Nahrávam...
bgbgbgbg
SSTZ
SSTZ
SSTZ
SSTZ
SSTZ
SSTZ

REPREZENTAČNÉ TÍMY

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

Loading...

Nahrávam

PRIDAJTE SA K NÁM

Časopis Slovenský stolný tenis 3/2023
Časopis Slovenský stolný tenis 2/2023
Časopis Slovenský stolný tenis 1/2023
Časopis Slovenský stolný tenis 4/2022
Časopis Slovenský stolný tenis 3/2022

ČASOPIS SLOVENSKÝ STOLNÝ TENIS

3/2023

Počet strán: 32

2/2023

Počet strán: 32

1/2023

Uplynulý kalendárny rok, ktorý nám priniesol veľa stolnotenisovej radosti, sme uzavreli vo februári slávnosťou v Nemeckom kultúrnom dome. Ocenenie v hlavnej kategórii ankety Stolný tenista roka 2022 si odniesla Barbora Balážová. Hlasujúci nemali jednoduchú úlohu, lebo vďaka úspešným výsledkom bolo z čoho vyberať aj v ostatných kategóriách.
V trende úspechov sme začali aj rok 2023. Najmä vďaka mládežníkom, ktorí hneď v januári na turnaji zo série WTT v rakúskom Linzi dosiahli pódiové umiestnenia zásluhou dvojnásobnej finalistky Adriany Illášovej vo dvojhre i mixe so Samuelom Arpášom i vďaka semifinalistom Samuelovi Palušekovi a dvojici Pavol Kokavec - Vanda Vanišová.
Zo seniorských reprezentantov sa duo Wang Yang a Barbora Balážová predstavilo na prestížnom Europe Top 16 Cupe, kam sa prebojovali vďaka svojmu umiestneniu v rebríčku. Mať dvoch zástupcov v najlepšej kontinentálnej šestnástke je pozitívna reklama pre náš stolný tenis.

Počet strán: 32

4/2022

Rok 2022 bol fantastický pre stolný tenis, keďže sa naši hráči postarali o famózne svetové úspechy. V histórii stolného tenisu na Slovensku sme dosiahli najlepšie výsledky, začo patrí poďakovanie všetkým, ktorí sa na tom podieľali, či už samotným hráčom, ich trénerom, rodinám, rozhodcom. Jednoducho, veľká vďaka všetkým za skvelú reprezentáciu Slovenska a nášho športu.

Počet strán: 32

3/2022

Mládežníci nás v lete potešili Leto sa už dlhé roky v mládežníckom stolnom tenise nesie v znamení ME mládeže. Po dlhom čase naša výprava na šampionát vycestovala s očakávaním medailového umiestnenia. Toto očakávanie sa nám aj podarilo naplniť, a to hneď dvakrát. Samuel Arpáš vybojoval najskôr bronzovú medailu s maďarským partnerom Leiom Balázsom vo štvorhre a následne svoje vystúpenie zavŕšil ziskom striebornej medaily vo dvojhre kadetov. Za zmienku určite stojí aj Samuelovo umiestnenie v miešanej štvorhre v najlepšej osmičke, kde ho od stupňov víťazov delila iba jediná loptička. V tieni týchto výsledkov trochu zaniklo výborné umiestnenie družstva juniorov, ktoré skončilo na 5. mieste. 

Počet strán: 32

SPOJTE SA S NAMI

Odoberajte newsletter

Dostávaj novinky na e-mail nie len zo Slovenskej ligy

PARTNERI

LIGA

Joola Extraliga

Zápas č.77
Dátum16.02.2024 17:00
DomáciMSK Čadca A
HostiaSK Vydrany
Výsledok0 : 6
Zápas č.78
Dátum16.02.2024 17:00
DomáciTJ Geológ Rožňava
HostiaŠK PARA TT Hlohovec A
Výsledok6 : 3
Zápas č.79
Dátum17.02.2024 11:00
DomáciTJ STO Nižná A
HostiaSK Vydrany
Výsledok6 : 1
Zápas č.80
Dátum17.02.2024 14:00
DomáciŠK PARA TT Hlohovec A
HostiaSTK Vyhne
Výsledok5 : 5
Zápas č.81
Dátum17.02.2024 10:30
DomáciTJ Geológ Rožňava
HostiaMSK Čadca A
Výsledok6 : 4

Joola Extraliga

Zápas č.77
Dátum16.02.2024 17:00
DomáciŠKST Ružomberok A
HostiaŠKST Michalovce
Výsledok6 : 1
Zápas č.78
Dátum16.02.2024 17:00
DomáciTJ Gasto Galanta
HostiaVSTK Vranov
Výsledok6 : 4
Zápas č.79
Dátum16.02.2024 17:00
DomáciSTO Valča
HostiaAŠK Mária Huta A
Výsledok4 : 6
Zápas č.80
Dátum17.02.2024 11:00
DomáciSTO Valča
HostiaVSTK Vranov
Výsledok2 : 6
Zápas č.81
Dátum17.02.2024 11:00
DomáciTJ Gasto Galanta
HostiaŠKST Michalovce
Výsledok6 : 1

Joola Extraliga

Zápas č.55
Dátum15.12.2023 17:00
DomáciAŠK Mária Huta A
HostiaŠKST Ružomberok A
Výsledok3 : 6
Zápas č.56
Dátum15.12.2023 17:00
DomáciTJ Geológ Rožňava
HostiaSTO Valča
Výsledok6 : 1
Zápas č.57
Dátum15.12.2023 17:00
DomáciTJ Gasto Galanta
HostiaSTK Vyhne
Výsledok1 : 6
Zápas č.58
Dátum20.12.2023 17:00
DomáciSK Vydrany
HostiaŠK PARA TT Hlohovec A
Výsledok6 : 3
Zápas č.59
Dátum15.12.2023 17:00
DomáciTJ STO Nižná A
HostiaŠKST Michalovce
Výsledok6 : 0
Zápas č.60
Dátum15.12.2023 17:00
DomáciMSK Čadca A
HostiaVSTK Vranov
Výsledok6 : 2
Zápas č.61
Dátum16.12.2023 11:00
DomáciAŠK Mária Huta A
HostiaSTO Valča
Výsledok4 : 6
Zápas č.62
Dátum16.12.2023 11:00
DomáciTJ Geológ Rožňava
HostiaŠKST Ružomberok A
Výsledok6 : 0
Zápas č.63
Dátum22.12.2023 18:00
DomáciTJ Gasto Galanta
HostiaŠK PARA TT Hlohovec A
Výsledok5 : 5
Zápas č.64
Dátum16.12.2023 11:00
DomáciSK Vydrany
HostiaSTK Vyhne
Výsledok0 : 6
Zápas č.65
Dátum16.12.2023 11:00
DomáciTJ STO Nižná A
HostiaVSTK Vranov
Výsledok6 : 1
Zápas č.66
Dátum16.12.2023 11:00
DomáciMSK Čadca A
HostiaŠKST Michalovce
Výsledok6 : 0

Extraliga

Zápas č.41
Dátum02.03.2024 10:00
DomáciSTK Devínska Nová Ves
HostiaŠKST Ružomberok
Výsledok
Zápas č.42
Dátum02.03.2024 10:00
DomáciMSK Malacky
HostiaŠK Orion Belá nad Cirochou
Výsledok
Zápas č.43
Dátum13.02.2024 18:00
DomáciSK Vydrany
HostiaKST Drive Trenčianske Jastrabie
Výsledok7 : 0
Zápas č.44
Dátum26.02.2024 16:00
DomáciSTC ŠKST Bratislava
HostiaŠKST Topoľčany
Výsledok0 : 7
Zápas č.45
Dátum02.03.2024 16:00
DomáciMSK Malacky
HostiaŠKST Ružomberok
Výsledok
Zápas č.46
Dátum01.03.2024 18:00
DomáciSTK Devínska Nová Ves
HostiaŠK Orion Belá nad Cirochou
Výsledok
Zápas č.47
Dátum13.02.2024 15:00
DomáciSTC ŠKST Bratislava
HostiaKST Drive Trenčianske Jastrabie
Výsledok7 : 0
Zápas č.48
Dátum14.02.2024 18:00
DomáciSK Vydrany
HostiaŠKST Topoľčany
Výsledok5 : 5

1. liga - Západ

Zápas č.101
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciLokomotíva Šurany - Vlkas
HostiaSTO Prusy
Výsledok10 : 4
Zápas č.102
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciTTC Nové Zámky
HostiaSK Polstrav Bystričany
Výsledok7 : 7
Zápas č.103
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciSTK Senec
HostiaSlavoj Sládkovičovo
Výsledok9 : 5
Zápas č.104
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciSTK Elastik Trnava
HostiaSTO Močenok
Výsledok10 : 4
Zápas č.105
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciKeraming Trenčín
HostiaŠKST Bratislava
Výsledok7 : 7
Zápas č.106
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciSTK Nové Mesto nad Váhom
HostiaŠKST Feromax Bratislava
Výsledok7 : 7
Zápas č.107
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciTTC Nové Zámky
HostiaSTO Prusy
Výsledok13 : 1
Zápas č.108
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciLokomotíva Šurany - Vlkas
HostiaSK Polstrav Bystričany
Výsledok4 : 10
Zápas č.109
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciSTK Elastik Trnava
HostiaSlavoj Sládkovičovo
Výsledok8 : 6
Zápas č.110
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciSTK Senec
HostiaSTO Močenok
Výsledok12 : 2
Zápas č.111
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciKeraming Trenčín
HostiaŠKST Feromax Bratislava
Výsledok9 : 5
Zápas č.112
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciSTK Nové Mesto nad Váhom
HostiaŠKST Bratislava
Výsledok5 : 9

1. liga - Východ

Zápas č.85
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciTJ Čečehov
HostiaMSTK VIAKORP Krupina
Výsledok3 : 11
Zápas č.86
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciMKST Veľké Kapušany
HostiaŠKST Ružomberok B
Výsledok11 : 3
Zápas č.87
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciAŠK Mária Huta B
HostiaMSK Čadca B
Výsledok4 : 10
Zápas č.88
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaTJ STO Nižná B
Výsledok9 : 5
Zápas č.89
Dátum17.02.2024 10:00
Domáci1.PPC Fortuna Kežmarok
HostiaŠKST Energodata Žilina
Výsledok8 : 6
Zápas č.90
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciSTK Stará Ľubovňa/Jakubany
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto
Výsledok10 : 4
Zápas č.91
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciMKST Veľké Kapušany
HostiaMSTK VIAKORP Krupina
Výsledok10 : 4
Zápas č.92
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciTJ Čečehov
HostiaŠKST Ružomberok B
Výsledok4 : 10
Zápas č.93
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaMSK Čadca B
Výsledok6 : 8
Zápas č.94
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciAŠK Mária Huta B
HostiaTJ STO Nižná B
Výsledok5 : 9
Zápas č.95
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciSTK Stará Ľubovňa/Jakubany
HostiaŠKST Energodata Žilina
Výsledok9 : 5
Zápas č.96
Dátum17.02.2024 16:00
Domáci1.PPC Fortuna Kežmarok
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto
Výsledok10 : 4

1. liga - Západ

Zápas č.19
Dátum24.02.2024 10:00
DomáciŠKST Topoľčany B
HostiaTJ Trnávka Bratislava
Výsledok10 : 0
Zápas č.20
Dátum24.02.2024 10:00
DomáciKeraming Trenčín A
HostiaŠK Žitavany
Výsledok10 : 0

1. liga - Východ

Zápas č.33
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciTJ Medokýš Martin - Ľadoveň
HostiaSTK Kalinovo
Výsledok10 : 0
Zápas č.34
Dátum03.02.2024 16:00
DomáciTTC Rovaa Žilina
HostiaTTC Spartak Poprad
Výsledok3 : 7
Zápas č.35
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciSTKM Podlavice
HostiaMŠK STO Krompachy
Výsledok3 : 7
Zápas č.36
Dátum17.02.2024 10:00
DomáciKST ZŠ Turčianske Teplice
HostiaSTO Valaliky
Výsledok3 : 7
Zápas č.37
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciTTC Rovaa Žilina
HostiaSTK Kalinovo
Výsledok9 : 1
Zápas č.38
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciTJ Medokýš Martin - Ľadoveň
HostiaTTC Spartak Poprad
Výsledok3 : 7
Zápas č.39
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciKST ZŠ Turčianske Teplice
HostiaMŠK STO Krompachy
Výsledok1 : 9
Zápas č.40
Dátum17.02.2024 16:00
DomáciSTKM Podlavice
HostiaSTO Valaliky
Výsledok2 : 8

Extraliga

Zápas č.31
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Ružomberok
HostiaSTO Spoje Bratislava
Výsledok0 : 7
Zápas č.32
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠK ŠOG Nitra
HostiaSTC ŠKST Bratislava
Výsledok5 : 2
Zápas č.33
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciMŠK Žiar nad Hronom
HostiaKST Raksit
Výsledok4 : 3
Zápas č.34
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Ružomberok
HostiaSTC ŠKST Bratislava
Výsledok0 : 7
Zápas č.35
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠK ŠOG Nitra
HostiaKST Raksit
Výsledok5 : 2
Zápas č.36
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciMŠK Žiar nad Hronom
HostiaSTO Spoje Bratislava
Výsledok1 : 6
Zápas č.37
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Ružomberok
HostiaKST Raksit
Výsledok2 : 5
Zápas č.38
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠK ŠOG Nitra
HostiaSTO Spoje Bratislava
Výsledok2 : 5
Zápas č.39
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciMŠK Žiar nad Hronom
HostiaSTC ŠKST Bratislava
Výsledok3 : 4
Zápas č.40
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠK Orion Belá nad Cirochou
HostiaMSK Čadca
Výsledok1 : 6
Zápas č.41
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Humenné
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto A
Výsledok1 : 6
Zápas č.42
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto B
Výsledok3 : 4
Zápas č.43
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠK Orion Belá nad Cirochou
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto A
Výsledok2 : 5
Zápas č.44
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Humenné
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto B
Výsledok1 : 6
Zápas č.45
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaMSK Čadca
Výsledok0 : 7
Zápas č.46
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠK Orion Belá nad Cirochou
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto B
Výsledok4 : 3
Zápas č.47
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Humenné
HostiaMSK Čadca
Výsledok0 : 7
Zápas č.48
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaMŠK Kysucké Nové Mesto A
Výsledok2 : 5

Extraliga

Zápas č.31
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Topoľčany
HostiaKST Raksit
Výsledok3 : 4
Zápas č.32
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany A
HostiaMŠK Žiar nad Hronom
Výsledok4 : 3
Zápas č.33
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany B
HostiaKST Drive Trenčianske Jastrabie
Výsledok2 : 5
Zápas č.34
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Topoľčany
HostiaMŠK Žiar nad Hronom
Výsledok6 : 1
Zápas č.35
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany A
HostiaKST Drive Trenčianske Jastrabie
Výsledok5 : 2
Zápas č.36
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany B
HostiaKST Raksit
Výsledok1 : 6
Zápas č.37
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Topoľčany
HostiaKST Drive Trenčianske Jastrabie
Výsledok7 : 0
Zápas č.38
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany A
HostiaKST Raksit
Výsledok2 : 5
Zápas č.39
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany B
HostiaMŠK Žiar nad Hronom
Výsledok2 : 5
Zápas č.40
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaSTC ŠKST Bratislava
Výsledok1 : 6
Zápas č.41
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciMŠK STO Krompachy
HostiaSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok A
Výsledok5 : 2
Zápas č.42
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciTJ Lokomotíva Vrútky
HostiaSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok B
Výsledok1 : 6
Zápas č.43
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok A
Výsledok4 : 3
Zápas č.44
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciMŠK STO Krompachy
HostiaSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok B
Výsledok7 : 0
Zápas č.45
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciTJ Lokomotíva Vrútky
HostiaSTC ŠKST Bratislava
Výsledok0 : 7
Zápas č.46
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciSTO Valaliky
HostiaSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok B
Výsledok7 : 0
Zápas č.47
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciMŠK STO Krompachy
HostiaSTC ŠKST Bratislava
Výsledok6 : 1
Zápas č.48
Dátum21.01.2024 10:00
DomáciTJ Lokomotíva Vrútky
HostiaSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok A
Výsledok1 : 6

Zmiešané družstvá

Zápas č.31
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSTK Bojničky
HostiaSTK Kalinovo
Výsledok
Zápas č.32
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciŠK Žitavany
HostiaTJ Lokomotíva Vrútky
Výsledok
Zápas č.33
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok
HostiaKST ZŠ Turčianske Teplice
Výsledok
Zápas č.34
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSTK Bojničky
HostiaTJ Lokomotíva Vrútky
Výsledok
Zápas č.35
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciŠK Žitavany
HostiaKST ZŠ Turčianske Teplice
Výsledok
Zápas č.36
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok
HostiaSTK Kalinovo
Výsledok
Zápas č.37
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSTK Bojničky
HostiaKST ZŠ Turčianske Teplice
Výsledok
Zápas č.38
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciŠK Žitavany
HostiaSTK Kalinovo
Výsledok
Zápas č.39
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSTK ZŠ Na bielenisku Pezinok
HostiaTJ Lokomotíva Vrútky
Výsledok
Zápas č.40
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciMŠK Žiar nad Hronom
HostiaSŠK Poproč
Výsledok
Zápas č.41
Dátum01.10.2023 09:00
DomáciŠKST Bošany A
HostiaŠKST Bošany B
Výsledok5 : 2
Zápas č.42
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciSŠK Poproč
HostiaŠKST Bošany B
Výsledok
Zápas č.43
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciMŠK Žiar nad Hronom
HostiaŠKST Bošany A
Výsledok
Zápas č.44
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany A
HostiaSŠK Poproč
Výsledok
Zápas č.45
Dátum03.03.2024 10:00
DomáciŠKST Bošany B
HostiaMŠK Žiar nad Hronom
Výsledok