Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Juniori
1.8.2016
Archív rebríčkov
Juniori - August 2016
1
ŠPÁNIK Tibor
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9889
Body
379.16
2
ZELINKA Jakub
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9985
Body
330.67
3
PEKO Štefan
ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10030
Body
204.54
4
WILTSCHKA Dávid
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9754
Body
202.57
5
TONKOVIČ Markus
STK RYBNÍK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9799
Body
181.82
6
REHO René
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10070
Body
179.5
7
TRUSKA Martin
STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar
1999
Reg. č.
10424
Body
138.89
8
ŠEVEC Jakub
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9691
Body
131.26
9
ORÁČ Daniel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2000
Reg. č.
9979
Body
119.7
10
VEIS Matúš
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9709
Body
114.91
11
FEČO Samuel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
10264
Body
108.3
12
HORŇAK Tomáš
STO VALALIKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9788
Body
105.2
13
DIKO Dalibor
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2002
Reg. č.
10317
Body
92.98
14
KYSEL Martin
MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar
2001
Reg. č.
10202
Body
88.19
15
IVANČO Félix
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/MSK MALACKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10368
Body
87.59
16
GEMEĽA Šimon
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
1999
Reg. č.
9838
Body
84.35
17
BUČKO Patrik
ŠKST BOŠANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10031
Body
77.45
18
LABOŠ Adam
STO VALALIKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9817
Body
77.36
19
TUREK Tomáš
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9870
Body
76.88
20
ČIČMIŠ Dušan
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10089
Body
75.4
21
URBANICS Dominik
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9873
Body
75.25
22
KRAJČOVIČ Jakub
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10064
Body
74.67
23
CYPRICH Samuel
MSK ČADCA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10240
Body
73.59
24
MARUNIAK Dominik
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
2000
Reg. č.
9989
Body
70.61
25
PAPÍRNIK Ondrej
STK NITRA 08/ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9728
Body
65.16
26
JOHN Marek
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
10097
Body
49.33
27
CYPRICH Radovan
MSK ČADCA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9975
Body
48.48
28
JANÍČEK Juraj
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9778
Body
47.88
29
REPÁŇ Hugo
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10004
Body
47.85
30
ĎANOVSKÝ Martin
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
10290
Body
47.36
31
GAŠPAROVIČ Dávid
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9997
Body
46.84
31
PINDURA Tobiáš
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10275
Body
46.84
33
BRABLEC Michal
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2000
Reg. č.
10061
Body
45.89
34
HURKA Rastislav
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10247
Body
41.6
35
BIELESCH Ján
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9916
Body
39.56
36
MILAN Martin
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10223
Body
39.2
37
MUŠÁK Matej
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
1999
Reg. č.
9819
Body
38.95
38
PÁLENÍK Adam
STK RYBNÍK
Rok. nar
2002
Reg. č.
10331
Body
37.02
39
ŠKORNA Dušan
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11026
Body
36.66
40
GREGOR Jakub
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
10912
Body
36.05
40
ZELINKA Matúš
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10252
Body
36.05
40
JALOVECKÝ Marek
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10259
Body
36.05
43
PISARČÍK Peter
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
12424
Body
35.8
44
HUDEC Alexander
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1999
Reg. č.
9692
Body
35.43
45
BRIŠ Martin
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9862
Body
34.63
46
SUCHA Tomáš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
10226
Body
34.4
46
MAKÚCH Damian
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10215
Body
34.4
48
KOLLÁR Richard
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10124
Body
34.13
49
FEČO Michal
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
10263
Body
33.25
50
PETRÍK Filip
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2001
Reg. č.
10242
Body
32.44
51
KLAJBER Adam
STO MOKRANCE/STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
32.43
52
PIVKO Lukáš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9776
Body
31.72
53
KOLENČÍK Matúš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
11111
Body
30.94
53
NOVOTNÝ Leonard
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
10291
Body
30.94
55
RABČAN Lukáš
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
10870
Body
30.93
56
PAPÁNEK Martin
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10145
Body
29.76
57
HORÁK Tomáš
ŠK VETERÁN POPRAD
Rok. nar
2000
Reg. č.
13050
Body
29.21
58
MIKLUŠČÁK Benjamín
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
10336
Body
29.18
59
NOVOTNÝ Jakub
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9800
Body
28.6
60
PACH Kamil
STO VALALIKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
28.38
61
PÚČIK Timotej
OŠK ZAVAR
Rok. nar
2000
Reg. č.
10473
Body
27.89
62
DRÁB Matúš
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2002
Reg. č.
12203
Body
27.83
63
KOLLÁR Róbert
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9768
Body
27.12
64
HRČKA Matúš
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2004
Reg. č.
10454
Body
26.83
65
KADLEC Adam
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
11837
Body
25.97
66
BOŠANSKÝ Denis
STK 1.ZŠ VRÁBLE
Rok. nar
2001
Reg. č.
10186
Body
25.9
67
SVITANA Ján
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2000
Reg. č.
10125
Body
25.32
67
KAPUSTA Martin
MSK ČADCA
Rok. nar
2002
Reg. č.
10328
Body
25.32
69
SALAKY Martin
MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
11623
Body
24.43
70
KAPUSTA Michal
MSK ČADCA
Rok. nar
2004
Reg. č.
10385
Body
23.67
71
NOVOTNÝ Radovan
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10009
Body
23.44
72
HAMBÁLEK Viktor
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
Rok. nar
2001
Reg. č.
11478
Body
23.09
73
FREUND Andrej
MSK MALACKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
Body
22.89
74
SZOLNOKI Kristián
STK 1.ZŠ VRÁBLE
Rok. nar
2002
Reg. č.
11989
Body
22.64
74
BAČA Jerguš
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2001
Reg. č.
13850
Body
22.64
76
VIGODA Matúš
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
1999
Reg. č.
10868
Body
22.07
76
KUBALA Nicolas
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10387
Body
22.07
78
HLAVATÝ Samuel
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
11228
Body
21.82
79
DUŽEK David
STO SPOJE IVANKA
Rok. nar
2002
Reg. č.
12715
Body
21.22
80
TROPP Rastislav
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
2002
Reg. č.
11349
Body
20.78
81
BOGNÁR Ondrej
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
1999
Reg. č.
13474
Body
20.31
82
DOUBEK Kristian
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2003
Reg. č.
12868
Body
20.16
82
BRENESSEL Daniel
T-CLUB OSTROV
Rok. nar
2004
Reg. č.
10972
Body
20.16
82
PETRLÍK Juraj
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10365
Body
20.16
85
DELINČAK Filip
MSK ČADCA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10342
Body
19.45
86
ŽIGA Bohuš
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2004
Reg. č.
13791
Body
18.84
87
BYSTRICKÝ Šimon
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2003
Reg. č.
11835
Body
17.27
87
SOKOL Jan
STO SPOJE IVANKA
Rok. nar
2004
Reg. č.
12714
Body
17.27
87
TOKÁR Marcel
STK 1.ZŠ VRÁBLE
Rok. nar
2001
Reg. č.
10148
Body
17.27
90
FUSEK Patrik
MSK MALACKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
10318
Body
16.81
91
FILÚS Jakub
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
1999
Reg. č.
9831
Body
16.11
92
NÉMETH Štefan
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2003
Reg. č.
11191
Body
14.95
93
KOSTKA Šimon
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
10313
Body
14.89
94
GÁLIK Juraj
KST RAKSIT/CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar
2000
Reg. č.
12738
Body
14.23
94
PÁLENÍK Dominik
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
13579
Body
14.23
94
KUKUČKA Marek
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2001
Reg. č.
11370
Body
14.23
94
PORHAJAŠ Peter
KST RAKSIT
Rok. nar
2000
Reg. č.
13324
Body
14.23
98
VICO Dávid
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10216
Body
13.86
99
ŠANTAVÝ Michal
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9714
Body
13.41
100
LEŠČINSKÝ Jakub
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
10083
Body
13.33
101
KREBS Martin
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10222
Body
12.11
102
HOSŤOVECKÝ Boris
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
2001
Reg. č.
13465
Body
12
103
BOHUMEL Lukáš
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
2000
Reg. č.
13846
Body
11.6
104
KOLENČÍK Dušan
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
13019
Body
11.2
104
BORČÍK Ján
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
12267
Body
11.2
106
BOHUMEL Samuel
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
2000
Reg. č.
13847
Body
11
107
BOGNÁR Ladislav
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
1999
Reg. č.
13466
Body
10.87
108
DUSZA Dominik
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2000
Reg. č.
12366
Body
10.73
109
LEŠČINSKÝ Patrik
STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar
2002
Reg. č.
10911
Body
9.98
110
FIĽO Richard
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
12004
Body
9.86
111
IŠTOCY Tomáš
SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
10100
Body
8.91
112
ZAJAC Jakub
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2001
Reg. č.
10705
Body
8.59
113
MATO Norbert
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10220
Body
8.38
114
VOLANSKÝ Peter
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2001
Reg. č.
13152
Body
8.35
115
ŠVENTO Jakub
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2004
Reg. č.
10386
Body
7.95
116
ŠANTAVÝ Matúš
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10101
Body
7.63
117
MATOVIČ Martin
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar
1999
Reg. č.
9823
Body
7.35
118
SVITANEK Ján
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
11501
Body
7.32
119
KMOŠKO Samuel
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2000
Reg. č.
10068
Body
7.12
119
ĎURÁK Tibor
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
12650
Body
7.12
121
GAŠPAROVIČ Tomáš
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2003
Reg. č.
12171
Body
7.02
122
SVIATKO Dominik
STO VALALIKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10345
Body
6.88
123
KEREKEŠ Lukáš
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
12362
Body
6.32
124
LIĎÁK Samuel
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
13448
Body
5.81
124
MÉSZÁROS Kevin
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2000
Reg. č.
12693
Body
5.81
126
BILKA Michal
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
13673
Body
5.5
127
ČECH Viktor
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
12649
Body
5.49
128
LESHCHENKO Daniil
KST RAKSIT
Rok. nar
1999
Reg. č.
Body
5.04
129
KORMAN Radoslav
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
2003
Reg. č.
11363
Body
5.02
129
HROMÁDKO Daniel
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2004
Reg. č.
13161
Body
5.02
129
ŠUTEK Marek
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10354
Body
5.02
129
KORMAN Rastislav
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
2000
Reg. č.
11364
Body
5.02
133
MASLAN Martin
OŠK LOKCA
Rok. nar
2001
Reg. č.
11902
Body
5
134
VALACH Peter
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
2001
Reg. č.
Body
4.9
135
STANKOVIČ Samuel
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
13453
Body
4.7
136
PAĽKO Kamil
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
10888
Body
4.19
137
LENGYEL Alex
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
13843
Body
4.04
138
BANDÍK Patrik
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
2000
Reg. č.
10008
Body
3.95
138
ŽILKA Ján
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2004
Reg. č.
12129
Body
3.95
138
FATUL Gregor
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
2004
Reg. č.
12564
Body
3.95
138
KUHEJDA František
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
13021
Body
3.95
142
KRIŠKA Jakub
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
12659
Body
3.71
143
NOSKOVIČ Kristián
PST STUPAVA
Rok. nar
2001
Reg. č.
Body
3.56
144
BALÁŽ Dominik
OSK KRAKOVANY
Rok. nar
2001
Reg. č.
13365
Body
3.52
145
JANOŠTIN Marek
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
2000
Reg. č.
10951
Body
3.23
146
VODIČKA Lukáš
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10743
Body
3.22
147
TUREK Teodor
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10184
Body
3.15
148
BLAŠKO Nikolas
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10381
Body
2.89
149
DOGRÁCIA Samuel
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2002
Reg. č.
13223
Body
2.85
150
KURIC Adam
STARÁ BYSTRICA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9871
Body
2.63
151
SÍPOS Adrian
STK SENEC
Rok. nar
2001
Reg. č.
10213
Body
2.49
151
ŠPILA Andrej
STK SENEC
Rok. nar
2000
Reg. č.
11431
Body
2.49
153
SISKA Tomáš
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9918
Body
2.4
154
NEMEC Marek
MSK MALACKY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10105
Body
2.34
155
FEDOR Jakub
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2001
Reg. č.
11967
Body
2.31
155
ORÁČ Michal
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
10882
Body
2.31
155
TKÁČ Matej
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2004
Reg. č.
10752
Body
2.31
158
SZAMOSI Adam
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2001
Reg. č.
12206
Body
2.28
159
DUBIEL Ján
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
10960
Body
2.1
159
LEŠKO Michal
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9746
Body
2.1
159
MALYEYEV Nikita
KST RAKSIT
Rok. nar
1999
Reg. č.
Body
2.1
159
KUTLAN Ján
STARÁ BYSTRICA
Rok. nar
2001
Reg. č.
11713
Body
2.1
163
VARGA Peter
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
2002
Reg. č.
10461
Body
1.94
163
RIGO Zoltán
STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar
2001
Reg. č.
13661
Body
1.94
165
HAJDÚK Alex
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
12361
Body
1.91
165
DŽUJKA Dominik
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
11966
Body
1.91
165
ČERVENÁK Róbert
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
11965
Body
1.91
165
MIŠKO Matej
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
11971
Body
1.91
165
MACKO Tibor
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10744
Body
1.91
165
BIŽ Rastislav
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
Body
1.91
171
SÝKORA Patrik
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar
2001
Reg. č.
11542
Body
1.75
172
KRAJŇÁK Matúš
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
1999
Reg. č.
10737
Body
1.18
173
PLAČKO Dávid
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
1999
Reg. č.
10735
Body
0.78
174
BRISUDA Tomáš
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
10869
Body
0.53
175
ZLÁMALA Matej
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9843
Body
0.48
175
HAŠČÍK Alex
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
11911
Body
0.48
177
MAJCHER Mário
STK RADOĽA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11808
Body
0.42
177
NEMČÍK Bruno
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
Rok. nar
2001
Reg. č.
11206
Body
0.42
177
MOZOL Roman
STK RADOĽA
Rok. nar
2001
Reg. č.
11497
Body
0.42
177
NEMČÍK Matej
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
Rok. nar
1999
Reg. č.
11207
Body
0.42
181
BRÁNICKÝ Dávid
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2005
Reg. č.
12920
Body
0.41
182
HORVATH Samuel
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10944
Body
0.36
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy