Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Aktuálne
Muži
Aktuálne rebríčky
Muži - Január 2024
Kategórie
1
Pištej Ľubomír
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
Rok. nar
1984
Reg. č.
12476
Body
319.75
2
Wang Yang
TTC CAEN
Rok. nar
1994
Reg. č.
8030
Body
294.06
3
Zelinka Jakub
EL NINO PRAHA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9985
Body
224.67
4
Valuch Alexander
TTC BIETIGHEIM - BISSINGEN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8707
Body
221.5
5
Klajber Adam
TTC OSTRAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
205.44
6
Sitak Andriy
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1986
Reg. č.
15819
Body
204
7
Arpáš Samuel
CP CAUDRY
Rok. nar
2007
Reg. č.
12906
Body
201
8
Novota Samuel
UTTC RAIFFEISEN KENNELBACH
Rok. nar
1992
Reg. č.
6915
Body
197.14
9
Péter Ingemar
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8883
Body
194.14
10
Špánik Tibor
SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9889
Body
192.45
11
Šereda Peter
SK VYDRANY
Rok. nar
1984
Reg. č.
5288
Body
188.95
12
Delinčák Filip
KT PRAHA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10342
Body
188.36
13
Gumáň Martin
TTC RAPPERSWIL JONA
Rok. nar
1985
Reg. č.
5543
Body
185
14
Rezetka Roman
SKST CHODOV
Rok. nar
1995
Reg. č.
8398
Body
181.85
15
Flóro Damián
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
2008
Reg. č.
12981
Body
180
16
Takáč Jakub
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1998
Reg. č.
9681
Body
177.67
17
Wiltschka Dávid
SK VYDRANY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9754
Body
177.38
18
Oráč Daniel
VSTK VRANOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
9979
Body
177
19
Lelkeš Zoltán
SK VYDRANY
Rok. nar
1988
Reg. č.
6128
Body
175
20
Goldír Jakub
MSK ČADCA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10964
Body
173.5
21
Brat Adam
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1998
Reg. č.
9661
Body
173.33
22
Kopányi Tomáš
TJ AGROTEC HUSTOPEČE
Rok. nar
1997
Reg. č.
9266
Body
168.75
23
Palušek Samuel
TJ OSTRAVA KST
Rok. nar
2006
Reg. č.
11192
Body
168.65
24
Kalužný Samuel
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
1997
Reg. č.
9167
Body
165.14
25
Kaššay Andrej
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9403
Body
165.06
26
Figeľ Jakub
ELIZZA PRAHA
Rok. nar
1992
Reg. č.
6984
Body
163.68
27
Kárás Dávid
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1992
Reg. č.
7166
Body
161.79
28
Mego Pavol
SB VERSBACH
Rok. nar
1990
Reg. č.
6588
Body
161.67
29
Bilka Pavol
ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13547
Body
158.67
30
Diko Dalibor
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
2002
Reg. č.
10317
Body
155.78
31
Kokavec Pavol
SK VYDRANY
Rok. nar
2009
Reg. č.
13721
Body
153
32
Kalužný Branislav
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
1972
Reg. č.
11607
Body
150
33
Uherík Kristián
STO PRUSY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12619
Body
147.77
34
Pach Kamil
STO VALALIKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
147.31
35
Jaslovský Martin
ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
1978
Reg. č.
4643
Body
146.88
36
Petráš Pavel
MSK ČADCA
Rok. nar
1983
Reg. č.
5189
Body
146.43
37
France Roman
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2005
Reg. č.
13795
Body
145.86
38
Kubala Nicolas
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
2005
Reg. č.
10387
Body
143.86
39
Kostelník Lukáš
VSTK VRANOV
Rok. nar
1994
Reg. č.
8102
Body
142.46
40
Cyprich Samuel
MSK ČADCA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10240
Body
141.36
41
Marko Martin
VSTK VRANOV
Rok. nar
2008
Reg. č.
14197
Body
141.33
42
Holubčík Jakub
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2008
Reg. č.
14636
Body
138.57
43
Baženov Valentín
SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar
1985
Reg. č.
5546
Body
138.37
44
Bednár Tibor
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1980
Reg. č.
4888
Body
138.09
45
Pavolka Michal
SG 1862 ANSPACH
Rok. nar
1995
Reg. č.
8335
Body
137.85
46
Demír Amel
STK SENEC
Rok. nar
1982
Reg. č.
5148
Body
137.1
47
Eštok Štefan
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar
1991
Reg. č.
6706
Body
136.36
48
Guman Stanislav
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1979
Reg. č.
4797
Body
135.71
49
Machalík Ivan
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1979
Reg. č.
4687
Body
135.21
50
Rakov Valeriy
TJ SOKOL BOROVA - KOROUHEV
Rok. nar
1984
Reg. č.
16024
Body
134.04
51
Remeň Matúš
SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
11782
Body
132.82
52
Hruška Martin
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
1991
Reg. č.
6872
Body
132.14
53
Ježo Filip
STO PRUSY
Rok. nar
1990
Reg. č.
6459
Body
131.82
54
Senkulič Patrik
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
1988
Reg. č.
5984
Body
131.77
55
Fečo Samuel
VSTK VRANOV
Rok. nar
2001
Reg. č.
10264
Body
131.25
56
Blažek Radoslav
MSK ČADCA
Rok. nar
1987
Reg. č.
5926
Body
131.1
57
Kysel Martin
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
2001
Reg. č.
10202
Body
131
58
Veis Matúš
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9709
Body
130.79
59
Král Slavomír
ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
1988
Reg. č.
6076
Body
130.78
60
Kucko Peter
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
1987
Reg. č.
5835
Body
130
61
Svetík Michal
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
15250
Body
129.22
62
Šutiak Samuel
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2005
Reg. č.
10441
Body
128.73
63
Gunár Jaroslav
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
1990
Reg. č.
6435
Body
128.57
64
Kulich Ivan
MSTK VIAKORP KRUPINA
Rok. nar
2005
Reg. č.
11626
Body
128.12
65
Tonkovič Markus
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1999
Reg. č.
9799
Body
128
66
Tušim Peter
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar
1978
Reg. č.
4546
Body
127.78
67
Doubek Kristian
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
12868
Body
126.67
68
Valuch Róbert
STO VALČA
Rok. nar
1990
Reg. č.
6491
Body
126
68
Bučko Róbert
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1996
Reg. č.
8871
Body
125
70
Biró Bálint
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
1995
Reg. č.
8326
Body
123.18
71
Ivančo Félix
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10368
Body
123.08
72
Drobný Jakub
STK SENEC
Rok. nar
1994
Reg. č.
7817
Body
122.43
73
Drábik Imrich
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1978
Reg. č.
4631
Body
122.22
74
Jahoda Dalibor
MSTK VIAKORP KRUPINA
Rok. nar
1975
Reg. č.
4090
Body
122.22
75
Vlačuška Patrik
SV SCHOTT JENA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8688
Body
121.25
76
Škopec Oliver
SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar
1968
Reg. č.
3078
Body
120.97
77
Harabin Matej
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9472
Body
120.97
78
Ševec Jakub
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
1999
Reg. č.
9691
Body
120.97
79
Király Matúš
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar
2007
Reg. č.
14061
Body
120.33
80
Diko Matúš
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1998
Reg. č.
9534
Body
119.88
81
Turček Peter
TTK NATURFREUNDE STADLAU
Rok. nar
1996
Reg. č.
8672
Body
119
82
Vejmelka Pavol
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
1985
Reg. č.
5451
Body
118.75
83
Janík Adam
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
1998
Reg. č.
9640
Body
118.74
84
Slováčik Andrej
MSTK VIAKORP KRUPINA
Rok. nar
1992
Reg. č.
7046
Body
117.74
85
Sárinec Matej
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
1987
Reg. č.
5939
Body
116.67
86
Ďanovský Martin
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
2002
Reg. č.
10290
Body
116.67
87
Vaverka Peter
STO VALČA
Rok. nar
1987
Reg. č.
5910
Body
115.79
88
Staš Tomáš
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1994
Reg. č.
7984
Body
114.64
89
Rábara Marcel
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1996
Reg. č.
8849
Body
114.5
90
Bezúr Tomáš
SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar
1989
Reg. č.
6227
Body
112.86
91
Barci Martin
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1982
Reg. č.
5094
Body
110
91
Peko Štefan
SK SLAVIA PRAHA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10030
Body
110
93
Gašparovič Dávid
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
9997
Body
109.38
93
Kapusta Marián
MSK ČADCA
Rok. nar
1976
Reg. č.
4272
Body
109.38
95
Debnár Radovan
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1984
Reg. č.
12491
Body
109.01
96
Filaga Marcel
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1980
Reg. č.
4843
Body
108.81
97
Pindura Tobiáš
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10275
Body
108.69
97
Ozorák Štefan
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1975
Reg. č.
4104
Body
108.69
99
Pečalka Nataniel
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
12813
Body
108.62
100
Páleník Patrik
STO VALČA
Rok. nar
1991
Reg. č.
6692
Body
107.69
101
Katona Alexander
SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12376
Body
105.56
102
Kokeš Ľubomír
ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
1959
Reg. č.
1627
Body
105.08
103
Krkoška Peter
MSK ČADCA
Rok. nar
1982
Reg. č.
5074
Body
105
104
Gajdoš Martin
TJ JACOVCE
Rok. nar
1985
Reg. č.
5464
Body
104.56
105
Cyprich Radovan
MSK ČADCA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9975
Body
103.85
106
Szolnoki Kristián
LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar
2002
Reg. č.
11989
Body
103.78
107
Kukučka Tomáš
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar
1988
Reg. č.
6169
Body
102.38
108
Fojtík Matúš
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
11263
Body
102
108
Gál Dominik
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1996
Reg. č.
8818
Body
102
110
Novický Oliver
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
13888
Body
100.44
111
Blcha Róbert
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1980
Reg. č.
4866
Body
100
111
Poľa Peter
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1970
Reg. č.
3346
Body
100
111
Sisák Ľuboslav
STO VALALIKY
Rok. nar
1994
Reg. č.
7685
Body
100
111
Makúch Martin
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8982
Body
100
111
Bardoň Michal
ST LEVICE 2021
Rok. nar
1978
Reg. č.
12478
Body
100
116
Grman Milan
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1969
Reg. č.
3278
Body
99.51
117
Valuch Róbert
STO VALČA
Rok. nar
1966
Reg. č.
2828
Body
99.39
118
Kacvinský Jozef
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1986
Reg. č.
5710
Body
98.48
119
Špleha Tomáš
LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar
1986
Reg. č.
5646
Body
98.28
120
Horňak Tomáš
STO VALALIKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9788
Body
98
121
Zelinka Matúš
EL NINO PRAHA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10252
Body
97.52
122
Budinský Daniel
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10690
Body
96.98
123
Kalina Branislav
STK SENEC
Rok. nar
1994
Reg. č.
8081
Body
96.45
124
Takáč Zdenko
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
1975
Reg. č.
4138
Body
96.1
125
Majerčík Ľubomír
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
1974
Reg. č.
4002
Body
96
125
Pilarčík Jozef
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1976
Reg. č.
4314
Body
96
127
Gieci Lukáš
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
1997
Reg. č.
10793
Body
95.86
128
Jakubec Dávid
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
1997
Reg. č.
9195
Body
95.83
129
Vnuk Vladimír
STO MOČENOK
Rok. nar
1978
Reg. č.
18792
Body
95.45
130
Truska Martin
STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar
1999
Reg. č.
10424
Body
93.94
131
Zavodsky Ivan
STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar
1971
Reg. č.
14997
Body
93.77
132
Kudrec Jozef
OSK MICHAĽANY
Rok. nar
1987
Reg. č.
5771
Body
93.5
133
Reho René
STO VALČA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10070
Body
93.24
134
Tutura Marek
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1996
Reg. č.
8680
Body
93
135
Staš Milan
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1994
Reg. č.
7983
Body
92.86
136
Országh Šimon
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
12078
Body
92.36
137
Krajči Peter
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
1966
Reg. č.
2715
Body
92.31
138
Lipták Andrej
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1979
Reg. č.
4679
Body
92.29
139
Haky Marek
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
1995
Reg. č.
8559
Body
92.11
139
Šimunek Marek
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1990
Reg. č.
6441
Body
92.11
141
Grega Roland
STK SENEC
Rok. nar
1985
Reg. č.
5433
Body
91.23
142
Kuloštiak Jakub
MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar
1992
Reg. č.
7142
Body
91.2
143
Ježo Roman
STO PRUSY
Rok. nar
1968
Reg. č.
3080
Body
90
143
Martinka Samuel
LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar
2003
Reg. č.
13164
Body
90
143
Gajdoš Milan
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
1997
Reg. č.
9274
Body
90
143
Kučera Andrej
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1978
Reg. č.
4600
Body
90
143
Csejtey Richard
SK VYDRANY
Rok. nar
1979
Reg. č.
4749
Body
90
148
Hodor Michal
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1963
Reg. č.
2313
Body
89.89
149
Bohuš Aurel
STK JELKA
Rok. nar
1982
Reg. č.
5147
Body
89.65
150
Mikušiak Michal
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1995
Reg. č.
8498
Body
88.93
151
Škuril Michal
STO MOČENOK
Rok. nar
1982
Reg. č.
5144
Body
88.89
152
Terezka Tomáš
TJ ČEČEHOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
10809
Body
88.46
152
Sekáč Dominik
STO VALALIKY
Rok. nar
1991
Reg. č.
6877
Body
88.46
154
Nagy Richard
STK SENEC
Rok. nar
1970
Reg. č.
3443
Body
87.23
155
Laboš Adam
STO VALALIKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9817
Body
86.84
156
Krčmárik Peter
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
1994
Reg. č.
7932
Body
86.67
157
Sepeši Luca
TJ ČEČEHOV
Rok. nar
2007
Reg. č.
12760
Body
86
158
Péter Niklas
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
1998
Reg. č.
9585
Body
85.5
159
Stadtherr Patrik
TJ ČEČEHOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10048
Body
85.33
160
Polgári Gabriel
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1979
Reg. č.
4715
Body
85.24
161
Madarás Adam
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar
2007
Reg. č.
14372
Body
84.61
162
Krupanský Lukáš
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1997
Reg. č.
9322
Body
84.48
163
Kutiš Anton
STO PRUSY
Rok. nar
1965
Reg. č.
12483
Body
84.25
164
Letanovský Matúš
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1991
Reg. č.
6726
Body
84.09
165
Pavolka Jakub
TTC HEPPENHEIM
Rok. nar
1998
Reg. č.
9478
Body
83.76
166
Behul Peter
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1971
Reg. č.
3484
Body
83.69
167
Begala Marian
Szerencs Városi SE
Rok. nar
1968
Reg. č.
3132
Body
83.48
168
Šereda Tomáš
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
1979
Reg. č.
4748
Body
82.71
169
Haluz Lukáš
MSTK VIAKORP KRUPINA
Rok. nar
1989
Reg. č.
6339
Body
82.43
170
Gallo Gregor
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1987
Reg. č.
5884
Body
82.33
171
Regás Miloš
STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar
1993
Reg. č.
7427
Body
81.82
172
Urban Miroslav
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1973
Reg. č.
3886
Body
81.48
173
Kutiš Jozef
STO PRUSY
Rok. nar
1971
Reg. č.
3534
Body
81.25
174
Bajcura Marián
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
1967
Reg. č.
2955
Body
80.9
175
Kárás Andrej
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1987
Reg. č.
5897
Body
80.63
176
Turek Tomáš
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9870
Body
80.61
177
Ištokovič Marián
STC TJ ČAB
Rok. nar
1976
Reg. č.
4322
Body
80.56
178
Hrabaj Patrik
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
12118
Body
80.5
179
Laczkó Bálint
LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar
2003
Reg. č.
12305
Body
79.57
180
Bučko Patrik
ST LEVICE 2021
Rok. nar
2000
Reg. č.
10031
Body
79.49
180
Danóczi Matúš
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar
1993
Reg. č.
7436
Body
79.49
182
Bacsó Július
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
1971
Reg. č.
3604
Body
78.62
183
Mariak Milan
MSK ČADCA
Rok. nar
1985
Reg. č.
5439
Body
78.57
184
Jakubčin Matúš
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
1990
Reg. č.
6493
Body
78.14
185
Milan Martin
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10223
Body
77.59
186
Mryglot Ivo
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1964
Reg. č.
2336
Body
77.5
187
Hurka Rastislav
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10247
Body
77.42
188
Roba Matúš
ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar
1997
Reg. č.
8998
Body
77.27
188
Štúň Štefan
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
1990
Reg. č.
6552
Body
77.27
190
Ferneza Maroš
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
1990
Reg. č.
6584
Body
77.16
191
Barinka Karol
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1974
Reg. č.
4027
Body
75.93
191
Kiripolský Michal
STO MOČENOK
Rok. nar
1983
Reg. č.
5281
Body
75.93
193
Mráz Peter
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
1983
Reg. č.
5205
Body
75.62
194
Roba Peter
ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar
1970
Reg. č.
3406
Body
75.61
195
Kirchmayer Jakub
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2007
Reg. č.
13733
Body
75.38
196
Teplanský Juraj
C.D. HIDRA LOS REALEJOS
Rok. nar
1975
Reg. č.
4212
Body
75.22
197
Žatko Juraj
OBERBRUDEN
Rok. nar
1995
Reg. č.
8271
Body
75.05
198
Kuruc Martin
STO VALALIKY
Rok. nar
1981
Reg. č.
4967
Body
75
198
Sabol Ondrej
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1984
Reg. č.
15176
Body
75
198
Guman Boris
MSK MALACKY
Rok. nar
1976
Reg. č.
15100
Body
75
201
Pupík Martin
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
10914
Body
74.36
201
Gogora Martin
STC TJ ČAB
Rok. nar
1989
Reg. č.
6351
Body
74.36
203
Csánó Juraj
SK VYDRANY
Rok. nar
1992
Reg. č.
7152
Body
74.21
204
Jančí Vladimír
MSK MALACKY
Rok. nar
1973
Reg. č.
13907
Body
74
205
Papák Ivan
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Rok. nar
1966
Reg. č.
2837
Body
73.92
206
Drbiak Zdeno
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1976
Reg. č.
4343
Body
73.87
206
Kalman Rastislav
TZO BYTČA
Rok. nar
1989
Reg. č.
11097
Body
73.87
208
Horváth Peter
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1969
Reg. č.
3265
Body
73.33
209
Bardoň Andrej
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1975
Reg. č.
4183
Body
73.18
210
Serbák Igor
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
1967
Reg. č.
2881
Body
72.73
210
Stoják Dušan
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
1981
Reg. č.
4996
Body
72.73
210
Revaj Tichomír
ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar
1984
Reg. č.
5374
Body
72.73
213
Ružbarský Martin
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1988
Reg. č.
5995
Body
72.58
214
Magdziak Dárius
ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8724
Body
72.5
215
Somogyi Adrián
STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar
1980
Reg. č.
4864
Body
72.14
215
Valko Pavel
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
1987
Reg. č.
5834
Body
72.14
217
Kačník Milan
TTC 1946 WEINHEIM
Rok. nar
1972
Reg. č.
3728
Body
72.04
218
Kiss Dávid
SK VYDRANY
Rok. nar
1990
Reg. č.
6495
Body
71.82
219
Bohovič Igor
STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar
1989
Reg. č.
6207
Body
71.48
220
Vozár Ľuboš
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
1976
Reg. č.
4258
Body
71.43
220
Marton Jozef
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
1982
Reg. č.
5069
Body
71.43
222
Bognár Matúš
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13457
Body
71.39
223
John Marek
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
10097
Body
71.16
224
Stano Peter
ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
Rok. nar
1989
Reg. č.
11739
Body
70.64
225
Lelkeš Richard
STK JELKA
Rok. nar
1998
Reg. č.
12513
Body
70.56
226
Dusa Miroslav
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
1971
Reg. č.
3555
Body
70.42
227
Šumský Tibor
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
1980
Reg. č.
4889
Body
70.21
228
Gašparík Branislav
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
1976
Reg. č.
4284
Body
70
228
Hamran Anton
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
1982
Reg. č.
5138
Body
70
230
Siekela Lukáš
MSTK VIAKORP KRUPINA
Rok. nar
1992
Reg. č.
7102
Body
69.75
231
Žák Lukáš
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13321
Body
69.7
231
Gašparík Ivan
ŠKST BOŠANY
Rok. nar
1992
Reg. č.
6912
Body
69.7
233
Mičjan Milan
ST LEVICE 2021
Rok. nar
1971
Reg. č.
3497
Body
69.66
234
Slivoň Stanislav
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
14550
Body
69.52
235
Györi Ladislav
STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar
1983
Reg. č.
5240
Body
69.44
236
Švento Jakub
TJ TATRAN SUČANY
Rok. nar
2004
Reg. č.
10386
Body
69.31
237
Tagaj Juraj
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
1975
Reg. č.
4086
Body
69.17
238
Matiašovský Michal
STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar
1982
Reg. č.
5090
Body
68.57
239
Hudcovský Michal
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
1986
Reg. č.
5660
Body
68.42
239
Trubáčik Tomáš
CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar
2002
Reg. č.
10304
Body
68.42
241
Kadlečík Roman
ŠK DOBRÁ VODA
Rok. nar
1995
Reg. č.
8245
Body
68.12
242
Stehlík Michal
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1994
Reg. č.
7715
Body
67.98
243
Trgo Miloš
TJ ISKRA STRÁŽNICE
Rok. nar
1986
Reg. č.
5703
Body
67.23
244
Gálik Martin
STO MOČENOK
Rok. nar
1985
Reg. č.
5518
Body
67.14
245
Feješ Juraj
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
1964
Reg. č.
2459
Body
66.96
246
Melek Milan
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
1979
Reg. č.
4680
Body
66.67
247
Petrovský Marek
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
1987
Reg. č.
14522
Body
66
248
Caňo Michal
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Rok. nar
1994
Reg. č.
7728
Body
65.77
249
Piatrik Ladislav
ST LEVICE 2021
Rok. nar
1997
Reg. č.
9140
Body
65.52
250
Beladič Slavomír
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
1973
Reg. č.
3793
Body
65
251
Lipták Daniel
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
1982
Reg. č.
5162
Body
64.81
252
Voliar Ľuboš
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1978
Reg. č.
4661
Body
64.75
253
Baran Jozef
ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar
1968
Reg. č.
3101
Body
64.64
254
Krajčík Róbert
ST LEVICE 2021
Rok. nar
1976
Reg. č.
4368
Body
64.52
255
Dandár Michal
VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar
1993
Reg. č.
7313
Body
63.65
256
Hudec Lukáš
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
1985
Reg. č.
12479
Body
63.34
257
Hermann Branislav
ŠK ŽARNOVICA
Rok. nar
1977
Reg. č.
4445
Body
62.55
258
Holický Ján
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar
1975
Reg. č.
4189
Body
62.5
258
Miklovič Martin
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
1992
Reg. č.
7150
Body
62.5
260
Valo Michal
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2007
Reg. č.
15396
Body
62.45
261
Kállay Fedor
STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar
2004
Reg. č.
11508
Body
62
262
Tkáč Matej
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10752
Body
61.98
263
Gombík Jozef
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
1971
Reg. č.
3504
Body
61.91
264
Kolář Miroslav
ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
1963
Reg. č.
2253
Body
61.54
264
Gašparík Jakub
ŠKST BOŠANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10388
Body
61.54
266
Zahradský Michal
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
1983
Reg. č.
5227
Body
61.45
267
Komorný Miroslav
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1970
Reg. č.
3356
Body
61.43
267
Zlámala Matej
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9843
Body
61.43
267
Kovács Oliver
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
1989
Reg. č.
6307
Body
61.43
270
Pavlík Jaroslav
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
1970
Reg. č.
3454
Body
61.11
271
Hatvany Dominik
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1994
Reg. č.
7962
Body
61.05
272
Szatmári Michal
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
Rok. nar
1994
Reg. č.
7992
Body
61
273
Leitner Ľubomír
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1989
Reg. č.
6270
Body
60.87
274
Mišelnický Branislav
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
1980
Reg. č.
4858
Body
60.71
275
Guman Ľubomír
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar
1978
Reg. č.
19421
Body
60.59
276
Veterník Peter
STO VALČA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13052
Body
60.58
277
Babušík Jakub
STO VALČA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8965
Body
60.37
278
Dubec Tomáš
BJC BUCHEN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8745
Body
60.31
279
Rogos Róbert
TT KLUB ŽILINA
Rok. nar
1978
Reg. č.
4605
Body
60
279
Bartal Mário
TJ SOKOL LANŽHOT
Rok. nar
1997
Reg. č.
9105
Body
60.01
279
Rezetka Marek
STO VALČA
Rok. nar
1995
Reg. č.
8354
Body
60.01
279
Čechvala Roman
STO PRUSY
Rok. nar
1970
Reg. č.
3446
Body
60
283
Balogh Balázs
SK VYDRANY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9875
Body
59.97
284
Lakatoš Jakub
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
1994
Reg. č.
7805
Body
59.38
285
Salaky Martin
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
11623
Body
59.17
286
Páll Andrej
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1998
Reg. č.
9646
Body
58.86
287
Hanušovský Matúš
TZO BYTČA
Rok. nar
1975
Reg. č.
4149
Body
58.75
287
Komorovský Róbert
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1991
Reg. č.
6840
Body
58.75
287
Valla Tomáš
PROPRIA KÚTY
Rok. nar
1989
Reg. č.
6389
Body
58.75
290
Glejtek Michal
STO MŠK BREZNO
Rok. nar
1986
Reg. č.
5576
Body
58.67
291
Cisko Roman
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
1972
Reg. č.
3682
Body
58.06
292
Németh Bohuslav
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1968
Reg. č.
3111
Body
58
293
Krajčovič Filip
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
2005
Reg. č.
10444
Body
57.74
294
Bodík Michal
TTZ ZURICH AFFOLTERN
Rok. nar
1992
Reg. č.
7197
Body
57.14
295
Hrčka Daniel
STO VALČA
Rok. nar
1974
Reg. č.
4076
Body
56.82
296
Mészáros Vincent
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar
1990
Reg. č.
6553
Body
56.67
296
Kruppa Erik
STKM PODLAVICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
14257
Body
56.67
296
Mihálik Slavomír
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1981
Reg. č.
4982
Body
56.67
296
Kizek Ján
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1977
Reg. č.
4394
Body
56.67
296
Sabó Patrik
STK TOMÁŠOVCE
Rok. nar
2009
Reg. č.
15936
Body
56.67
301
Súth Ákos
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
Rok. nar
1999
Reg. č.
9929
Body
56.22
302
Sýkora Juraj
TTC BRUCK / LEITHA
Rok. nar
1986
Reg. č.
5574
Body
55.9
303
Svitana Ján
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2000
Reg. č.
10125
Body
55.88
304
Néma Róbert
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar
1972
Reg. č.
3651
Body
55.26
304
Laczo Marcel
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
1987
Reg. č.
5761
Body
55.26
306
Vaňo Oliver
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
1990
Reg. č.
6618
Body
55
307
Kaman Lukáš
OBSK UNIMAT LAZANY
Rok. nar
1989
Reg. č.
6304
Body
54.96
308
Červeň Pavol
ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar
1976
Reg. č.
4377
Body
54.87
309
Gombík Jakub
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
1998
Reg. č.
9603
Body
54.84
310
Figura Radoslav
STK SENEC
Rok. nar
1975
Reg. č.
4236
Body
54.52
310
Novák Peter
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
1969
Reg. č.
3249
Body
54.55
310
Kolody Lukáš
ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar
1988
Reg. č.
6029
Body
54.55
310
Kollárik Filip
ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
Rok. nar
1995
Reg. č.
10929
Body
54.52
310
Mrkvica Ladislav
STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar
1972
Reg. č.
3645
Body
54.55
315
Daňko Slavomír
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
1975
Reg. č.
4238
Body
54.38
316
Olejník Róbert
STO VALALIKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
14593
Body
54.12
317
Piesecký Viktor
TJ TATRAN KYSUCKÝ LIESKOVEC
Rok. nar
1975
Reg. č.
4204
Body
54
318
Nemček Patrik
PROPRIA KÚTY
Rok. nar
2005
Reg. č.
11640
Body
53.89
319
Straka Martin
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13996
Body
53.64
319
Rácz František
SK VYDRANY
Rok. nar
1986
Reg. č.
5658
Body
53.64
321
Pavlík Michael
TJ STO VIŠŇOVÉ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9688
Body
53.46
322
Vaverka Peter
STO VALČA
Rok. nar
1962
Reg. č.
2148
Body
53.16
323
Hlošek Sebastián
ST LEVICE 2021
Rok. nar
2010
Reg. č.
16093
Body
53.12
324
Jankech Andrej
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
Rok. nar
1974
Reg. č.
14964
Body
52.91
325
Kudrej Miloš
CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar
1995
Reg. č.
8282
Body
52.63
326
Varga Miloš
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
1975
Reg. č.
4163
Body
52.5
327
Gajdoš Marián
STKM PODLAVICE
Rok. nar
1964
Reg. č.
2500
Body
51.59
328
Kravec Marcel
JMC LUŽANY
Rok. nar
1973
Reg. č.
3817
Body
51.46
329
Marko Jozef
STC TJ ČAB
Rok. nar
1989
Reg. č.
6335
Body
51.28
330
Szeghö Dalibor
STK SENEC
Rok. nar
1979
Reg. č.
16593
Body
50.53
331
Micheľ Peter
TZO BYTČA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13851
Body
50.01
332
Kovalčík Kamil
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1992
Reg. č.
7130
Body
50
332
Tomasek Oliver
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
14561
Body
50
332
Bízik Peter
STO MOČENOK
Rok. nar
1962
Reg. č.
1996
Body
50
332
Straka Jeremiáš
STO VALČA
Rok. nar
1995
Reg. č.
8232
Body
50
332
Letanovský Ján
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8758
Body
50
Zahraniční
6
Koszyk Boguslaw
STK VYHNE
Rok. nar
1987
Reg. č.
21011
Body
205
9
Szymanski Filip
STK VYHNE
Rok. nar
1983
Reg. č.
21009
Body
194.5
11
Kriston Laszlo Daniel
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
1989
Reg. č.
20926
Body
192.31
13
Bialek Artur
STK VYHNE
Rok. nar
1992
Reg. č.
21010
Body
186.33
15
Didukh Oleksandr
STK VYHNE
Rok. nar
1982
Reg. č.
14050
Body
180.5
16
Chang Chia - Hao
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
2005
Reg. č.
20422
Body
179.17
18
Chang Wei-Che
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2006
Reg. č.
21336
Body
177.27
19
Lovha Mykhailo
MSK ČADCA
Rok. nar
2007
Reg. č.
19784
Body
176.92
21
Zavada Mykyta
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
2005
Reg. č.
20433
Body
170
28
Grebeniuk Andrii
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
21018
Body
161.11
29
Martins Da Silva Lucas Gabriel
ASKÖ Mauthausen
Rok. nar
1997
Reg. č.
18756
Body
156.66
49
Sanchez Mosquera Juan Sebastian
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
1995
Reg. č.
17703
Body
134.14
64
Didukh Viktor
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
1990
Reg. č.
14991
Body
128.11
69
Grixti Gabriel
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
2000
Reg. č.
21231
Body
125
74
Uzialo Ervinas
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
2007
Reg. č.
21263
Body
121.43
86
Malik Mateusz
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1992
Reg. č.
14247
Body
116.62
99
Górecki Wojciech
TJ ČEČEHOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
16489
Body
107
100
Marousková Monika
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2000
Reg. č.
10032
Body
106.69
169
Piegza Adrian
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
17669
Body
81.9
189
Opryshenko Yehor
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2004
Reg. č.
19826
Body
77
222
Sawczak Milosz
AŠK MARIA HUTA
Rok. nar
1973
Reg. č.
3927
Body
70.69
259
Josimovič Ivan
MSK MALACKY
Rok. nar
1985
Reg. č.
14544
Body
62.22
322
Rievienko Nikita
OSK MICHAĽANY
Rok. nar
2010
Reg. č.
18743
Body
52.94
325
Bača Vladimír
STO PRUSY
Rok. nar
1966
Reg. č.
20927
Body
52.25
328
Vilímovský Jiří
ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar
1981
Reg. č.
4942
Body
50.31
Filter
Kategórie
Muži
1.1.2024
Ženy
1.1.2024
Juniori
1.3.2024
Juniorky
1.3.2024
Starší žiaci
1.3.2024
Staršie žiačky
1.3.2024
Mladší žiaci
1.3.2024
Mladšie žiačky
1.3.2024
Najmladší žiaci
1.3.2024
Najmladšie žiačky
1.3.2024
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy