Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Juniori
1.9.2019
Archív rebríčkov
Juniori - September 2019
1
KLAJBER ADAM
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
323.52
2
DELINČÁK FILIP
STO VALČA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10342
Body
240.64
3
DIKO DALIBOR
TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar
2002
Reg. č.
10317
Body
206.6
4
GOLDÍR JAKUB
MSK ČADCA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10964
Body
144.06
5
PACH KAMIL
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
142.22
6
TRUBÁČIK TOMÁŠ
STK RYBNÍK
Rok. nar
2002
Reg. č.
10304
Body
133.38
7
ĎANOVSKÝ MARTIN
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
10290
Body
120.37
8
KUBALA NICOLAS
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10387
Body
106.63
9
IVANČO FÉLIX
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10368
Body
104.74
10
GAŠPARÍK JAKUB
ŠKST BOŠANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10388
Body
96.06
11
PETRLÍK JURAJ
ŠK PRIEVIDZA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10365
Body
94.97
12
FRANCE ROMAN
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2005
Reg. č.
13795
Body
94.15
13
KULICH IVAN
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2005
Reg. č.
11626
Body
89.32
14
DOUBEK KRISTIAN
ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
12868
Body
86.35
15
KÁLLAY FEDOR
STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar
2004
Reg. č.
11508
Body
83.22
16
PÁLENÍK ADAM
STK RYBNÍK
Rok. nar
2002
Reg. č.
10331
Body
79.43
17
REMEŇ MATÚŠ
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
11782
Body
77.13
18
DŽUJKA DOMINIK
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2002
Reg. č.
11966
Body
71.15
19
FOJTÍK MATÚŠ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
11263
Body
68.12
20
VETERNÍK PETER
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2003
Reg. č.
13052
Body
67.89
21
KAPUSTA MARTIN
MSK ČADCA
Rok. nar
2002
Reg. č.
10328
Body
64.87
22
PAĽKO KAMIL
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
10888
Body
61.8
23
UHERÍK KRISTIÁN
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12619
Body
60.18
24
BUDINSKÝ DANIEL
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10690
Body
59.22
25
CSERMÁK ALEXANDER
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10428
Body
58.43
26
VETERNÍK JAKUB
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2003
Reg. č.
13051
Body
58.23
27
FATUL GREGOR
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
12564
Body
42.53
28
PAVLÁK MICHAL
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2002
Reg. č.
11112
Body
40.3
29
TKÁČ MATEJ
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10752
Body
39.55
30
SZOLNOKI KRISTIÁN
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2002
Reg. č.
11989
Body
39.28
31
MICHEĽ PETER
TZO BYTČA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13851
Body
37.44
32
HRČKA MATÚŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10454
Body
37.18
33
ŠUTIAK SAMUEL
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10441
Body
34.91
34
KOKAVEC PAVOL
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2009
Reg. č.
13721
Body
34.16
35
DRÁB MATÚŠ
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2002
Reg. č.
12203
Body
33.26
36
PALUŠEK SAMUEL
STO MOKRANCE
Rok. nar
2006
Reg. č.
11192
Body
31.9
37
MENDEL ŠIMON
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
14021
Body
31.52
38
MUDRÁK ALEX
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2005
Reg. č.
11992
Body
30.38
39
ŠTIBLICKÝ DOMINIK
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
12748
Body
30.06
40
KOSTKA ŠIMON
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2002
Reg. č.
10313
Body
29.39
41
KREBS JAKUB
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2003
Reg. č.
10350
Body
29.19
42
KLAČAN MARTIN
SK MALACHOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
15028
Body
27.79
43
KAPUSTA MICHAL
MSK ČADCA
Rok. nar
2004
Reg. č.
10385
Body
27.6
44
REŠETÁR KRISTIÁN
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
14023
Body
25.21
45
ŠVENTO JAKUB
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
10386
Body
24.83
46
KORINEK DENIS
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2004
Reg. č.
12189
Body
23.85
47
BILKA PAVOL
ŠK LOZORNO
Rok. nar
2006
Reg. č.
13547
Body
23.1
48
VLAŠIČ LEO
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
Rok. nar
2006
Reg. č.
11914
Body
22.96
48
ŠRAMO RADOSLAV
MSK ČADCA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10963
Body
22.96
50
TIRPÁK PATRIK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
14468
Body
22.91
51
SEPEŠI LUCA
STO VALALIKY
Rok. nar
2007
Reg. č.
12760
Body
22.57
52
GIBAS MAREK
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13074
Body
22.52
53
KRAJČOVIČ FILIP
OŠK ZAVAR
Rok. nar
2005
Reg. č.
10444
Body
21.95
54
ORSZÁGH ŠIMON
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2005
Reg. č.
