Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Juniori
1.7.2022
Archív rebríčkov
Juniori - Júl 2022
1
Delinčák Filip
TTC OSTRAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10342
Body
441.97
2
Klajber Adam
TSG KAISERSLAUTERN
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
386.19
3
Palušek Samuel
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
11192
Body
266.86
4
Pach Kamil
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
215.69
5
Goldír Jakub
MSK ČADCA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10964
Body
198.41
6
Bilka Pavol
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
13547
Body
187.46
7
Arpáš Samuel
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2007
Reg. č.
12906
Body
184.11
8
Uherík Kristián
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12619
Body
182.2
9
France Roman
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2005
Reg. č.
13795
Body
172.55
10
Flóro Damián
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
2008
Reg. č.
12981
Body
163.86
11
Šutiak Samuel
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10441
Body
158.25
12
Novický Oliver
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
13888
Body
152.41
13
Doubek Kristian
ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar
2003
Reg. č.
12868
Body
150.37
14
Kubala Nicolas
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10387
Body
137.79
15
Budinský Daniel
STO KOZÁROVCE
Rok. nar
2003
Reg. č.
10690
Body
131.64
16
Remeň Matúš
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
11782
Body
123.03
17
Kulich Ivan
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2005
Reg. č.
11626
Body
116.34
18
Martinka Samuel
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13164
Body
97.63
19
Holubčík Jakub
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2008
Reg. č.
14636
Body
89.84
19
Svetík Michal
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
15250
Body
89.84
21
Kokavec Pavol
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2009
Reg. č.
13721
Body
89.77
22
Žák Lukáš
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13321
Body
85.14
23
Veterník Peter
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2003
Reg. č.
13052
Body
81.07
24
Bognár Matúš
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
2006
Reg. č.
13457
Body
81.06
25
Hrabaj Patrik
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
12118
Body
79.23
26
Országh Šimon
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2005
Reg. č.
12078
Body
76.96
27
Slivoň Stanislav
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
14550
Body
76.83
28
Kuteš Eduard
STKM PODLAVICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
15030
Body
75.9
29
Godál Patrik
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2005
Reg. č.
13358
Body
75.09
30
Fojtík Matúš
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
11263
Body
73.06
31
Király Matúš
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2007
Reg. č.
14061
Body
72.32
32
Marko Martin
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2008
Reg. č.
14197
Body
71.17
33
Mitrík Jozef
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13789
Body
68.42
34
Katona Alexander
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12376
Body
64.68
35
Ivančo Félix
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10368
Body
56.35
36
Štim Ján
MKST Veľké Kapušany
Rok. nar
2004
Reg. č.
12533
Body
50.88
37
Pečalka Nataniel
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
12813
Body
50.26
38
Tkáč Matej
ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10752
Body
50.06
39
Hatala Juraj
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2006
Reg. č.
14024
Body
49.82
40
Straka Martin
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13996
Body
45.52
41
Terezka Tomáš
TJ ČEČEHOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
10809
Body
44.85
42
Kuteš Richard
STKM PODLAVICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
15029
Body
44.48
43
Drbiak Kevin
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
2006
Reg. č.
12571
Body
43.64
44
Kubjatko Samuel
MSK ČADCA
Rok. nar
2006
Reg. č.
11323
Body
43.58
45
Žiga Bohuš
STO SEDLICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
13791
Body
41.94
46
Madžo Samuel
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
12453
Body
41.84
47
Bobok Tomáš
STK TOMÁŠOVCE
Rok. nar
2007
Reg. č.
14260
Body
39.3
48
Laczkó Bálint
SK VYDRANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
12305
Body
38.87
49
Godál Milan
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2008
Reg. č.
13357
Body
38.53
49
Sepeši Luca
STO VALALIKY
Rok. nar
2007
Reg. č.
12760
Body
38.53
49
Kirchmayer Jakub
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2007
Reg. č.
13733
Body
38.53
52
Rešetár Kristián
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
14023
Body
35.75
52
Šalata Michal
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
14495
Body
35.75
54
Mendel Šimon
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
14021
Body
35.63
55
Gombala Samuel
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2006
Reg. č.
12322
Body
34.89
56
Simčo Samuel
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2006
Reg. č.
15004
Body
34.77
57
Geleta Jakub
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
13896
Body
34.3
57
Gibas Marek
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13074
Body
34.3
59
Hajnal Juraj
KST RAKSIT
Rok. nar
2009
Reg. č.
15764
Body
33.96
59
Kubík Adam
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2007
Reg. č.
13900
Body
33.96
59
Németh Juraj
STO VALALIKY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12359
Body
33.96
62
Klásek Nikolas
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2006
Reg. č.
