Nahrávam...
bgbgbgbg

Archív rebríčkov

Muži 21 - Júl 2015

1

Valuch Alexander

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body276.3
2

Péter Ingemar

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body201.12
3

Rezetka Roman

ŠKST HAVÍŘOV
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body190.56
4

Kalužný Samuel

TJ Ostrava KST (CZE)
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body186.47
4

Pavolka Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body186.47
6

Špánik Tibor

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body148.64
7

Brat Adam

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body127.61
8

Bučko Patrik

ŠKST BOŠANY
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body117.13
9

Biró Bálint

GASTO METALFIN GALANTA/STK VEĽKÁ MAČA
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body107.55
10

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body103.23
11

Ševec Jakub

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body101.67
12

Reho René

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body91.66
13

Peko Štefan

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body87.36
14

Jakubec Dávid

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body86.4
15

Diko Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body82.41
16

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body77.12
17

Drobný Jakub

STK RYBNÍK
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body70.23
18

Turek Tomáš

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body68.35
19

Žatko Juraj

STK IVÁNKA PRI DUNAJI/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body64.64
20

Maják Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body64.25
21

Velich Tomáš

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.9190
Body61.95
22

Zelinka Jakub

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body60.9
23

Kysel Martin

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body58.98
23

Žákovský Jakub

MÁJ ČERNOVÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8851
Body58.98
25

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body56.95
26

Makúch Martin

ŠKST RUŽOMBEROK/TATRAN KRUŠETNICA
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body55.71
27

Tutura Marek

STK PC TRENČ.TEPLÁ/TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1996
Reg. č.8680
Body54.83
28

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body53.73
29

Ježo Martin

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body49.26
30

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body47.13
31

Gašparík Martin

ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1996
Reg. č.8585
Body45.86
32

Šablatúra Michal

EL NINO PRAHA
Rok. nar1995
Reg. č.8318
Body45.66
33

Kovanič Kristián

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.8765
Body45.42
34

Kopányi Tomáš

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body45.16
35

Gemeľa Šimon

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1999
Reg. č.9838
Body40.43
36

Mikuš Michal

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8775
Body40.35
37

Rezetka Marek

STO VALČA/MSK ČADCA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body39.08
38

Turček Peter

EL NINO PRAHA
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body38.82
39

Poľa Jakub

STO MOKRANCE
Rok. nar1996
Reg. č.8976
Body37.85
39

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body37.85
41

Krupanský Lukáš

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9322
Body37.46
42

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body36.21
43

Diko Dalibor

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body35.5
44

Tutura Filip

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN/TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1994
Reg. č.8356
Body28.11
45

Priščák Miroslav

OKST BRACOVCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1995
Reg. č.8475
Body23.14
46

Kolenčík Richard

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1995
Reg. č.8364
Body22.44