12078
Body
21.72
55
KATONA ALEXANDER
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12376
Body
21.63
56
HRABAJ PATRIK
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
12118
Body
21.43
57
NÉMETH JURAJ
STO VALALIKY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12359
Body
21.21
58
MIKLUŠČÁK BENJAMÍN
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
10336
Body
21.09
59
KULINA ADAM
MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13548
Body
20.37
60
LOVÁS DOMINIK
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
13372
Body
20.34
61
HIRKA LUKÁŠ
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
13692
Body
19.79
62
BODON DANIEL
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
12982
Body
19.4
63
KIRÁLY MATÚŠ
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2007
Reg. č.
14061
Body
19.32
63
RUSINA MATEJ
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2004
Reg. č.
13978
Body
19.32
65
GODÁL PATRIK
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2005
Reg. č.
13358
Body
19.04
66
PENKALA MATÚŠ
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2004
Reg. č.
13809
Body
19.01
67
DARÁŽ FILIP
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
12297
Body
18.94
68
ŽIGA BOHUŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
13791
Body
18.79
69
KUTEŠ EDUARD
SK MALACHOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
15030
Body
18.47
70
KUTEŠ RICHARD
SK MALACHOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
15029
Body
18.46
71
CHARITUN MIKULÁŠ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
12875
Body
18.27
72
LAKATOŠ MAREK
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
15000
Body
18.23
73
ŠELIGA PAVEL
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2002
Reg. č.
16027
Body
18.17
74
STRAKA MARTIN
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
Rok. nar
2006
Reg. č.
13996
Body
17.86
74
ČULÁK JAKUB
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
Rok. nar
2002
Reg. č.
13657
Body
17.86
74
SVETÍK MICHAL
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
15250
Body
17.86
74
PODOBA ADAM
STO STAVOKAN UHROVEC
Rok. nar
2003
Reg. č.
12231
Body
17.86
74
STOLÁRIK MAREK
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2006
Reg. č.
13842
Body
17.86
74
KOPEC VIKTOR
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
Rok. nar
2006
Reg. č.
12205
Body
17.86
74
PÁLENÍK ONDREJ
STK CABAJ-ČÁPOR
Rok. nar
2004
Reg. č.
13180
Body
17.86
74
LESŇÁK DOMINIK
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
Rok. nar
2008
Reg. č.
13964
Body
17.86
74
ČULÁK MARTIN
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
Rok. nar
2002
Reg. č.
14355
Body
17.86
83
NÉMETH ŠTEFAN
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
11191
Body
17.85
84
ČULÁK ONDREJ
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
Rok. nar
2004
Reg. č.
13656
Body
17.01
84
ŽIRKO DOMINIK
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
Rok. nar
2006
Reg. č.
13113
Body
17.01
86
DUTKA MICHAL
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2005
Reg. č.
14678
Body
16.68
87
NEMČEK PATRIK
PROPRIA KÚTY
Rok. nar
2005
Reg. č.
11640
Body
16.43
88
KURUC MATÚŠ
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2005
Reg. č.
13110
Body
15.97
89
JERGA MICHAL
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
14948
Body
15.57
90
SABOL DOMINIK
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2002
Reg. č.
14362
Body
14.71
91
NOVICKÝ OLIVER
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
13888
Body
14.41
92
SABOL PATRIK
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
14361
Body
14.28
93
HRONEC JAKUB
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2005
Reg. č.
14639
Body
14.18
94
GAŠPAROVIČ TOMÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
12171
Body
13.84
94
BARANČEK MATEJ
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
15097
Body
13.84
96
BILKA MICHAL
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
13673
Body
13.52
97
PEČALKA NATANIEL
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
12813
Body
13.47
98
BILSKÝ MICHAL
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12190
Body
13.45
99
TROPP RASTISLAV
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
Rok. nar
2002
Reg. č.
11349
Body
12.27
100
LIĎÁK SAMUEL
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
13448
Body
12.19
101
VRANAY MICHAL
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
11717
Body
11.86
101
ĎURANA DÁVID
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
10319
Body
11.86
103
KOVÁČ FEDOR
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2004
Reg. č.
15796
Body
11.54
104
MAURER MICHAL
STO VALALIKY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10530
Body
11.48
105
HOLUBČÍK JAKUB
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2008
Reg. č.
14636
Body
11.44
106
SLIVOŇ STANISLAV
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
14550
Body
11.05
107
MITRÍK JOZEF
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13789
Body
10.22
108
MARTINKA SAMUEL
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13164
Body
9.47
109
PISOŇ MAREK
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
2003
Reg. č.
13953
Body
8.23
109
VACLAV JURAJ
KST RAKSIT
Rok. nar
2003
Reg. č.
14371
Body
8.23
109
PIALA MARIÁN
MSK ČADCA
Rok. nar
2004
Reg. č.
11428
Body
8.23
112
UDIČ TOBIÁŠ
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2004
Reg. č.
