Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Juniori
1.9.2021
Archív rebríčkov
Juniori - September 2021
1
KLAJBER ADAM
TSG KAISERSLAUTERN
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
314.61
2
DELINČÁK FILIP
TTC OSTRAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10342
Body
296.57
3
UHERÍK KRISTIÁN
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12619
Body
207.52
4
DOUBEK KRISTIAN
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2003
Reg. č.
12868
Body
173.6
5
PACH KAMIL
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
164.1
6
ARPÁŠ SAMUEL
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2007
Reg. č.
12906
Body
144.3
7
GOLDÍR JAKUB
MSK ČADCA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10964
Body
139.58
8
PETRLÍK JURAJ
ŠK PRIEVIDZA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10365
Body
127.83
9
FRANCE ROMAN
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
13795
Body
121.92
10
KUBALA NICOLAS
STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10387
Body
109.78
11
KULICH IVAN
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2005
Reg. č.
11626
Body
107.59
12
ŠUTIAK SAMUEL
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10441
Body
103.14
13
IVANČO FÉLIX
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar
2003
Reg. č.
10368
Body
101.02
14
VETERNÍK PETER
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2003
Reg. č.
13052
Body
96.99
15
BUDINSKÝ DANIEL
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10690
Body
85.91
16
MARTINKA SAMUEL
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13164
Body
81.99
17
NOVICKÝ OLIVER
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
13888
Body
76.77
18
BILKA PAVOL
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13547
Body
72.43
19
KÁLLAY FEDOR
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2004
Reg. č.
11508
Body
72.43
20
PALUŠEK SAMUEL
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
11192
Body
65.95
21
REMEŇ MATÚŠ
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
11782
Body
63.16
22
KATONA ALEXANDER
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12376
Body
60.16
23
FOJTÍK MATÚŠ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
11263
Body
58.48
24
KAPUSTA MICHAL
MSK ČADCA
Rok. nar
2004
Reg. č.
10385
Body
55.92
25
FLÓRO DAMIÁN
ŠK PRIEVIDZA
Rok. nar
2008
Reg. č.
12981
Body
55.83
26
HRABAJ PATRIK
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
12118
Body
51.55
27
ŽÁK LUKÁŠ
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13321
Body
50.21
28
KIRÁLY MATÚŠ
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2007
Reg. č.
14061
Body
47.67
29
ŠVENTO JAKUB
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
10386
Body
46.99
30
MENDEL ŠIMON
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
14021
Body
44.48
31
PAĽKO KAMIL
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
10888
Body
43.77
32
TEREZKA TOMÁŠ
TJ ČEČEHOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
10809
Body
43.56
33
PEČALKA NATANIEL
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
12813
Body
41.81
34
CSERMÁK ALEXANDER
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10428
Body
40.46
35
KOPEC VIKTOR
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
12205
Body
40.46
36
STRAKA MARTIN
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13996
Body
39.84
37
MICHEĽ PETER
TZO BYTČA
Rok. nar
2003
Reg. č.
13851
Body
39.17
38
KUTEŠ EDUARD
STKM PODLAVICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
15030
Body
35.1
39
KREBS JAKUB
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2003
Reg. č.
10350
Body
31.22
40
TKÁČ MATEJ
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10752
Body
27.38
41
GODÁL PATRIK
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2005
Reg. č.
13358
Body
26.98
42
REŠETÁR KRISTIÁN
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
14023
Body
25.82
43
FATUL GREGOR
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
12564
Body
24.53
44
KUTEŠ RICHARD
STKM PODLAVICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
15029
Body
24.49
45
CHARITUN MIKULÁŠ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2003
Reg. č.
12875
Body
24.35
46
DEKÝŠ ADAM
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2003
Reg. č.
14481
Body
23.73
47
BOGNÁR MATÚŠ
STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar
2006
Reg. č.
13457
Body
23.62
48
LACZKÓ BÁLINT
SK VYDRANY
Rok. nar
2003
Reg. č.
12305
Body
23.48
49
ORSZÁGH ŠIMON
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2005
Reg. č.
12078
Body
21.8
50
KOKAVEC PAVOL
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2009
Reg. č.
13721
Body
20.91
51
ŽIGA BOHUŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
13791
Body
20.85
52
MITRÍK JOZEF
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13789
Body
19.71
53
MARKO MARTIN
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2008
Reg. č.
14197
Body
18.1
54
SLIVOŇ STANISLAV
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2005
Reg. č.
14550
Body
17.76
55
PŠENKA MARTIN
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2004
Reg. č.
12416
Body
17.62
56
KRAJČOVIČ FILIP
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10444
Body
16.62
57
GIBAS MAREK
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13074
Body
16.07
58
GAŠPARÍK JAKUB
ŠKST BOŠANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
10388
Body
15.85
59
PANČIŠIN RADOSLAV
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13960
Body
15.77
60
DARÁŽ FILIP
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
12297
Body
15.52
61
HRONEC JAKUB
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
14639
Body
15.17
62
HATALA JURAJ
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2006
Reg. č.
14024
Body
14.83
63
GODA ŠTEFAN
STK SENEC
Rok. nar
2007
Reg. č.
14866
Body
14.77
64
ŠALATA MICHAL
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
14495
Body
14.38
65
MADARAS ADAM
KST RAKSIT
Rok. nar
2007
Reg. č.
14372
Body
14.26
66
ŠRAMO RADOSLAV
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
10963
Body
14.17
67
KLAČAN MARTIN
SK MALACHOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
15028
Body
14.05
68
SEPEŠI LUCA
STO VALALIKY
Rok. nar
2007
Reg. č.
12760
Body
13.91
69
MAURER MICHAL
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2005
Reg. č.
10530
Body
13.9
70
SIMČO SAMUEL
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2006
Reg. č.
15004
Body
13.51
71
HRČKA MATÚŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10454
Body
12.9
72
NÉMETH JURAJ
STO VALALIKY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12359
Body
12.67
73
IŠTOKOVIČ SIMON
OŠK LEHOTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
14792
Body
12.6
74
PENKALA MATÚŠ
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2004
Reg. č.
13809
Body
12.18
75
BOBOK TOMÁŠ
STK TOMÁŠOVCE
Rok. nar
2007
Reg. č.
14260
Body
11.75
76
DUTKA MICHAL
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2005
Reg. č.
14678
Body
11.46
77
MADŽO SAMUEL
STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
12453
Body
11.45
78
LOVÁS DOMINIK
TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
13372
Body
11.2
79
BODON DANIEL
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
12982
Body
10.86
80
BUNČEK ŠTEFAN
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2006
Reg. č.
11802
Body
10.73
81
ŠÍPOŠ ROMAN
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Rok. nar
2007
Reg. č.
14563
Body
10.69
82
LESŇÁK DOMINIK
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2008
Reg. č.
13964
Body
10.69
83
SÁDECKÝ TOMÁŠ
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar
2005
Reg. č.
12334
Body
10.69
84
KUBÍK ADAM
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2007
Reg. č.
13900
Body
10.04
85
KLÁSEK NIKOLAS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2006
Reg. č.
14009
Body
9.95
86
SVETÍK MICHAL
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
15250
Body
9.87
87
IMRIŠÍK MATÚŠ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
13278
Body
9.78
88
LUKÁŠ ERIK
STO VEĽKÝ BIEL
Rok. nar
2005
Reg. č.
13455
Body
9.75
89
TIRPÁK PATRIK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
14468
Body
9.1
90
GRÚŇ JAKUB
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
14629
Body
9.1
91
ŠIMOVIČ PETER
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2007
Reg. č.
15848
Body
8.91
92
HRNČIAR MATEJ
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17348
Body
8.91
93
SEDLÁK ONDREJ
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2007
Reg. č.
17349
Body
8.91
94
MAJCHER DANIEL
SŠK POPROČ
Rok. nar
2006
Reg. č.
14019
Body
8.91
95
OLEJNÍK RÓBERT
STO VALALIKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
14593
Body
8.85
96
HRNČIARIK JAKUB
STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2005
Reg. č.
15816
Body
8.67
97
MUCHA MATÚŠ
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2005
Reg. č.
10484
Body
8.67
98
GABRIŠ DANIEL
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
13060
Body
8.67
99
KULICH DANIEL
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2007
Reg. č.
14785
Body
8.67
100
GOMBALA SAMUEL
ŠKST LUČENEC
Rok. nar
2006
Reg. č.
12322
Body
8.48
101
MUDRÁK ALEX
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2005
Reg. č.
11992
Body
8.34
102
JURČÁK MATÚŠ
STO VALČA
Rok. nar
2004
Reg. č.
14025
Body
7.58
103
STOLÁRIK MAREK
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2006
Reg. č.
13842
Body
6.62
104
KUBJATKO SAMUEL
MSK ČADCA
Rok. nar
2006
Reg. č.
11323
Body
6.55
105
MAX JAKUB
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2007
Reg. č.
15851
Body
6.52
106
PRIŠEGEM PAVOL
KST RAKSIT
Rok. nar
2006
Reg. č.
17933
Body
6.52
107
PUPÁK RICHARD
STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
17685
Body
6.52
108
ZEMANOVIČ MICHAL
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Rok. nar
2007
Reg. č.
15852
Body
6.52
109
MINKA MIROSLAV
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2007
Reg. č.
15406
Body
6.48
110
PÉNZ TOBIAS
MTK TATRAN ŽARNOVICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17352
Body
6.48
111
GUBKA ŠIMON
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
15404
Body
6.48
112
SKLENKA NATANAEL
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
17313
Body
6.48
113
JURČÁK SAMUEL
STO VALČA
Rok. nar
2006
Reg. č.
14017
Body
6.44
114
MOGILNICKI KRYSTIAN
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2004
Reg. č.
16832
Body
6.19
115
ĎURANA MARTIN
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar
2004
Reg. č.
13981
Body
6.11
116
KAHÁT ADRIÁN
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Rok. nar
2006
Reg. č.
15409
Body
6.08
117
KORINEK DENIS
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2004
Reg. č.
12189
Body
5.94
118
JOZEFČÁK JAKUB
STŠK OBEC HRABUŠICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
14335
Body
5.92
119
MIKO MATEJ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2009
Reg. č.
15238
Body
5.92
120
KOVÁČ FEDOR
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2004
Reg. č.
15796
Body
5.48
121
VLAŠIČ LEO
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
11914
Body
5.31
122
ZEMAN MARTIN
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2006
Reg. č.
14844
Body
5.29
123
SLIVKA JAKUB
KERAMING TRENČÍN
Rok. nar
2004
Reg. č.
11818
Body
5.29
124
HROMÁDKO DANIEL
STO VALČA
Rok. nar
2004
Reg. č.
13161
Body
5.06
125
BARANČEK MATEJ
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
15097
Body
5.06
126
GODÁL MILAN
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2008
Reg. č.
13357
Body
5.06
127
ŠKOLA MAREK
MSK ČADCA
Rok. nar
2004
Reg. č.
12925
Body
5.06
128
TURIAK MATÚŠ
MSK ČADCA
Rok. nar
2007
Reg. č.
15254
Body
5.06
129
FRITZ ANDREJ
MSK ČADCA
Rok. nar
2005
Reg. č.
12674
Body
5.06
130
SEKERA MIKLUŠ TADEÁŠ
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
12960
Body
5.06
131
PODOBA ADAM
STO STAVOKAN UHROVEC
Rok. nar
2003
Reg. č.
12231
Body
5.06
132
SABOVČÍK LUKÁŠ
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2007
Reg. č.
13160
Body
5.06
133
ČUPEĽA ŠIMON
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
16055
Body
4.45
134
NEMČEK PATRIK
PROPRIA KÚTY
Rok. nar
2005
Reg. č.
11640
Body
4.26
135
HOMZA MICHAL
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2006
Reg. č.
15475
Body
4.25
136
WEISS RÓBERT
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
15686
Body
4.22
137
KMEC MATÚŠ
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
15263
Body
4.19
138
STAVAR SEBASTIÁN
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
16006
Body
4.19
139
HOMZA JOZEF
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
16226
Body
4.06
140
ČERNIGA PETER
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2008
Reg. č.
13817
Body
4.03
141
GELETA JAKUB
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
13896
Body
3.91
142
MARCINČÁK ADAM
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13958
Body
3.86
143
KRAKOVSKÝ MATÚŠ
TTC SPARTAK POPRAD
Rok. nar
2006
Reg. č.
15087
Body
3.8
144
MIKO JAKUB
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2006
Reg. č.
15239
Body
3.8
145
MOSKAĽ DÁVID
ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar
2006
Reg. č.
17093
Body
3.8
146
HAŠUĽ JURAJ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar
2008
Reg. č.
13990
Body
3.8
147
NIKO DANIEL
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
17706
Body
3.8
148
BUJŇÁK IVAN
TTC SPARTAK POPRAD
Rok. nar
2006
Reg. č.
15086
Body
3.8
149
TANCOŠ ADAM
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
18263
Body
3.8
150
PALENČÁR ŠIMON
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
2009
Reg. č.
16452
Body
3.8
151
HODÁK VIKTOR
STŠK OBEC HRABUŠICE
Rok. nar
2005
Reg. č.
16109
Body
3.8
152
HIRKA LUKÁŠ
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
13692
Body
3.45
153
DULEBA DENIS
STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
17074
Body
3.27
154
MIČKA LUKÁŠ
STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
15395
Body
3.04
155
RAKOVAN LUKÁŠ
TZO BYTČA
Rok. nar
2004
Reg. č.
13985
Body
3.04
156
BILSKÝ MICHAL
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12190
Body
3.03
157
SABOL PATRIK
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
14361
Body
2.92
158
KORBA DANIEL
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2009
Reg. č.
16782
Body
2.49
159
REGEC MARKO
TTC SPARTAK POPRAD
Rok. nar
2006
Reg. č.
16334
Body
2.49
160
DZURJAK MAROŠ
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
Rok. nar
2010
Reg. č.
15865
Body
2.24
161
ŠTIBLICKÝ DOMINIK
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
12748
Body
2.17
162
ŽIRKO DOMINIK
STC ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13113
Body
2.13
163
HYŽA TOMÁŠ
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
11539
Body
2.13
164
ČIKOT ALEXEJ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2004
Reg. č.
16194
Body
2.11
165
GÁL ÁDÁM
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2003
Reg. č.
15067
Body
1.98
166
ZELENKA ADAM
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2004
Reg. č.
12465
Body
1.92
167
BENEJ MAREK
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2010
Reg. č.
16158
Body
1.87
168
BALÁŽ ADAM
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2007
Reg. č.
16160
Body
1.87
169
DZURILLA RENE
STK SENEC
Rok. nar
2005
Reg. č.
14397
Body
1.78
170
MENYHART MARTIN
STK SENEC
Rok. nar
2003
Reg. č.
11963
Body
1.66
171
CHUDÝ MARTIN
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17029
Body
1.48
172
BÁBIK MATEJ
STK SENEC
Rok. nar
2005
Reg. č.
Body
1.48
173
PALKO PETER
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2005
Reg. č.
15646
Body
1.36
174
STRYČEK JÁN
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2003
Reg. č.
12410
Body
1.36
175
GAVURA JÁN
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
16218
Body
1
176
ŽABKA ANDREJ
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2004
Reg. č.
12918
Body
1
177
VAŠEČKA MATYÁŠ
SOKOL SKALICA
Rok. nar
2003
Reg. č.
11187
Body
0.96
178
MIKLÓS VIKTOR
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17036
Body
0.96
179
ŠELENG ŠIMON
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2004
Reg. č.
13116
Body
0.96
180
FILČÁK IVAN
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2006
Reg. č.
13790
Body
0.9
181
PAULECH MICHAEL
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
15139
Body
0.84
182
VČELKA SAMUEL
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2006
Reg. č.
14126
Body
0.84
183
SLÁDKOVIČ JÁN
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2005
Reg. č.
11429
Body
0.84
184
HOFERKA ERIK
TJ GASTO GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
17032
Body
0.84
185
KOVAČIČ FILIP
PST STUPAVA
Rok. nar
2005
Reg. č.
17087
Body
0.84
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy