Nahrávam...
Liga
Rebríčky
Reprezentácia
Turnaje
SLOVENSKÝ STOLNOTENISOVÝ ZVÄZ
SLOVAK TABLE TENNIS ASSOCIATION
Menu
SSTZ
Register
Dokumenty
Kalendár
Aktuality
Kontakt
Návrhy
Muži
Rebríčky
Pištej
Hráč
Domov
Rebríčky
Archív
Slovenské
Starší žiaci
1.1.2014
Archív rebríčkov
Starší žiaci - Január 2014
1
Špánik Tibor
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9889
Body
360
2
Peko Štefan
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10030
Body
265.61
3
Zelinka Jakub
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
9985
Body
254.32
4
Wiltschka Dávid
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9754
Body
245.87
5
Oráč Daniel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2000
Reg. č.
9979
Body
223.01
6
Reho René
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
10070
Body
204.21
7
Ševec Jakub
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9691
Body
181.14
8
Mikuš Dávid
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9756
Body
179.51
9
Horňak Tomáš
STO VALALIKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9788
Body
154.94
10
Gemeľa Šimon
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
1999
Reg. č.
9838
Body
144.44
11
Bučko Patrik
ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10031
Body
138.81
12
Veis Matúš
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9709
Body
128.17
13
Diko Dalibor
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar
2002
Reg. č.
10317
Body
115.82
14
Turek Tomáš
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9870
Body
113.7
15
Tonkovič Markus
STK RYBNÍK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9799
Body
108.78
16
Krajčovič Jakub
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10064
Body
96.08
17
John Marek
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
10097
Body
91.98
18
Vlačuška Martin
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10131
Body
90.5
19
Cyprich Radovan
MSK ČADCA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9975
Body
83.23
20
Čičmiš Dušan
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar
2000
Reg. č.
10089
Body
78.91
21
Briš Martin
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9862
Body
70.91
22
Repáň Hugo
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2000
Reg. č.
10004
Body
68.44
23
Jurák Matúš
STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar
1999
Reg. č.
9818
Body
66.21
24
Laboš Adam
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9817
Body
65.42
25
Pindura Tobiáš
ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10275
Body
62.4
26
Hurka Rastislav
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10247
Body
60.1
27
Hudec Alexander
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar
1999
Reg. č.
9692
Body
58.4
28
Bielesch Ján
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9916
Body
57.84
29
Petrík Filip
KST PLUS40 TREBIŠOV
Rok. nar
2001
Reg. č.
10242
Body
57.76
30
Svitana Ján
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2000
Reg. č.
10125
Body
57.55
31
Filús Jakub
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
1999
Reg. č.
9831
Body
57.42
32
Kollár Richard
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10124
Body
57.27
33
Cyprich Samuel
MSK ČADCA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10240
Body
57.2
34
Janíček Juraj
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9778
Body
56.33
35
Maruniak Dominik
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
2000
Reg. č.
9989
Body
55.24
36
Kollár Róbert
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9768
Body
51.4
36
Mušák Matej
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
1999
Reg. č.
9819
Body
51.4
38
Turek Teodor
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10184
Body
48.44
39
Kysel Martin
MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar
2001
Reg. č.
10202
Body
48.12
40
Fečo Samuel
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
10264
Body
47.82
41
Feiler Marcel
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar
2000
Reg. č.
10093
Body
44.6
42
Sásik Oliver
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9771
Body
43.78
43
Ivančo Félix
MSK MALACKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10368
Body
43.71
44
Milan Martin
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10223
Body
43
45
Papánek Martin
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10145
Body
42.31
46
Jalovecký Marek
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10259
Body
42
47
Púčik Timotej
OŠK ZAVAR
Rok. nar
2000
Reg. č.
10473
Body
41.48
48
Papírník Ondrej
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9728
Body
40.4
49
Vico Dávid
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10216
Body
39.94
50
Makúch Damian
TATRAN KRUŠETNICA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10215
Body
37.53
51
Brablec Michal
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2000
Reg. č.
10061
Body
37.2
52
Pivko Lukáš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9776
Body
37.04
53
Sucha Tomáš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
10226
Body
35.83
54
Siska Tomáš
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9918
Body
35.12
55
Kopčo Jakub
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
1999
Reg. č.
9790
Body
34.63
56
Horvath Samuel
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10944
Body
34.48
57
Maruniak Martin
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
2001
Reg. č.
10209
Body
34.14
58
Kmoško Samuel
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
Rok. nar
2000
Reg. č.
10068
Body
30.75
58
Lieskovský Daniel
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar
2000
Reg. č.
9977
Body
30.75
60
Klučár Matej
TTC MAJCICHOV
Rok. nar
2002
Reg. č.
10320
Body
30.64
61
Šantavý Michal
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9714
Body
30.31
62
Tomko Patrik
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9759
Body
29.8
63
Nagy-salóci Igor
STO VALALIKY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10891
Body
29.78
64
Fečo Michal
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2001
Reg. č.
10263
Body
29.53
65
Vodička Lukáš
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10743
Body
29.3
66
Zlámala Matej
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
1999
Reg. č.
9843
Body
28.75
67
Lukianov Filip
STAVOIMPEX HOLÍČ
Rok. nar
1999
Reg. č.
9899
Body
28.48
68
Mato Norbert
STO VALALIKY
Rok. nar
2001
Reg. č.
10220
Body
27.33
69
Tropp Rastislav
TJ STO SLOVENSKÁ VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
11349
Body
26.68
70
Novotný Leonard
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
10291
Body
26.46
71
Svitanek Ján
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
11501
Body
26.1
72
Klajber Adam
SŠK POPROČ
Rok. nar
2003
Reg. č.
10369
Body
25.83
73
Fusek Patrik
MSK MALACKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
10318
Body
24.67
74
Bašták Adam
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar
2002
Reg. č.
11085
Body
24.47
75
Rabčan Lukáš
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
2003
Reg. č.
10870
Body
24.2
76
Macko Tibor
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10744
Body
23.82
77
Stanovič Martin
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10071
Body
23.6
78
Škorna Dušan
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11026
Body
23.46
79
Merica Zoltán
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2000
Reg. č.
10022
Body
23.3
80
Nemec Marek
MSK MALACKY
Rok. nar
2000
Reg. č.
10105
Body
23.2
81
Bučko Martin
STK DUBOVICA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11982
Body
23.18
81
Lipták Timotej
ŠKST SLAVOŠOVCE
Rok. nar
2000
Reg. č.
9967
Body
23.18
81
Molčan Marek
STK DUBOVICA
Rok. nar
2000
Reg. č.
10113
Body
23.18
81
Stariňák Damián
STK DUBOVICA
Rok. nar
2001
Reg. č.
11983
Body
23.18
81
Strišovský Adam
TJ STO SLOVENSKÁ VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
11348
Body
23.18
86
Pach Kamil
STO VALALIKY
Rok. nar
2003
Reg. č.
10480
Body
23.07
87
Strišovský Sebastián
TJ STO SLOVENSKÁ VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
9972
Body
22.81
88
Kupec Matúš
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2002
Reg. č.
11367
Body
22.26
89
Leščinský Patrik
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
Rok. nar
2002
Reg. č.
10911
Body
22.14
90
Zelinka Matúš
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2001
Reg. č.
10252
Body
22.13
91
Bede Viktor
STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar
2000
Reg. č.
10040
Body
22.12
92
Godala Marek
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
Body
21.86
93
Valášek Tomáš
STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar
1999
Reg. č.
Body
21.83
94
Freund Andrej
MSK MALACKY
Rok. nar
2002
Reg. č.
17380
Body
21.63
95
Pavolko Juraj
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2004
Reg. č.
11136
Body
21.5
96
Ochotnický Šimon
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
11335
Body
21.44
97
Macko Miroslav
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
10193
Body
21.27
98
Kalina Lukáš
STK RYBNÍK
Rok. nar
2000
Reg. č.
18016
Body
21.13
99
Novotný Jakub
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9800
Body
21
100
Kukučka Marek
MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar
2001
Reg. č.
11370
Body
20.76
101
Hajdušek Martin
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
Body
20.71
102
Tkáč Matej
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar
2004
Reg. č.
10752
Body
20.46
103
Hambálek Viktor
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
11478
Body
20.24
104
Mikluščák Benjamín
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
10336
Body
20.21
105
Leščinský Jakub
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
10083
Body
19.43
106
Gregor Jakub
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
10912
Body
19.25
107
Novotný Radovan
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10009
Body
18.66
108
Dzuro Tomáš
STK STARÁ TURÁ
Rok. nar
2000
Reg. č.
9949
Body
18.63
109
Vištan Samuel
KAC JEDNOTA KOŠICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
10085
Body
18.39
110
Žarnovický Patrik
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
10129
Body
18.3
111
Dujava David
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar
2000
Reg. č.
11908
Body
18.02
112
Kaluzinski Richard
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2001
Reg. č.
10997
Body
17.45
112
Varga Peter
KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar
2002
Reg. č.
588
Body
17.45
114
Ziman Martin
GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar
1999
Reg. č.
11102
Body
16.98
115
Šantavý Matúš
MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
10101
Body
15.04
116
Valach Juraj
MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar
1999
Reg. č.
9736
Body
14.49
117
Vigoda Matúš
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar
1999
Reg. č.
10868
Body
14.14
118
Plačko Dávid
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
1999
Reg. č.
10735
Body
13.98
118
Gašparovič Dávid
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
2000
Reg. č.
9997
Body
13.98
120
Vojtičko Denis
SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9909
Body
13.45
120
Ištocy Tomáš
SEVERKA KEŽMAROK
Rok. nar
2000
Reg. č.
10100
Body
13.45
122
Regec Daniel
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9922
Body
13.31
123
Halmeš Peter
VAWEX OCÚ ŽIRANY
Rok. nar
1999
Reg. č.
9718
Body
13.11
124
Krajňák Matúš
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
1999
Reg. č.
10737
Body
13.09
125
Truska Martin
STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar
1999
Reg. č.
10424
Body
12.99
126
Kulla Kristián
MSK ČADCA
Rok. nar
1999
Reg. č.
10452
Body
12.27
127
Mikuš Matej
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar
2000
Reg. č.
9988
Body
10.98
128
Flimel Jakub
STK OROL OTRHÁNKY
Rok. nar
1999
Reg. č.
10435
Body
10.97
129
Baka Martin
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1999
Reg. č.
15979
Body
10.9
130
Srnka Martin
STK SENEC
Rok. nar
2002
Reg. č.
10334
Body
10.85
131
Turan Adam
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9757
Body
10.8
132
Kazík Dávid
ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar
1999
Reg. č.
9848
Body
10.67
133
Kocur Filip
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar
2001
Reg. č.
10236
Body
10.61
134
Lipták Andrej
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
Rok. nar
2000
Reg. č.
9998
Body
10.59
135
Suchý Viliam
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
2000
Reg. č.
11860
Body
10.22
136
Šlosár Simon
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
Rok. nar
2002
Reg. č.
10301
Body
9.89
137
Németh Štefan
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar
2003
Reg. č.
11191
Body
9.57
137
Leško Michal
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
Rok. nar
1999
Reg. č.
9746
Body
9.57
137
Soľanka Tomáš
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar
2000
Reg. č.
9957
Body
9.57
140
Ondrušek Peter
OSTK MALŽENICE
Rok. nar
2000
Reg. č.
9993
Body
9.45
141
Špila Andrej
STK SENEC
Rok. nar
2000
Reg. č.
11431
Body
9.32
142
Tomečko Jozef
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
2001
Reg. č.
12130
Body
9.18
143
Hric Matej
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
Rok. nar
1999
Reg. č.
10547
Body
9.15
144
Takács Bálint
GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar
2001
Reg. č.
10212
Body
8.96
145
Farkašovský Tomáš
JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar
2000
Reg. č.
6569
Body
8.77
145
Hrčka Matúš
KAC JEDNOTA KOŠICE
Rok. nar
2004
Reg. č.
10454
Body
8.77
147
Kolenčík Matúš
ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar
2002
Reg. č.
11111
Body
8.76
148
Kostrian Matúš
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar
1999
Reg. č.
9801
Body
8.43
SSTZ
Výkonný výbor
Zápisy výkonného výboru
Kontrolór SSTZ
Konferencia SSTZ
Čestní členovia SSTZ
Sieň slávy SSTZ
Sekretariát
Infoservis SSTZ
Výročná správa
Obstarávanie
Informačný systém športu
Čerpanie financií
Anketa
Bulletin
Časopis - Slovenský stolný tenis
Právny servis
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy
Fotogaléria
Archív
Komisie SSTZ
Kontrolná komisia
Komisia športovej reprezentácie
Športovo - technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia masového rozvoja a školského športu
Komisia mládeže
Komisia pre ekonomiku a marketing
Metodicko - vzdelávacia komisia
Rozhodcovská komisia
Komisia hráčov
Súťaže SSTZ
Súťaže SSTZ
Slovenský pohár mužov
Slovenský pohár mládeže
Superliga
Slovenský klub veteránov
Regióny SSTZ
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hráči
Registrácie
Prestupy
Hosťovania
Rozhodcovia
Tréneri
Kluby
Manuál na registráciu
Stanovy
Súbor predpisov
Ostatné dokumenty
Joola Extraliga, Muži
Extraliga, Ženy
1.liga - Západ, Muži
1.liga - Východ, Muži
1.liga - Západ, Ženy
1.liga - Východ, Ženy
Extraliga, Juniori
Extraliga, Juniorky
Live scoring
Muži
Ženy
Juniori
Juniorky
Starší žiaci
Staršie žiačky
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Najmladší žiaci
Najmladšie žiačky
Priebežné
Archív
Rebríčky - archív (excel)
Antidoping
Informačný servis
Nominácie
Reprezentačné tímy