14530
Body
7.12
113
MAJCHER DANIEL
SŠK POPROČ
Rok. nar
2006
Reg. č.
14019
Body
6.93
114
FERKO RENÉ
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
2008
Reg. č.
15694
Body
6.79
115
ŽABKA ANDREJ
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2004
Reg. č.
12918
Body
6.54
116
KMEC MATÚŠ
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
15263
Body
6.17
116
NOVOTNÝ MARTIN
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
14532
Body
6.17
118
ČERVENÁK ROMAN
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
Rok. nar
2005
Reg. č.
15183
Body
5.68
119
LUKÁŠ ERIK
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2005
Reg. č.
13455
Body
5.47
120
STAVAR SEBASTIÁN
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
16006
Body
5.24
121
POMŠÁR DOMINIK
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
2003
Reg. č.
13460
Body
5.09
122
ZELENKA ADAM
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2004
Reg. č.
12465
Body
5.05
123
CUNA LUKÁŠ
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
2004
Reg. č.
15101
Body
5
124
GÁL ÁDÁM
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2003
Reg. č.
15067
Body
4.97
125
KÚTNIK MATÚŠ
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
Rok. nar
2005
Reg. č.
15201
Body
4.86
125
MIĽAN ALEXEJ
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
Rok. nar
2004
Reg. č.
15203
Body
4.86
127
KOTESA SEBASTIAN
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2005
Reg. č.
11590
Body
4.84
128
JANTULÍK SAMUEL
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2004
Reg. č.
13895
Body
4.8
128
KARLÍK MAREK
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
15412
Body
4.8
130
ŠÍPKA PETER
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
Rok. nar
2004
Reg. č.
13634
Body
4.78
131
JAKUŠ ŠIMON
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
2005
Reg. č.
14461
Body
4.72
132
VAŠEČKA MATYÁŠ
SOKOL SKALICA
Rok. nar
2003
Reg. č.
11187
Body
4.64
132
HYŽA TOMÁŠ
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
11539
Body
4.64
134
JUHÁR PATRIK
SŠK POPROČ
Rok. nar
2002
Reg. č.
14020
Body
4.61
135
DUBAN JÁN
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13635
Body
4.6
136
GONDÁR FRANTIŠEK
SOKOL SKALICA
Rok. nar
2002
Reg. č.
10279
Body
4.29
137
KAPEC KRISTIÁN
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2004
Reg. č.
15937
Body
4.22
137
DZURJAK MAROŠ
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2010
Reg. č.
15865
Body
4.22
137
SIMČO SAMUEL
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2006
Reg. č.
15004
Body
4.22
137
PIRŠČ FILIP
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
14409
Body
4.22
141
ĎURANA MARTIN
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
13981
Body
4.08
142
KUZICA BRANISLAV
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
15413
Body
4.04
143
BRENESSEL DANIEL
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar
2004
Reg. č.
10972
Body
4.01
143
BAČA ROLAND
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2010
Reg. č.
15093
Body
4.01
145
ČERVENÁK STANISLAV
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
Rok. nar
2002
Reg. č.
15185
Body
3.91
145
ČERVENÁK MARTIN
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
Rok. nar
2005
Reg. č.
15186
Body
3.91
147
ŽIHĽAVNÍK MILAN
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
Rok. nar
2005
Reg. č.
15202
Body
3.65
148
HOLEK JAKUB
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Rok. nar
2002
Reg. č.
14564
Body
3.33
148
MIČKA LUKÁŠ
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
15395
Body
3.33
150
MARKECH ANDREJ
STK BOJNIČKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
11762
Body
3.29
151
OLEJNÍK RÓBERT
STO VALALIKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
14593
Body
3.24
152
DLHOŠ PETER
STK BOJNIČKY
Rok. nar
2005
Reg. č.
14776
Body
3.21
153
ČERVENÁK FRANTIŠEK
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
Rok. nar
2007
Reg. č.
15184
Body
2.96
153
NUS ALEX
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2002
Reg. č.
16195
Body
2.96
155
SOKOL TIMOTEJ
STK PATA
Rok. nar
2002
Reg. č.
13406
Body
2.78
156
PROCHÁZKA PATRIK
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2004
Reg. č.
12217
Body
2.76
157
CERVA MAREK
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
Rok. nar
2005
Reg. č.
11759
Body
2.59
158
MITTER BRUNO
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2004
Reg. č.
12527
Body
2.01
158
NGUYEN TUAN NHAT
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
2003
Reg. č.
15178
Body
2.01
158
CEROVSKÝ OLIVER
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
Rok. nar
2003
Reg. č.
12655
Body
2.01
158
NGUYEN TUAN PHAP
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar
2003
Reg. č.
15177
Body
2.01
162
ŠTUREK MARCEL
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
Rok. nar
2002
Reg. č.
10668
Body
1.56
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy