 GrandPrix Praha ostatne 23.08
29.05 05.06 World Championships, Dusseldorf (GER) ostatne 23.08
01.06 04.06 Slovak Junior Open, ITTF Junior Circuit, Senec (SVK) wjc 23.08
07.06 11.06 Argentina Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Buenos Aires (ARG) wjc 23.08
10.06 10.06 MSR družstvá dorast - finále extraligy dorastencov ostatne 22.08
11.06 11.06 Kvalifikácia extraliga dorast ostatne 22.08
14.06 18.06 ITTF World Tour Platinum, Japan Open, Tokyo (JPN) wt 23.08
17.06 18.06 MSR najmladšie žiactvo ostatne 22.08
20.06 25.06 ITTF World Tour Platinum, China Open, Chengdu (CHN) wt 23.08
21.06 25.06 China Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Taicang (CHN) wjc 23.08
27.06 02.07 ITTF World Tour Platinum, Australian Open, Gold Coast (AUS) wt 23.08
14.07 23.07 European Youth Championships, Gondomar (POR) ostatne 23.08