14009
Body
33.89
63
Hrabkovský Leo
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2004
Reg. č.
15664
Body
33.03
64
Tomasek Oliver
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Rok. nar
2006
Reg. č.
14561
Body
32.91
65
Penkala Matúš
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2004
Reg. č.
13809
Body
32.48
66
Maurer Michal
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10530
Body
31.88
67
Gašparík Jakub
ŠKST BOŠANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10388
Body
31.86
68
Pančišin Radoslav
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13960
Body
30.53
69
Grúň Jakub
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
14629
Body
30.05
70
Žirko Dominik
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13113
Body
29.58
71
Stolárik Marek
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2006
Reg. č.
13842
Body
29.26
72
Drenina Adam
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2008
Reg. č.
14135
Body
28.86
73
Olejník Róbert
STO VALALIKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
14593
Body
28.07
74
Petrlík Juraj
STO KOZÁROVCE
Rok. nar
2003
Reg. č.
10365
Body
27.61
75
Nemček Patrik
PROPRIA KÚTY
Rok. nar
2005
Reg. č.
11640
Body
27.04
76
Hrnčiarik Jakub
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
15816
Body
27.03
77
Prišegem Pavol
KST RAKSIT
Rok. nar
2006
Reg. č.
17933
Body
27.01
78
Charitun Mikuláš
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
12875
Body
26.8
79
Žabka Andrej
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2004
Reg. č.
12918
Body
26.69
80
Krebs Jakub
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2003
Reg. č.
10350
Body
26.02
81
Viskup Richard
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2008
Reg. č.
15825
Body
25.84
81
Daráž Filip
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
12297
Body
25.84
81
Nagy Filip
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2012
Reg. č.
15142
Body
25.84
81
Cisárik Marco
MSK ČADCA
Rok. nar
2010
Reg. č.
13921
Body
25.84
81
Kulich Filip
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2011
Reg. č.
14957
Body
25.84
81
Ódor Adam
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2009
Reg. č.
12798
Body
25.84
81
Polák Peter
MSK ČADCA
Rok. nar
2009
Reg. č.
14586
Body
25.84
88
Bunček Štefan
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2006
Reg. č.
11802
Body
25.47
89
Hronec Jakub
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
14639
Body
25.19
90
Micheľ Peter
TZO BYTČA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13851
Body
24.74
91
Hudec Martin
KST RAKSIT
Rok. nar
2007
Reg. č.
15147
Body
24.04
92
Kulich Daniel
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2007
Reg. č.
14785
Body
22.84
93
Škandík Sebastian
KST RAKSIT
Rok. nar
2008
Reg. č.
17037
Body
21.23
94
Dutka Michal
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2005
Reg. č.
14678
Body
20.99
95
Černiga Peter
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2008
Reg. č.
13817
Body
20.5
96
Valo Michal
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2007
Reg. č.
15396
Body
20.3
96
Preitschaft Filip Peter
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
2009
Reg. č.
14747
Body
20.3
96
Košický Matúš
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2011
Reg. č.
15246
Body
20.3
96
Turiak Matúš
MSK ČADCA
Rok. nar
2007
Reg. č.
15254
Body
20.3
96
Ozorák Martin
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2005
Reg. č.
16255
Body
20.3
96
Gűrtler Tibor
STK PRIEVIDZA
Rok. nar
2008
Reg. č.
16841
Body
20.3
96
Riedl Ronald
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar
2009
Reg. č.
14967
Body
20.3
96
Bača Roland
OKST DUBY PARCHOVANY
Rok. nar
2010
Reg. č.
15093
Body
20.3
104
Veljačik Ján
STKM PODLAVICE
Rok. nar
2008
Reg. č.
15740
Body
20.03
105
Majcher Daniel
SŠK POPROČ
Rok. nar
2006
Reg. č.
14019
Body
19.72
106
Goda Štefan
STK SENEC
Rok. nar
2007
Reg. č.
14866
Body
19.39
107
Jurika Jakub
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2008
Reg. č.
16263
Body
19.32
107
Dohňanský David
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2007
Reg. č.
14608
Body
19.32
109
Kapusta Michal
MSK ČADCA
Rok. nar
2004
Reg. č.
10385
Body
18.38
110
Kállay Fedor
STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar
2004
Reg. č.
11508
Body
18.22
111
Sedlický Peter
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Rok. nar
2007
Reg. č.
18310
Body
18.04
112
Cucor Peter
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2008
Reg. č.
15617
Body
18.03
113
Ivanko Lukáš
TJ SOKOL SIELNICA
Rok. nar
2005
Reg. č.
17495
Body
17.7
114
Piták Jakub
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2007
Reg. č.
17673
Body
16.9
115
Ištokovič Simon
OŠK LEHOTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
14792
Body
16.89
116
Zelenka Adam
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2004
Reg. č.
12465
Body
16.81
117
Pupák Richard
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
17685
Body
16.42
119
Bačík Ľuboš
TT KLUB ŽILINA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17605
Body
16.34
120
Vnučák Alex
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2007
Reg. č.
12917
Body
15.76
120
Lofaj Andrej
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2007
Reg. č.
14606
Body
15.76
122
Miko Matej
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2009
Reg. č.
15238
Body
15.65
123
Lukáš Erik
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
2005
Reg. č.
13455
Body
15.46
124
Benej Marek
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2010
Reg. č.
16158
Body
15.18
125
Čulák Lukáš
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
Rok. nar
2007
Reg. č.
13654
Body
14.87
126
Moskaľ Dávid
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2006
Reg. č.
17093
Body
14.33
127
Smetana Filip
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2006
Reg. č.
15734
Body
12.9
128
Dekýš Adam
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2003
Reg. č.
14481
Body
12.28
129
Stoják Adam
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2011
Reg. č.
15131
Body
11.81
130
Hašuľ Juraj
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2008
Reg. č.
13990
Body
11.54
131
Tancoš Adam
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
18263
Body
10.96
132
Csermák Alexander
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10428
Body
10.29
132
Mudrák Alex
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2005
Reg. č.
11992
Body
10.29
132
Zachar Daniel
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2006
Reg. č.
15135
Body
10.29
135
Miko Jakub
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2006
Reg. č.
15239
Body
10.12
136
Sabó Patrik
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2009
Reg. č.
15936
Body
9.22
136
Dorník Marek
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2009
Reg. č.
15197
Body
9.22
138
Pšenka Martin
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2004
Reg. č.
12416
Body
8.46
139
Bodon Daniel
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
12982
Body
8.31
140
Danács Radovan
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2006
Reg. č.
15137
Body
8
141
Jozefčák Jakub
STŠK OBEC HRABUŠICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
14335
Body
7.91
142
Korba Daniel
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2009
Reg. č.
16782
Body
7.77
143
Kunštek David
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2006
Reg. č.
13349
Body
7.75
144
Horečný Jakub
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2007
Reg. č.
13940
Body
7.55
144
Panáček Dušan
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2003
Reg. č.
10372
Body
7.55
146
Mrkvica Peter
TJ STO LETANOVCE
Rok. nar
2004
Reg. č.
13933
Body
7.01
147
Niko Daniel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
17706
Body
6.97
148
Fajčík Matúš
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
16939
Body
6.91
149
Mucha Matúš
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2005
Reg. č.
10484
Body
6.61
150
Paľko Kamil
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
10888
Body
6.29
151
Jariabka Martin
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
16222
Body
5.99
152
Lešňanský Boris
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13992
Body
5.76
153
Hrnčiar Matej
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17348
Body
5.67
153
Ďurana Martin
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
13981
Body
5.67
155
Sekera Mikluš Tadeáš
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
12960
Body
5.57
156
Hudec Matúš
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2008
Reg. č.
17407
Body
5.55
157
Lešňanský Adrián
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13994
Body
5.43
158
Minka Miroslav
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2007
Reg. č.
15406
Body
5.42
158
Gubka Šimon
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
15404
Body
5.42
160
Kmoško Oliver
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2005
Reg. č.
10677
Body
5.4
160
Sloboda Oliver
MSK MALACKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
16048
Body
5.4
160
Adam Matej
OŠK SLOVENSKÝ GROB
Rok. nar
2007
Reg. č.
14015
Body
5.4
163
Kotačka Aleš
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
14956
Body
5.31
164
Slivka Jakub
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2004
Reg. č.
11818
Body
5.21
165
Hodák Viktor
STŠK OBEC HRABUŠICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
16109
Body
5.09
166
Palenčár Šimon
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2009
Reg. č.
16452
Body
4.58
167
Zemanovič Michal
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2007
Reg. č.
15852
Body
4.48
167
Max Jakub
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2007
Reg. č.
15851
Body
4.48
169
Tkáč Jakub
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2009
Reg. č.
15175
Body
4.47
170
Popély Adam
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2009
Reg. č.
15380
Body
4.38
170
Pagano Alessandro
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2009
Reg. č.
15783
Body
4.38
172
Zeman Martin
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2006
Reg. č.
14844
Body
4.35
173
Lešňanský Matej
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13993
Body
4.3
174
Šimovič Peter
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2007
Reg. č.
15848
Body
4.28
174
Sedlák Ondrej
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2007
Reg. č.
17349
Body
4.28
176
Gabriš Daniel
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
13060
Body
4.16
177
Chládek Tomáš
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2010
Reg. č.
14719
Body
4.04
178
Frančák Michal
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2008
Reg. č.
18749
Body
3.84
178
Schubert Jozef
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2010
Reg. č.
16453
Body
3.84
180
Čermák Andrej
MSK MALACKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
15445
Body
3.82
180
Kovár David
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2004
Reg. č.
10517
Body
3.82
180
Diviak Marco
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2006
Reg. č.
15610
Body
3.82
180
Klempa Christopher
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2007
Reg. č.
14124
Body
3.82
184
Adamčík Šimon
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2007
Reg. č.
16319
Body
3.81
184
Kuna Kristián
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
Rok. nar
2006
Reg. č.
15780
Body
3.81
184
Minár Patrik
ŠK ŽITAVANY
Rok. nar
2008
Reg. č.
16488
Body
3.81
184
Guza Michal
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2005
Reg. č.
15997
Body
3.81
188
Duleba Denis
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
17074
Body
3.78
189
Sedlák Samuel
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17351
Body
3.76
189
Konȏpka Matuš
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
Rok. nar
2009
Reg. č.
16502
Body
3.76
189
Kačírek Martin
TT KLUB ŽILINA
Rok. nar
2009
Reg. č.
17603
Body
3.76
192
Krakovský Matúš
TTC SPARTAK POPRAD
Rok. nar
2006
Reg. č.
15087
Body
3.72
192
Bujňák Ivan
TTC SPARTAK POPRAD
Rok. nar
2006
Reg. č.
15086
Body
3.72
194
Horváth Ján
STK SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
2007
Reg. č.
17149
Body
3.61
195
Novák Daniel
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2009
Reg. č.
16266
Body
3.6
195
Györi Samuel
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
2007
Reg. č.
15356
Body
3.6
195
Drabik Samuel
SŠK POPROČ
Rok. nar
2010
Reg. č.
17276
Body
3.6
195
Štiblický Dominik
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
12748
Body
3.6
195
Hiľovský Rastislav
SŠK POPROČ
Rok. nar
2011
Reg. č.
16033
Body
3.6
195
Györi Dávid
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
15355
Body
3.6
201
Žabka Jozef
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2009
Reg. č.
12919
Body
3.59
202
Kmec Matúš
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
15263
Body
3.17
202
Čupeľa Šimon
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
16055
Body
3.17
202
Stavar Sebastián
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
16006
Body
3.17
205
Dömöš Matúš
KST RAKSIT
Rok. nar
2008
Reg. č.
16397
Body
3.15
205
Panáček Tomáš
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2006
Reg. č.
10486
Body
3.15
205
Kučerka Filip
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
Rok. nar
2007
Reg. č.
15779
Body
3.15
205
Sold Michal
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2007
Reg. č.
18752
Body
3.15
205
Sold Tomáš
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2006
Reg. č.
18753
Body
3.15
210
Sklenka Natanael
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
17313
Body
3.11
210
Pénz Tobias
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17352
Body
3.11
212
Michňa Lukáš
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar
2008
Reg. č.
18258
Body
2.81
212
Mikula Patrik
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2010
Reg. č.
15537
Body
2.81
214
Blaško Patrik
SŠK POPROČ
Rok. nar
2009
Reg. č.
17289
Body
2.61
214
Sepeši Sebastián
STO VALALIKY
Rok. nar
2009
Reg. č.
18096
Body
2.61
214
Petráš Jakub
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2011
Reg. č.
15264
Body
2.61
214
Kapec Kristián
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2004
Reg. č.
15937
Body
2.61
218
Michalko Kristián
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2010
Reg. č.
18791
Body
2.36
219
Gábor Simon
STK SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
2006
Reg. č.
17555
Body
2.32
219
Horváth Juraj
STK SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
2006
Reg. č.
17150
Body
2.32
219
Oračko Patrik
STK SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
2005
Reg. č.
11448
Body
2.32
219
Drienovský Matej
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
Rok. nar
2008
Reg. č.
15927
Body
2.32
219
Kovalčík Dávid
TJ STO SLOVENSKÁ VES
Rok. nar
2011
Reg. č.
17376
Body
2.32
224
Niko Samuel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2010
Reg. č.
17705
Body
1.84
225
Regec Marko
TTC SPARTAK POPRAD
Rok. nar
2006
Reg. č.
16334
Body
1.19
Zahraniční
117
Rievienko Nikita
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2010
Reg. č.
18743
Body
16.42
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy