Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Juniori
1.7.2014
Archív rebríčkov
Juniori - Júl 2014
1
Valuch Alexander
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
1996
Reg. č.
8707
Body
482.44
2
Péter Ingemar
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
1996
Reg. č.
8883
Body
410.68
3
Kalužný Samuel
TJ Ostrava KST (CZE)
Rok. nar
1997
Reg. č.
9167
Body
311.13
4
Kopányi Tomáš
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar
1997
Reg. č.
9266
Body
246.47
5
Turček Peter
ŠK MOSTEX RAČA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8672
Body
202.57
6
Vlačuška Patrik
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8688
Body
202.53
7
Špánik Tibor
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9889
Body
189.6
8
Bučko Róbert
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
1996
Reg. č.
8871
Body
155.12
9
Peko Štefan
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10030
Body
146.77
10
Brat Adam
STK IVÁNKA PRI DUNAJI/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9661
Body
145.84
11
Gašparík Martin
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8585
Body
137.11
12
Oráč Daniel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9979
Body
136.83
13
Pavolka Jakub
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9478
Body
121.46
14
Jakubec Dávid
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1997
Reg. č.
9195
Body
120.06
15
Dubec Tomáš
STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8745
Body
114.89
16
Kaššay Andrej
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9403
Body
105.5
17
Bartal Mário
STAVOIMPEX HOLÍČ
Rok. nar
1997
Reg. č.
9105
Body
97.73
18
Mikuš Dávid
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9756
Body
97.2
19
Makúch Martin
ŠKST RUŽOMBEROK/TATRAN KRUŠETNICA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8982
Body
96.92
20
Péter Niklas
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
1998
Reg. č.
9585
Body
90.71
21
Rábara Marcel
STK ELASTIK HORNÉ OREŠANY
Rok. nar
1996
Reg. č.
8849
Body
90.6
22
Diko Matúš
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
1998
Reg. č.
9534
Body
88.6
23
Ševec Jakub
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9691
Body
87.81
24
Reho René
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
10070
Body
81.72
25
Piatrik Ladislav
STK RYBNÍK/STK LEVICE
Rok. nar
1997
Reg. č.
9140
Body
78.51
26
Tutura Marek
STK PC TRENČ.TEPLÁ/TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8680
Body
76.02
27
Letanovský Ján
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8758
Body
74.14
28
Kovanič Kristián
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/ŠK LOZORNO
Rok. nar
1996
Reg. č.
8765
Body
73.55
29
Janík Adam
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
1998
Reg. č.
9640
Body
72.26
30
Hikel Juraj
ŠKST DUBNICA/VÁHOM
Rok. nar
1996
Reg. č.
8866
Body
69.36
31
Zelinka Jakub
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
9985
Body
68.1
32
Krupanský Lukáš
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
1997
Reg. č.
9322
Body
67.84
33
Turek Tomáš
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9870
Body
67.54
34
Tonkovič Markus
STK RYBNÍK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9799
Body
51.83
35
Harabin Matej
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9472
Body
50.42
36
Babušík Jakub
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
1996
Reg. č.
8965
Body
49.9
37
Horňak Tomáš
STO VALALIKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9788
Body
48.06
37
Takáč Jakub
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1998
Reg. č.
9681
Body
48.06
39
Poľa Jakub
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
1996
Reg. č.
8976
Body
44.05
39
Václavik Richard
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8827
Body
44.05
41
Hubaľ Peter
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
1997
Reg. č.
9041
Body
43.57
42
Roba Matúš
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
1997
Reg. č.
8998
Body
43.35
43
Gieci Lukáš
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1997
Reg. č.
10793
Body
42.02
44
Wiltschka Dávid
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9754
Body
42
45
Gemeľa Šimon
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
1999
Reg. č.
9838
Body
40.77
46
Paluš Anton
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1997
Reg. č.
9345
Body
40.42
47
Čičmiš Dušan
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10089
Body
40.16
48
Jurák Matúš
STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar
1999
Reg. č.
9818
Body
39.55
49
Sklenár Matúš
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1997
Reg. č.
9264
Body
39.17
50
Smik Miroslav
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
Rok. nar
1998
Reg. č.
4200
Body
38.93
51
Kulla Ladislav
MSK ČADCA
Rok. nar
1997
Reg. č.
9084
Body
38.14
52
Magdziak Dárius
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
1996
Reg. č.
8724
Body
37.93
53
Gaľa Radovan
STK LEVICE
Rok. nar
1997
Reg. č.
9299
Body
37.82
54
Kysel Martin
MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar
2001
Reg. č.
10202
Body
37.57
55
Kaduk Matuš
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8746
Body
36.71
56
Szabo David
SŠK POPROČ
Rok. nar
1996
Reg. č.
10488
Body
36.23
57
Páterek Benjamín
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
Rok. nar
1997
Reg. č.
9168
Body
35.36
58
Hudec Alexander
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1999
Reg. č.
9692
Body
35.23
59
Mikuš Michal
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
1996
Reg. č.
8775
Body
35.22
60
John Marek
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
10097
Body
34.2
60
Revay Ivan
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1998
Reg. č.
9586
Body
34.2
60
Štefko Daniel
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1998
Reg. č.
9532
Body
34.2
60
Maruniak Dominik
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
2000
Reg. č.
9989
Body
34.2
64
Diko Dalibor
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2002
Reg. č.
10317
Body
33.98
65
Bučko Patrik
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10031
Body
33.6
66
Vlačuška Martin
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10131
Body
33.51
67
Žákovský Jakub
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
1996
Reg. č.
8851
Body
32.83
68
Milan Martin
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10223
Body
32.39
69
Pintér Patrik
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
1998
Reg. č.
9636
Body
32
70
Buroš Timotej
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
9512
Body
31.27
71
Janíček Juraj
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9778
Body
30.6
72
Briš Martin
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9862
Body
30.53
73
Topľanský Leonard
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1998
Reg. č.
9653
Body
30.24
74
Sládek Samuel
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
1998
Reg. č.
9443
Body
29.89
75
Kollár Róbert
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9768
Body
29.64
76
Petrík Filip
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2001
Reg. č.
10242
Body
29.43
77
Mohyla Ján
MSTK KRUPINA
Rok. nar
1998
Reg. č.
Body
29.37
78
Bielesch Lukáš
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
1997
Reg. č.
9066
Body
29.13
79
Novotný Radovan
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10009
Body
28.76
80
Kopčo Jakub
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
1999
Reg. č.
9790
Body
28.24
81
Pavlík Michael
STO TRNOVÉ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9688
Body
28.03
82
Velich Tomáš
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1997
Reg. č.
9190
Body
27.85
83
Mihálik Roman
TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
Rok. nar
1998
Reg. č.
11609
Body
27.73
84
Forro Radoslav
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
1997
Reg. č.
9283
Body
27.56
85
Krajčovič Jakub
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10064
Body
27.49
86
Belica Dominik
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
Rok. nar
1996
Reg. č.
8843
Body
27.47
87
Hurka Rastislav
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10247
Body
27.4
88
Žigo Martin
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1998
Reg. č.
4753
Body
27.33
89
Stračár Peter
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1998
Reg. č.
3647
Body
26.23
90
Laboš Adam
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9817
Body
26.17
91
Vico Martin
STO VALALIKY
Rok. nar
1998
Reg. č.
Body
26.08
92
Siska Tomáš
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9918
Body
25.86
93
Bartalský Boris
DOPRASTAV ZVOLEN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8828
Body
25.2
94
Kollár Richard
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10124
Body
25.1
95
Fečo Michal
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
10263
Body
24.83
96
Domin Samuel
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1998
Reg. č.
9679
Body
24.71
97
Masničák Michal
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1998
Reg. č.
11883
Body
24.68
98
Uhrin Samuel
TJ STO LETANOVCE
Rok. nar
1997
Reg. č.
9235
Body
24.58
98
Jalovecký Marek
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10259
Body
24.58
100
Vojtičko Denis
SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9909
Body
24.5
101
Páll Andrej
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1998
Reg. č.
9646
Body
24.47
102
Kovalčík Ivan
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1996
Reg. č.
11333
Body
24.4
103
Repáň Hugo
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2000
Reg. č.
10004
Body
24.39
104
Michalčík Jakub
MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8631
Body
24.14
105
Fečo Samuel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
10264
Body
23.71
106
Šikula Dávid
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8611
Body
22.88
107
Vico Dávid
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10216
Body
21.9
108
Snovák Michal
TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar
1996
Reg. č.
8916
Body
21
109
Paugsch Adrián
SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
1997
Reg. č.
9286
Body
20.61
109
Petras Tomáš
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
6698
Body
20.61
111
Filús Jakub
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
1999
Reg. č.
9831
Body
20.56
112
Čiba Jakub
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1998
Reg. č.
9569
Body
19.34
113
Gombík Jakub
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
1998
Reg. č.
9603
Body
19
114
Lesňák Peter
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1997
Reg. č.
15891
Body
18.97
115
Sojčak Filip
KAMENICA N/CIROCHOU
Rok. nar
1998
Reg. č.
9611
Body
17.82
116
Galajda Marek
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8859
Body
17.53
117
Schneider Martin
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
1998
Reg. č.
18399
Body
17.52
118
Gašparovič Dávid
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
9997
Body
17.48
119
Beňko Ivan
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
1998
Reg. č.
11912
Body
15.56
120
Bokroš Gabriel
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1997
Reg. č.
16787
Body
15.49
121
Škorna Dušan
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11026
Body
15.44
122
Púčik Timotej
OŠK ZAVAR
Rok. nar
2000
Reg. č.
10473
Body
14.84
123
Bachleda Štefan
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1998
Reg. č.
1476
Body
14.25
124
Merica Zoltán
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2000
Reg. č.
10022
Body
14.1
125
Svitanek Ján
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
11501
Body
13.92
126
Kmoško Samuel
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2000
Reg. č.
10068
Body
13.29
127
Mušák Matej
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
1999
Reg. č.
9819
Body
13.16
128
Veis Matúš
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9709
Body
12.76
129
Vanyo Norbert
VAWEX OCÚ ŽIRANY
Rok. nar
1996
Reg. č.
8934
Body
12.6
130
Pach Kamil
STO VALALIKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
12.41
131
Staňo Jakub
STO VALALIKY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10890
Body
12.17
132
Lauro Rajmund
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
1998
Reg. č.
11167
Body
10.89
133
Šantavý Matúš
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10101
Body
10.38
134
Godala Marek
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
Body
10.22
135
Ondrušek Peter
OSTK MALŽENICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
9993
Body
9.68
136
Sekulský Adam
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
1998
Reg. č.
9583
Body
9.49
137
Zlámala Matej
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9843
Body
8.49
138
Beránek Marián
OŠK ZAVAR
Rok. nar
1997
Reg. č.
9036
Body
8.42
139
Klajber Adam
SŠK POPROČ
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
8.24
140
Koszilka Ronald
STK SENEC
Rok. nar
1996
Reg. č.
Body
8
141
Štefek Martin
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
1997
Reg. č.
9233
Body
7.95
142
Pirožek Jakub
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
1997
Reg. č.
Body
7.94
143
Hnát Denis
SOKOL SKALICA
Rok. nar
1997
Reg. č.
9115
Body
7.92
144
Riško Jakub
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
1997
Reg. č.
12003
Body
7.79
145
Varga Kristian
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1998
Reg. č.
9624
Body
7.65
146
Šulek Šimon
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
1998
Reg. č.
10695
Body
7.63
147
Lach Alexander
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
11459
Body
7.58
148
Gunár Dominik
STK GEMERSKÁ POLOMA
Rok. nar
1998
Reg. č.
Body
7.49
148
Hubler Matej
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
1998
Reg. č.
Body
7.49
150
Herczeg András
ŠK JABLONOV NAD TURŇOU
Rok. nar
1998
Reg. č.
11322
Body
7.28
151
Cap Richard
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9860
Body
7.26
152
Ochotnický Šimon
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
11335
Body
7.08
153
Mato Norbert
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10220
Body
6.81
154
Kučerák Jakub
STK GEMERSKÁ POLOMA
Rok. nar
1997
Reg. č.
Body
6.56
155
Šantavý Michal
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9714
Body
6.23
156
Černický Maximilian
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1996
Reg. č.
8972
Body
6.04
157
Vrbovský Tomáš
OSTK MALŽENICE
Rok. nar
1997
Reg. č.
11072
Body
5.81
158
Nagy-salóci Igor
STO VALALIKY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10891
Body
5.19
158
Majirský David
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
1997
Reg. č.
17144
Body
5.19
160
Nemec Marek
MSK MALACKY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10105
Body
4.97
161
Stavač Slavomír
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
1996
Reg. č.
16151
Body
4.74
162
Ziman Martin
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11102
Body
4.7
163
Dolinský Tomáš
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
1997
Reg. č.
9192
Body
4.63
164
Pivko Lukáš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9776
Body
4.61
165
Varjan Mikuláš
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
1997
Reg. č.
9080
Body
4.19
166
Lipták Andrej
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
9998
Body
2.7
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy