Nahrávam...
bgbgbgbg

Archív rebríčkov

Muži - Január 2023

1

Wang Yang

TTC CAEN
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body261.67
2

Pištej Ľubomír

USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body255
3

Valuch Alexander

TTC OSTRAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body245
4

Klajber Adam

TSG KAISERSLAUTERN
Rok. nar2003
Reg. č.10369
Body224.21
5

Zelinka Jakub

EL NINO PRAHA
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body223.91
6

Šereda Peter

SK VYDRANY
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body209
7

Péter Ingemar

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body205.66
8

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body205.62
9

Sitak Andriy

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1986
Reg. č.15819
Body205.48
10

Delinčák Filip

TTC OSTRAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10342
Body195.5
11

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body189.37
12

Oráč Daniel

VSTK VRANOV
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body189.31
13

Wiltschka Dávid

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body188.78
14

Rezetka Roman

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body182.47
15

Špánik Tibor

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body182.29
15

Kamberov Radoslav

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1985
Reg. č.20423
Body195
16

Kalužný Samuel

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body181.25
17

Arpáš Samuel

CP CAUDRY
Rok. nar2007
Reg. č.12906
Body179.33
18

Palušek Samuel

VSTK VRANOV
Rok. nar2006
Reg. č.11192
Body172.97
19

Goldír Jakub

MSK ČADCA
Rok. nar2005
Reg. č.10964
Body171.67
20

Gumáň Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1985
Reg. č.5543
Body168
21

Flóro Damián

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar2008
Reg. č.12981
Body167.67
22

Takáč Jakub

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body166
23

Brat Adam

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body164.63
24

Kárás Dávid

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1992
Reg. č.7166
Body164.52
25

Mego Pavol

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body163.67
26

Rakov Valeriy

KST RAKSIT
Rok. nar1984
Reg. č.16024
Body161.59
27

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body161.29
28

Pavolka Michal

LUX UNION LUXEMBOURG
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body158.75
29

Pach Kamil

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar2003
Reg. č.10480
Body157.67
30

Turček Peter

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body157.59
31

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body155.17
32

Diko Dalibor

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body154.38
33

Truska Martin

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body153.12
34

Peko Štefan

SK SLAVIA PRAHA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body152.16
35

Truksa Jaromír

MSTK TRNAVA
Rok. nar1971
Reg. č.3600
Body151.05
36

Uherík Kristián

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar2006
Reg. č.12619
Body150
37

Cyprich Samuel

MSK ČADCA
Rok. nar2001
Reg. č.10240
Body147.43
38

Kalužný Branislav

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body146.88
39

Kopányi Tomáš

TJ AGROTEC HUSTOPEČE
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body146.66
40

Bednár Tibor

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1980
Reg. č.4888
Body145.35
41

Baženov Valentín

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1985
Reg. č.5546
Body144.48
42

Kostelník Lukáš

VSTK VRANOV
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body142.86
43

Hruška Martin

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1991
Reg. č.6872
Body140.62
44

Jaslovský Martin

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body140.32
45

Figeľ Jakub

ELIZZA PRAHA
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body140.01
46

Fečo Samuel

VSTK VRANOV
Rok. nar2001
Reg. č.10264
Body139.79
47

Guman Stanislav

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body137.93
48

Bilka Pavol

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar2006
Reg. č.13547
Body137.19
49

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body136.96
50

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body136.67
51

Kulich Ivan

MSTK KRUPINA
Rok. nar2005
Reg. č.11626
Body135.62
52

France Roman

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar2005
Reg. č.13795
Body133.63
53

Demír Amel

STK SENEC
Rok. nar1982
Reg. č.5148
Body132.76
54

Zelinka Matúš

EL NINO PRAHA
Rok. nar2001
Reg. č.10252
Body132.71
55

Jahoda Dalibor

ST LEVICE 2021
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body131.18
56

Bučko Róbert

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body130.95
57

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5835
Body130.65
57

Eštok Štefan

MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar1991
Reg. č.6706
Body130.65
59

Tutura Marek

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8680
Body130
59

Csejtey Richard

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body130
61

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body129.17
62

Novický Oliver

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2005
Reg. č.13888
Body127.42
62

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.6692
Body127.42
64

Veis Matúš

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1999
Reg. č.9709
Body127
65

Drobný Jakub

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body125.76
66

Bezúr Tomáš

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1989
Reg. č.6227
Body125
66

Bučko Patrik

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body125
66

Tonkovič Markus

STO KOZÁROVCE
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body125
69

Holubčík Jakub

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2008
Reg. č.14636
Body124.97
70

Diko Matúš

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body122.88
71

Drábik Imrich

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body121.43
71

Král Slavomír

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1988
Reg. č.6076
Body121.43
73

Škopec Oliver

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1968
Reg. č.3078
Body120.83
74

Debnár Radovan

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1984
Reg. č.12491
Body120.79
75

Doubek Kristian

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar2003
Reg. č.12868
Body120.59
76

Filaga Marcel

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body120.57
77

Bandík Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body120.56
78

Slováčik Andrej

MSTK KRUPINA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body120
79

Kysel Martin

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body118.18
80

Šutiak Samuel

ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar2005
Reg. č.10441
Body117.88
81

Valuch Róbert

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1990
Reg. č.6491
Body117.86
82

Staš Tomáš

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7984
Body117.67
83

Gajdoš Martin

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body115.85
84

Takáč Zdenko

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body115
84

Ivančo Félix

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10368
Body115
86

Kubala Nicolas

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar2005
Reg. č.10387
Body113.96
87

Pilarčík Jozef

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1976
Reg. č.4314
Body113.64
88

Kukučka Tomáš

MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body113.5
89

Gašparovič Dávid

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar2000
Reg. č.9997
Body112.5
90

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body112.07
91

Vlačuška Patrik

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1996
Reg. č.8688
Body111.81
92

Biró Bálint

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body111.54
93

Laboš Adam

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9817
Body110.62
94

Grman Milan

ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar1969
Reg. č.3278
Body110.26
95

Machalík Ivan

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body110
95

Valuch Róbert

STO VALČA
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body110
95

Šimunek Marek

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body110
98

Poľa Peter

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body109.52
99

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body108.25
100

Amila Thilakarathna

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1987
Reg. č.20400
Body107.14
100

Ďanovský Martin

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar2002
Reg. č.10290
Body108.25
101

Ozorák Štefan

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body107.58
102

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body107.52
102

Kokavec Pavol

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2009
Reg. č.13721
Body107.52
104

Marko Martin

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2008
Reg. č.14197
Body107.25
105

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body107.14
106

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body106.52
107

Janík Adam

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1998
Reg. č.9640
Body106.25
108

Zavodsky Ivan

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1971
Reg. č.14997
Body103.91
109

Drbiak Zdeno

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body103.33
109

Hamran Anton

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1982
Reg. č.5138
Body103.33
111

Vaverka Peter

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5910
Body102.63
112

Harabin Matej

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1998
Reg. č.9472
Body102.52
113

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body102.17
114

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body100
114

Bardoň Michal

ST LEVICE 2021
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body100
116

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body98.48
117

Tušim Peter

VSTK VRANOV
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body97.73
118

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body97.06
118

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body97.06
120

Rogos Róbert

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body96.67
121

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body95.83
122

Országh Šimon

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2005
Reg. č.12078
Body95.45
123

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body95
124

Remeň Matúš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2003
Reg. č.11782
Body94.83
125

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body94.44
126

Martinka Samuel

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar2003
Reg. č.13164
Body94
126

Vaverka Peter

STO VALČA
Rok. nar1962
Reg. č.2148
Body94
128

Staš Milan

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7983
Body93.75
129

Budinský Daniel

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2003
Reg. č.10690
Body93.31
130

Pavolka Jakub

TTC HEPPENHEIM
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body92.81
131

Petrlík Juraj

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2003
Reg. č.10365
Body92.73
132

Lakatoš Jakub

MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar1994
Reg. č.7805
Body91.94
133

Šereda Tomáš

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body91.64
134

Haluz Lukáš

MSTK KRUPINA
Rok. nar1989
Reg. č.6339
Body91.34
135

Trubáčik Tomáš

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2002
Reg. č.10304
Body91
136

Sekáč Dominik

STO VALALIKY
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body90.62
137

Ševec Jakub

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body90
138

Bajcura Marián

TJ ČEČEHOV
Rok. nar1967
Reg. č.2955
Body89.64
139

Gál Dominik

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8818
Body89.13
140

Kalina Branislav

STK SENEC
Rok. nar1994
Reg. č.8081
Body88.93
141

Gunár Jaroslav

STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body88.89
141

Kokeš Ľubomír

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1959
Reg. č.1627
Body88.89
143

Katona Alexander

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2006
Reg. č.12376
Body88.46
144

Reho René

STO VALČA
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body87.5
144

Guman Boris

MSK MALACKY
Rok. nar1976
Reg. č.15100
Body87.44
145

Majerčík Ľubomír

MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar1974
Reg. č.4002
Body87.3
146

Bohuš Aurel

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1982
Reg. č.5147
Body87.22
147

Špleha Tomáš

LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar1986
Reg. č.5646
Body87.18
148

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body87.04
149

Lipták Andrej

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.4679
Body86.84
150

Maruniak Dominik

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.9989
Body86.84
151

Kutiš Anton

STO PRUSY
Rok. nar1965
Reg. č.12483
Body86.67
152

Bacsó Július

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body86.36
153

Jirásek Michal

TSV HALLE
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body86.22
154

Ježo Filip

STO PRUSY
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body86.21
155

Ferneza Maroš

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.6584
Body85.5
155

Drinka René

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6434
Body85.5
157

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body85.29
158

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4600
Body83.89
159

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body83.79
160

Krajčík Róbert

ST LEVICE 2021
Rok. nar1976
Reg. č.4368
Body83.78
161

Magdziak Dárius

ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar1996
Reg. č.8724
Body83.72
162

Teplanský Juraj

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1975
Reg. č.4212
Body83.35
163

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body83.33
164

Žatko Juraj

OBERBRUDEN
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body83.16
165

Fojtík Matúš

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar2005
Reg. č.11263
Body82.91
166

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body82.59
166

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.3265
Body82.59
168

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.5074
Body82.49
169

Svetík Michal

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar2006
Reg. č.15250
Body82.3
170

Papák Ivan

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1966
Reg. č.2837
Body81.9
171

Hurka Rastislav

STO VALALIKY
Rok. nar2001
Reg. č.10247
Body81.82
172

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body81.67
173

Bardoň Andrej

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body81.08
174

Kveták Rastislav

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1977
Reg. č.4388
Body80.77
175

Lipták Daniel

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1982
Reg. č.5162
Body80.32
176

Grega Roland

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5433
Body80.03
177

Roba Matúš

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1997
Reg. č.8998
Body80
177

Milan Martin

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar2001
Reg. č.10223
Body80
177

Hrabaj Patrik

MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Rok. nar2005
Reg. č.12118
Body80
177

Sisák Ľuboslav

STO VALALIKY
Rok. nar1994
Reg. č.7685
Body80
181

Kačník Milan

TTC 1946 WEINHEIM
Rok. nar1972
Reg. č.3728
Body79.82
182

Wiltschka Jozef

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body79.39
183

Kárás Andrej

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body79.03
184

Király Matúš

ŠKST LUČENEC
Rok. nar2007
Reg. č.14061
Body79
185

Bohovič Igor

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1989
Reg. č.6207
Body78.89
186

John Marek

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.10097
Body78.85
187

Čičmiš Dušan

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar2000
Reg. č.10089
Body78.79
188

Gieci Lukáš

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1997
Reg. č.10793
Body78.27
189

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body78.03
190

Pečalka Nataniel

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar2006
Reg. č.12813
Body77.88
191

Hrádel Jakub

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1992
Reg. č.7113
Body77.62
192

Gajdoš Milan

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1997
Reg. č.9274
Body77.59
193

Behul Peter

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body77.27
194

Valla Tomáš

PROPRIA KÚTY
Rok. nar1989
Reg. č.6389
Body77.18
195

Gombík Jozef

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1971
Reg. č.3504
Body76.92
195

Turek Tomáš

ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body76.92
197

Szolnoki Kristián

LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar2002
Reg. č.11989
Body76.76
198

Gašparík Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body76.32
198

Žák Lukáš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2006
Reg. č.13321
Body76.32
200

Jančí Vladimír

MSK MALACKY
Rok. nar1973
Reg. č.13907
Body75.71
200

Péter Niklas

ŠKST LUČENEC
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body75.71
202

Barinka Karol

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1974
Reg. č.4027
Body75.37
203

Stehlík Michal

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body75.33
204

Stráňay Ján

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1989
Reg. č.6480
Body75.19
205

Kacvinský Jozef

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1986
Reg. č.5710
Body75
206

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body74.61
207

Pupík Martin

ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.10914
Body74.29
208

Feješ Juraj

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body74.19
209

Petrovský Marek

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.14522
Body74.09
210

Ježo Roman

STO PRUSY
Rok. nar1968
Reg. č.3080
Body74.07
211

Sačurovský Peter

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body73.64
212

Šumský Tibor

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4889
Body73.53
213

Varga Miloš

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1975
Reg. č.4163
Body73.33
214

Krupanský Lukáš

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1997
Reg. č.9322
Body72.93
215

Caňo Michal

KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Rok. nar1994
Reg. č.7728
Body72.22
215

Begala Marian

Szerencs Városi SE
Rok. nar1968
Reg. č.3132
Body72.22
217

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body71.82
218

Madaras Adam

ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar2007
Reg. č.14372
Body71.8
219

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body71.75
220

Valko Pavel

KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body71.48
221

Sabol Ondrej

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1984
Reg. č.15176
Body70.83
222

Dandár Michal

VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar1993
Reg. č.7313
Body70.53
222

Adámek Michal

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1995
Reg. č.8212
Body70.78
223

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body70
224

Jakubík Jakub

ŠKST BOŠANY
Rok. nar1992
Reg. č.14027
Body69.7
225

Hermann Branislav

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1977
Reg. č.4445
Body69.31
226

Melek Milan

STAVOIMPEX HOLÍČ
Rok. nar1979
Reg. č.4680
Body69.07
227

Jenčik Miloš

MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar1970
Reg. č.13621
Body69.05
228

Mičjan Milan

ST LEVICE 2021
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body68.42
229

Bodík Michal

TTZ ZURICH AFFOLTERN
Rok. nar1992
Reg. č.7197
Body68.21
230

Siekela Lukáš

MSTK KRUPINA
Rok. nar1992
Reg. č.7102
Body68.18
231

Pavlík Jaroslav

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1970
Reg. č.3454
Body67.86
232

Kállay Fedor

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar2004
Reg. č.11508
Body67.86
233

Somogyi Adrián

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1980
Reg. č.4864
Body67.63
234

Rábara Marcel

STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar1996
Reg. č.8849
Body67.5
235

Hrčka Daniel

STO VALČA
Rok. nar1974
Reg. č.4076
Body67.27
236

Csánó Juraj

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.7152
Body66.92
237

Dubec Tomáš

BJC BUCHEN
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body66.82
238

Néma Róbert

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1972
Reg. č.3651
Body66.67
239

Rezetka Marek

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body66.5
239

Bartal Mário

TJ SOKOL LANŽHOT
Rok. nar1997
Reg. č.9105
Body66.5
241

Makúch Martin

BJC BUCHEN
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body66.32
242

Trgo Miloš

STAVOIMPEX HOLÍČ
Rok. nar1986
Reg. č.5703
Body66.19
243

Terezka Tomáš

TJ ČEČEHOV
Rok. nar2006
Reg. č.10809
Body65.91
243

Stadtherr Patrik

TJ ČEČEHOV
Rok. nar2000
Reg. č.10048
Body65.91
245

Švento Jakub

TJ TATRAN SUČANY
Rok. nar2004
Reg. č.10386
Body65.86
246

Kutiš Jozef

STO PRUSY
Rok. nar1971
Reg. č.3534
Body65.52
246

Kuruc Martin

STO VALALIKY
Rok. nar1981
Reg. č.4967
Body65.52
248

Páll Andrej

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1998
Reg. č.9646
Body65.22
249

Štípala Dušan

KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar1977
Reg. č.4422
Body65.14
250

Bognár Matúš

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar2006
Reg. č.13457
Body65
251

Rehák Martin

EDUCO BRATISLAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4653
Body64.29
252

Gašparík Ivan

ŠKST BOŠANY
Rok. nar1992
Reg. č.6912
Body64.1
253

Babušík Jakub

STO VALČA
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body63.33
254

Zahradský Michal

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar1983
Reg. č.5227
Body62.73
255

Mišelnický Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4858
Body62.5
255

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body62.5
257

Červeň Pavol

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4377
Body62.22
258

Sýkora Juraj

TTC BRUCK / LEITHA
Rok. nar1986
Reg. č.5574
Body61.94
259

Salaky Martin

MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar2000
Reg. č.11623
Body61.54
260

Barkáč Milan

ŠKST LUČENEC
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body61.43
261

Serbák Igor

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2881
Body61.36
261

Kravec Marcel

JMC LUŽANY
Rok. nar1973
Reg. č.3817
Body61.36
263

Páleník Adam

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2002
Reg. č.10331
Body61.11
263

Mészáros Vincent

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6553
Body61.11
265

Kaman Lukáš

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1989
Reg. č.6304
Body60.9
266

Piatrik Ladislav

ST LEVICE 2021
Rok. nar1997
Reg. č.9140
Body60.71
267

Barci Martin

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1982
Reg. č.5094
Body60.7
268

Laczkó Bálint

SK VYDRANY
Rok. nar2003
Reg. č.12305
Body60.37
269

Tuhý Miloš

ST LEVICE 2021
Rok. nar1984
Reg. č.5419
Body60
269

Čechvala Roman

STO PRUSY
Rok. nar1970
Reg. č.3446
Body60
269

Veterník Peter

STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
Rok. nar2003
Reg. č.13052
Body60
269

Roba David

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1994
Reg. č.8139
Body60
269

Roba Peter

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body60
274

Figura Radoslav

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4236
Body59.68
275

Ružbarský Martin

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1988
Reg. č.5995
Body59.38
276

Pavlík Michael

STO VALČA
Rok. nar1999
Reg. č.9688
Body59.23
277

Súth Ákos

STO ZVOLENSKÁ SLATINA
Rok. nar1999
Reg. č.9929
Body58.97
277

Hudcovský Michal

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body58.97
279

Kolář Miroslav

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1963
Reg. č.2253
Body58.79
280

Petrík Dávid

TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA
Rok. nar1981
Reg. č.5049
Body58.75
281

Cvečko Daniel

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1962
Reg. č.2120
Body58.36
282

Dráb Matúš

TJ ČEČEHOV
Rok. nar2002
Reg. č.12203
Body58.33
283

Láni Tibor

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1955
Reg. č.1019
Body58
284

Cisko Roman

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1972
Reg. č.3682
Body57.9
285

Šmida Gabriel

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1981
Reg. č.4992
Body57.74
286

Argaláš Ján

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1975
Reg. č.4231
Body57.69
287

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.4189
Body57.58
288

Jakubčin Matúš

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6493
Body57.5
288

Letanovský Matúš

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1991
Reg. č.6726
Body57.5
290

Gajdoš Marián

STO VALČA
Rok. nar1964
Reg. č.2500
Body57.16
291

Tkáč Ladislav

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1972
Reg. č.3677
Body56.82
292

Beladič Slavomír

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar1973
Reg. č.3793
Body56.67
292

Tomasek Oliver

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar2006
Reg. č.14561
Body56.67
294

Letanovský Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8758
Body56.25
294

Valo Michal

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar2007
Reg. č.15396
Body56.25
296

Kalman Rastislav

TZO BYTČA
Rok. nar1989
Reg. č.11097
Body55.62
296

Jurkovič Milan

ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
Rok. nar1993
Reg. č.7558
Body55.62
298

Gombík Jakub

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1998
Reg. č.9603
Body55.56
299

Micheľ Peter

TZO BYTČA
Rok. nar2003
Reg. č.13851
Body55.41
300

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body55.38
301

Stoják Dušan

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1981
Reg. č.4996
Body55
301

Baran Jozef

VSTK VRANOV
Rok. nar1968
Reg. č.3101
Body55
303

Bogda Peter

TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5824
Body54.71
304

Bednár Miroslav

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1956
Reg. č.1130
Body54.62
305

Hanušovský Matúš

TZO BYTČA
Rok. nar1975
Reg. č.4149
Body54.29
306

Krkoš Marián

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1959
Reg. č.1592
Body53.92
307

Mužila Lukáš

STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar1993
Reg. č.7626
Body53.89
308

Sepeši Milan

STO VALALIKY
Rok. nar1979
Reg. č.4696
Body53.84
309

Németh Bohuslav

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1968
Reg. č.3111
Body53.64
310

Vavro Branislav

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1990
Reg. č.6470
Body53.16
310

Szeghö Dalibor

STK SENEC
Rok. nar1979
Reg. č.16593
Body53.16
310

Beťák Maroš

STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
Rok. nar1988
Reg. č.6001
Body53.16
313

Markuš Matúš

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1994
Reg. č.7861
Body52.96
314

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.2414
Body52.94
315

Vrba František

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body52.88
316

Komorný Miroslav

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1970
Reg. č.3356
Body52.86
317

Stanek Juraj

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1992
Reg. č.7114
Body52.73
318

Kováč Zoltán

MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Rok. nar1974
Reg. č.4029
Body52.58
319

Ursík Martin

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1983
Reg. č.5264
Body52.5
319

Komorovský Róbert

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1991
Reg. č.6840
Body52.5
319

Zacher Róbert

STK MAGNEZIT REVÚCA
Rok. nar1972
Reg. č.3746
Body52.5
322

Šulgan Adam

KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar1990
Reg. č.6627
Body52.07
323

Molnár Viktor

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1986
Reg. č.5627
Body52
324

Marček Pavol

TTC BAKA
Rok. nar1976
Reg. č.4376
Body51.89
325

Pružinec Richard

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8772
Body51.65
326

Danóczi Matúš

ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Rok. nar1993
Reg. č.7436
Body51.43
327

Gubka Jaroslav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1973
Reg. č.3867
Body51.28
327

Caňo Marián

KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Rok. nar1972
Reg. č.3735
Body51.28
327

Krčmárik Peter

STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Rok. nar1994
Reg. č.7932
Body51.28
330

Pataky Marek

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6568
Body51.04
331

Procházka Marián

ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
Rok. nar1969
Reg. č.3269
Body50.71
332

Fiala Peter

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3397
Body50.24
333

Cinkanič Daniel

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body50.04
334

Medvec Marcel

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1987
Reg. č.13273
Body50
334

Krajčovič Filip

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar2005
Reg. č.10444
Body50
334

Kutiš Ľubomír

STO PRUSY
Rok. nar1968
Reg. č.3123
Body50
334

Tomašovič Tomáš

MSTK KRUPINA
Rok. nar1997
Reg. č.9346
Body50
334

Kollárik Filip

ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
Rok. nar1995
Reg. č.10929
Body50
334

Hudec Lukáš

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1985
Reg. č.12479
Body50

Zahraniční

5

Didukh Oleksandr

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1982
Reg. č.14050
Body222
6

Jain Payas

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar2004
Reg. č.19841
Body218.5
7

Boro Birdie

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1998
Reg. č.19842
Body207.57
7

Ghosh Anirban

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1998
Reg. č.19843
Body210.43
18

Martins Da Silva Lucas Gabriel

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1997
Reg. č.18756
Body175.97
20

Chang Chia - Hao

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar2005
Reg. č.20422
Body175
25

Tretiak Nazar

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar2004
Reg. č.20411
Body165.9
31

Zavada Mykyta

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar2005
Reg. č.20433
Body155
33

Mai Ivan

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1995
Reg. č.18508
Body153.85
43

Lovha Mykhailo

MSK ČADCA
Rok. nar2007
Reg. č.19784
Body141.67
47

Holáň Ján

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1993
Reg. č.18514
Body139.34
48

Didukh Viktor

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1990
Reg. č.14991
Body138
55

Sanchez Mosquera Juan Sebastian

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1995
Reg. č.17703
Body132.25
71

Malik Mateusz

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1992
Reg. č.14247
Body121.7
84

Górecki Wojciech

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar2002
Reg. č.16489
Body115
120

Myrteza Raymond

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar2003
Reg. č.20403
Body97
173

Piegza Adrian

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar2000
Reg. č.17669
Body81.25
197

Josimovič Ivan

MSK MALACKY
Rok. nar1985
Reg. č.14544
Body76.84
253

Opryshenko Yehor

STKM PODLAVICE
Rok. nar2004
Reg. č.19826
Body63.33
313

Vilímovský Jiří

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1981
Reg. č.4942
Body52.96