Kalendár

Od Do Nazov Zmenené
07.08.2022 07.08.2022 Satelit - Senec ostatne 01.08.2022
10.08.2022 11.08.2022 Satelit - Havířov ostatne 10.08.2022
13.08.2022 14.08.2022 Satelit - Hluk ostatne 01.08.2022
13.08.2022 21.08.2022 European Championships, Munich (GER) ostatne 01.08.2022
22.08.2022 28.08.2022 WTT Youth Contender Amman, Amman (JOR) wjc 01.08.2022
23.08.2022 28.08.2022 WTT Feeder Olomouc, Czech Republic (CZE) wt 01.08.2022
26.08.2022 28.08.2022 Euro Mini Champ’s 2022, Schiltigheim (FRA) ostatne 01.08.2022
30.08.2022 05.09.2022 WTT Youth Contender Otocec, Otocec (SLO) wjc 01.08.2022
30.08.2022 04.09.2022 WTT Feeder Panagyurishte Presented by Asarel, Bulgaria (BUL) wt 01.08.2022
30.08.2022 05.09.2022 WTT Youth Contender Varazdin, Varazdin (CRO) wjc 01.08.2022
03.09.2022 03.09.2022 SP mužov - Mildeho Memoriál, ŠKST Ružomberok sp 01.08.2022
07.09.2022 11.09.2022 WTT Youth Star Contender Skopje, Skopje (MKD) wjc 01.08.2022
10.09.2022 10.09.2022 SP mužov - O Pohár Duklianskych hrdinov, Prešov sp 01.08.2022
12.09.2022 18.09.2022 WTT Youth Contender Bangkok, Bangkok (THA) wjc 01.08.2022
14.09.2022 18.09.2022 2022 European Under 21 Championships, Cluj Napoca (ROU) ostatne 01.08.2022
17.09.2022 17.09.2022 SP mužov - Štrauchov memoriál, Tr. Teplá sp 02.08.2022
17.09.2022 17.09.2022 1.SPM - najmladšie žiactvo, STO Valaliky spm 04.08.2022
19.09.2022 25.09.2022 WTT Youth Contender Tbilisi, Tbilisi (GEO) wjc 01.08.2022
20.09.2022 25.09.2022 ETTU Cup - 1.kolo ostatne 02.08.2022
24.09.2022 24.09.2022 1.kolo - Extraliga dorastu liga 01.08.2022
26.09.2022 02.10.2022 WTT Youth Contender Darwin, Darwin (AUS) wjc 01.08.2022
30.09.2022 30.09.2022 1.kolo - Extraliga muži liga 01.08.2022
30.09.2022 09.10.2022 ITTF World Table Tennis Team Championships Finals, Chengdu (CHN) ostatne 02.08.2022
30.09.2022 02.10.2022 Europe Youth Top 10, Tours (FRA) ostatne 02.08.2022
01.10.2022 01.10.2022 1.kolo - 1.liga muži liga 01.08.2022
02.10.2022 02.10.2022 1.SPM - mladšie žiactvo, ŠKST Bošany spm 04.08.2022
03.10.2022 09.10.2022 WTT Youth Contender Podgorica, Podgorica (MNE) wjc 02.08.2022
08.10.2022 08.10.2022 1.SPM - dorastenci, STK Funstar Topoľčany spm 04.08.2022
08.10.2022 08.10.2022 1.SPM - dorastenky, STO Spoje Bratislava spm 04.08.2022
09.10.2022 09.10.2022 1.SPM - U21, STK Funstar Topoľčany spm 04.08.2022
14.10.2022 15.10.2022 2.kolo - Extraliga muži liga 02.08.2022
15.10.2022 15.10.2022 2.kolo - 1.liga muži, 1.kolo - Extraliga a 1.liga ženy liga 02.08.2022
18.10.2022 23.10.2022 ETTU Cup - 2.kolo ostatne 02.08.2022
22.10.2022 22.10.2022 1.SPM - starší žiaci, STK Funstar Topoľčany spm 04.08.2022
22.10.2022 22.10.2022 1.SPM - staršie žiačky, VSTK Vranov spm 04.08.2022
24.10.2022 30.10.2022 WTT Youth Contender Ismailia, Ismailia (EGY) wjc 02.08.2022
28.10.2022 29.10.2022 3.kolo - Extraliga muži liga 02.08.2022
29.10.2022 29.10.2022 3.kolo - 1.liga muži, 2.kolo - Extraliga a 1.liga ženy liga 02.08.2022
30.10.2022 05.11.2022 WTT Youth Star Contender Lignano, Lignano (ITA) wjc 02.08.2022
31.10.2022 06.11.2022 WTT Contender Novo Gorica, Slovenia (SLO) wjc 02.08.2022
05.11.2022 05.11.2022 2.SPM - mladší žiaci, STC ŠKST Bratislava spm 04.08.2022
05.11.2022 05.11.2022 2.SPM - mladšie žiačky, STO Valaliky spm 04.08.2022
07.11.2022 13.11.2022 WTT Youth Contender Senec, Senec (SVK) ostatne 10.08.2022
12.11.2022 12.11.2022 2.SPM - najmladšie žiactvo, ŠKST Bošany spm 04.08.2022
15.11.2022 20.11.2022 ETTU Cup - 3.kolo ostatne 02.08.2022
17.11.2022 17.11.2022 2.kolo - Extraliga dorastu liga 02.08.2022
18.11.2022 19.11.2022 4.kolo - Extraliga muži liga 02.08.2022
19.11.2022 19.11.2022 4.kolo - 1.liga muži, 3.kolo - Extraliga a 1.liga ženy liga 02.08.2022
23.11.2022 27.11.2022 WTT Youth Star Contender Vila Nova de Gaia, Gaia (POR) wjc 02.08.2022
26.11.2022 26.11.2022 2.SPM - dorastenky, MSTK Trnava spm 04.08.2022
26.11.2022 26.11.2022 2.SPM - dorastenci, STO Valaliky spm 04.08.2022
02.12.2022 03.12.2022 5.kolo - Extraliga muži liga 02.08.2022
03.12.2022 03.12.2022 5.kolo - 1.liga muži, 4.kolo - Extraliga a 1.liga ženy liga 02.08.2022
04.12.2022 11.12.2022 ITTF World Youth Championships, Tunis (TUN) ostatne 02.08.2022
10.12.2022 10.12.2022 2.SPM - starší žiaci, STC ŠKST Bratislava spm 04.08.2022
10.12.2022 10.12.2022 2.SPM - staršie žiačky, ŠKST Ružomberok spm 04.08.2022
11.12.2022 11.12.2022 2.SPM - U21, ŠKST Ružomberok spm 04.08.2022
13.12.2022 18.12.2022 ETTU Cup - 4.kolo ostatne 02.08.2022
16.12.2022 17.12.2022 6.kolo - Extraliga muži liga 02.08.2022
17.12.2022 17.12.2022 6.kolo - 1.liga muži liga 02.08.2022
29.12.2022 29.12.2022 SP mužov - Vianočný turnaj, Nové Zámky sp 02.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - najmladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - najmladšie žiačky, TTC Majcichov spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - mladší žiaci, STK Funstar Topoľčany spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - mladšie žiačky, MŠK Žiar nad Hronom spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - starší žiaci, STC ŠKST Bratislava spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - staršie žiačky, ŠKST Bošany spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - dorastenci, STO Spoje Bratislava (hala SSTZ) spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - dorastenky, STO Valaliky spm 04.08.2022
01.01.2023 01.01.2023 3.SPM - U21, MSTK Trnava spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - najmladší žiaci, ŠKST Ružomberok spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - najmladšie žiačky, TJ Lokomotíva Vrútky spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - mladší žiaci, TTC Považská Bystrica spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - mladšie žiačky, TTC Majcichov spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - starší žiaci, 1.PPC Fortuna Kežmarok spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - staršie žiačky, STO Valaliky spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - dorastenci, STC ŠKST Bratislava spm 04.08.2022
02.01.2023 02.01.2023 4.SPM - dorastenky, ŠKST Ružomberok spm 04.08.2022