Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Najmladšie žiačky
1.9.2016
Archív rebríčkov
Najmladšie žiačky - September 2016
1
Wiltschková Dominika
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
10691
Body
244.14
2
Wallenfelsová Aneta
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
12335
Body
116.06
3
Igazová Martina
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2006
Reg. č.
11723
Body
107.4
4
Majerčíková Linda
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2006
Reg. č.
12367
Body
93.28
5
Bitóová Michaela
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2007
Reg. č.
10496
Body
88.45
6
Némethová Nina
STO VALALIKY
Rok. nar
2007
Reg. č.
12759
Body
86.6
7
Darovcová Nina
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2007
Reg. č.
13111
Body
85.56
8
Kľuchová Terézia
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
2006
Reg. č.
12967
Body
65.98
9
Ďuranová Dorota
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
12333
Body
65.6
10
Beskidová Katarína
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
12938
Body
42.83
11
Krajčovičová Petronela
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2009
Reg. č.
12629
Body
42.42
12
Kubjatková Alica
MSK ČADCA
Rok. nar
2008
Reg. č.
13492
Body
40.73
13
Sčuryová Lucia
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2006
Reg. č.
12934
Body
37.26
14
Dominová Ema
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2008
Reg. č.
13248
Body
37.16
15
Beskidová Veronika
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2008
Reg. č.
12937
Body
36.74
16
Stankovičová Hana
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2008
Reg. č.
13454
Body
36.07
17
Hromádková Erika
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
13899
Body
35.97
18
Bugová Jessica
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar
2006
Reg. č.
13897
Body
33.58
19
Juhásová Alexandra
STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar
2008
Reg. č.
13082
Body
31.88
20
Stúpalová Erika
MSK MALACKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
13912
Body
31.4
20
Vanišová Vanda
MSK MALACKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
13913
Body
31.4
22
Gerátová Soňa
MSK ČADCA
Rok. nar
2008
Reg. č.
13491
Body
30.62
22
Stúpalová Veronika
MSK MALACKY
Rok. nar
2008
Reg. č.
13911
Body
30.62
24
Diková Bianka
STO STAVOKAN UHROVEC
Rok. nar
2008
Reg. č.
13500
Body
29.08
25
Kotesová Adela
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2008
Reg. č.
13347
Body
28.68
26
Biksadská Ema
MSK MALACKY
Rok. nar
2007
Reg. č.
12913
Body
27.48
27
Majerčinová Lenka
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2008
Reg. č.
13697
Body
26.39
28
Čermáková Ivana
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2007
Reg. č.
13344
Body
25.19
29
Hamarová Sofia
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2008
Reg. č.
12935
Body
23.35
30
Moravčíková Emma
STK RYBNÍK
Rok. nar
2006
Reg. č.
15148
Body
21.61
31
Sebechlebská Nina
STK RYBNÍK
Rok. nar
2006
Reg. č.
Body
21.33
32
Egyeg Emma
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2007
Reg. č.
13483
Body
20.75
33
Puškárová Lucia
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2007
Reg. č.
13356
Body
18.21
34
Fialová Sofia
STK RYBNÍK
Rok. nar
2007
Reg. č.
13149
Body
15.72
35
Dziewiczová Lea
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2006
Reg. č.
12454
Body
14.7
36
Behúnová Ela
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13069
Body
11.9
36
Jakubová Katarína
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2006
Reg. č.
13882
Body
11.9
38
Reviľáková Júlia
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2008
Reg. č.
13873
Body
11.87
39
Jamborová Erika
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2008
Reg. č.
Body
11.63
40
Bednárová Linda
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2006
Reg. č.
13677
Body
9.98
41
Kováčová Lenka
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2006
Reg. č.
13865
Body
9.01
42
Boháčová Sabína
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2007
Reg. č.
13995
Body
8.94
42
Jakubová Terézia
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
Rok. nar
2009
Reg. č.
13858
Body
8.94
44
Grecová Julia
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2007
Reg. č.
14016
Body
7.49
45
Svetlíková Sofia
T-CLUB OSTROV
Rok. nar
2006
Reg. č.
10971
Body
7.09
46
Michalčová Tatiana
ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar
2007
Reg. č.
13849
Body
6.34
47
Ondrášová Marianna
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2006
Reg. č.
13804
Body
4.1
47
Jamborová Alexandra
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
2007
Reg. č.
Body
4.1
49
Bezděková Barbora
ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar
2008
Reg. č.
13022
Body
1.31
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy